חפש מאמרים:
שלום אורח
06.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טיסה רומנטית: מדוע נשים אוהבות טייסים?

"הטובים לטייס, הטובות לטייסים" אומר המשפט הידוע, המעיד על כך שכל מי שלמד אי פעם שיעורי טיסה, העלה מיד את הערך שלו בעיני בנות המין היפה. אולי זה החלום שאותו טייס ייקח אותן פעם לטיסה רומנטית, אולי זו הסברה ששיעורי טיסה הם לא משהו שמתאים לכל אחד ולכן מי שמצליח לעבור שיעורי טיסה בהצלחה כנראה שהוא באמת בחור מיוחד, ואולי זה פשוט בגלל שבשמיים כל טיסה היא טיסה רומנטית עם האדם הנכון....

אז מה יש בהם בטייסים שכל כך מושכים אחריהם את הבנות? שאלו כל נערה בגיל תיכון על מה היא חולמת והיא תשיב לכם שהיא רוצה לצאת עם טייס שעבר כמה וכמה שיעורי טיסה במסגרת השירות הצבאי. ייתכן שזה משום שידוע שרק המובחרים ביותר מגיעים לשמש כטייסים. המיונים לקורס טייס הם בין המפרכים שיש ואפילו אם יש בין המועמדים כאלו שחולמים על טיסה רומנטית עם החברה שלהם, בפועל השירות הוא מאומץ וקשה.

הדמות של הטייס המסוקס שנמצא תמיד בלב הבנות חוזקה בעקבות הסרט הרומנטי בכיכובו של טום קרוז "אהבה בשחקים" משנות השמונים. בסרט טום קרוז הוא חייל קרבי בחיל הים האמריקני שנחשב לאחד מהטובים ביותר. הוא מתאהב במדריכת הטיסה שלו וכמובן שהסוף הוא רומנטי, טוב ומתקתק. בעקבות הסרט טום קרוז הפך לכוכב ומיליוני מעריצות ברחבי העולם חלמו לטוס יחד איתו בטיסה רומנטית.

אז מה צריך כדי להתקבל ללמוד שיעורי טיסה במסגרת השירות הצבאי ולהרשים את הבנות? להתקבל לקורס טיס כמובן! אך לא כל אחד יכול להתקבל ולשרת כטיס בצבא ההגנה לישראל. המועמדים עוברים מבחנים פסיכוטכניים, בדיקות המודדות את הקואורדינציה שלהם, את הכושר הטכני, התפיסה הצורנית, ההבנה הטכנית והעיונית. אחר כך עוברים המועמדים בדיקות אישיות, ראיון עם פסיכולוג וכמובן בדיקות רפואיות רבות, כאשר הסיווג דורש פרופיל גבוה במיוחד.

ניסיתם להתקבל לקורס טיס ולא הצלחתם? אל תתייאשו! אל תזנחו את החלום לטוס בטיסה רומנטית עם החברה שלכם! במציאות של היום זה לא אומר שעליכם לזנוח את החלום ללמוד שיעורי טיסה. להיפך, לפעמים טוב יותר ללמוד שיעורי טיסה מאוחר יותר במהלך החיים, כאשר אתם רציניים יותר ויש ברשותכם את הכסף והזמן להשקיע בכך. כיום רבים לומדים שיעורי טיסה במסגרת פרטית כתחביב. שיעורי טיסה הם בדיוק כמו ללמוד כל דבר אחר, רק שללמוד שיעורי טיסה מעיד עליך שאתה אדם מיוחד בהחלט. תאר לך שאתה יוצא לפגישה עיוורת ומספר לדייט שלך שאתה לומד שיעורי טיסה! היש משהו מרשים מזה? אנו מבטיחים לך שמיד היא תבקש ממך לקחת אותה לטיסה רומנטית בשמי הארץ ולהפגין בפניה את כישוריך.

אבל כיום כמובן לא רק גברים לומדי שיעורי טיסה. נשים מתקבלות גם הן לחיל האוויר או לומדות שיעורי טיסה בזמנן הפנוי כחלק מהחיים האזרחיים. נשים שלמדו שיעורי טיסה יכולות לעבוד כטייסות אזרחיות וגם הן, ממש כמו טייסים גברים לשעבר, יכולות להטיס את בני זוגן לטיסה רומנטית. ממש כמו שיש נשים שאוהבות טייסים, יש גם גברים שטייסות או נשים שיודעות לטוס ולמדו שיעורי טיסה ידליקו אותם. אז קדימה, אנחנו קוראים גם לכן הנשים להשתוות לגברים, ללמוד שיעורי טיסה ולהוכיח לבני זוגכן שגם אתן מסוגלות! כיום, כך נראה, בגלל המספר הרב של נשים שיודעות לטוס, כדאי לשנות את המשפט ולהכריז במקומו על משפט חדש: "הטובות והטובים לשיעורי טיסה!".

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161097 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161386 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161244 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16973 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16921 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16817 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16824 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא בידור ופנאי - כללי

מאת: עופר שלובידור ופנאי - כללי23/09/18730 צפיות
טיפים למטבח

מאת: שלום כהןבידור ופנאי - כללי10/11/161063 צפיות
ילדה שמגיעה לגיל חמש רוצה בדרך כלל שההורים יעשו לה הפתעה מיוחדת כי מדובר על גיל מיוחד. מצד אחד הילדות בדרך כלל מרגישות כבר גדולות כי יש להן חברים וחברות אך מצד שני כמובן שהן זקוקות להורים כדי להפיק אירוע מרגש ומיוחד.

מאת: שלום כהןבידור ופנאי - כללי07/11/161101 צפיות
בכל מסיבה ובמיוחד בימי הולדת תקליטן ליום הולדת, הוא זה שייצור את האווירה המתאימה. על התקליטן, להתאים את המוסיקה על פי הסגנון שמקובל על הילדים , אם מוסיקה ידועה שהילדים מכירים ושתהיה הכי עדכנית שיש. די ג'יי שהוא בעצם תקליטן, יודע לעבוד עם כל שכבות הגילים, עליו להכיר את כל סוגי המוסיקה ולהתאים אותה לקהל היעד. ילדים יאהבו את השירים הכי שמחים ויש כאלה שיבקשו קרצת מוסיקה מזרחית שהפכה להיות לחביבת כל הגילאים בישראל.

מאת: שלום כהןבידור ופנאי - כללי25/10/161080 צפיות
מתקרב התאריך המרגש של השנה והבת שלכם עומדת לחגוג יום הולדת? אם כך, אתם בוודאי רוצים לשמח אותה, כי איזה זוג הורים לא היה רוצה לראות את הבת שלו מתרגשת ומרוצה? עם זאת, רוב ההורים לא באמת יודעים איך להפיק ימי הולדת בראשון לציון ולעשות אותם שונים, אחרים ומהנים במיוחד. כולנו זוכרים את ימי ההולדת שההורים שלנו נהגו לעשות לנו ואשר במסגרתם בדרך כלל ילדי הגן או הכיתה היו מגיעים, משחקים קצת ביחד ובכך הייתה מסתיימת החגיגה.

מאת: שלום כהןבידור ופנאי - כללי23/10/161040 צפיות
אם יום ההולדת של ילדיכם מתקרב, כדאי כי תארגנו לו בזמן, יום הולדת נפלאה שהוא וחבריו, לא ישכחו במהרה. ניתן למצוא מקומות רבים לעריכת יום ההולדת, אבל אם יש לכם בית מרווח, אולי יום הולדת בבית, תתאים לכם ותהי חסכונית יותר. מהבחינה הבטיחותית, אין סיכוי שילד יאבד בבית או שלא תהיה עליו השגחה כאשר מדובר בביתכם ואתם משגיחים על ילדי יום ההולדת כשהם באחריותכם. לרוב בימי החורף, רבים עורכים את יום ההולדת בביתו של בעל השמחה.

מאת: שלום כהןבידור ופנאי - כללי26/09/161195 צפיות
ליצנים לידי הולדת הם אחת הבחירות המשובחות והקלאסיות ביותר לימי הולדת. היום הליצנים יודעים לא רק להצחיק את הילדים באמצעות מחוות גופניות וכדומה, אלא הם מסוגלים גם ללמוד קסמים, לנגן מוסיקה בכלים מוסיקליים שונים ומשונים, הם מסוגלים בנוסף להפעיל את הילדים בכל מיני פעילויות מגוונות ועוד דברים רבים אחרים.

מאת: שלום כהןבידור ופנאי - כללי19/08/161866 צפיות
אתם שואלים את עצמכם מדוע ליצנית תהיה הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות לאירוע הקרוב? ובכן, עקב כך שמדובר בטרנד די נשכח הזמנה של ליצנית לאירוע יכול להיות דבר מפתיע ויוצא דופן. כך ניתן יהיה לגרום לכל האורחים באירוע ליהנות כפי שלא נהנו הרבה מאוד זמן. ליצנית איכותית תוכל גם לספק לכם מופע בידורי רחב היקף אשר יבטיח את הנאתם את הקהל הבוגר והצעיר גם יחדיו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica