חפש מאמרים:
שלום אורח
15.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פתרונות טכנולוגיים בעולם אינטראקטיבי

לאור החידושים הרבים שחודרים לעולם הטכנולוגי המודרני שלנו, ולאור החידושים שבדרך, הגיע הזמן שמישהו כאן ירים את הכפפה ויביא את היתרונות הרבים האלה אל המרחב הישראלי.

צריך שמישהו ינגיש גם לנו את המגוון הגדול של פתרונות אינטראקטיביים שמתבססים על פיתוחים טכנולגיים המשנים את האופן שבו אנו מתקשרים, לומדים, עושים עסקים, וגם משחקים ומבלים. ואכן, מי שהרים את הכפפה ומביא לנו את המגוון העשיר של פתרונות טכנולוגיים אינטראקטיביים היא חברה בשם טוטלי אינטראקטיב שעוסקת במגוון הרחב של פתרונות אינטראקטיביים וטכנולוגיים בכל תחום.

לא די בכך שחברה העוסקת בתחום תציע לנו מגוון רב של לומדות, תוכנות, פתרונות ומשחקים, היא צריכה גם להיות בעלת יכולת הדרכה לשימוש במוצר הקיים, לצד יכולת לפתח מוצרים חדשים או לעדכן מוצרים קיימים לצרכים שלנו. כן, גם חברה כזו צריכה להיות אינטראקטיבית. אנו רואים כי השינוי שעולם העולם המודרני הופך אותו לאינטראקטיבי לגמרי – טוטלי אינטראקטיב.

הנאה מעולם אחר
פתרונות אינטראקטיביים הם למעשה מוצרים שמפותחים כדי לשלב בין כל הגורמים הקיימים במערכת. לא מדובר רק על חומרה ותוכנה אלא גם על בני אדם, קולם, תנועותיהם ומי יודע בעתיד גם מחשבותיהם. באמצעות טכנולוגיה המשלבת אמצעים אודיו ויזואליים ניתן לייצר פתרונות טכנולוגיים שבהם נוצרת אינטראקציה רב מערכתית. זה יכול להיות שיעור בבית הספר, הרצאה בפני משקיעים פוטנציאלים, שיחת סיכום בחברה גדולה, תצוגה במוזיאון וכמובן בידור ושעשוע.

פתרונות טכנולוגיים בעולם הבידור כוללים משחקים אינטראקטיביים, תאורה למסיבות, שעשועים ותחרויות, חדרי תחושות, שעשועים טלויזיונים. פתרונות אינטראקטיביים הם הדבר הבא גם בעולם הפרסום שבהם הרוכש הפוטנציאלי מתקשר עם המוצר, בודק אותו, מברר לגביו, מתקשר אליו ורוכש אותו. לכן בכל תחום שבו אתם עוסקים, חברה שמספקת לכם את הפתרונות התפורים לפי מידתכם ובהתאם לצרכים שלכם היא בדיוק מה שאתם צריכים.

אינטראקטיביות בכל תחומי החיים
אינטראקטיביות יכולה להיות דרך לשדרג את המועדון או הבר שלכם לעומת מועדונים מתחרים, זה יכול להיות הדבר שיעשה את החתונה שלכם לחוויה שלא תישכח, וזה יהיה הדבר שיפתור לכם את כל השאלות לגבי האופן שבו הכי כדאי לכם לחגוג את מסיבת הבת מצווה או הבר מצווה שלכם.

המשחקים האינטראקטיביים כוללים מגוון רחב של חוויות רב חושיות שבהן המשחקים משתמשים במשטחי מגע המעוצבים באופנים שונים, בצבעים מגוונים, בנופים כמו בריכות דגים, שדרות עצים, גן פורח, עצים, מגרשי כדורגל ובעצם מה לא?

את העיצוב אפשר לעדכן בהתאם לצורך שלכם, כך שאתם יכולים ליהנות מתחרויות מלהיבות, ממשחקים משעשעים ולשנות את המציאות שבה אתם נמצאים במהלך ההנאה מהמסיבה. טכנולוגיה זו תאפשר לך למכור את הפטנט שלך או את חברת ההזנק שלך, את הרעיון המלהיב או את המוצר החדש, כשאתה משתמש בטכנולוגיה שעומדת כיום לרשותך גם בישראל. השתלבו גם אתם ותהיו חלק מהמציאות החדשה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיא דינאי

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13730 צפיות
עוד מעט אתם חוגגים בר מצווה או בת מצווה ומתלבטים כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שאפשר. מחפשים דרך להפיק מסיבת בר מצווה בלתי נשכחת ומוצלחת במיוחד, ומחפשים דרך קלה ונעימה של השכרת ציוד לבר מצווה שתאפשר לכם להפיק ממנו את המיטב בכמה שפחות מאמץ.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13763 צפיות
בלי שנרגיש, ואפילו בלי שרבים יודעים, המוצרים האינטראקטיביים כבר כאן. מדובר בפיתוח טכלוגי שתופס תאוצה ונכנס לכל תחומי החיים שלנו. המושג אינטראקציה בעולם הטכנולוגי המודרני פירושו מערכת יחסים בין האדם למחשב, לתוכנה ולטכנולוגיה.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13754 צפיות
חיישני תנועה הם הדבר הבא בתחום הטכנולוגייה האינטראקטיבית והם כבר כאן. כמו בשיר של מאיר אריאל: "הדלתות מנחשות אותי ונפתחות לי מעצמן" הם מנחשים אותנו ומגיבים לתנועותינו

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12743 צפיות
הזהב והיהלומים בעולם נהנים משווקים רבים אשר סוחרים בחומרים אלו באופן יום יומי. סוחרי זהב ויהלומים רבים צצים בכל העולם ונהנים מקניית זהב ויהלומים במחירים נמוכים ומכירת זהב ויהלומים במחירים גבוהים יותר

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12739 צפיות
מתחילים להתעניין במסחר בזהב? יש לכם סיבה טובה לכך, בדומה לתחומי מסחר אחרים כמו מסחר במניות, קניית אגרות חוב, מסחר במט"ח ועיסוק בנדל"ן – גם קניית זהב יכולה להתברר ככזו שלה תשואה כספית גבוהה ביותר שיכולה להעשיר בין רגע אדם שיש לו מעט מה להשקיע

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12682 צפיות
כניסה לתחום מכירת זהב היא בהחלט פעולה הגיונית וכדאית דווקא בגלל העלייה במחיר גרם זהב בשנים האחרונות אשר מוסיפה לעלות

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12715 צפיות
במציאות הכלכלית הקשה של ימינו אשר מחריפה עקב המשברים הכלכליים בעולם כולו, אנשים מחפשים לעיתים הכנסה חדשה מכל מיני מקורות שבעבר לא היו חושבים עליהם – דוגמה חיה לכך היא מכירת יהלומים וזהב למשל

מאמרים נוספים בנושא טכנולוגיות חדשות

מאת: Droxitטכנולוגיות חדשות16/06/161468 צפיות
הגינה היא כמו עוד חלל בבית, שהוא אומנם חיצוני לו, אבל הוא חלק בלתי נפרד ממנו. לכן, עלינו להשקיע בה בדיוק כפי שאנחנו משקיעים בבית שלנו, כדי שתהיה יפה, מרשימה ותוסיף ללוק החיצוני של הבית.אם אתם רוצים גינה מהממת, קבלו רשימה כל כמה אביזרים שאתם חייבים שיהיו בה.

מאת: Droxitטכנולוגיות חדשות16/06/161393 צפיות
הגינה היא כמו עוד חלל בבית, שהוא אומנם חיצוני לו, אבל הוא חלק בלתי נפרד ממנו. לכן, עלינו להשקיע בה בדיוק כפי שאנחנו משקיעים בבית שלנו, כדי שתהיה יפה, מרשימה ותוסיף ללוק החיצוני של הבית.אם אתם רוצים גינה מהממת, קבלו רשימה כל כמה אביזרים שאתם חייבים שיהיו בה.

מאת: sharondan80טכנולוגיות חדשות23/02/161150 צפיות
אנו אולי לא מודעים לכך או חושבים על זה, אבל חיישנים, המכונים גם "רגשים", נמצאים בהרבה מאוד מקומות ובהרבה מאוד תחומים בחיי היום יום שלנו.

מאת: רותם וובזטכנולוגיות חדשות01/09/142922 צפיות
המאה העשרים הייתה מוצפת בהמצאות וחידושים בתחום הטכנולוגי אחד מהם היה המצאת המחשב האישי. המחשב באישי שהתחיל לתפוס תאוצה החל משנות ה- 80 המוקדמות, והתחיל להיות מצרך הכרחי כמעט בכל עסק.

מאת: יזמותטכנולוגיות חדשות03/08/142178 צפיות
אם עד שנה שעברה היה תחום הסלולאר עמק הסיליקון של ענף היזמות, הרי ששנת 2013 הביאה עמה ניחוחות חדשים של טרנד רענן.

מאת: רוני הכהןטכנולוגיות חדשות24/06/143828 צפיות
מיתוג מודרני מצריך שימוש בכלים טכנולוגיים שונים על מנת להגיע לחשיפה גדולה ביותר אל מול קהל היעד הפוטנציאלי.

מאת: עידן עסיסטכנולוגיות חדשות08/12/137833 צפיות
האפשרות וההצלחה בחימום בריכת השחיה שלכם באמצעות קרני השמש משתנות בהתאם לכמות החשיפה לשמש, גודלה של הבריכת שחיה, האם היא קרה במיוחד?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica