חפש מאמרים:
שלום אורח
16.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

על מוצרים אינטראקטיביים כבר שמעת?

בלי שנרגיש, ואפילו בלי שרבים יודעים, המוצרים האינטראקטיביים כבר כאן. מדובר בפיתוח טכלוגי שתופס תאוצה ונכנס לכל תחומי החיים שלנו. המושג אינטראקציה בעולם הטכנולוגי המודרני פירושו מערכת יחסים בין האדם למחשב, לתוכנה ולטכנולוגיה.

כל הגורמים חוברים יחד לסדרת פעולות שבה כולם משפיעים זה על זה ומושפעים זה מזה. אם בעבר כדי להפעיל מכונה לחצת על כפתור וכדי לכבות אותה לחצת על כפתור אחר, המכונה פעלה עד שכובתה ובזה הסתיימה מערכת היחסים שלכם, הרי שכיום מרגע הלחיצה על הכפתור המכונה מגיבה לאדם שמגיב למכונה שמגיבה בחזרה ללא הגבלה כמעט.

אתם חווים זאת כשאתם גולשים באינטרנט, אתם מכירים זאת בפונקציות השונות בטלפונים החכמים וכמובן במשחקי המחשב. האינטראקציה יכול לבוא לידי ביטוי באמצעות מגע, קול, תנועה, צבע, צורה ומחשבה. המטרה של יצירת משחקים אינטראקטיביים למשל היא לייצר אתגר וריגוש גבוהים הרבה יותר ממשחק רגיל.

פתרונות טכנולוגיים אינטראקטיביים בכל תחום
באמצעות טכנולוגיה זו אפשר לפתח פתרונות טכנולוגיים בתחומים שונים, כמו הטלוויזיה האינטראקטיבית שמאפשרת צפייה במגוון של תכנים כשהצופה יכול בכל רגע נתון לבקש מידע, לרכוש מוצר וכדומה, ובכך למעשה משפיע על התכנים שמשודרים בטלויזיה. מוצרים טכנולוגיים אינטראקטיביים נמצאים כבר היום וממשיכים להתפתח בתחום הרפואה, בפיתוח כלים לאנשים עם מוגבלויות ונכויות שונות, לתחום ההוראה והעסקים וכמובן הם תופסים נתח נכבד בתחום הבידור והשעשועים.

משחקים אינטראקטיביים למשל ניתן למצוא בשעשועונים בטלוויזיה, אך אפשר גם להזמין אותם למסיבה אצלכם בבית. חברה המתמחה בתחום תספק לכם מגוון של משחקים מרגשים ומסעירים המשעשעים את קהל המשתתפים בשלל תופעות מפתיעות וחוויות מרגשות. זה יכול להיות מדרגות מוזיקליות, משחקים תחרותיים על משטחי מגע המגיבים לכל תנועה של כף הרגל, כך שאתם יכולים למעשה לשחק משחק כדורגל אינטראקטיבי.

זה יכול להיות תאורת בריכה המגיבה לתנועות השחייה, תאורת לייזר לבמת הריקודים המגיבה לתנועות הרוקדים וגם למוזיקה, ומגוון גדול של מוצרים אינטראקטיביים המעניקים חווית תחושות מסעירה ומרגשת בכל שלב משלבי המסיבה.

חינוך, הוראה ועסקים – רק באינטראקציה
מוצרים אינטראקטיביים נמצאים כיום גם בעולם החינוך ומחקרים חדשניים מתחילים להיווכח בחשיבותם של מוצרים כמו הלוח או המקרן האינטראקטיביים. מעורבות התלמידים משפרת את חווית הלמידה ואת תוצאותיה. פתרונות אלה מתאימים גם לאנשי עסקים, לצוותי מחקר, למוזיאונים ולמרכזי מבקרים. את המוצרים האלה ניתן לשלב בכל פעילות כמו למשל סיור בגן בוטני להגברת ההנאה, להעברת מידע רלבנטי למבקרים ועוד.

הפיתוח בתחום זה מתרחב חדשות לבקרים ותורם לנו בתחומים שונים. רמת ההתפתחות וההשתלבות שלהם בעתיד תלויה בעיקר בתגובות של הצרכנים. לכן, בכל תחום שבו אתם עוסקים בין אם זה הוראה, חינוך, עסקים, מדע או מחקר, השילוב של מוצרים אינטראקטיביים בעולמכם הוא רק עניין של זמן. גם בתחום הפרטי והאישי תמצאו שמוצרים אלה מספקים לכם גם את המסיבה הטובה בעיר, את הטלוויזיה המדהימה ביותר וכמובן את הטלפון החכם ביותר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיא דינאי

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13877 צפיות
לאור החידושים הרבים שחודרים לעולם הטכנולוגי המודרני שלנו, ולאור החידושים שבדרך, הגיע הזמן שמישהו כאן ירים את הכפפה ויביא את היתרונות הרבים האלה אל המרחב הישראלי.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13730 צפיות
עוד מעט אתם חוגגים בר מצווה או בת מצווה ומתלבטים כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שאפשר. מחפשים דרך להפיק מסיבת בר מצווה בלתי נשכחת ומוצלחת במיוחד, ומחפשים דרך קלה ונעימה של השכרת ציוד לבר מצווה שתאפשר לכם להפיק ממנו את המיטב בכמה שפחות מאמץ.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13755 צפיות
חיישני תנועה הם הדבר הבא בתחום הטכנולוגייה האינטראקטיבית והם כבר כאן. כמו בשיר של מאיר אריאל: "הדלתות מנחשות אותי ונפתחות לי מעצמן" הם מנחשים אותנו ומגיבים לתנועותינו

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12743 צפיות
הזהב והיהלומים בעולם נהנים משווקים רבים אשר סוחרים בחומרים אלו באופן יום יומי. סוחרי זהב ויהלומים רבים צצים בכל העולם ונהנים מקניית זהב ויהלומים במחירים נמוכים ומכירת זהב ויהלומים במחירים גבוהים יותר

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12739 צפיות
מתחילים להתעניין במסחר בזהב? יש לכם סיבה טובה לכך, בדומה לתחומי מסחר אחרים כמו מסחר במניות, קניית אגרות חוב, מסחר במט"ח ועיסוק בנדל"ן – גם קניית זהב יכולה להתברר ככזו שלה תשואה כספית גבוהה ביותר שיכולה להעשיר בין רגע אדם שיש לו מעט מה להשקיע

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12683 צפיות
כניסה לתחום מכירת זהב היא בהחלט פעולה הגיונית וכדאית דווקא בגלל העלייה במחיר גרם זהב בשנים האחרונות אשר מוסיפה לעלות

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12716 צפיות
במציאות הכלכלית הקשה של ימינו אשר מחריפה עקב המשברים הכלכליים בעולם כולו, אנשים מחפשים לעיתים הכנסה חדשה מכל מיני מקורות שבעבר לא היו חושבים עליהם – דוגמה חיה לכך היא מכירת יהלומים וזהב למשל

מאמרים נוספים בנושא טכנולוגיות חדשות

מאת: Droxitטכנולוגיות חדשות16/06/161468 צפיות
הגינה היא כמו עוד חלל בבית, שהוא אומנם חיצוני לו, אבל הוא חלק בלתי נפרד ממנו. לכן, עלינו להשקיע בה בדיוק כפי שאנחנו משקיעים בבית שלנו, כדי שתהיה יפה, מרשימה ותוסיף ללוק החיצוני של הבית.אם אתם רוצים גינה מהממת, קבלו רשימה כל כמה אביזרים שאתם חייבים שיהיו בה.

מאת: Droxitטכנולוגיות חדשות16/06/161393 צפיות
הגינה היא כמו עוד חלל בבית, שהוא אומנם חיצוני לו, אבל הוא חלק בלתי נפרד ממנו. לכן, עלינו להשקיע בה בדיוק כפי שאנחנו משקיעים בבית שלנו, כדי שתהיה יפה, מרשימה ותוסיף ללוק החיצוני של הבית.אם אתם רוצים גינה מהממת, קבלו רשימה כל כמה אביזרים שאתם חייבים שיהיו בה.

מאת: sharondan80טכנולוגיות חדשות23/02/161150 צפיות
אנו אולי לא מודעים לכך או חושבים על זה, אבל חיישנים, המכונים גם "רגשים", נמצאים בהרבה מאוד מקומות ובהרבה מאוד תחומים בחיי היום יום שלנו.

מאת: רותם וובזטכנולוגיות חדשות01/09/142922 צפיות
המאה העשרים הייתה מוצפת בהמצאות וחידושים בתחום הטכנולוגי אחד מהם היה המצאת המחשב האישי. המחשב באישי שהתחיל לתפוס תאוצה החל משנות ה- 80 המוקדמות, והתחיל להיות מצרך הכרחי כמעט בכל עסק.

מאת: יזמותטכנולוגיות חדשות03/08/142179 צפיות
אם עד שנה שעברה היה תחום הסלולאר עמק הסיליקון של ענף היזמות, הרי ששנת 2013 הביאה עמה ניחוחות חדשים של טרנד רענן.

מאת: רוני הכהןטכנולוגיות חדשות24/06/143828 צפיות
מיתוג מודרני מצריך שימוש בכלים טכנולוגיים שונים על מנת להגיע לחשיפה גדולה ביותר אל מול קהל היעד הפוטנציאלי.

מאת: עידן עסיסטכנולוגיות חדשות08/12/137834 צפיות
האפשרות וההצלחה בחימום בריכת השחיה שלכם באמצעות קרני השמש משתנות בהתאם לכמות החשיפה לשמש, גודלה של הבריכת שחיה, האם היא קרה במיוחד?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica