חפש מאמרים:
שלום אורח
25.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שימוש בצילום דיגיטאלי

מאת: גיא דינאיקולנוע16/07/20111011 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שימוש בצילום דיגיטאלי

המאה האחרונה הביאה אתה תנופה טכנולוגית, שינויים, המצאות וחידושים רבים אשר מהווים השפעה אדירה על התרבות והחברה שבה אנו חיים. צילום דיגיטאלי החל לתפוס תאוצה והתפתחות עוד בשנות ה - 80 המאוחרות ותחילת שנות ה- 90, החידוש שהביא עמו שינוי זה הינו היכולת לשמור תמונות ולפתחם בעזרת אמצעים דיגיטליים, וללא שימוש בחומרים כימיים.במציאות היומית של שנות ה- 2000 מצלמות דיגיטאליות נמצאות בשימוש הפרטי, וניתן לומר שלפחות בעולם המערבי גם זמינות לכל כיס. פלאפונים בעלי מצלמות דיגיטליות הביאו לשינוי חברתי, וייצרו מציאות שבה כל רגע מונצח. יחד עם שינוי זה והתפתחות האינטרנט והרשתות החברתיות, תיעוד ושיתוף של רגעים הפכו לחלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהמציאות, לטוב ולרע. צילום דיגיטלי הצילום הדיגיטאלי הביא עמו אפשרויות רבות שלא היו בעבר, ביניהן צילום מתחת למים, צילום והעברה און ליין של רגעים חיים, וצילומים תיעודיים מיוחדים. בעקבות התפתחות הצילום נוצרו הפקות מקור רבות וז'אנר שלם של תכניות ריאליטי אשר הצליחו לענות על הצורך החזק של האדם לראות את חייו של האחר.הפקות מקור רבות בתחום זה אף נוצרו בארץ וניסו (והצליחו) לפלח את דרכן אל השוק. בנוסף ליכולות שמירת המידע, צילום דיגיטלי שיפר את איכות הצילום וייצר מצב של מצלמה אשר "משפרת" את התמונות בעצמה ובעצם איכות הצילום כבר תלויה הרבה בה. מצלמה דיגיטלית מפקסת את התמונה, מאזנת את הצבעים, וישנם אפילו דגמים של מצלמות אשר מצלמות בכל לחיצה 5 תמונות ומהן בוחרות את הטובה ביותר. צילום פרטי עם התפתחותן של מצלמות דיגיטליות, נולדו צלמים חובבים רבים. צילום כנסים, אירועים או סתם רגעים מהחיים הפכו לעניין שגרתי אשר מייצר בקלות יחסית צילום איכותי. צילום כנסים והעלאתם לרשת האינטרנט, וידאו קליפים, ואפילו צילום של רגעים ציבוריים הפכו להרגל, אשר מעודד על ידי החברה. מצלמות דיגיטליות פרטיות מייצרות כיום צילומים באיכות גבוהה אשר ניתנים להעברה ברשת ולצפייה איכותית.צילום משקף מציאות, מנציח רגעים, ומקרב בין רחוקים, צילום של אירוע חסר צדק יכול להרתיע ולמנוע אירועים דומים, וכמובן אי אפשר בלי המשפט הידוע שכנראה התחיל את הכל "תמונה שווה אלף מילים".
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיא דינאי

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13836 צפיות
לאור החידושים הרבים שחודרים לעולם הטכנולוגי המודרני שלנו, ולאור החידושים שבדרך, הגיע הזמן שמישהו כאן ירים את הכפפה ויביא את היתרונות הרבים האלה אל המרחב הישראלי.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13684 צפיות
עוד מעט אתם חוגגים בר מצווה או בת מצווה ומתלבטים כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שאפשר. מחפשים דרך להפיק מסיבת בר מצווה בלתי נשכחת ומוצלחת במיוחד, ומחפשים דרך קלה ונעימה של השכרת ציוד לבר מצווה שתאפשר לכם להפיק ממנו את המיטב בכמה שפחות מאמץ.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13730 צפיות
בלי שנרגיש, ואפילו בלי שרבים יודעים, המוצרים האינטראקטיביים כבר כאן. מדובר בפיתוח טכלוגי שתופס תאוצה ונכנס לכל תחומי החיים שלנו. המושג אינטראקציה בעולם הטכנולוגי המודרני פירושו מערכת יחסים בין האדם למחשב, לתוכנה ולטכנולוגיה.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13709 צפיות
חיישני תנועה הם הדבר הבא בתחום הטכנולוגייה האינטראקטיבית והם כבר כאן. כמו בשיר של מאיר אריאל: "הדלתות מנחשות אותי ונפתחות לי מעצמן" הם מנחשים אותנו ומגיבים לתנועותינו

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12690 צפיות
הזהב והיהלומים בעולם נהנים משווקים רבים אשר סוחרים בחומרים אלו באופן יום יומי. סוחרי זהב ויהלומים רבים צצים בכל העולם ונהנים מקניית זהב ויהלומים במחירים נמוכים ומכירת זהב ויהלומים במחירים גבוהים יותר

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12694 צפיות
מתחילים להתעניין במסחר בזהב? יש לכם סיבה טובה לכך, בדומה לתחומי מסחר אחרים כמו מסחר במניות, קניית אגרות חוב, מסחר במט"ח ועיסוק בנדל"ן – גם קניית זהב יכולה להתברר ככזו שלה תשואה כספית גבוהה ביותר שיכולה להעשיר בין רגע אדם שיש לו מעט מה להשקיע

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12640 צפיות
כניסה לתחום מכירת זהב היא בהחלט פעולה הגיונית וכדאית דווקא בגלל העלייה במחיר גרם זהב בשנים האחרונות אשר מוסיפה לעלות

מאמרים נוספים בנושא קולנוע

מאת: shmolikקולנוע19/04/152020 צפיות
המידע שאנחנו מכניסים למוחינו הוא מה שבונה אותנו ומשנה את הדרך שבה אנו מסתכלים על דברים. הנה סרטים מומלצים מעוררי השראה, סרטי קומדיה ששינו לרבים את דרך ההסתכלות על החיים בעוד גרמו להם ליפול מהכיסא מרוב צחוק.

מאת: מיקוקה הפקותקולנוע11/11/141581 צפיות
העולם היום מתפתח במהירות ובכל יום מצטרפות לחיינו המצאות חדשות. הרבה מההמצאות הטכנולוגיות החדשות שאנו רואים עובדות בעיקרון של פיוז'ן- מיזוג בין דברים קיימים באופן שיוצר מוצר חדש. על פי העיקרון הזה פיתחו לפני מספר שנים בחברת הסטראט-אפ DigiGage מוצר המשלב תוכן וירטואלי עם מעלית- מיזוג של שני עולמות שונים שביחד יוצרים חווית משתמש חדשה לגמרי!

מאת: רז דרוםקולנוע10/09/142708 צפיות
אין כבר ספק בכלל כי הדרך הכי טובה לראות סרטים זה בצפייה ישירה. כי מה לעשות, סרטים לצפייה ישירה מקנה לנו הרבה יותר יתרונות מחסרונות. יש שני חסרונות שיכולים לפגוע בחוויה של צפייה בסרטים לצפייה ישירה והם איכות ותרגום מובנה.

מאת: רז דרוםקולנוע09/09/142268 צפיות
בעידן המודרני בו אנחנו חיים כאשר לכולנו יש אינטרנט סופר מהיר בבית, סרטים לצפייה ישירה הפכו לנפוצים מתמיד. עכשיו הרבה יותר קל לראות סרטים, יותר נוח, יותר מהיר ובקיצור הרבה יותר יעיל.

מאת: רז דרוםקולנוע04/09/145017 צפיות
מעוניינים לראות את הסרטים הכי חדשים וגם כאלה שעדיין לא הגיעו לקולנוע באיכות הכי גבוהה ובחינם? הגעתם למקום הנכון.

מאת: רז דרוםקולנוע03/09/142362 צפיות
בעבר הרחוק, כאשר היינו מעוניינים לצפות בסרטים, היינו צריכים להוריד אותם דרך תוכנות מזעזעות כמו אימיול ואפילו קאזה למי שזוכר. ההורדות היו כל כך איטיות שלפעמים היה לוקח לנו שבועות להוריד את הסרטים שרצינו. האינטרנט המהיר עוד היה בחיתוליו, לינקים מהירים להורדה ישירה עוד לא היו קיימים והכל הרגיש ארוך ומייגע. כאשר מהירות האינטרנט גדלה לחמש מגה ואז לעשר מגה, לאט לאט ראינו שאנחנו כבר לא צריכים להוריד את הסרטים על מנת לראות אותם, האינטרנט שלנו מספיק מהיר על מנת לראות סרטים לצפייה ישירה באיכות סבירה.

מאת: רז דרוםקולנוע28/08/142787 צפיות
אין ספק כי עכשיו זו התקופה הכי יפה בעידן של סרטים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה. כיום ניתן להשיג סרטים חדשים באיכות גבוהה מאוד עוד לפני שהם מגיעים לקולנוע.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica