חפש מאמרים:
שלום אורח
13.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איי אל אס ניוון שרירים als

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש14/06/20161034 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

איי.אל.אס. ניוון שרירים.

הגורם העיקרי לתופעת איי.אל.אס. הוא, שבאמצעות ניוון השרירים בעל התופעה מוביל את עצמו עד למצב של שיתוק שרירי הגוף וניתוק התודעה מהגוף, כלומר הסיבה לתופעה היא מימוש הרצון של בעל התופעה למות ולהשתחרר מהגוף, אבל למה?
מהם הגורמים לניוון שרירים איי.אל.אס? תופעת איי.אל.אס. ניוון שרירים נגרמת כתוצאה מפרוש שגוי של בעל התופעה לזהותו האמיתית, כתוצאה מכך לאי הפעלה נכונה של הגוף מבחינה רגשית, מה שמוביל לחוסר הרצון שלו לחיות שמוביל להרס עצמי, אם במודע או שלא במודע נעשה הדבר עד למותו.
בתופעה פיזיולוגית זו, הפיקוח, הפיקוד, הבקרה וההפעלה על הגוף נעשה באופן שגוי, מה שמוביל לניוון השרירים, אי היכולת לתפקד עד כדי מוות.
הגורמים העיקרים לתופעה של ניוון שרירים הם:
ניוון שרירים איי.אל.אס. נגרם כאשר בעל התופעה שהאישיות שהוא ייצב לעצמו, הדמות והתדמית שהוא מרגיש, חושב ומדמיין שהיא זהותו, היא אינה מפורשת אצלו באופן האמיתי.
כתוצאה מכך זהותו זו היא אינה האני העצמי שלו, זהותו האמיתית.
לכן, המציאות שבעל תופעת ניוון השרירים מרגיש, חושב, מדמיין, וכתוצאה מכך מתרגם או מפרש לעצמו שהוא נמצא וחי בה היא אינה המציאות האמיתית, וזה מצב של אי הבנה מהו הגוף האמיתי ומהי המציאות האמיתית מבחינה תודעתית.
למה? בגלל ההזיה שבה הוא שרוי שנובעת כתוצאה מייצור והפעלת הגוף באמצעות הרגשות הפנימיים שבו, שיוצרת מצב של קונפליקט תודעתי, ניגוד תודעתי, פיצול אישיות, שכתוצאה מכך בתהליך איטי נמנעת מבעל התופעה היכולת לפיקוח, פיקוד ובקרה בהפעלת השרירים.
לכן, בסוף תהליך תופעת איי.אל.אס. השרירים מתנוונים מה שמוביל עד למוות.
דבר חשוב נוסף שכדאי לדעת שברגע שמישהו אינו רוצה לחיות יותר, אם אי הרצון נמצא במודע או שלא במודע, מתחיל תהליך ההכנה לקראת המוות, תופעת איי.אל.אס. ניוון שרירים היא אחת מהן והיא משקפת זאת, ואכן היא מובילה למוות.
מגוון התופעות הפיזיולוגיות הפוקדות את המין האנושי בשלב התפתחותי זה הם תוצאה ישירה של אי הפעלה נכונה, ומאי הזנה ותחזוקה לקויים של הגוף.
כלומר, אורח החיים שאנחנו מנהלים בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה וההתפתחות האבולוציונית הוא אינו מתאים לגוף, ולכן הוא גם אינו בריא.
ניוון שרירים איי.אל.אס. זוהי תופעה פיזיולוגית שלא מבינים עדיין ממה היא נובעת, ולכן אין לה פתרון בשלב זה.
חשוב שבעל התופעה הפיזיולוגית יבין שגרימתה של התופעה היא תוצאה ישירה של סדר תודעתי שגוי שלו.
תיקון האישיות מצריך שינוי בתפיסה העצמית ושינוי הרגלי חיים שגויים, מה שיגרום לבעל התופעה להשתנות, וזה הקושי העיקרי של כל אחד מאיתנו.
תיקון האשיות יגרום לחזרתו מחדש של הרצון לחיות ולפרוש אמיתי של האני העצמי, ולתיקון בהפעלת הגוף, הזנה, ותחזוקתו, מצב זה יאפשר את חזרתו לתפקוד תקין, רגוע, מאוזן ויציב, מה שיאפשר לו לתפקד באופן מכוון, כמובן שהכול הוא יחסי למצב הנתון.
חשוב להבין ולזכור שלגוף יש את היכולת לרפא, לתקן, לחדש, לנקות ואף לבנות את עצמו, אך רצוי להבין איך לאפשר לו לבצע זאת.
רק בעל התופעה בעצמו, מתוך הבנה, הרצון לחיות, ובנית היכולת לשינוי הרגלים שגויים באורח החיים, יכול לתקן את עצמו בעצמו.
הגורם העיקרי והמשמעותי ביותר שמאפשר לנו את הבריאות הוא הרוגע הפנימי, וכדי להיות רגועים ראשית רצוי להבין מהם הרגשות שבנו.
מהם הרגשות הפנימיים שבנו? הגורם העיקרי והמשמעותי לתופעה שנקראת איי.אל.אס. הם הרגשות הפנימיים שבנו, שכוללים את הרגשות החיוביים שגורמים לנו להרגיש טוב עם עצמנו, כמו: אהבה, אושר, הנאה, צחוק, שמחה, יצר מיני ועוד, והם גם הרגשות השליליים שגורמים לנו להרגיש רע עם עצמנו, כמו: פחד, חרדה, דיכאון, כעס, לחץ, צער, עצב ועוד, שהם הגורם העיקרי להרס העצמי.
וכך עם הנדנדה הרגשית, עם הזיגזג הרגשי, שנע בין הרגשות החיוביים הטובים שבנו, לבין הרגשות השליליים הרעים שבנו אנחנו יוצרים לעצמנו זהות ואת המציאות שבה אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים.
חינכו, תכנתו, אילפו אותנו שיש שתי אפשרויות שאנחנו צריכים ללמוד ולחיות על פיהם:
אפשרות אחת היא לחיות עם הרגשות החיוביים שגורמים לנו להרגשה הטובה, ושאליהם עלינו לשאוף באופן תמידי במהלך חיינו.
אפשרות שנייה היא לחיות עם הרגשות השליליים שגורמים לנו להרגשה הרעה, ושאליהם עלינו לא לשאוף ולהגיע במהלך חיינו.
אפשרות שלישית שאותה לא לימדו אותנו זו האפשרות המתאימה והבריאה, שמאפשרת לנו להפעיל את הגוף ללא הרגשות החיוביים הטובים שבנו וגם ללא הרגשות השליליים הרעים שבנו, מצב זה מאפשר לנו את הרוגע הפנימי.
כלומר, יש באפשרותנו לא לייצרם, ובכך להתנתק מהרגשות הפנימיים שבנו, וזאת מתוך הבנה, רצון, זיהויים, ובניית היכולת הפיזיולוגית לכך, אך רצוי שלא להדחיק רגשות, כי אז הרגשות הפנימיים ממשיכים להיות קיימים בנו ולהשפיע על תפקוד הגוף, מה שמשתקף בהתנהגותנו.
הרוגע הפנימי מאפשר לגוף שלנו לפעול ולתפקד באופן מאוזן ויציב, כלומר מכוון.
הרוגע הפנימי מאפשר את הרציונאליות, ואת ההתייחסות העניינית לעצמנו ולמציאות שבה אנחנו נמצאים וחיים.
הרוגע הפנימי מאפשר לנו את הריכוז, את הבהירות, את איסוף הנתונים הרלוונטיים, עיבוד הנתונים, וההגעה למסקנות האמיתיות, מה שמאפשר לנו את השפיות.
הרוגע הפנימי מנטרל את ההרס העצמי ומאפשר את הרצון לחיות.
מה כל זה קשור לתופעת איי. אל. אס. ניוון שרירים? במקביל לכך שאנחנו במרוץ מתיש אחרי הפולחן הרגשי אחר ההרגשה הטובה בחיינו, אנחנו נמצאים בחיפוש מתמיד אחר תדמית, ובהתאם לתדמית שיצרנו לעצמנו, אנחנו יוצרים לעצמנו מציאות שתתאים לתדמית.
אך כיוון שבשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה וההתפתחות האבולוציונית שלנו, המין האנושי עדיין אינו מודע לזהותו האמיתית, ולמציאות האמיתית שבה הוא נמצא ושבה הוא חי, נוצר מצב שבו התדמית היא אינה זהותנו האמיתית, והמציאות שהתאמנו לתדמית שיצרנו לעצמנו היא אינה המציאות האמיתית.
כלומר, אנחנו חיים באשליה.
אשליה במבחן המציאות האמיתית מתנפצת לה ובעיקר פוגעת לנו בבריאות.
כיוון שהפרוש לזהותנו האמיתית ולמציאות האמיתית שגויה, נוצר מצב שאנחנו מנותקים, גם מזהותנו האמיתית וגם מהמציאות האמיתית.
למצב זה יש השלכות בריאותיות שאחת מהן משתקפת בתופעת איי.אל.אס. ניוון שרירים.
בעל תופעת ניוון שרירים איי.אל.אס. כדי שיוכל לתקן את עצמו, זקוק לאחד שיוכל לשמש לו כהשתקפות, כמראה, ושדרכו הוא יוכל להבין מה עליו לתקן באישיותו ובעצמו.
כדי להביא את הגוף לרוגע הפנימי, לתפקוד מאוזן ויציב, מכוון, ולאורח חיים שהוא שלו, רצוי להבין במגוון רחב של נושאים, כמו למשל: איך להגיע לרוגע פנימי, תזונה, שינה, פעילות גופנית, שמירה על טמפרטורת הגוף, נשימות סדירות, היגיינה אישית וסביבתית, לחיות ללא לחץ של זמן, ועוד.
חיים רגועים ושלווים מאפשרים את הבריאות.
מסקנה: תופעת איי.אל.אס. ניוון שרירים זו תופעה פיזיולוגית שמתרחשת בשלב מסוים בחיים עקב היציאה מהאינסטינקט ההתנהגותי שאיתו נולדנו ואיתו חיינו ללא כל מודעות רגשית והמעבר למודעות עצמית שמאפשרת את החיבור והמודעות לרגשות וזהו מצב קריטי בתהליך בגלל הבלבול הרגשי שנוצר על השלכותיו.
תופעה שנובעת בעיקר כתוצאה מאי הבנה, שמובילה לאי הפעלה נכונה של הגוף מבחינה רגשית, שכוללת בעיקר את העצמת הרגשות השליליים, רגשות שליליים שיוצרים את כל המחשבות שווא והדמיון וחוסר היכולת להתמודד איתם, שמובילים להרס עצמי וחוסר הרצון לחיות עד למוות, לרוב התהליך מתרחש שלא במודע ולכן חשוב להעלות ידע זה למודע אצל בעל התופעה.
סיכום: פרוש נכון לזהות ולמציאות האמתית שבה אנחנו נמצאים וחיים ולתהליך ההתפתחותי האבולוציוני מהיציאה מהאינסטינקט שאיתו נולדנו, הרצון לחיות, והתאמת הגוף לאורח החיים הרגוע והשלו מאפשר לנו את הבריאות, וימנע מאיתנו את הסבל האנושי, סבל שנתונים בו גם בעלי תופעת איי.אל.אס.ניוון שרירים שנקלעו למצבם אך ורק כתוצאה מחוסר הכרות עצמית וידע לתהליך ההתפתחותי שיאפשר להם לעבור את השלב שציינתי.
המסר במאמר: הרגשות הפנימיים השליליים שהתעצמו עקב תהליך המעבר מהאינסטינקט שנולדים איתו למודעות עצמית וחיבור רגשי, מובילים להרס עצמי וחוסר הרצון לחיות, כתוצאה מפרוש שגוי וחוסר ההבנה איך להתייחס לאותם הרגשות ואי היכולת להכיל את הסבל הרגשי עם ההשלכות הפיזיולוגיות שנובעות מכך, הם הגורמים העיקרים לתופעת  איי.אל.אס. כשבאמצעות ניוון השרירים בעל התופעה מוביל את עצמו עד למצב של שיתוק שרירי הגוף וניתוק התודעה מהגוף, כלומר מימוש הרצון למוות ולהשתחרר מהגוף.

http://krameryossi.blogspot.com/ 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יוסי קרמר מייעץ ומלווה למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים, רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? 
האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים, רוצים לדעת איך יוצאים מהמבוך המוחי הזה...??? 
יוסי קרמר מייעץ למודעות רגשית והתפתחות אישית.
לקריאת מאמרים נוספים שלי כנסו לבלוג שלי.

http://krameryossi.blogspot.com

פל. 0522798272

לתשומת לבכם: הידע שלי אינו מהווה תחליף לייעוץ פסיכולוגי ו/או פסיכיאטרי ו/או רפואי ו/או אחר, כל הנאמר והנכתב הוא בגדר ידע בלבד, ואין להתבסס עליו או לפעול לפיו ללא יעוץ עם הרופא המטפל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי קרמר

מאת: יוסי קרמר הורות15/02/141409 צפיות
למה לילדים בורח השתן? ההורים בחיים המודרניים מתייחסים לכל נושא בריחת השתן אצל ילדים באופן שהוא אינו ענייני, למה? כי שכחנו איך התנהגנו כשהיינו בטבע. כשהיינו צרכים בטבע לעשות את צרכינו עשינו ללא כל צורך להתאפק, כלומר היה לנו צורך שחררנו, וככה זה עבר מדור לדור. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר סרטן15/02/148944 צפיות
לוקמיה. מהי הסיבה ללוקמיה? לוקמיה היא תופעה פיזיולוגית שמטרתה השמדה עצמית פנימית לשם מימוש הרצון למות. לוקמיה מחולקת לשתי תופעות פיזיולוגיות, אחת שנפוצה בקרב הילדים הנקראת לימפוציטית ואחת שנפוצה אצל מבוגרים הנקראת מיאלואידית. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141436 צפיות
מהי הסיבה לסוכרת? סוכרת היא תופעה פיזיולוגית שבה הגוף אינו מיצר אינסולין ברמה מספקת, וזאת כדי שיוכל לפרק את הגלוקוז הנמצא בדם לרמה הרצויה והבריאה לשם תפקוד מכוון של הגוף, מה שיוצר רמה גבוה של גלוקוז בדם ובשתן, שיוצר תהליך של שחיקה שפוגע באופן תקינות ובריאות הגוף. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141226 צפיות
ממה נובעת תסמונת טורט? הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון ושאר בעיות האישיות הקיימות בנו שכוללות גם את תסמונת טורט. כלומר, הסיבה לתופעה הפיזיולוגית שמכונה טורט שמלווה בטיקים שיוצר דפוס התנהגות רגשי שחוזר על עצמו מפעם לפעם באופן .תדיר ושיוצר עיוות התנהגותי שמלווה לפעמים בדיבור לא ענייני, הסיבה היא הרגשות הפנימיים החיוביים והשליליים. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141856 צפיות
ממה נובעת התופעה? תסמונת דאון היא תופעה פיזיולוגית הגורמת לקשיי תקשורת של בעל התופעה עם הסובבים אותו ובעיות התפתחויות מגוונות. כדי להבין את תופעת תסמונת דאון רצוי שנבין איך מתנהל תהליך העברת הידע הגנטי לדור הבא, וכדי להבין את התהליך רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141222 צפיות
מה הסיבה לתופעה? תופעת סיסטיק פיברוזיס משפיעה בעיקר על הריאות, הלבלב, בלוטות הזיעה, מערכת העיכול ומערכת המין, שגורמים לשיעול וליחה מרובה וקשיי נשימה, דלקות ריאות חוזרות, משקל נמוך ובעיית תיאבון, פעילות מעיים לא תקינה ועוד. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141386 צפיות
מהי פרוגריה? פרוגריה היא תופעה פיזיולוגית הגורמת להאצת ההזדקנות ולמוות בגיל העשרה. כדי להבין את תופעת הפרוגריה, ראשית עלינו להבין כבוגרים למה אנחנו מזדקנים ומתים? תהליך ההזדקנות זוהי תוכנה שהיא מובנת בתוכנו לרוב שלא במודע, שמאפשרת לנו את ההרס העצמי, כלומר את השמדת החומרה שהוא הגוף הביולוגי, וזאת לאחר מימוש התהליך הטבעי בהעברת הידע הגנטי שלנו לדור הבא ולמות. המשך במאמר...

מאמרים נוספים בנושא בריאות הנפש

מאת: moraleבריאות הנפש24/07/181835 צפיות
לא אחת, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו ליד אנשים שחווים התקף חרדה. זה יכול להיות בן או בת משפחה, חבר קרוב או אפילו אדם זר. אנחנו נדע לזהות התקף כזה, במספר צורות, בין אם זה בגלל שהם נמצאים במצב של "שיתוק", כלומר הם לא זזים ולא אומרים מילה, הרבה פעמים הנשימה שלהם תהיה מואצת, יש מקרים בהם נרגיש שהם רועדים ולא מגיבים למרות שברור לנו שהם בהכרה מלאה, נושמים ואין שום בעיה פיזיולוגית שאמורה למנוע מהם להגיב.

מאת: ברסלב מאירבריאות הנפש07/11/171692 צפיות
פדיון נפש - מי צריך לעשות? ומה צריך לעשות? ומי לא ראוי לעשות? דבר טבעי שכל אחד מאיתנו חפץ בחיי חרות הצלחה ומנוחת הנפש, אך מה היא החירות האמיתית ומה היא מנוחת הנפש? פדיון נפש הוא המתקת הדינים כעין רעונן נהיגה כדי להמתיק נקודות רעות של עבירות תנועה... כנסו תבינו.

מאת: אלעד רימובריאות הנפש27/09/161600 צפיות
נשים רבות חוות תופעות רגשיות ופיזיות לאחר לידה הקשורות בשינויים ההורמונליים ובשינוי הסטטוס. לרוב תופעות אלה חולפות מעצמן בתוך מספר שבועות, אך לפעמים הבעיה מתפתחת ומעמיקה לכדי דיכאון אחרי לידה.

הלקוח תמיד צודק, איך לגרום ללקוח להרגיש טוב, מה נכון לענות, איך לא לצאת צודק, איך למכור יותר, טיפול בהתנגדויות לקוח, אימון אישי לחיים, מאמן עסקי: וכאן אבאר, כי איש מכירות טוב, יש לו מראש תשובה טובה לכל התנגדות אפשרית של הלקוח. תשובה כל כך טובה, שמסבירה ללקוח, למה עליו לקנות את המוצר הזה, דווקא בגלל הסיבה שבגללה הלקוח חושב שהוא לא אמור לקנות את המוצר, וכמו שהסברתי את זה במקום אחר. יחד עם זאת, יש לציין ולהסביר, כי לא משנה כמה אתה כאיש מכירות, חושב שאתה חכם / צודק / יודע מה טוב ...

איך לא לדפוק את הלקוח, מוסריות בתהליך מכירה, איך למכור מוצר גרוע, להאמין במוצר, לא מאמין במוצר, איך למכור מוצר יקר, תמיכה נפשית, אימון עסקי: וכאן אבאר, נקודת מבט שחשוב לאיש מכירות לדעת אותה, והיא נקודת המבט על עד כמה הלקוח צריך / רוצה את המוצר שאתה מוכר לו. כי כל מיני סוגים של לקוחות. לדוגמא יש לקוח שרוצה את מה שאתה מוכר לו, ויש לקוח שצריך את מה שאתה מוכר לו, ויש לקוח, שאומר שהוא רוצה, אבל הוא לא צריך וכולי. והעניין הוא, שיש אנשי מכירות שמנסים להיות "מוסריים", והם מרגישים רע ...

טיפול זוגי אחרי בגידה, האם לסלוח על בגידה, מתי לסלוח על בגידה, בעיות בזוגיות, התמודדות עם בגידה, להתגבר על בגידה, מאמן אישי ועסקי, טיפול הוליסטי: עכשיו נגיד בן אדם שבגדו בו אוקי והוא סולח על זה שבגדו בו מה זה אומר, אתה הבנת הייתה נגיד אשתך נגיד בגדה בך ואתה סולח לה על זה מה זה משדר לה? ש: מה זה משדר לה? אליעד: כן חולשה חוזקה. ש: תלוי עד כמה היא מצטערת. אליעד: מה הקשר היא לא מצטערת מה הקשר עכשיו? ש: זה משדר חולשה אם היא לא מצטערת. אליעד: לא חייב מחויב טוב זאת התשובה שלך? ש: לא ...

איך לשכוח מישהו, איך למחוק געגוע, איך לא לפחד מבגידה, איך למחוק זיכרון אהבה, nlp, איך לא לאהוב, מאמן אישי מומלץ, מטפל התנהגותי קוגניטיבי: וכאן אבאר נוסחא, איך לחזק אהבה וקשר רגשי של מישהו למשהו, ואיך להחליש אהבה וקשר רגשי של מישהו למשהו. וממילא גם בצורה הזאת ניתן להשפיע על התלות הרגשית של אותו האדם, בדבר שאותו הוא אוהב. ואסביר גם איך יוצרים התניה בתת מודע, איך יוצרים עוגנים, איך שותלים מחשבות, איך לשכוח אקס, איך לא ליצור תלות רגשית, איך לגרום למישהו להתאהב או לא להתאהב בך, איך ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica