חפש מאמרים:
שלום אורח
20.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הכל על השכרת כלי אוכל

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/20111032 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מבלי להתכוון, מעבר לשמחה, למוסיקה, להופעות ולנאומים, חלק גדול מתוך חווית האירוע תופס האוכל. אחד הדברים הראשונים שמתכננים בהפקת אירוע הוא סוג האוכל, אופן הגשת המנות, בחירת קייטרינג או בישול ביתי ועוד.

בתחום המזון, כלי האוכל תופסים מקום חשוב לא פחות בשדרוג האירוע ויצירת אווירה ועיצוב ייחודי.

מכיוון שלרובנו לא קיימים אינספור סטים שונים של כלי אוכל המספיקים כדי להאכיל את כל מוזמני האירוע, יש צורך לפנות לחברה של השכרת כלי אוכל.

רוב חברות אלו הן חברות המשכירות ציוד לאירועים וברשותם מוצרים שונים ורבים להשכרה. כך שהשכרת כלי אוכל יכולה להתבצע יחד הם הזמנת הציוד הנוסף לאירוע. אם ברצון החוגגים לייצר אופי ייחודי ומעניין מבחינה עיצובית ניתן לפנות לחברה המתמחה בהשכרת כלי אוכל ולבחור את הסוג המתאים, מתוך מבחר רחב של כלים.

השירותים המוצעים מחברות של השכרת כלי אוכל

יש אינספור סוגים שונים של כלים ובחירה נכונה בכלים תלויה בשיקולים לוגיסטיים ועיצובים. עבור בופה למשל יש צרך בכלים קלים ונוחים לאחיזה. הבדלים אלו יכולים להיות משמעותיים מבחינת הנוחות והאווירה באירוע.

חברות השכרת ציוד לאירועים מקצועיות מספקות ייעוץ והכוונה בבחירת הסגנון, הסוג וכמויות המוצרים הדרושים. כדאי להיעזר בשירות זה, כיוון שלרוב קשה מאוד להעריך את הכמויות ואת סוג הכלים שכדאי לבחור. יעוץ מקצועי כולל בתוכו ניסיון רב בבחירה מתוך הסוגים הרבים של הכלים והתאמת הכלים באופן מדויק לאירוע המסויים.

ישנם חברות הלוקחות על עצמן את שטיפת הכלים לאחר האירוע, זהו שירות נפוץ וכדאי לברר מראש פרט זה. הסרת אחריות שטיפת הכלים לאחר האירוע תאפשר לפנות את הזמן והמרץ ושמחה ולחגיגה שאחרי.

לחברות שונות, מדיניות שונה לגבי כלים הנפגמים או נשברים במהלך הערב. יש לסכם פרט זה מול החברה עוד לפני האירוע, מתוךל מחשבה על ההוצאות שעשויות לנבוע עקב האחריות על הכלים השבורים.

בעת עריכת ההזמנה רצוי להזמין יותר כלים מהכמות הנדרשת ואפילו כלי הגשה שונים ומגוונים, גם אם בתכנון לא נראה שיש בהם צורך. מכיוון שהאירוע נמצא בסביבה חיצונית באם עולה הצורך לאלתר ולגוון במהלך העיצוב וההגשה, רצוי שיהיה ברשותכם מבחר רחב של כלים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רייט קליק

מאת: רייט קליקהלוואות11/09/11899 צפיות
מאז ומתמיד חיפשו אנשים כיצד יוכלו להתעשר מהחזקה בנכסים פיזיים או פיננסיים. אחת ממטרות ההחזקה בנכסים מסוגים אלו, היא רווח כספי מהשבחתם או מעלייה בערכם.

מאת: רייט קליקהלוואות11/09/11928 צפיות
בשנים האחרונות תופעת פתיחת העסקים הפרטיים הופכת לפופולארית יותר, לא רק בגלל החופש מהבוס שאומר לנו מה לעשות, אלא גם בגלל חלומם של עצמאיים להיות בעלי עסק פרטי שיניב להם רווחים ויקרב אותם לעושר המובטח.

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/11894 צפיות
ציוד נלווה להשכרה באירועים כולל את הציוד שאינו נכלל בציוד הכללי, הכולל כלי הגשה, כלי אוכל אישיים, טקסטיל, במות, ריהוט להשכרה וכדומה. הציוד הנלווה כולל פלטות לחימום במרכז המזנונים, אלמנטים לעיצובים שונים, פלטות למזנונים עצמם, וכיוצא בזה.

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/11914 צפיות
השכרת ציודים לאירועים עשוי להישמע כצעד מסובך מאוד הכולל אינספור חיפושים ותיאומים, איסוף והחזרה. אבל למעשה השכרת ציוד לאירועים הוא צעד פשוט ביותר ומיטב החברות מספקות שירות מלא של יעוץ, תכנון כמויות, תכנון לוגיסטי ועוד.

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/11856 צפיות
ציוד המוגדר "ריהוט" כולל בחובו שולחנות אוכל, כיסאות, שולחנות מזנונים ובופה, עמדות שונות למטרות שונות וכדומה. בכל פריט ריהוט להשכרה יש שימוש שמתבקש, היות ולאירועים רבים המופקים, הן באופן פרטי והן על ידי הפקות שונות, קטנות או חסרות ציוד משלהן, יש צורך בפריטי ריהוט להשכרה.

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/11935 צפיות
במות לאירועים הן במות למטרות שונות, שבהן אפשר לעשות כל שימוש, שלעיתים מחויב באירועים שונים, ולא לכל חברות ההפקה או בכל גני האירועים והאולמות קיימות במות בגדלים ובסגנונות שונים.

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/11832 צפיות
הפנייה לחברת השכרת במות היא דבר פשוט ביותר וכיום על ידי גלישה באינטרנט בלבד אפשר ליצור קשר עם עשרות חברות באזור המגורים, אשר מריבתן מספקות גם את השכרת כל הציוד הנלווה לבמה כגון תאורה, מעקים, דוכני נואמים ותפאורה. ישנן חברות שאפילו מספקות תאורה, הגברה, כסאות וכמעט כל שנדרש כדי להפיק את האירוע עצמו.

מאמרים נוספים בנושא אירועים עסקיים

מאת: ישראל רף אירועים עסקיים03/10/191229 צפיות
מתנות ממותגות לכנסים הן הפתרון האולטימטיבי, לרוצים להעמיק את זהות המותג בתודעת הצרכנים הלקוחות והעובדים שלכם עם מתנה מקורית ובעלת ערך. ממבחר מסרים ממותגים בעציצים נסו לחשוב אילו הייתם מקבלים עציץ ממותג עם ברכה אישית או עסקית בטוח שהמתנה הממותגת תוצג אצלכם על השולחן במשרדכם זמן רב לאחר הכנס

מאת: vodplaceאירועים עסקיים29/03/17956 צפיות
רוצים שערב החברה שלכם יהיה יותר מעניין ומגניב? ערכו ערב קריוקי!

מאת: דרור אטריאירועים עסקיים27/06/161240 צפיות
כאשר אתם מגיעים למצב שבו אתם רוצים מישהו לידכם שידע לתת לכם את העצות הטובות ביותר שצריך לצורך ניהול קריירה מצליחה בעולם הבידור, אתם מגיעים למצב שאתם צריכים מנהל אישי. וזה בדיוק מה שאנחנו נעשה בשבילכם. זאת ההתמחות שלנו ואנחנו עושים את זה בצורה מדהימה במשך כל הזמן.

מאת: גולאסואירועים עסקיים10/06/161209 צפיות
מתכננים אירוע חברה? יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בהפקת אירועים עסקיים לחברות. איך בדיוק מתפקד האירוע? איפה, מתי ? מה הצרכים ? מי האורחים? אלו רק חלק מהשאלות שיש להבין טרם הפקת האירוע.

מאת: ישראל רף אירועים עסקיים19/02/161630 צפיות
מתנות ממותגות לאירועים, מיתוג הוא דבר חשוב מאוד בימינו, תוספת חיובית מאוד לכל אירוע, ארגון דינאמי וחכם של אירוע מלא חיים ובזכות תוספות חשובות כמו מתנות ממותגות לאירועים האירוע יהיה כזה שיהיו בו לא מעט נקודות מיוחדות ורגשי שיא שישדרו לכולם עד כמה היה מדובר בהתכנסות מושלמת.

מאת: ישראל רף אירועים עסקיים12/02/161402 צפיות
מתנות לאירועים, מימוש הרצון לחלק מתנה איכותית, מבחר שמשלב גם מראה מעניין, תמורה מלאה לכל השקעה כספית, עומדת תוצאה מרשימה שמהווה תמורה מלאה לכל שקל שהוצא. כך נהנים הן החוגגים והן בעלי השמחה מחלוקה מוצלחת של מתנות בלתי נשכחות.

מאת: נינה כהןאירועים עסקיים01/02/161502 צפיות
עושים שמח ומפתיעים בגדול

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica