חפש מאמרים:
שלום אורח
20.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

גרושים טריים? כך תשרדו את החגים

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/20161063 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים?

הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

הימנעו ממפגשי זוגות - אל תבלו את החגים במסיבות בהן משתתפים זוגות רבים. באותה צורה, נסו להתרחק ממקומות בילוי הומים, בהם תהיו מוקפים במשפחות עולצות וזוגות מאוהבים ורק תרגישו עוד יותר בודדים.

אל תתפתו לאלכוהול/סיגריות/אכילה רגשית - שפע הזמן הפנוי והבדידות הכבדה יכולים לדחוף אתכם בקלות להרגלים גרועים. נסו להימנע מלהלעיט עצמכם בסיגריות, ומשתייה ובליסה ללא הפסקה.

שנו את אורח חייכם - נצלו את הזמן כדי לחשוב כיצד לשפר את בריאותכם, את הרגלי האכילה שלכם והפעילות הגופנית. לעולם לא מאוחר מידי בשביל לשנות את אורח חיים ולהיפטר מהרגלים גרועים.

פעילות גופנית יכולה לעודד את מצב רוחכם משמעותית ולהרחיק את הדיכאון. מזג האוויר עכשיו מושלם – נצלו אותו לפני שהחורף מגיע. העדיפו פעילות גופנית על ישיבה ורביצה בבית, תוך בליסה מאכלים עתירי שומן וסוכר, שרק יעמיקו את הדיכאון. אור השמש יעשה לכם טוב.

התכוננו מראש - בשום פנים ואופן אל תדחו את ההתמודדות עם החגים. תכננו מראש, כדי שלא ייפול עליכם מבול של רגשות שליליים, בדידות, שעמום ודיכאון.

היו סלחניים כלפי עצמכם - למרות כל הניסיונות שלכם לתכנן מראש, אתם עדיין עלולים להיתפס להתקפי דיכאון. קבלו זאת בהבנה, אמרו לעצמכם שהזמן מרפא את הכל.

אל תתבודדו - אל תסתגרו בביתכם ותתרחקו מחברים ובני משפחה. נכון שזה הדחף הראשוני שלכם, אבל עליכם להילחם בו ולהכריח עצמכם לתקשר עם העולם החיצוני, גם אם לזמן קצר. הבילוי המשותף בחברת האנשים הקרובים והאהובים עליכם יטעין אתכם באנרגיות. הישענו על הקרובים אליכם. אמרו להם שתשמחו לחברה, לעידוד ולהקשבה במהלך החג.

מזכרות - מתקשים להתמודד עם הזיכרונות? תוכלו לאסוף בקופסה את כל התמונות שלכם עם בן/בת הזוג, כל מה שמזכיר לכם אותו/ה ולדחוף לבוידעם.

צרת רבים חצי נחמה - אתם בוודאי מרגישים שאין מישהו בודד כמותכם בכל הארץ. זו טעות. יש עוד אנשים כמוכם, בודדים, גרושים. עורך דין גירושים מציע כי תנסו להרחיב את מעגל היכרויותיכם, היכנסו לפורומים, תקשרו והתעודדו מעט.

הכינו לו"ז - כדי לברוח מכל הרגשות השליליים, תוכלו לעשות רשימה של כל המשימות שדחיתם עד עכשיו ולבצע אותן בחג.

אל תתווכחו בנוכחות הילדים - כל עורך דין גירושין ייעץ לכם  שאם יש לכם ילדים, אל תתווכחו בצעקות עם הגרוש/הגרושה בנוכחותם ובטווח שמיעתם. נסו להנעים את זמן החגים עבורם ככל האפשר ולדחות את הריבים.

המאמר מוגש בחסות זה חוקי - מגזין משפטי ברשת.

 תגיות המאמר: גירושין, חגים, גרושים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161427 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161714 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161353 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161039 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16922 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16928 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאת: אביב יועציםנדל"ן ומקרקעין10/01/161340 צפיות
כל מי שמכר או קנה פעם דירה יודע כי זהו תהליך לא קל. מעבר לנושא מציאת הקונה, דבר שלכשלעצמו יכול לקחת חודשים מספר, כל נושא סגירת החוזה, הבירוקרטיה, כן מנהל מקרקעי ישראל, לא מנהל, כן טאבו, לא טאבו, גרירה של משכנתא או פרעון… בקיצור, הסיפור לא קל בכלל. העניין הוא, שלעיתים מכירה של דירה יכולה להיות אפילו מסובכת קצת יותר במידה ואתה גר בחו"ל והדירה שאתה מוכר נמצאת בארץ. לשם כך ריכזנו חמישה טיפים עבורכם כדי שהתהליך יהיה פשוט וקל יותר:

מאמרים נוספים בנושא דיני משפחה

מאת: נועם קוריס משרד עורכי דיןדיני משפחה26/01/20680 צפיות
בית המשפט העליון בפסק דינו של כבוד השופט מ' מזוז, הכריע בימים אלו בעתירה המכוונת נגד החלטות של המשיבים 2-1, בית הדין הרבני הגדול בירושלים ובית הדין הרבני האזורי בתל אביב-יפו (להלן: בית הדין האזורי), מיום 14.2.2019 ומיום 12.11.2018 בהתאמה, בהן נקבע כי העותר חייב בגט לאשתו.

מאת: טלדיני משפחה03/06/181201 צפיות
אחד הנושאים המרכזיים בענייני גירושין הינו חלוקת הרכוש. בשיקולים של חלוקת רכוש כל צד מעלה את טענותיו כאשר מטרתו לקבל נתח משמעותי יותר בכלל הרכוש שנצבר.

מאת: רוני הכהןדיני משפחה10/04/18860 צפיות
לכל עורך דין לגירושים יש את הסגנון שלו. כדאי לוודא כי הסגנון שלהם מתאים הן שלך ואת הסגנון הדרוש כדי להגן על האינטרס שלך במהלך ואחרי הגירושים.

מאת: רוני הכהןדיני משפחה28/03/18816 צפיות
איך מסייעים בשלבים הללו של הפירוק הבלתי נמנע כדי ליצור עד כמה שפחות רגעים קשים בהליך מורכב שכזה? פניות אל עו"ד משפחה הן בהחלט צעד נבון

מאת: רוני הכהןדיני משפחה23/10/171074 צפיות
ברגע בו כבר נמצאים על פרשת דרכים לקראת גירושים יש כאלה שיכולים לומר דבר או שניים לגבי איך להתגרש נכון וחשוב להבין את העניין לעומק טרם הקפיצה השירה לתוכו.

מאת: עידן שלומןדיני משפחה18/09/174138 צפיות
במידה ואתם מחפשים עורך דין שיספק לכם את השירות הטוב ביותר, אתם צריכים לחפש ובעיקר לחפש נכון. אז כיצד באמת מחפשים ומוצאים עורך דין מצוין עבורכם?

מאת: articlestbdדיני משפחה20/08/171458 צפיות
מדוע הגישור מתאים במיוחד לזוגות המתגרשים בשלום ולא רק לאלו שאינם מסדרים? כל התשובות במאמר שלפניכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica