חפש מאמרים:
שלום אורח
10.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חוג אינטרנט

האינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. היום, כבר לא חשוב במה עובדים, איפה עובדים או אם אתם בכלל פנסיונרים - האינטרנט הוא חלק מהחיים. המחשב ובעיקר האינטרנט החליף רבים מערוצי התקשורת שהיו מקובלים בעבר והיום במקום מכתבים שולחים מיילים, תמונות מודפסות הוחלפו באלבום אלקטרוני ואפילו את חשבון הבנק מנהלים מהבית. אנשים שאינם בקיאים במיומנויות מחשב ואינטרנט מצאו את עצמם קצת מחוץ למוקדי החברה החדשים ולעיתים אף נפסלו לעבודה על בסיס חוסר ידע זה.

מפאת כל הדברים הללו ואלמנטים נוספים מציעות היום חברות ואנשים פרטיים חוג אינטרנט ומיומנויות מחשב אשר מתאימות למגוון רחב של אוכלוסיות וצרכים. חוג אינטרנט אשר מקושר בעיקר לאוכלוסיה המבוגרת מעניק למשתתפים בו כלים חיוניים לשימוש נכון באינטרנט ובמגוון האופציות שהוא מציע. במסגרת החוג לומדים המשתתפים על מנועי החיפוש, על האפשרויות הגלומות באינטרנט, על הדרכים לפתיחת חשבונות דואל וכתיבת מיילים, על האתרים השיתופיים, על משחקי המחשב, על תוכנות התקשורת כמסינג'ר וסקייפ, על הפייסבוק ועל אפשרויות הגלישה וחיפוש המידע הבסיסיות.

הכרות עם עולם האינטרנט פותח בפני המשתתפים עולם חדש של אפשרויות ואופציות ניצול זמן. לא פעם אפילו ניתן לראות נכדים שהחברים שלהם בפייסבוק הם הסבא והסבתא, לשמוע על סבא וסבתא שגילו את הסקייפ ולא מפסיקים להתקשר דרכו ולבקש לראות את הנכדים או קרובי משפחה, או לגלות מציאות חדשה בה סבא וסבתא לא עונים לטלפון כיוון שהם באמצע משחק מחשב או קריאה מעניינת.

גם עבור האוכלוסייה הצעירה חוג אינטרנט יכול להיות חיוני. צעירים אשר מחפשים עבודה ואינם בעלי מיומנויות מחשב יתקשו למצוא את עצמם ולהשתלב בחברות גדולות שעיקר התקשורת בין עובדיהן נעשית במייל או שעליהם לעביר מסמכים שונים או לחפש מידע דרך הרשת. חוג אינטרנט או קורס אינטרנט יכול גם לשדרג את קורות החיים של מועמדים.  

חוגי אינטרנט וחוגי מחשבים מתקיימים בכל רחבי הארץ ומועברים במספר רמות, בהתאם לצורך של המשתתפים. חוג אינטרנט מצריך כמובן מחשב המחובר לרשת האינטרנט ולכן מתקיים לא פעם במתנסים או בתי ספר בהן קיימות כיתות מחשבים מסודרות, או בבתי הפעילים אשר מחזיקים במחשבים מהירים המחוברים לרשת האינטרנט.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פורטל קורס הינו אתר לימודים מקיף מסוגו בישראל המאגד מגוון קורסים, לימודי תעודה, הכשרות, לימודי הנדסאים ועוד. האתר מאפשר לגולשים לקרוא על כל קורס וליצור קשר עם מוסדות הלימוד ללא התחייבות.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת צוות פורטל קורס

מאת: צוות פורטל קורסלימודים אקדמאיים31/05/13782 צפיות
לימודי הרפטולוגיה מתאימים לאנשים אשר מגלים עניין בבעלי חיים זוחלים, אנשים אשר כבר מגיל צעיר מגדלים בביתם זוחלים או דו-חיים, מרותקים מאופיים, יופיים, כוחם ודרך החיים שלהם. אנשים אלו מתייחסים לעצמם לא פעם כאל "הרפרים" או "הרפרס".

מאת: צוות פורטל קורסלימודי תעודה ומקצוע31/05/13661 צפיות
כיום כמעט ולא ניתן למצוא אדם שאין ברשותו מצלמה כזו או אחרת, אם במסגרת הפאלפון או הסמארטפון ואם כמצלמה דיגיטאלית קטנה או כזו מקצועית. השימוש במצלמה הפך לחלק יומיומי בחיים והעובדה שמפתחי הגדג'טים, האפליקציות והסמרטפונים משקיעים זמן רב בפיתוח ושכלול יכולת הצילום והעיצוב של התמונה מעידה על הצורך האדיר של האזרח הקטן בתיעוד אסתטי של חייו.

מאת: צוות פורטל קורסקורסים וסדנאות31/05/131085 צפיות
רוב האוכלוסיה המעוניינת ביין פשוט הולכת לסופר או לחנות המשקאות הקרובה וקונה בקבוק יין. רבים אפילו לא מבינים ומבחינים בהבדל שבין יין מרלו לבין שרדונה. מי שמבחין בהבדלים ומעיד על עצמו כ"מבין ביין" יכול על ידי טעימה בלבד לחרוץ את גורלו של היין ולקבוע את סוגו, זן הענבים ממנו הוכן, מידת העפיצות, גילו של היין וכדומה. אותם אנשים אינם מסתפקים ביין מהסופר ולא פעם מעוניינים להתחיל ולגדל יין בעצמם.

מאת: צוות פורטל קורסרפואה משלימה31/05/13961 צפיות
בניגוד לשנים עברו היום כאשר מרגישים לא טוב, ישנם מיחושים שונים בגוף או כאב זה כבר ממש לא ברור שהפנייה המידית היא לרופא המשפחה או לרופא מומחה. לפני שני עשורים פחות או יותר, נכנס לעולם המערבי תחום הרפואה המשלימה והחל אט אט לחלחל לתודעה הציבורית כתחלופה הולמת לרפואה המערבית המוכרת.

מאת: צוות פורטל קורסלימודים אקדמאיים05/08/11936 צפיות
ההתעניינות בתחום הכלכלה אינה מפתיעה. תחום זה נוגע לכל אחד ואחד בארץ ובעולם ובעל השפעה ישירה על איכות חיינו. יחד עם העובדה כי המידע היום נגיש יותר וניתן לשלוט ולעקוב אחר התנהלותם של בנקים ומניות מהמחשב הביתי בכל שעה ביום ומכל מקום בעולם, זה רק מתבקש כי תחום הכלכלה יהפוך לתחום בו שולטים אנשים רבים.

מאת: צוות פורטל קורסאימון אישי - כללי21/06/111060 צפיות
העובדה שנוספו לחיינו עשרות מטלות יומיות לא שינתה את העובדה שיש ביממה רק 24 שעות, מהן חלק מיועדות לשינה, וכך, אנשים רבים שאינם עומדים בלחץ הזמן מגיעים למצב בו הם מדלגים על מטלות חיוניות יותר ופחות ולמעשה מאבדים קצת שליטה על עולמם.

מאת: צוות פורטל קורסחדר כושר24/05/111066 צפיות
חוג עיצוב הגוף הוא אחד מתוך סדרה של חוגי ספורט ופעילויות שונות אשר מטרתם לסייע בהשגת גזרה יפה. החוג נעשה בדרך כלל בקבוצה בה מודרכות הנשים על ידי מדריכה מנוסה כיצד להאריך את השרירים, לחזק את הבטן, לשמור על יציבה נכונה ובגדול, לחטב את גופן. כמובן ששיעור אחד אינו מספיק ויש להגיע אל החוג באופן קבוע ורציף על מנת שניתן יהיה לראות תוצאות.

מאמרים נוספים בנושא שיעורים פרטיים

מאת: יוסי פנסושיעורים פרטיים06/05/131594 צפיות
מורה לתופים - לאזה מורה כדאי לנו לשלוח את הבן ? זו שאלה ששאלים אותה אלפי הורים לאזה מורה לשלוח את הילדים לשיעורים בנושא מורה לתופים ובכלל. במאמר ישנם מס' טיפים שיועילו להתמודד עם האתגר .אזה מורה לתופים

מאת: גד אבגישיעורים פרטיים18/11/127674 צפיות
אם יצא לך לשאול את עצמך, מהו למעשה קורס חוזים עתידיים וסחורות, אז הגעת למקום הנכון כדי לקבל את התשובה הברורה ביותר. מדובר באחד הקורסים המעניינים והמרתקים ביותר בתחומי שוק ההון. לא מדובר בעוד איזה קורס בורסה אלא מדובר בקורס מקצועי הרבה יותר.

מאת: מירה כהןשיעורים פרטיים10/10/127648 צפיות
הבולטים שבלימוד השפה, שאליהם ניתן להוסיף לבלות בחוץ לארץ בנוחות ובביטחון ואת סיבת מיצוי הפוטנציאל

מאת: מירה כהןשיעורים פרטיים22/09/127436 צפיות
שנוכל לתקשר עם אנשים ברחבי הגלובוס, לנגישות יותר טובה לאינפורמציה ולמטרות עבודה. ואומנם, תחום

מאת: דן מזרחישיעורים פרטיים12/09/127629 צפיות
בלימוד השפה, וניתן לכלול גם את היכולת לצאת לטיול במדינה אחרת בנוחות וסיבות כגון שאיפותינו לשיפור

מאת: דן מזרחישיעורים פרטיים04/09/127519 צפיות
. התוצאה של זה היא שלחצי מהישראלים יש לפחות תואר אחד אך רק חלקם מוצאים תעסוקה בתחום

מאת: רון בן איששיעורים פרטיים10/06/127720 צפיות
באנגלית. זה בולט במיוחד באינטרנט, שבו שמונים אחוזים מבין אתרי האינטרנט מתנהלים באנגלית.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica