חפש מאמרים:
שלום אורח
01.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סליחה, אתה דורך לי על החלום

כלהחלומות שלנו וכל הרצונות שלנו הם כמו תינוק קטן רך ביומו , פגיע עדיין לאתמיד מגובש במקשה אחת ויחד עם זאת הוא נמצא וחי בתוכו בועט בכדי לצאתהחוצה.
עלעצמי אני יכולה להגיד שכל הזמן נולדים להם עוד רעיונות לעשייה ופרויקטים ,בדרך כלל אני לא יודעת איך אני אעשה אותם אך הדבר המדהים הוא שמתחיליםלעשות מתגלים בדרך הפתרונות , כל צעד מביא איתו עוד רעיונות ועוד פתרונותעד שזה קורם עור וגידים לתוך העולם הפיזי.
לשמחתיהרבה במהלך חיי הבאתי הרבה מהחלומות האלו לתוך המציאות, הם אף לא נגמריםותמיד יש עוד וטוב שכך ואחד הדברים הכי קשים מבחינתי בתהליך כזה הוא להגןעל החלומות האלו בהתהוותם מפני מחשבות שליליות שלי ציניקנים ואנשים קטניםבדרך ולא האנשים האלו לפעמים הם אלו שהכי קרובים אלינו.
מספיקלהעלות רעיון בפני חבר , שמיד שולל ואומר נו באמת אי אפשר לעשות את זהבשביל לגרום לטלטלה רגשית בעניין ולהעלות את הספקות והפחדים שמלווי ם בכלתהליך יצירה שכזה.
הנטייהשלי ברב השנים הייתה להבליג  ...טוב הכוונה טובה , אולי רוצים שאני לאאתאכזב , אולי זה הפחד שיאבדו אותי וכדומה...ממש הסברתי לעצמי בדרך הגיוניתומשכנעת להפליא שהבנאדם פגוע ובלה...בלה ...בלה...ושהם לא באמת מתכווניםאו אולי רק מתלוצצים ...היום אני מבינה שאלו פשוט אנשים רעילים, אין מילהיפה לאלו שאינם תומכים, מזלזלים בחלום שלך , מסבירים לך שזה בלתי אפשרי ,שזורקים איזה משפט עם קריצה...ואחר כך מסבירים שהם רק מתלוצצים ויש עוד אתאלו שאחר כך ינסו לשכנע אותך שאיבדת כל חוש הומור ...סתם צוחקים.
בספרההמעולה דרך האמן של גוליה קמרון , היא קוראת להם מטריפי דעת מעיין מזללותאנרגיה  בדרך כלל הם אנשים מלאים בקסם וכריזמה  וזו בעיקר הסכנה , קשהלהבחין בהם .
אינםעומדים בלוח זמנים , מצפים ליחס מיוחד מתקשרים אלייך 5 דקות לפני אירועורוצים שתגיע עכשיו , לא לוקחים ברצינות את מציאות חייך, פריק קו נטרולים,לא ממש אוהבים סדר לקבוע איתם פגישה יכול להיות מסע מפרך כי הם עדיין לאיודעים, קובעים איתך משהו ואחר כך מתעלמים ממנו כאלו לא היה .
ובעיקר אינם מאמינים בחלומות או ביצירת מציאות שהיא אחרת וטובה יותר לך. הם יכולים להיות הורים, חברים טובים, בני זוג , לקוחות.
מתחתלחזות החיצונית של המקסים התורן , האוהב וזה שתמיד יהיה לטובתך " כי הואאוהב אותך" מסתתרים אנשים קטנים עם דימוי עצמי נמוך  ושאינם מאמינים בעצמם. אנשיםאשר מסופקים בחייהם וחיים את החלומות שלהם לעולם לא יטילו ספק , יזלזלו אוידרכו על חלום צעיר שרק נרקם, נהפוך הוא הם יהיו תומכים ויציעו פתרונות ,ואנשים קטנים , גם אם הם יגידו ק בצחוק , או יאשימו אתכם בחוסר הומור...פשוט רוצים שתהיה צמוד וגם קטן כמוהם כל צמיחה של מישהו קרוב אליהםיוצרת איום, הם יעדיפו אתכם קטנים נזקקים ומתבוססים באותה ביצה כמו שלהםבביצת " אני לא יכול" וזה לא בגללי...
לקחלי הרבה שנים ללמוד לזהות אותם מתחת למניפולציות המאוד מתוחכמות שלהםולפעמים זה לא ממש נעים לזהות אותם , כי הם אלו שאמורים להיות ראשוניהתומכים ובכל זאת היום , כל פרויקט חדש בעיקר בתחום האמנתי אשר נתקל ביחסמזלזל מצד "מרעיל" כזה מיד מועבר לרשימת רומסי החלומות לא תמיד אותם אנשים מודעים לכך , אך אם אתם זהים זה מספיק בכדי לייצור לעצמכם עיוף והגנה לחלומות שלכם מפני אותם אנשים.

.ולכםאני גם ממליצה מי שלא מאמין בחלומות שלכם ומזלזל בהם ולא משנה מה רמתהקרבה שיש בניכם או נדמה לכם שיש רצוי להוציא לו כרטיס אדום ולהוציאו ממשחקחייכם לפחות בכל הנוגע למימוש חלומכם עד שיהיו חלק מהמציאות הפיזית שלכם.
לקוח מתוך לאן נושבת הרוח
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

לילה בן הרוש - מפיקה ויח"צנית, בעלת רקע אקדמאי בפסיכולוגיה ויוצרת בתחומי ציור,צילום כתיבה.
כותבת במעריב-nrg ומסקרת סדנאות ופסטיבלים מעולם המודעות והצמיחה האישית.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לילה בן הרוש

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/19696 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי24/02/191604 צפיות
הזדמנות להפגש , לחוות, להיות למדוט, לרקוד, לנוע לנשום, לגעת בלב… סופשבוע מלא בסדנאות ואנשים בריקודים ומפגשים בהנחיית מנחים מובילים מצוות “מארג” וכמובן עם סוג’יי ומורן במשך 3 ימים נצעד יחד בנבכיה של הטנטרה והתרפיה נכיר עוד את עצמנו, נלמד את פעימות הלב ,סופשבוע שכולו חוויה טנטרית רכה ומלאת קסם בואו לחגוג את החיים – למצוא בית לאהבה

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי20/03/182744 צפיות
כנס מקצועי של מתרגלי טאי צי בכל הרמות שיועבר על ידי מיטב מורי הטאי צ'י בארץ . מטרתו של הכנס היא תרגול משותף של מספר סגוננות שכל משתתף יחווה ושיתוף מספר רב ככל הניתן של אנשים באורח החיים הבריא פיזי ונפשי וקידום הטאי צי בארץ.

מאת: לילה בן הרוש אומנות - כללי20/11/171469 צפיות
רוצים לכתוב את עצמכם? לצייר מעצמכם? ליצור את העסק שלכם? לשיר ולנגן את המוזיקה שלכם? להביא לעולם את הסדנה שלכם? ללמד את השיטה שלכם? לשדרג את מערכות היחסים שלכם? סדנת דרך האמן סוללת את הדרכים לשם, כדי לזהות את הייעודים, לדייק את החלומות ולהביא לחיים את כל מי שאתם.

מאת: לילה בן הרוש תראפיה09/11/17495 צפיות
בתוך חיינו יש הרבה מתח לחץ שגוררים איתם כל מיני מחלות , איך אפשר למצוא את השקט הפנימי ? איך אפשר לחזור לתוך מקום של שקט , אהבה ואיזון פנימית? סדנת הדגל של דהרמה גולן "לחזור הביתה " עוסקת בדיוק בזה בגילויי המפתח הפנימי לאיזון ושקט . לחיים שהם מה חיים ללא פשרות פנימית על השקט הנפשי שלנו.

מאת: לילה בן הרוש מדיטציה15/06/17789 צפיות
כולנו מחפשים שקט , חופש מהמיינד , חופש מהמחשבות שבאות והולכות בעירות וגם בשינה בדמות חלומות. החיים המערביים לא נותנים לנו הנחות ונדמה שרכבת המחשבות הזו רק הולכת וגוברת ולפעמים כל מה שאנחנו רוצים זה רגע אחד של שקט.

מאת: לילה בן הרוש אימון לכסף14/02/172370 צפיות
סביר להניח שכמו כולם, גם אתה עובד בשביל הכסף שלך. וגם אתה גדלת על מערכת אמונות שקשורות בכסף. כסף צריך לחסוך, כסף הוא לא הכל בחיים, כסף לא גדל על עצים וכו וכו. בעולם שבו אנחנו חיים "בעל המאה הוא בעל הדעה". לאנשים עם כסף מתייחסים אחרת מאשר לאנשים עניים.

מאמרים נוספים בנושא רוחניות - כללי

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי12/11/19188 צפיות
בעת שהספינה היקרה בעולם טבעה בים, לא היה בכוחו של שום כסף שבעולם להציל חיי אדם. עשירים לא קבלו יחס מועדף. עשירים ועניים פלסו דרכם יחד, ונדחפו יחד לסירות ההצלה ללא הבחנה.

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי29/04/1958316 צפיות
כתיבת ספר תורה הינה מצווה נעלה וחשובה עד מאד, מצווה זו הינה מצוות עשה מהתורה, האחרונה במניין תרי''ג המצוות. מי שזוכה לקיים את המצווה הזו, מעלה עליו הכתוב כאילו קיבל את התורה בהר סיני.

מאת: עופר שלורוחניות - כללי02/10/181099 צפיות
ספרי חומש

מאת: רוני הכהןרוחניות - כללי01/07/18502 צפיות
כולם מחפשים אחר הכוונה, והדת היא כבר לא הכלי היחיד אשר זמין על מנת להגיע אל איזון הנפש מלבד רפואה.

מאת: SEOMANרוחניות - כללי22/01/18474 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך לאזן את הגוף בקלות ולהתחיל להכניס יותר שפע אל חייכם, הרי כי עכשיו גם אתם תוכלו לעשות זאת בעצמכם. כל שעליכם לעשות זה לאמץ לכם את אחת מהשיטות עתיקות היומין אשר הגיעו אלינו היישר מן המזרח. על מנת שאנרגיית הצ'י תוכלו לזרום בחייכם, תוכלו להתחיל ולהתאמן בטאי צ'י, צ'י קונג, סו ג'וק ,מדיטציות, רייקי, הילינג, יוגה ושיטות נוספות. היום נדבר על הדרכים האפקטיביות ביותר לריפוי הגוף והנפש אשר יתחילו לגרום לכם להרגיש שינוי משמעותי בחייכם ולאורך זמן.

מאת: דוד דרומררוחניות - כללי14/08/161044 צפיות
הכותל המערבי (בקיצור: הכותל) הוא אחד מארבעת קירות התמך המקיפים את הר הבית זה כאלפיים שנה, משלהי תקופת בית שני ועד ימינו. במסורת היהודית מיוחסת לכותל המערבי קדושה יתרה,

איך לקבל אנרגיה למכור, איך למכור עם חשק, איך להרגיש טוב למכור, למה עבודה במכירות שוחקת, איך לאהוב למכור, איך ליהנות לעבוד במכירות, תמיכה נפשית, מאמן אישי מומלץ: וכאן תתבאר עוד נקודת מבט, לאיך וכיצד איש המכירות אמור לקבל אנרגיה למכור את המוצר שלו ללקוחות. והדרך לכך היא, על ידי זה שאיש המכירות ישאל את עצמו, האם הייתי מוכר את המוצר הזה לאנשים, גם אם לא היית מרוויח מכך כסף?! ז"א שעל איש המכירות לדמיין לעצמו מצב, שבו הוא כאיש מכירות לא צריך כסף, משום שיש לו מספיק כסף, אבל מצד שני ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica