חפש מאמרים:
שלום אורח
05.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בשנים האחרונות תופעת פתיחת העסקים

מאת: רייט קליקהלוואות11/09/2011912 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בשנים האחרונות תופעת פתיחת העסקים הפרטיים הופכת לפופולארית יותר, לא רק בגלל החופש מהבוס שאומר לנו מה לעשות, אלא גם בגלל חלומם של עצמאיים להיות בעלי עסק פרטי שיניב להם רווחים ויקרב אותם לעושר המובטח.

לרוב לא כך הדבר. רבים מפותחי העסקים לא מתקרבים לעושר המובטח ונאלצים לסגור את  שערי העסק. אפשרות נוספת עבור בעל עסק, המעדיף לא לסגור אותו, היא הבאת שותף עסקי שישקיע מכספו בתמורה לאחוזי שליטה בחברה. גיוס כספים שכזה נקרא גיוס הון.

לא רק כאשר עסק מגיע לפשיטת רגל נעזרים בשירותי גיוס הון, אלא גם בפתיחת העסק. גיוס הון מתרחש כשאין מספיק כסף לאותו בעל רעיון, ולכן הוא מסתייע באדם בעל הון שישקיע את ממונו בעסק בתמורה לאחוזים בחברה. דבר נפוץ הוא, שבעל ההון, המשקיע סכומי כסף כה רבים הופך לבעל השליטה בחברה.

האם קיימות דרכים נוספות להשגת כספים לעסק הפרטי?

התשובה לכך היא חיובית - מלבד גיוס הון קיימות דרכים נוספות לגיוס כספים, כמו לדוגמא, גיוס חוב. גיוס חוב, הינו גיוס סכום כסף התחלתי עבור החברה אותה מקימים, כאשר בתמורה לכסף זה, יקבל המשקיע התחייבות להחזרת התשלומים בתוספת ריבית, מבעל העסק. הריבית משולמת לרוב יחד עם הקרן, בנקודות שנקבעו מראש ומצויינות בחוזה. ריבית זו נועדה לפצות את אותו משקיע על כך שהעניק את כספו לזמן מסוים לעשיית רווחים לאותה חברה. התעשייה נעזרת בתחום זה על מנת להתפתח ולהיכנס ביתר קלות לשווקים חדשים. ניתן להכיר גיוס זה גם בשם גיוס אג"ח.

האם קיימות חברות שמעניקות שירותים לעסקים בתחומי הגיוס השונים?

גם במקרה זה התשובה חיובית - קיימים עסקים המסייעים בגיוסי כספים כגון גיוס הון וגיוס חוב. חברות אלו מוכרות בשם חברות ליווי עסקים. הן אחראיות ללוות  את בעל העסק מראשית פתיחת העסק, ומעניקות לו ממיטב הידע שצברו במהלך השנים. כיום קיימות בשוק החופשי מגוון חברות ליווי עסקים, חלקם מעניקות בנוסף לעניינים הכספיים כמו: גיוס הון וגיוס חוב,ייעוץ פיננסי, שירותים נוספים, מעריכת דוחות, ייצוג בבית משפט וכ"ו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רייט קליק

מאת: רייט קליקהלוואות11/09/11881 צפיות
מאז ומתמיד חיפשו אנשים כיצד יוכלו להתעשר מהחזקה בנכסים פיזיים או פיננסיים. אחת ממטרות ההחזקה בנכסים מסוגים אלו, היא רווח כספי מהשבחתם או מעלייה בערכם.

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/11876 צפיות
ציוד נלווה להשכרה באירועים כולל את הציוד שאינו נכלל בציוד הכללי, הכולל כלי הגשה, כלי אוכל אישיים, טקסטיל, במות, ריהוט להשכרה וכדומה. הציוד הנלווה כולל פלטות לחימום במרכז המזנונים, אלמנטים לעיצובים שונים, פלטות למזנונים עצמם, וכיוצא בזה.

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/11899 צפיות
השכרת ציודים לאירועים עשוי להישמע כצעד מסובך מאוד הכולל אינספור חיפושים ותיאומים, איסוף והחזרה. אבל למעשה השכרת ציוד לאירועים הוא צעד פשוט ביותר ומיטב החברות מספקות שירות מלא של יעוץ, תכנון כמויות, תכנון לוגיסטי ועוד.

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/11840 צפיות
ציוד המוגדר "ריהוט" כולל בחובו שולחנות אוכל, כיסאות, שולחנות מזנונים ובופה, עמדות שונות למטרות שונות וכדומה. בכל פריט ריהוט להשכרה יש שימוש שמתבקש, היות ולאירועים רבים המופקים, הן באופן פרטי והן על ידי הפקות שונות, קטנות או חסרות ציוד משלהן, יש צורך בפריטי ריהוט להשכרה.

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/11918 צפיות
במות לאירועים הן במות למטרות שונות, שבהן אפשר לעשות כל שימוש, שלעיתים מחויב באירועים שונים, ולא לכל חברות ההפקה או בכל גני האירועים והאולמות קיימות במות בגדלים ובסגנונות שונים.

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/111019 צפיות
מבלי להתכוון, מעבר לשמחה, למוסיקה, להופעות ולנאומים, חלק גדול מתוך חווית האירוע תופס האוכל. אחד הדברים הראשונים שמתכננים בהפקת אירוע הוא סוג האוכל, אופן הגשת המנות, בחירת קייטרינג או בישול ביתי ועוד.

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/11819 צפיות
הפנייה לחברת השכרת במות היא דבר פשוט ביותר וכיום על ידי גלישה באינטרנט בלבד אפשר ליצור קשר עם עשרות חברות באזור המגורים, אשר מריבתן מספקות גם את השכרת כל הציוד הנלווה לבמה כגון תאורה, מעקים, דוכני נואמים ותפאורה. ישנן חברות שאפילו מספקות תאורה, הגברה, כסאות וכמעט כל שנדרש כדי להפיק את האירוע עצמו.

מאמרים נוספים בנושא הלוואות

מאת: עוזי פלגהלוואות30/05/20208 צפיות
חלק גדול של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, רואים בבנק את אחד הגורמים העיקריים האחראיים לקשיים הפיננסיים של העסק. בעלי העסקים האלה סבורים שהבנק צריך לעזור לעסק וללכת לקראתו. האם טענתם מוצדקת? ננסה לבדוק זאת בשורות הבאות

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/161092 צפיות
הרבה אנשים נתקלים במהלך החיים בצורך לקחת הלוואה, אך יחד עם זאת נמנעים מלגשת לבנק כיוון שהם חוששים שמסגרת האשראי תיפגע, ועל כן מעדיפים להמשיך לדחות מגוון הוצאות הכרחיות- עובדה...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/16983 צפיות
רבים מבינים מהי הכוונה שעומדת מאחורי המילה "הלוואה" ואף מבינים באופן כללי את התנהלות הקבלה וההחזרה, אך יחד עם זאת אינם בקיאים בהבדלים שיש בין ההלוואות השונות, וזאת כי הלוואה היא סוג של מוצר...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/16840 צפיות
אתם רק חולמים על הלוואות מיידיות, אך מראש יודעים שאין לכם סיכוי לקבל כאלו בבנק? ובכן אין סיבה להתייאש, אין סיבה לוותר על המעבר לבית חדש, להחליף רכב, לטוס, להירשם השנה ללימודים, לשפץ את המרפסת וכדומה...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16906 צפיות
אתם זקוקים להלוואה עוד היום? רק המחשבה על הבנק גורמת לכם להתייאש? לא יודעים מה לעשות ובטח שלא יכולים לחכות? ובכן אין לנו נס עבורכם, אלא מידע חשוב שיכול לסדר אתכם. כיום על מנת לקבל הלוואה, ניתן לבחור את...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16859 צפיות
מצד אחד ניתן להיות ממורמרים על הבנק שמערים כ"כ הרבה קשיים על לקוח שמבקש הלוואה, אך מצד שני אם מסתכלים על התמונה הגדולה, יש להכיר לו תודה. לולא הבנק לא היה דורש מכל לקוח שרוצה הלוואה להיפגש עם נציג...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16860 צפיות
כבר שנים שהבנק אינו היחיד שמעניק הלוואות וכבר שנים שניתן למצוא תשובה חיובית עבור הלוואה- היכן שהבנק ממהר לתת תשובה שלילית. חשוב להבין שבעוד שהבנק מברר לעומק על יכולת ההחזר שלכם ודורש לבטח את עצמו...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica