חפש מאמרים:
שלום אורח
17.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איתור נזילות של פלס

נזילות

חברתנו מבצעת איתור נזילות באמצעות שימוש במצלמה טרמית. מקרים של נזילות במבנים יכולים לגרום להרבה מאוד צרות וכאבי ראש. הרבה פעמים נזילות יכולות לגרום לצורך להרים בלטות ברצפה או לקדוח בקירות רק על מנת לאתר את מקורן. 

נזילות אשר לא ברור מאיפה הן באות יכולות לגרום לעבודה ממושכת ולטרחה לאנשים המתגוררים במקום עקב הצורך בעבודה מקיפה על מנת לאתר את המקור שלהן. 

בעבר היו נאלצים לבצע בדיקה מקיפה הכוללת שינויים רבים בקירות או ברצפה על מנת למצוא את המקום ממנו קיימות נזילות, אך כיום הנושא מתבצע בצורה קלה ופשוטה הרבה יותר. איתור נזילות כיום יכול להתבצע בעזרת ציוד תרמי מיוחד אשר יכול לאתר את אותן נזילות בעזרת המכשירים הדיגיטליים המתקדמים בלא כל צורך לפגוע במבנה או ברצפה. פעולה זה יכולה לחסוך הרבה מאוד זמן וגם כמובן להתבצע בעלות כספית נמוכה בהרבה ממה שהיה עד היום. הנושא של איתור נזילות בצורה ממוחשבת על ידי מכשירים תרמיים חוסך הרבה מאוד עבודה וזמן גם עבור האנשים העוסקים בתיקון הנזילה וגם עבור האנשים המעוניינים להתגורר במקום אשר לא צריכים להשקיע זמן בפעילות הכוללת הרמת רצפות או קידוח רציני. 

לאחר איתור נזילות פעולת התיקון גם היא כיום מתבצעת במהירות גדולה הרבה יותר מאשר עד לפני שנים אחדות עקב ההתקדמות העצומה שחלה בכל נושא הטיפול בכך. נזילות כיום בדרך כלל מאותרות בצורה מהירה וטובה והתיקון שלהם פעמים רבות יכול להתבצע בלא צורך לבצע עבודת שיפוץ רצינית. 

אופן תיקון נזילות כיום הוא הרבה יותר יעיל מפעם ואם המקום בו אתם מתגוררים סובל מנזילות אשר משאירות סימנים על הקירות או הרצפה כדאי שתזמיני צוות מיוחד אשר יאתר את מקור הנזילה וימליץ לכם על דרך קלה ומהירה לתקן את אותן נזילות בלא צורך בעבודה שיפוץ מקיפה. 

מקרים של נזילות במבנים יכולים לגרום להרבה מאוד צרות וכאבי ראש. הרבה פעמים נזילות יכולות לגרום לצורך להרים בלטות ברצפה או לקדוח בקירות רק על מנת לאתר את מקורן. במקרים קיצוניים יותר, נזילות אשר לא ברור מאיפה הן באות יכולות לגרום לעבודה ממושכת ולטרחה לאנשים המתגוררים במקום עקב הצורך בעבודה מקיפה על מנת לאתר את המקור שלהן.  

בעבר היו נאלצים לבצע בדיקה מקיפה הכוללת שינויים רבים בקירות או ברצפה על מנת למצוא את המקום ממנו קיימות נזילות, אך כיום הנושא מתבצע בצורה קלה ופשוטה הרבה יותר. איתור נזילות כיום יכול להתבצע בעזרת ציוד תרמי מיוחד אשר יכול לאתר את אותן נזילות בעזרת המכשירים הדיגיטליים המתקדמים בלא כל צורך לפגוע במבנה או ברצפה. פעולה זה יכולה לחסוך הרבה מאוד זמן וגם כמובן להתבצע בעלות כספית נמוכה בהרבה ממה שהיה עד היום. הנושא של איתור נזילות בצורה ממוחשבת על ידי מכשירים תרמיים חוסך הרבה מאוד עבודה וזמן גם עבור האנשים העוסקים בתיקון הנזילה וגם עבור האנשים המעוניינים להתגורר במקום אשר לא צריכים להשקיע זמן בפעילות הכוללת הרמת רצפות או קידוח רציני. 

אנו בחברת פלס נשמח לעמוד לרשותכם עם שירותי איתור נזילות במבנים. באמצעות ציוד חדשני ואנשי מקצוע מנוסים, אנו בוחנים את המבנה, מאתרים את מקורות הנזילה ומציעים דרכים לפתרון. צוות חברת פלס נעזר במצלמות אינפרא-רד מתקדמות, אשר חושפות במהירות רטיבות במערכות המיזוג והצנרת, גגות וחלונות, יציקות בטון ועוד. 

לאחר איתור נזילות פעולת התיקון גם היא כיום מתבצעת במהירות גדולה הרבה יותר מאשר עד לפני שנים אחדות עקב ההתקדמות העצומה שחלה בכל נושא הטיפול בכך. נזילות כיום בדרך כלל מאותרות בצורה מהירה וטובה והתיקון שלהם פעמים רבות יכול להתבצע בלא צורך לבצע עבודת שיפוץ רצינית. בתום סדרת הבדיקות לאיתור נזילות, מפיק צוות חברת פלס דו"ח המפרט אודות מקורות הנזילה השונים, עלות ואומדן תיקונם, תצלומים וסיכום הנדסי. דו"ח זה קביל גם בבית המשפט. 

תיקון נזילות של חברת פלס יעיל ומשוכלל. אם המקום בו אתם מתגוררים סובל מנזילות אשר משאירות סימנים על הקירות או הרצפה, אנו נשמח לעמוד לרשותכם. 

 אנו בפלס ליקויי בניה מלווים אתכם עם מגוון פתרונות וגם סל השרותים שלנו אשר מעניק לכם אופציות שונות לבדיקות שונות של המבנה, הבית, הדירה, הנכס המשותף, ועוד: בדיקות קרינה , בדיקת גז ראדון , בדיקות רעש ואקוסטיקה , שמאות מקרקעין , צילום פנים צנרת , בדיקות שכנים , בדק בית , ביקורת מבנים , ליווי ופיקוח הנדסי ועוד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נעמה פלג

מאת: נעמה פלגמשפחה וזוגיות - כללי18/08/132728 צפיות
בארץ יש המון משרדי חקירות שמועסקים בהם מגוון חוקרים פרטיים. יש לוודא כי חוקר פרטי בו בחרתם, הינו בעל רישיון חוקי לעסוק בחקירות פרטיות.

מאת: נעמה פלגמסיבות רווקים ורווקות31/07/132648 צפיות
כך כתב בנציון רסקין וכך שרים דורות על גבי דורות של אנשים בכל פעם שמישהו ממכרינו חוגג את יום הולדתו. לחגוג יום הולדת זה כיף וזה נהדר, אבל עם השנים זה הולך ונהיה יותר ויותר מסובך. לילדים זה קל לחגוג יום הולדת – מכינים להם עוגה, מזמינים את החברים שלהם מהגן או מבית הספר, שרים שירים, רוקדים ריקודים, אולי מביאים קוסם או ליצן ובזה נגמר הסיפור. אבל מה לגבי מבוגרים שחוגגים יום הולדת? איך אפשר לחגוג יום הולדת בצורה מהנה ומקורית?

מאת: נעמה פלגבית חכם14/07/132601 צפיות
ליקויי בניה הם אינם עניין של מה בכך, יש לאתרם מוקדם ככל האפשר ולתקנם במהרה ככל שניתן. ליקויי בניה מסכנים את דיירי המבנה וסביבתו ומהווים איום ממשי ופיזי על בני האדם. ליקויי בניה נגרמים בשל תכנון לקוי או ביצוע ללא מעקב ובקרה.

מאת: נעמה פלגצרכנות וקניות11/07/132750 צפיות
מצעים יכולים להיות מפנקים ונעימים ולהוות פיצוי נהדר ליום עמוס בעבודה. מצעים מבד נושם ואיכותי יהפכו את שעות השינה ואת הלילה שלכם לכה נעים ומזמין שתתקשו אף לקום מהמיטה בפתחו של יום חדש.

מאת: נעמה פלגאיכות הסביבה03/07/1312349 צפיות
אם שכרתם את שירותיו של חוקר פרטי הרי שיש לכם איזו שהיא בעיה בבית עם המשפחה או בעבודה. פנייה לחוקר פרטי מתרחשת בדרך כלל כאשר ניסינו כבר למצות את כל האפשרויות שבידינו על מנת לפתור את הבעיה או במידה ומדובר בבעיה סבוכה ומורכבת שאנחנו פשוט לא מוכשרים מספיק כדי לפתור אותה בכוחות עצמנו. ואלה הם בעצם חלק מהיתרונות של חוקר פרטי על פני ביצוע חקירה כזו או אחרת בעצמכם.

מאת: נעמה פלגחברה ומדינה - כללי03/07/132472 צפיות
ישנם המון מצבים בחיים בהם נרצה לדעת על המתרחש מסביבנו אם בעבודה, או בעסק שלנו אם בבית ואם בנושא אחר מסוים. אנו נהיה סקרנים ונרצה לדעת מה קורה אבל משאבינו לידע יהיו דלים וגם לא תמיד נדע איך לגשת לזה ואיך לקבל את המידע שאנו רוצים ואם זה יצליח או אם יתקלקל בדרך.

מאת: נעמה פלגמסיבות02/07/132208 צפיות
אתם מתארגנים לקראת אירוע ולא מבינים למה המחירים של חברות קייטרינג במרכז הארץ הן כל כך בשמיים לדעתכם? ואולי זה רק נדמה לכם אבל בפועל מדובר ברווח מינימאלי? איך תדעו למי להאמין? איך תדעו מי צודק? בשביל זה אנחנו פה! באנו לעזור לכם להבין כיצד מחושבים מחירי השירותים שמציעות חברות קייטרינג במרכז.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/19366 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/19355 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19404 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/19445 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19526 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי31/07/19702 צפיות
הבעיה היחידה של מתכת היא האפשרות שתיווצר עליה חלודה במידה ומתפתחת קורוזיה, אך גם את זה ניתן לפתור על ידי אקט חכם של מניעה.

מאת: מאיה אהרונוביץבניין ואחזקה - כללי12/06/19854 צפיות
כיצד לשמור על פעולתם של שערים חשמליים ופתרון תקלות עיקריות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica