חפש מאמרים:
שלום אורח
09.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אופנה של מגפיים

מאת: גל מוראופנה26/04/2011658 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


אם אתם אוהבים אופנה – אתם חייבים להתעדכן בעולם המגפיים. מגפיים חדשות, כאלה שקנית אתמול בשוק או בחנות נעליים או אצל מוכר ברחוב או בעצם בכל מקום בו מוכרים אביזרי לבוש לאזרחים הקטנים שממלאים את הרחובות בשעות הצהריים הערב והבוקר, הם ללא ספק אביזר שיש ביכולתו לעזור לנו לעבור את החורף בבטחה ובנוחות. כאמור הכול מתחיל בהליכה ספונטנית למרחב הקניות השכונתי, או הקניון כפי שנהוג לקרוא לזה היום, מתוך כוונה ברורה לקנות משהו שבמקרה גם יעזור לך ללכת.

 אוהבי אופנה כיום מכירים מספר אזורים ידועים לכל בהם נתן לרכוש מגפיים, ביניהם כאמור הקניון – מרחב הקניות המודרני, שהפר את ההגמוניה של משחקי הרחוב והטיולים של יום שישי, או אפילו את משחקי הרחוב – יש בו מזגן, מסעדות, חנויות חשמל והכי חשוב – מגפיים. ניתן לומר שכיום ביקור משפחתי בקניון הפך להיות מעיין סמל סטטוס המעיד במידת מה על מוצא המשפחה, מצב הסוציו דמוגרפי ובעיקר מתי המשפחה שוקלת לרכוש מגפיים, הרי במידה ויש כבר מגפיים על רגלי הטף המשפחתיים ואפילו במצב טוב, ואין כל ספק שלא ממש צריך לרכוש מגפיים, ועדיין החליטה המשפחה לרכוש מגפיים הרי מצבה טוב אפילו טוב מאד.

מדוע? כי משפחה שרוכשת מגפיים ממותגים, אופנה עדכנית וכד' לכל בני המשפחה בעוד שאלה כלל לא צריכים אותן, הרי אומר הדבר שהם בהחלט יכולים להרשות לעצמם קנייה שכזו ולכן מצבם הכלכלי שואף לאופטימלי. ובדיוק מן הכיוון ההפוך משפחה שלא מכירה מותגי אופנה - עוברת מול חנות נעליים אשר בה יש מגפיים ואין להם אלא להביט במבטי ערגה אל עבר החנות ולקונן על מר גורלם, הרי שמצבם אולי לא מאפשר להם למרות הכול לרכוש מגפיים. כמובן שיש גם באמצע – כאלה שיש להם חוש אופנה וידם משגת לקנות מגפיים אך אינם עושים זאת בנימוק ש – "לא צריך". אך כאמור כאן כבר מדובר בחינוך ובהרגלים שמביאים מבית והרי ברור שכל אחד מאיתנו שונה ולכל אחד כמות משאבים הקובעת את התנהלותו ולפיכך גם את החלטתו האם לרכוש מגפיים או להיות מעודכן בטרנדים של אופנה חדשה.

כמובן שישנם כאלה יוצאי דופן, כלומר כאלה שגם אם הם מכירים אופנה וידם משגת לא יקנו מגפיים, רק בשל מצב פתאומי או החלטה של אותו הרגע של "לא בא לי". אין לדעת כיצד תתנהג משפחה ישראלית ממוצעת בבואה לקנות מגפיים, ועל כך סביר להניח שמבססים המוכרים תאבי הבצע את רציונל פעולתם, מתוך ההבנה שלא ניתן לחזות מראש את דפוס הפעולה של משפחת ישראלית שאוהבת אופנה ותמיד ימצא מי שירצה לרכוש לבנו הצעיר מגפיים, אפילו שידו אינה משגת זאת. בוא ברגע שיודע האב כמה תשמח קנייה כזו את בנו, שולח האב את ידו לארנק ושולף משם את ההמחאות או המזומנים שיש בידו הרחבה לאותו רגע נתון.

כמובן שבאותו רגע נשכח מזיכרונו העובדה שלכשישוב לביתו הוא מתעתד לקונן סכסוך משפחתי בדבר ההוצאה המשפחתית הלא צפויה של בגדי אופנה ומגפיים, ואם אופנה ומגפיים אז למה לא נעליים, או שמלה חדשה, או אפילו חופשה משפחתית. כאמור כל קנייה כזו ובמקרה הזה של אופנה ומגפיים גוררת אחריה שלל שאלות לא פשוטות ואף קיומיות לעיתים, כפי שמסתבר. אבל העיקר לקנות מגפיים.

האינטרנט שופע היום במבחר של מידע על כל הטרנדים חמים מעולםה אופנה - תכשיטים , שמלות ערב , אקססוריז, שעונים ועוד ועוד. לכל מי שמתעניין בכל מה שמתרחש בעולם האופנה מוזמן לחפש קצת באינטרנט ולגלות עוד מידע.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גל מור

מאת: גל מוראומנות - כללי25/04/13647 צפיות
בשנים האחרונות ניתן להבחין בתופעה שיותר ויותר כלות מיועדות בוחרות לרכוש שמלות כלה דרך האינטרנט. ההחלטה הזו מאפשרת להן להנות ממחירים אטרקטיביים ונמוכים בהרבה מהעלות המקומית של שמלות הכלה, לבצע רכישה מהירה, קלה ופשוטה וכל זאת בלי שום צורך לצאת מן הבית. עם זאת, לא מעט מהכלות המיועדות שמקבלות את המשלוח שלהן מחוץ לארץ לא תמיד שבעות רצון ולעיתים אף נאלצות להשליך את השמלה שהזמינו לפח

מאת: גל מורחקירות10/12/11712 צפיות
להיות בלש פרטי ולעבוד כבלש פרטי זה עבודה מגוונת. יום אחד אתה עוקב אחר גבר בוגד וביום אחר אתה מאתר אדם שירש ירושה גדולה או להיפך אתה מוכיח שמתחזה מנסה לקבל ירושה שמגיעה למישהו אחר.

מאת: גל מורחקירות09/12/11843 צפיות
חוקר פרטי הוא אדם בעל מקצוע אפוף מסתורין. עם זאת, חוקר פרטי לרוב יהיה אדם שיושרו אינו מוטל בספק ושיטות הפעולה שלו חוקיות לגמרי. על כל חוקר פרטי להיות דיסקרטי עם הפונה אליו משום שפעמים רבות הוא עלול

מאת: גל מורחקירות09/12/11883 צפיות
ישנם מקרים בחיים בהם אנחנו נאלצים לפנות לאדם אשר תפקידו הוא חוקר פרטי. חוקר פרטי יכול לחקור עבורנו מקרים בהם אנחנו רוצים לדעת משהו שיש לו ערך עבורנו, אך לאו דווקא בעל עניין למישהו אחר.

מאת: גל מורחקירות09/12/11738 צפיות
אחת הדרכים הנפוצות למנוע אסון או פשע שעתיד להתרחש, כזה שאין באפשרותנו לצפותו בדרכים מקובלות היא באמצעות חקירות. בדרך כלל הגופים שמורשים לנהל חקירות ישירות הם גופים ממשלתיים כמו המשטרה.

מאת: גל מורפרסום באינטרנט09/12/11862 צפיות
כאשר מדברים על מודל הוגן של פרסום יש רק מודל אחד אותו ניתן לסמן כוודאות כמודל פרסום הוגן לשני הצדדים והוא כאמור - פרסום באינטרנט בשיטת ה-PPC. מדובר על שיטת פרסום באינטרנט בין אם דרך מנועי חיפוש ובין

מאת: גל מוררהיטים07/12/111110 צפיות
מזנונים מעץ מלא הם הדגמים הנמכרים ביותרבארץ. כבר שנים שהם שומרים על ביקוש גבוה חרף הדגמים החדישים של מזנונים מחומרים סינתטיים. מזנונים מעץ מלא פשוט נראים יותר טוב והם מצדיקים את המחיר

מאמרים נוספים בנושא אופנה

מאת: עומריאופנה02/06/161173 צפיות
כשמדברים או נזכרים בתכשיטים, אוטומטית צצה לנו בראש תמונה של אישה. אך בימים אלו סדר הדברים משתנה: טרנד התכשיטים תופס תאוצה רבה בקרב הגברים המודרניים. למרבית תכשיטים והאביזרים הגבריים (בין אם מדובר בתליון, שרשרת או צמיד לגבר) יש מטרה, וכל פריט בא להדגיש ולהבליט תכונה שונה.המבחר עשיר ושופע, וגבר המעוניין לקשט עצמו ולשפר את ההופעה עלול ללכת לאיבוד. לכן כדאי שנעשה סדר בתכשיטים הקיימים ונפרט מהם הטרנדים החמים ועל מה מומלץ לשים דגש בבחירת תכשיטים לגבר.

מאת: אבי דוידיאופנה29/03/161132 צפיות
טיפים חיוניים לקניית בגדים ואביזרי אפנה בזול בישראל ובאתרי אינטרנט.

מאת: רועי כץאופנה11/02/161047 צפיות
שעונים הם האקססוריז הפופולארים ביותר לגבר

מאת: אודי ביגאופנה06/08/151490 צפיות
הילדים שלנו הם הדבר החשב ביותר לנו בחיים, אנו עושים הכול בשביל שהם יהיו מאושרים ורוצים רק בטובתם. כשיש אירוע משמעותי כזה או אחר בחיים שלהם ההתרגשות שלנו רבה, ואך טבעי הוא הדבר שבאירוע שלהם נרצה שהם ייראו הכי טוב והכי נוצץ. בת מצווה היא עוד אירוע מהאירועים החשובים הללו בחיים שלהם, ובשביל להתלבש טוב הכלה צריכה למדוד שמלות בת מצווה בכדי שהיא תמצא את מה שהכי מתאים לה. אירועי בת מצוות הם אירועים רבי משמעות וכל אחד רוצה שהילדה שלו תיראה במיטבה, אז הנה כמה טיפים בעניין של שמלות.

מאת: דוד כהןאופנה31/07/15974 צפיות
מה מייחד בגדי תינוקות מבגדים לגילאים מבוגרים יותר? איך מתאימים בגד לעונת השנה? איך בוחרים מותגים לפעוטות?

מאת: אודי ביגאופנה16/05/15942 צפיות
אחד הדברים הכי שובי לב, חמודים ועוצרי נשימה זה להביט על שורת ילדות קטנות, לובשות בגדי שושבינות ומקבלות לאחר כבוד את פני החתן והכלה. עם זאת שמלה עבור שושבינה ניתן למצוא במגוון מידות, כך שגם ניתן למצוא שמלות עבור נערות ונשים, אך עדיין הקסם הגדול ביותר טמון בשמלות של שושבינות קטנות. מה בדיוק עובד כ"כ טוב? ובכן לא ברור אם זה השילוב של הבד העשיר עם המראה התמים ילדי, אם זה המעמד שמתחבר אל מהות השמלה, או עם זה המראה של הלבוש המושקע והמוקפד אשר מולבש על ילדות מרוגשות וחייכניות שהולכות לפני הזוג המלכותי.

מאת: ravivorאופנה22/04/151613 צפיות
בניגוד למה שנהוג לחשוב, יבוא מקביל של מותגים הוא חוקי בישראל - כל עוד מקפידים על כך שהמוצרים אכן מקוריים ולא מזויפים. הנה כמה מהיתרונות של יבוא מותגים מקביל.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica