חפש מאמרים:
שלום אורח
15.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מוצרים אינטראקטיבים למסיבה, להוראה ולכל מטרה

עוד מעט אתם חוגגים בר מצווה או בת מצווה ומתלבטים כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שאפשר. מחפשים דרך להפיק מסיבת בר מצווה בלתי נשכחת ומוצלחת במיוחד, ומחפשים דרך קלה ונעימה של השכרת ציוד לבר מצווה שתאפשר לכם להפיק ממנו את המיטב בכמה שפחות מאמץ.

אחת הדרכים המיוחדת לחגוג מסיבה ייחודית היא שימוש במדיה אינטראקטיבית המשלבת משחקים, שעשועים, שבהם החוגגים הם חלק פעיל בחוויה. הם יכנסו דרך מדרגות המפיקות צלילים בכניסה לאולם, הם ישחקו במשחקים מרגשים ומסעירים כפי שהם מכירים מהאייפון אך בקנה מידה ענק, הם יהנו מחדר תחושות שיציית לכל פקודה ותזוזה שלהם וירקדו מול אורות מרצדים שגם יצייתו וישתנו לקול המוזיקה. החוויה האינטראקטיבית תוכל להמשיך גם בבריכה עם מופע אורות ושעשועים בתוך המים, ובמגוון עשיר של תחרויות וחוויות אינטראקטיביות מיוחדות.

לכן, אם אתם מחפשים דרך מוצלחת של השכרת ציוד לבר מצווה שגם תחסוך מכם כל מאמץ וגם תספק לנערים ערב בלתי נשכח, מסיבה עם אלמנטים אינטראקטיביים היא הפתרון המתאים ביותר לכם ולילדיכם.

אמצעים אינטראקטיביים גם בחינוך
נערים ונערות אלה בודאי פגשו את המוצרים האינטראקטיביים גם בכתה. מערכת החינוך בעולם כולו וגם בישראל נכנסת לעידן הכתה החכמה וההוראה האינטראקטיבית. זהו עידן חדש ומודרני שמכשיר את הילדים לשימוש בחידושי הטכנולוגיה העומדים לרשותם. אמצעים כמו לוח אינטראקטיבי שמגיב לעט מיוחד שהוא למעשה עכבר אלחוטי הפועל גם הוא באינטראקציה עם המחשב, הלוח והמקרן שגם הוא מקרן אינטראקטיבי.

התוצאה היא שינוי מהותי ועמוק בחווית הלימוד, הן של המורה והן של התלמידים. לוח אינטראקטיבי מחליף את הלוח הישן עם הגירים ואפילו את הלוח המחיק עם הטושים הצבעוניים. היתרונות שלו הולכים ומתבררים בכך שהוא מסייע לתלמידים להבין, להעמיק וללמוד לחשוב בצורה יצירתית. התלמידים יכולים ללמוד בקבוצות קטנות ואף ביחידים. המורה והתלמידים משתחררים מהמגבלות של הלוח הישן, מפעילים את הלוח באמצעות מגע יד בלבד, פותחים חלונות, נכנסים לעומק, משחקים, מתקשרים עם תלמידים אחרים ונכנסים לעובי הקורה בכל תחום.

לוח אינטראקטיבי ומקרן אינטראקטיבי – עתידנות בשירות ההווה
שימוש באמצעים אלה מתאים גם לעולם העסקים שכן הוא משפר את רמת התקשורת, ההסבר והשכנוע. המצגת הישנות שבהן עובד החברה מרצה באופן מונוטוני על חומר חשוב, מפנות את מקומן לשימוש בטכנולוגיה חדישה שבה המרצה והמשתתפים לוקחים חלק פעיל בלימוד החומר והכרתו.

בין אם מדובר על ישיבת עסקים, על סיעור מוחות או על שיעור פיסיקה באוניברסיטה, המיכשור החדש מאפשר אינטראקציה עם החומר הנלמד, עם המורה, עם האינטרנט ועם שאר המשתתפים. יתרונות ייחודיים של מקרן אינטראקטיבי היא שכל החומר, כולל ההערות שנרשמו על גבי הלוח נשמרות במחשב כקובץ שאותו אפשר גם לשלוח בדואר אלקטרוני.

הוא משפר את רמת ההוראה בכתה שכן אין עוד צורך לכבות את האור ונשמר קשר עין בין כל המשתתפים, כל תלמיד ומשתתף יכול לקום אל הלוח והוא אינו מטיל צל המסתיר את החומר המוקרן, וכמובן אפשר להשתמש בהם גם על קיר חלק בכל מקום וללא לוח.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיא דינאי

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13876 צפיות
לאור החידושים הרבים שחודרים לעולם הטכנולוגי המודרני שלנו, ולאור החידושים שבדרך, הגיע הזמן שמישהו כאן ירים את הכפפה ויביא את היתרונות הרבים האלה אל המרחב הישראלי.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13763 צפיות
בלי שנרגיש, ואפילו בלי שרבים יודעים, המוצרים האינטראקטיביים כבר כאן. מדובר בפיתוח טכלוגי שתופס תאוצה ונכנס לכל תחומי החיים שלנו. המושג אינטראקציה בעולם הטכנולוגי המודרני פירושו מערכת יחסים בין האדם למחשב, לתוכנה ולטכנולוגיה.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13754 צפיות
חיישני תנועה הם הדבר הבא בתחום הטכנולוגייה האינטראקטיבית והם כבר כאן. כמו בשיר של מאיר אריאל: "הדלתות מנחשות אותי ונפתחות לי מעצמן" הם מנחשים אותנו ומגיבים לתנועותינו

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12743 צפיות
הזהב והיהלומים בעולם נהנים משווקים רבים אשר סוחרים בחומרים אלו באופן יום יומי. סוחרי זהב ויהלומים רבים צצים בכל העולם ונהנים מקניית זהב ויהלומים במחירים נמוכים ומכירת זהב ויהלומים במחירים גבוהים יותר

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12739 צפיות
מתחילים להתעניין במסחר בזהב? יש לכם סיבה טובה לכך, בדומה לתחומי מסחר אחרים כמו מסחר במניות, קניית אגרות חוב, מסחר במט"ח ועיסוק בנדל"ן – גם קניית זהב יכולה להתברר ככזו שלה תשואה כספית גבוהה ביותר שיכולה להעשיר בין רגע אדם שיש לו מעט מה להשקיע

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12682 צפיות
כניסה לתחום מכירת זהב היא בהחלט פעולה הגיונית וכדאית דווקא בגלל העלייה במחיר גרם זהב בשנים האחרונות אשר מוסיפה לעלות

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12715 צפיות
במציאות הכלכלית הקשה של ימינו אשר מחריפה עקב המשברים הכלכליים בעולם כולו, אנשים מחפשים לעיתים הכנסה חדשה מכל מיני מקורות שבעבר לא היו חושבים עליהם – דוגמה חיה לכך היא מכירת יהלומים וזהב למשל

מאמרים נוספים בנושא טכנולוגיות חדשות

מאת: Droxitטכנולוגיות חדשות16/06/161468 צפיות
הגינה היא כמו עוד חלל בבית, שהוא אומנם חיצוני לו, אבל הוא חלק בלתי נפרד ממנו. לכן, עלינו להשקיע בה בדיוק כפי שאנחנו משקיעים בבית שלנו, כדי שתהיה יפה, מרשימה ותוסיף ללוק החיצוני של הבית.אם אתם רוצים גינה מהממת, קבלו רשימה כל כמה אביזרים שאתם חייבים שיהיו בה.

מאת: Droxitטכנולוגיות חדשות16/06/161393 צפיות
הגינה היא כמו עוד חלל בבית, שהוא אומנם חיצוני לו, אבל הוא חלק בלתי נפרד ממנו. לכן, עלינו להשקיע בה בדיוק כפי שאנחנו משקיעים בבית שלנו, כדי שתהיה יפה, מרשימה ותוסיף ללוק החיצוני של הבית.אם אתם רוצים גינה מהממת, קבלו רשימה כל כמה אביזרים שאתם חייבים שיהיו בה.

מאת: sharondan80טכנולוגיות חדשות23/02/161150 צפיות
אנו אולי לא מודעים לכך או חושבים על זה, אבל חיישנים, המכונים גם "רגשים", נמצאים בהרבה מאוד מקומות ובהרבה מאוד תחומים בחיי היום יום שלנו.

מאת: רותם וובזטכנולוגיות חדשות01/09/142922 צפיות
המאה העשרים הייתה מוצפת בהמצאות וחידושים בתחום הטכנולוגי אחד מהם היה המצאת המחשב האישי. המחשב באישי שהתחיל לתפוס תאוצה החל משנות ה- 80 המוקדמות, והתחיל להיות מצרך הכרחי כמעט בכל עסק.

מאת: יזמותטכנולוגיות חדשות03/08/142178 צפיות
אם עד שנה שעברה היה תחום הסלולאר עמק הסיליקון של ענף היזמות, הרי ששנת 2013 הביאה עמה ניחוחות חדשים של טרנד רענן.

מאת: רוני הכהןטכנולוגיות חדשות24/06/143828 צפיות
מיתוג מודרני מצריך שימוש בכלים טכנולוגיים שונים על מנת להגיע לחשיפה גדולה ביותר אל מול קהל היעד הפוטנציאלי.

מאת: עידן עסיסטכנולוגיות חדשות08/12/137833 צפיות
האפשרות וההצלחה בחימום בריכת השחיה שלכם באמצעות קרני השמש משתנות בהתאם לכמות החשיפה לשמש, גודלה של הבריכת שחיה, האם היא קרה במיוחד?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica