חפש מאמרים:
שלום אורח
30.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קסמים

מאת: יוסי קרמר אומנות - כללי25/07/2011783 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קסמים.
איך מתבצעים הקסמים והאם מתרחשים ניסים?
מהו נס?
נס נחשב לתופעה שנעשית על ידי ישות כלשהי, ישות שאינה נמצאת ושאינה שייכת לממד או לעולם שבו אנחנו נמצאים, שבאה לעזור, להעניש, או לשלוח אלינו מסר כלשהו מהעולם שבו היא נמצאת, לדעת המאמינים.
כשמזכירים ניסים, מתכוונים המאמינים לתופעות שהן על טבעיות, שקשורות לעולם הדתי, ניסים שמבוצעים על ידי האלוהים על פי הדתות, או שהניסים מבוצעים על ידי האלים או אחר, לדעת המאמינים.
לדעת המאמינים ניסים שקרו בעבר, ואולי גם כיום, הם ההוכחה לעצם קיומה של ישות אלוהית או של אלים או ישות כלשהי אחרת.
כלומר, האמונה היא שנס, זוהי תופעה שמתורגמת ונחשבת כמשהו שהוא על טבעי, שנעשה על ידי איזשהו כוח עליון.
אבל, אמונה היא אינה הבנה.
למה ?
כיוון שרמת המודעות של המין האנושי, בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה וההתפתחות האבולוציונית, לא אפשרת לנו להבין את עצמנו באופן הברור, כלומר את זהותנו האמיתית, ולכן היכולת שלנו לתרגם את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים, נעשית באופן שגוי.
תהליך ההתפתחות האבולוציונית שלנו, מאפשר לנו להבין באופן הדרגתי את היכולת האישית הקיימת בנו מבחינה תודעתית.
אבל, כיוון שברמת המודעות שלנו כחברה, אז וגם כיום, אין הסברים לרוב התופעות שנחשבות כניסים, אז אינסטינקטיבית בגלל חוסר ההבנה לאותם האירועים שלהם אין לאיש המאמין הסבר, המחשבה היא שהניסים נעשים על ידי כוח עליון כלשהו.
אבל אין כזה דבר תופעה או תופעות שהן על טבעיות, כלומר ניסים.
כל התופעות הם טבעיות, אך האירועים לא מובנים.
לכן ההתייחסות היא, שהתופעות והאירועים הם מעשה קסמים, אם הם נעשו בעבר, בהווה או שיעשו בעתיד, אם המעשה נעשה במודע או שהוא נעשה שלא במודע.
אומנם ישנם אירועים בטבע שאינם קשורים למעשה קוסמות, אבל גם אירועים אלו הם אינם ניסים, אלא תופעות טבע שעלינו להבין למה הם קרו או מה הסיבה להם.
במידה ורוצים להבין איך נעשים הקסמים על ידי קוסמים, מה שהאנשים המאמינים חושבים שאלו הם ניסים, רצוי קודם כל להבין בכמה נושאים אשר קשורים ליכולות שלנו, ואני לא מתכוון לקסמים שנעשים באמצעות זריזות ידיים או טריקים למיניהם.
לכן, חשוב להבין בעיקר בנושאים הבאים:
ממה מורכב בן האנוש? שפת הטלפתיה, היפנוזה, ועוד.
ממה מורכב בן האנוש ?
בן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי.
התודעה היא מי שאנחנו.
בעת התרחשות תופעת המוות התודעה משתחררת ועוזבת את הגוף הפיזי המת.
הגוף הפיזי הוא רובוט ביולוגי, אשר נבנה בתהליך החקירה, הלמידה וההתפתחות האבולוציונית שעברנו עד היום, ותפקידו לשמש לתודעה כהשתקפות למודעות עצמית ונצחיות בתהליך החיים.
מהי טלפתיה ?
טלפתיה היא שפה.
שפת הטלפתיה מאפשרת את התקשורת בין בני האנוש, שנעשית באמצעות שדר אנרגטי, שמשודר וגם נקלט באמצעות התודעה, וזוהי השפה האמיתית שלנו, ולא כמו שהיא נעשית כיום באמצעות שפת הדיבור והכתיבה.
תקשורת באמצעות שפת הטלפתיה, מתרחשת ללא כל התערבות של השדרים שמשדר וקולט הגוף הפיזי, כמו למשל, ראיה, שמיעה, קול, דיבור, מגע, ריח, טעם ועוד.
מהי היפנוזה ?
היפנוזה זהו מצב שבו אנחנו מבחינה תודעתית, יכולים להפנט, ובכך מתאפשר למהפנט להשתמש, לשלוט, באחר למטרה מסוימת, אם זה מבחינה רפואית ואם זה למטרת בידור.
אנשים שראו ו/או חוו קסם עברו חוויה שהתרחשה בתודעתם, כלומר הם קלטו שדר אנרגטי שהם קלטו מתודעתו של המשדר שגרם להם לחוויה שחוו, כלומר מהמהפנט.
מהם קסמים ?
קסם טלפתי הוא שדר אנרגטי, שמשודר מתודעתו של הקוסם לתודעתו של הצופה.
שדר טלפתי זה הוא שדר דמיוני, ולכן הוא נחשב כקסם.
קסם זהו אירוע, אשר לא  קרה במציאות האמיתית, אלא בדמיוננו בלבד, ולכן זוהי מציאות שהיא אינה אמיתית, אלא אשליה, והכוונה כפי שציינתי לא לקסמים שנעשים באמצעות זריזות ידיים או טריקים למיניהם שגם הם יוצרים אשליה.
ישנם קסמים שאנשים ראו דרך מסכי הטלוויזיה, מה שגרם להם לחשוב שהדבר הוא אמיתי, אבל גם המצלמות הם אמצעי שקולט אנרגיה מהסביבה, ואמצעי תקשורתי זה קולט גם שדר אנרגטי שמשודר מתודעתו של הקוסם, מה שגורם לצופה לחשוב שהאירוע התרחש באמת.
כלומר, השדר האנרגטי ששודר מתודעתו של הקוסם, כשדר דמיוני, נקלט גם אצל האנשים שסביבו, וגם במצלמות המצלמות, מה שמתעתע וגורם לאנשים לחשוב שזה קרה באמת, מה שלא קרה באמת, אלא בדמיון.
אפשרות נוספת היא היכולת של הקוסם לשדר באופן טלפתי מכל מקום לכל אחד ואחת מאיתנו, ללא קשר לזמן, מרחק ומהירות.
קוסם הוא אומן, והקסמים שהוא יוצר הם האומנות שלו, אבל הקסמים הם אשליה והם לא אמיתיים, ולכן הקוסם וגם האנשים שמרצונם החופשי מכניסים את עצמם לעולם האשליות, מתנתקים מהאני העצמי שלהם, מזהותם האמיתית, ומהמציאות האמיתית לעולם הדמיון, ואת זה לא רצוי ולא בריא לעשות, כיוון שרצוי שנהיה תמיד מחוברים לעצמנו, לזהותנו האמיתית, ולמציאות האמיתית.
דמיון זה לא המציאות האמיתית.
מסקנה:
נס הוא תרגום שגוי של האיש המאמין.
נס נובע מכך שהאיש המאמין אינו מודע לזהותו האמיתית, לכן היכולת שלו לתרגם את המציאות האמיתית שבה הוא חי ושבה הוא נמצא נעשית באופן שגוי.
נס נחשב כמשהו שהוא על טבעי, לדעתם של המאמינים שנעשה על ידי כוח עליון כלשהו.
כמובן, שכל אחד ואמונתו, אבל אמונה היא אינה הבנה.
אין דבר כזה ניסים במציאות האמיתית, כל התופעות הן טבעיות, רק רצוי לחקור וללמוד ולהבין אותם, ורצוי שלא להאמין.
מעשי קוסמות שנעשים על ידי קוסמים.
הקסם הטלפתי נובע בתודעתו, כתוצר אומנותי דמיוני של הקוסם, ומשודר באמצעות שפת הטלפתיה, כשדר אנרגטי שנקלט בתודעתם של קהל הצופים, ובמצלמות שמצלמות ומקליטות את השדר.
במופע משתמש הקוסם גם בהפנוט לשם ביצוע מעשה הקוסמות.  
סיכום:
ניסים וקסמים מתייחסים לאירועים ולתופעות מסוימות שהתרחשו בעולמנו, ומתורגמים באופן שונה אצל כל אחד ואחת.
אבל, יש מציאות אמיתית אחת.
כשיש מציאות אמיתית אחת, יש פתרון אמיתי לכל אירוע ולכל תופעה.
המסר הוא, שאין אירוע או תופעה שהם על טבעי.
כל האירועים וכל התופעות הם טבעיים, רק רצוי להבין אותם, ולהבין איך הם נעשים.
המסר במאמר:  
נס, נחשב לאירוע שהוא על טבעי, לדעת המאמינים.
קסם, נחשב לאירוע טבעי, לדעת המבינים.
אבל, חשוב להבין שדמיון זה לא המציאות האמיתית.
קסם בא לתעתע בצופה, כלומר זה לא אמיתי, זה שקר.
לכן, רצוי להבין מהו קסם ולא להאמין בניסים, לדעתי.
יוסי קרמר מייעץ ומכוון למודעות עצמית והתפתחות אישית.
לבלוג שלי  http://blog.tapuz.co.il/yosikramer
טלפון  048224276.

 תגיות המאמר: קסמים, אשליות, ניסים, על טבעי


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יוסי קרמר מייעץ ומלווה למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים, רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? 
האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים, רוצים לדעת איך יוצאים מהמבוך המוחי הזה...??? 
יוסי קרמר מייעץ למודעות רגשית והתפתחות אישית.
לקריאת מאמרים נוספים שלי כנסו לבלוג שלי.

http://krameryossi.blogspot.com

פל. 0522798272

לתשומת לבכם: הידע שלי אינו מהווה תחליף לייעוץ פסיכולוגי ו/או פסיכיאטרי ו/או רפואי ו/או אחר, כל הנאמר והנכתב הוא בגדר ידע בלבד, ואין להתבסס עליו או לפעול לפיו ללא יעוץ עם הרופא המטפל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי קרמר

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש14/06/16504 צפיות
הרגשות הפנימיים השליליים שהתעצמו עקב תהליך המעבר מהאינסטינקט שנולדים איתו למודעות עצמית וחיבור רגשי, מובילים להרס עצמי וחוסר הרצון לחיות, כתוצאה מפרוש שגוי וחוסר ההבנה איך להתייחס לאותם הרגשות ואי היכולת להכיל את הסבל הרגשי עם ההשלכות הפיזיולוגיות שנובעות מכך, הם הגורמים העיקרים לתופעת איי.אל.אס. כשבאמצעות ניוון השרירים בעל התופעה מוביל את עצמו עד למצב של שיתוק שרירי הגוף וניתוק התודעה מהגוף, כלומר מימוש הרצון למוות ולהשתחרר מהגוף.

מאת: יוסי קרמר הורות15/02/14922 צפיות
למה לילדים בורח השתן? ההורים בחיים המודרניים מתייחסים לכל נושא בריחת השתן אצל ילדים באופן שהוא אינו ענייני, למה? כי שכחנו איך התנהגנו כשהיינו בטבע. כשהיינו צרכים בטבע לעשות את צרכינו עשינו ללא כל צורך להתאפק, כלומר היה לנו צורך שחררנו, וככה זה עבר מדור לדור. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר סרטן15/02/148116 צפיות
לוקמיה. מהי הסיבה ללוקמיה? לוקמיה היא תופעה פיזיולוגית שמטרתה השמדה עצמית פנימית לשם מימוש הרצון למות. לוקמיה מחולקת לשתי תופעות פיזיולוגיות, אחת שנפוצה בקרב הילדים הנקראת לימפוציטית ואחת שנפוצה אצל מבוגרים הנקראת מיאלואידית. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14677 צפיות
מהי הסיבה לסוכרת? סוכרת היא תופעה פיזיולוגית שבה הגוף אינו מיצר אינסולין ברמה מספקת, וזאת כדי שיוכל לפרק את הגלוקוז הנמצא בדם לרמה הרצויה והבריאה לשם תפקוד מכוון של הגוף, מה שיוצר רמה גבוה של גלוקוז בדם ובשתן, שיוצר תהליך של שחיקה שפוגע באופן תקינות ובריאות הגוף. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14766 צפיות
ממה נובעת תסמונת טורט? הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון ושאר בעיות האישיות הקיימות בנו שכוללות גם את תסמונת טורט. כלומר, הסיבה לתופעה הפיזיולוגית שמכונה טורט שמלווה בטיקים שיוצר דפוס התנהגות רגשי שחוזר על עצמו מפעם לפעם באופן .תדיר ושיוצר עיוות התנהגותי שמלווה לפעמים בדיבור לא ענייני, הסיבה היא הרגשות הפנימיים החיוביים והשליליים. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141163 צפיות
ממה נובעת התופעה? תסמונת דאון היא תופעה פיזיולוגית הגורמת לקשיי תקשורת של בעל התופעה עם הסובבים אותו ובעיות התפתחויות מגוונות. כדי להבין את תופעת תסמונת דאון רצוי שנבין איך מתנהל תהליך העברת הידע הגנטי לדור הבא, וכדי להבין את התהליך רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14815 צפיות
מה הסיבה לתופעה? תופעת סיסטיק פיברוזיס משפיעה בעיקר על הריאות, הלבלב, בלוטות הזיעה, מערכת העיכול ומערכת המין, שגורמים לשיעול וליחה מרובה וקשיי נשימה, דלקות ריאות חוזרות, משקל נמוך ובעיית תיאבון, פעילות מעיים לא תקינה ועוד. המשך במאמר...

מאמרים נוספים בנושא אומנות - כללי

מאת: מסגרתאומנות - כללי01/01/20603 צפיות
הדפסה על קנבס בחיפה – הדפסה של תמונות מטיולים כאשר אנחנו מטיילים בעולם אנחנו מצלמים הרבה תמונות. תמונות אלו לא שוות הרבה אלא אם נפתח אותן ונדפיס אותן כך שנתלה אותן בבית שלנו. הדפסה על קנבס בחיפה יכולה לאפשר לנו להדפיס את התמונות הכי יפות מהטיולים שלנו

מאת: שלום כהןאומנות - כללי27/09/19967 צפיות
סרטי תדמית אנו פוגשים במסגרות כמו מערכות בחירות ובחירת ראשי איגודים ולשכות ציבוריות, אך בתחום המכירות יש לתחום הזה משמעות ענפה.

מאת: אבי דוידיאומנות - כללי15/04/191633 צפיות
מידע שימושי לקראת פנייה ראשונה אל מתקשרת מיסטית.

מאת: עופר שלואומנות - כללי07/01/192097 צפיות
מי מהגולשים כאן חובב אומנות וציור? מעוניינים להכניס קצת צבע ועניין לבית או למקום העבודה?

מאת: tiloniאומנות - כללי07/05/182277 צפיות
תכנון מצבות הוא עניין שיש לקחת בכובד ראש. על-מנת להבטיח תוצאות טובות, יש להקפיד על חומרים איכותיים. על צוות עובדי החברה לכלול אנשים מקצועיים ואמינים הרואים שליחות בכל העבודה הזו של ייצור והתקנה של מצבות

מאת: ירון כהןאומנות - כללי15/02/181826 צפיות
ענף הערכת התכשיטים הוא ענף פופולרי המבוסס על מוניטין חזק, גיליתם תכשיט עתיק או פריט אספנים? גשו למעריך מקצועי, בעל וותק ומומלץ.

מאת: לילה בן הרוש אומנות - כללי20/11/171466 צפיות
רוצים לכתוב את עצמכם? לצייר מעצמכם? ליצור את העסק שלכם? לשיר ולנגן את המוזיקה שלכם? להביא לעולם את הסדנה שלכם? ללמד את השיטה שלכם? לשדרג את מערכות היחסים שלכם? סדנת דרך האמן סוללת את הדרכים לשם, כדי לזהות את הייעודים, לדייק את החלומות ולהביא לחיים את כל מי שאתם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica