חפש מאמרים:
שלום אורח
31.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שירותי בדק בית
סל השרותים שלנו : חברת פלס מתמחה במתן ייעוץ ושירות במבחר נושאים עבור בעלי נכסים ורוכשי נכסים חדשים. שירותינו מיועדים לכל לקוחותינו במגזר העסקי ובמגזר הפרטי כאחד. סל השרותים שלנו מתאים לכל סוגי הנכסים - דירות חדשות וישנות, יד ראשונה ושניה, בניינים ומבנים משותפים, בתים פרטיים ועוד.

ליווי וייעוץ אנו מלווים את לקוחותינו בכל תהליך בדיקת הנכס, ומעניקים ייעוץ מקצועי במבחר נושאים. הצוות המיומן שלנו בעל ידע וניסיון רב בתחומי ליקויי הבניה, ביקורת מבנים במגזר הפרטי והעסקי, שמאות מקרקעין, בדיקות עמידה בתקני בניה ובדק בית, טיפול ופיצוי מחברות בניה וקבלנים, ועוד. במקרה הצורך, ניתן גם ליווי וייעוץ משפטי. יתר על כך, בתהליך בניית הנכס החדש, צוות חברת פלס יעמוד לרשותכם עם ליווי ופיקוח הנדסי אשר שומר על בניה תקינה בהתאם לתקני החוק הישראלי לבניה.  
חוות דעת משפטית צוות החברה המיומן מפיק דו"ח וחוות דעת אשר קבילות בבית המשפט. מסמך חוות דעת של חברת פלס כולל אומדן עלויות ופתרונות לטיפול בבעיות וליקויים שונים. אנו מלווים את לקוחותינו גם בכל ההליך המשפטי, ייצוג בבית המשפט ומתן עדות מומחה.

בדק בית
בדיקות מקיפות לנכס חדש הן לא מותרות, אלא חובה.במסגרת בדיקות בדק בית נבדקות כל מערכת המים, מערכת החשמל והבנייה. בנוסף, בדיקות סביבתיות, כגון בדיקות קרינה ובדיקות גז ראדון הם חלק מסל בדיקות הבית. בשביל שגם לכם תהיה סביבת מגורים בטוחה ונעימה – שירותי בדק בית זו הכתובת בשבילכם.
  ליקויי בניה
דיירים רבים אינם מודעים לכך שבביתם נמצאים ליקויי בניה העלולים לגרום לבעיות ואף לסכנה בטיחותית. ביקורת ליקויי בניה מקיפה מאתרת את הליקויים הנמצאים בבית, בבניין משותף ובדירה, באמצעות מכשור מתקדם ואנשי מקצוע.
  נזילות
מערכת המים שלכם חשופה לנזקים אשר עלולים להתעורר מסיבות שונות. מכשור טכנולוגי מתקדם לאיתור נזילות מאתר בקלות את הכשלים הנמצאים בצנרת הביתית והביוב. תוך זמן קצר מופק דו"ח מפורט עם ממצאים, תמונות ודרכים לתיקון. בדיקת איתור נזילות מתבצעת על ידי אנשי מקצוע.
  צילום פנים צנרת
שירות צילומי פנים צנרת וביוב מסייע לאיתור מדיוק של כשלים ובעיות במערכת המים ובצינורות, ואפילו במעברים הצרים. מצלמה תרמית משוכללת מצלמת ומתעדת את הצינורות הפנימיים במערכת המים, ומפיקה תמונות להמחשה.
  ליווי ופיקוח הנדסי
ליווי של מהנדסים ואנשי מקצוע הנו שירות חיוני לפרויקטים הנדסיים. צוות מהנדסים צמודים מתלווה אליכם בכל מהלך הבניה, בוחן את תקינות הליכי הבניה, ומביע חוות דעת מקצועית. ניתן לצוות אנשי מקצוע לבדיקות בנייה ולתהליכים ספציפיים במהלך הפרויקט.
  בדיקת גז ראדון
חשיפה לגז ראדון במבנים עלולה לסכן את בריאות הדיירים במבנה. בדיקת גז ראדון מאתרת את אחוזי ריכוז הגז אשר נמצא בתחתית המבנה, ומציעה דרכים לפתרון. בדיקת גז ראדון היא בדיקה אשר מצילה חיים.  
בדיקות קרינה
אזרחים רבים חשופים לקרינה מסוגים שונים, אשר עלולים להוות סכנה של ממש. בדיקות קרינה חושפות קרינה ברמות גבוהות וחריגות, ומונעות נזק עתידי לאדם ולרכוש. הבדיקה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע ומכשור טכנולוגי מתקדם.
  בדיקות שכנים
לפני שעוברים לדירה החדשה, מומלץ לבדוק מי יהיו שכניכם העתידיים. בדיקות שכנים מאגדת עבורכם מידע אודות השכנים שלכם, על מנת שאתם תוכלו להיות רגועים שאתם ומשפחתכם מגיעים לסביבה חדשה ובטוחה.  
שמאות מקרקעין
שמאי מקרקעין מוסמכים עורכים בדיקות שווי נכסים עבור מבנים, בתים ודירות. הערכה שמאית לנכס כוללת בדיקת נכס יסודית, ובדיקת פיצויים אשר אתם זכאים להם בעקבות ירידת ערך הנכס. בדיקות רעש ואקוסטיקה
רעש הנו מפגע סביבתי אשר יש למנוע אותו. בדיקת רעש ואקוסטיקה הנה בדיקה סביבתית הבוחנת את רמת הרעש בסביבה, ואת הסכנות הטמונות ברמות דציבלים גבוהות באזור המגורים. בדיקות רעש ואקוסטיקה מתבצעות על ידי אנשי מקצוע ומכשור טכנולוגי מקדם.
 
בדיקות רעש ואקוסטיקה
רעש הנו מפגע סביבתי אשר יש למנוע אותו. בדיקת רעש ואקוסטיקה הנה בדיקה סביבתית הבוחנת את רמת הרעש בסביבה, ואת הסכנות הטמונות ברמות דציבלים גבוהות באזור המגורים. בדיקות רעש ואקוסטיקה מתבצעות על ידי אנשי מקצוע ומכשור טכנולוגי מקדם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נעמה פלג

מאת: נעמה פלגמשפחה וזוגיות - כללי18/08/132834 צפיות
בארץ יש המון משרדי חקירות שמועסקים בהם מגוון חוקרים פרטיים. יש לוודא כי חוקר פרטי בו בחרתם, הינו בעל רישיון חוקי לעסוק בחקירות פרטיות.

מאת: נעמה פלגמסיבות רווקים ורווקות31/07/132733 צפיות
כך כתב בנציון רסקין וכך שרים דורות על גבי דורות של אנשים בכל פעם שמישהו ממכרינו חוגג את יום הולדתו. לחגוג יום הולדת זה כיף וזה נהדר, אבל עם השנים זה הולך ונהיה יותר ויותר מסובך. לילדים זה קל לחגוג יום הולדת – מכינים להם עוגה, מזמינים את החברים שלהם מהגן או מבית הספר, שרים שירים, רוקדים ריקודים, אולי מביאים קוסם או ליצן ובזה נגמר הסיפור. אבל מה לגבי מבוגרים שחוגגים יום הולדת? איך אפשר לחגוג יום הולדת בצורה מהנה ומקורית?

מאת: נעמה פלגבית חכם14/07/132690 צפיות
ליקויי בניה הם אינם עניין של מה בכך, יש לאתרם מוקדם ככל האפשר ולתקנם במהרה ככל שניתן. ליקויי בניה מסכנים את דיירי המבנה וסביבתו ומהווים איום ממשי ופיזי על בני האדם. ליקויי בניה נגרמים בשל תכנון לקוי או ביצוע ללא מעקב ובקרה.

מאת: נעמה פלגצרכנות וקניות11/07/132847 צפיות
מצעים יכולים להיות מפנקים ונעימים ולהוות פיצוי נהדר ליום עמוס בעבודה. מצעים מבד נושם ואיכותי יהפכו את שעות השינה ואת הלילה שלכם לכה נעים ומזמין שתתקשו אף לקום מהמיטה בפתחו של יום חדש.

מאת: נעמה פלגאיכות הסביבה03/07/1312457 צפיות
אם שכרתם את שירותיו של חוקר פרטי הרי שיש לכם איזו שהיא בעיה בבית עם המשפחה או בעבודה. פנייה לחוקר פרטי מתרחשת בדרך כלל כאשר ניסינו כבר למצות את כל האפשרויות שבידינו על מנת לפתור את הבעיה או במידה ומדובר בבעיה סבוכה ומורכבת שאנחנו פשוט לא מוכשרים מספיק כדי לפתור אותה בכוחות עצמנו. ואלה הם בעצם חלק מהיתרונות של חוקר פרטי על פני ביצוע חקירה כזו או אחרת בעצמכם.

מאת: נעמה פלגחברה ומדינה - כללי03/07/132555 צפיות
ישנם המון מצבים בחיים בהם נרצה לדעת על המתרחש מסביבנו אם בעבודה, או בעסק שלנו אם בבית ואם בנושא אחר מסוים. אנו נהיה סקרנים ונרצה לדעת מה קורה אבל משאבינו לידע יהיו דלים וגם לא תמיד נדע איך לגשת לזה ואיך לקבל את המידע שאנו רוצים ואם זה יצליח או אם יתקלקל בדרך.

מאת: נעמה פלגמסיבות02/07/132297 צפיות
אתם מתארגנים לקראת אירוע ולא מבינים למה המחירים של חברות קייטרינג במרכז הארץ הן כל כך בשמיים לדעתכם? ואולי זה רק נדמה לכם אבל בפועל מדובר ברווח מינימאלי? איך תדעו למי להאמין? איך תדעו מי צודק? בשביל זה אנחנו פה! באנו לעזור לכם להבין כיצד מחושבים מחירי השירותים שמציעות חברות קייטרינג במרכז.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: ניב אבןבניין ואחזקה - כללי29/10/2019 צפיות
צביעה נעשית גם לפי סוג החומר, וכאן חומר כמו ברזל מקבל מדף שלם של צבעים מתאימים.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי28/10/2029 צפיות
רגע לפני החורף כדאי לבחון את מצב הגדר וקירות החוץ שאולי זקוקים לצבעי הגנה חדשים.

מאת: שמריהו יונהבניין ואחזקה - כללי09/07/20337 צפיות
חברת נסיב חלבי ובניו מתמחה בעבודות איטום גגות בחיפה, תוך כדי הקפדה על שירות מקצועי ואדיב. החברה מחזיקה בניסיון של למעלה מ – 50 שנים ודוגלת בתמחור אטרקטיבי, עבודה עם רישיונות ותו תקן והענקת אחריות לכל לקוח. רוצים לאטום את גג הבית ולעשות את זה כמו שצריך? פשוט פנו אל נסיב חלבי ובניו.

מאת: עידן שלומןבניין ואחזקה - כללי24/05/20473 צפיות
מוצר שתמצאו בכל בית ישראלי ונחשב אחד החיוניים ביותר הוא המזגן הביתי. קשה לדמיין את החיים המודרניים שלנו ללא מזגן בקיץ או בחורף וכאשר יש תקלה במזגן רובנו ממהרים להזמין טכנאי מזגנים שיגיע כמה שיותר מהר לתקן את המזגן המקולקל. הבעיה שלא תמיד יש טכנאי מזגנים מומלץ שפנוי להגיע באותו היום או אפילו למחרת לשירותי תיקון מזגנים ובחודשי הקיץ הלוהטים טכנאי המזגנים הפופולאריים תפוסים לפחות שבוע ימים מראש. אז מה הפתרון ?

מאת: בנימין קלינגרבניין ואחזקה - כללי10/04/20618 צפיות
הרבה מהלקוחות המרוצים של משרד בן קלינגר רישוי עסקים והתרי בניה שואלים רבות" במה עוד אתם יכולים לסייע?" החלטנו לפרסם לקהל הרחב פרופיל משרד המתאר את היכולות והשרותים שלנו מול משרדי התכנון,ממשל ועוד.

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/19916 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/19830 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica