חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קודם תעשו את הצעד הראשון

מי מאתנו לא מכיר את התחושה הזו כי אין לנו כסף , כי זה לא זמן טוב , כי זה לא הדרך כי אני לא רואה איך זה יתממש , לכולנו יש חלומות לכולנו יש הרבה דברים בחיים שאנחנו רוצים להגשים ובדרך כלל עוד לפני שהתחלנו סיימנו.
עוד לפני שסיימנו לכתוב ספר , אנחנו מוטרדים באיזה הוצאה אנחנו נוציא את הספר או המחשבה שאין לנו מספיק כסף להשקיע בעניין.
פעמיםרבות לפחות אצלי תכננתי ואז כבר "ראיתי" בעיני רוחי את המכשולים שיבואבדרך ואז מראש אנחנו מרפים את ידינו ואומרים אוקי אז לא עכשיו יבוא הזמןהנכון , רק שהזמן הנכון הוא תמיד עכשיו הוא לעולם לא יבוא . בקיצורמבלי לשים לב אנחנו שמים לעצמנו רגליים כל הזמן, כשמעיזים לעשות את הצעדהראשון פתרונות ואנשים שמגיעים בדיוק בזמן הנכון עוזרים לנו להגשים אתהמטרות שלנו.
לפנישנה וחצי הייתה לי דוגמא קטנה לכוחו של הצעד הראשון ואמונה שמאז מלווהאותי, בכל פעם שהספקנית שבתוכי מתחילה להשמיע קולות של אי נחת או בקיצורמסבירה למה לא כדי להתחיל ...לשמחתי הספקנית הזאת הולכת וקטנה.
הוזמנתילתערוכה שבהחלט היה לי עניין להיות בה, רק מה העיתוי היה קצת צפוף הייתייומיים לפני טיסה להודו ולא באמת ידעתי מה אני רוצה להציג ... ואיך.
בעינירוחי כבר בסיום השיחה ראיתי את העבודה ואת השילוב עם פרספקט ושרשראות ברזל, רק ה לא עבדתי מעולם עם פרספקס ובכל זאת התקשרתי אחרי יום ונתתי דוגמאלעבודה + ההסברים הכול בדמיון זה יופי אך איך מעבירים למציאות ??? נסעתי חזרתי והיהלי שבוע להכין את העבודה , החלק הקל הציור והצילום כבר היה מוכן, מה אניאעשה עם הפרוספקט מלמלתי לעצמי ואפילו ביקרתי את עצמי קלות, מה את מבטיחהלעשות משהו שאין לך מושג איך??? התחלתי כבר לחשוב על " שיחת התנצלות" הלכתי לפתח את הצילומים ומיד שחזרתי התחלתי לסרוק את האינטרנט , בזמן שאני מנסה להבין מה בדיוק אני צריכה ואיך לעזאזל אני מכינה להם סרטוט ממוחשב לעניין , קיבלתי בקשת חברות באחת הרשתות החברתיות , אישרתי המשכתי לא ממש התייחסתי לזה .
בשלב יותר מאוחר משהו קרא לי להסתכל על הכרטיס של הבחור והפלא ופלא " סטודיו שמקים תערוכות מדע ב...כן כן פרספקס " מיד שלחתי הודעה והנהכחלק מהניסים והאנשים שהיקום מביא בדרך קיבלתי הסברים , סרטוט מדויקלעבודה וגם בית מלאכה שזול אמין ויכול לבצע את העבודה תוך יומיים...! מאושרתושמחה מהעזרה הבלתי צפויה ,ניגשתי לבית המלאכה לאסוף את העבודה , פתאוםקלטתי שלא לקחתי בחשבון את עניין הברגים...חורים יש אבל ברגים ??? אני חושבת והודעת טקסט מגיעה ? את מסתדרת ? רוצה שאני יבוא כןהודעתי חגיגית לזר מוחלט שכל פשעו היה שנתן לי סרטוטים וכמה המלצות ואכןהגיע בחור , חביב שמיד הפנה אותי לכמה חנויות הסתובב איתי במשך שעתיים שלושעד שכל החומרים היו מוכנים.
יומייםאחר כך הגעתי לגלריה עם העבודה תיקיית פרספקט גדולה עם ברגים ברזלים בדיוקכמו שחלמתי , הבחור העוזר המסתורי לא הגיע לתערוכה ומאז לא שמעתי ממנולדעתי הוא אפילו נעלם מרשימות החברים שלי , לא רצה שאשלם לו כלום ...פשוטנשלח על ידי האקסטניס בא עשה והלך מדהים ...זה רק מקרה קטן כל כך הרבהפעמים זה כבר קרה שהיום זה מתחיל להשתרש אצלי כאמונה חזקה בהחלט .
אםאתם רוצים משהו תעשו את הצעד הראשון וגם אם הצעד הראשון הוא רשימה של מהנדרש ותראו שיש הרבה דברים גם אם הם קטנטנים שאפשר לעשות ואז האקסיטנס מביאאנשים, מקומות מצבים ומסייע לכם להגשים ...
הענייןהוא להיות מספיק אמיץ לעלות על שביל שאין לכם מושג איך הוא ייראה בהמשךיתעקל ? יהיה עם עליות ומורדות ? וזה מה שמונע מאיתנו לעשות צעדים ראשוניםולא משנה במה ...
אתם מוזמנים לעשות את הצעד הראשון שלכם היום בכל חלום גם אם זה צעד קטנטן ...
לאן נושבת הרוח - ניוזלטר לענייני מודעות  והתפתחות אישית
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

לילה בן הרוש - מפיקה ויח"צנית, בעלת רקע אקדמאי בפסיכולוגיה ויוצרת בתחומי ציור,צילום כתיבה.
כותבת במעריב-nrg ומסקרת סדנאות ופסטיבלים מעולם המודעות והצמיחה האישית.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לילה בן הרוש

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/19697 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי24/02/191605 צפיות
הזדמנות להפגש , לחוות, להיות למדוט, לרקוד, לנוע לנשום, לגעת בלב… סופשבוע מלא בסדנאות ואנשים בריקודים ומפגשים בהנחיית מנחים מובילים מצוות “מארג” וכמובן עם סוג’יי ומורן במשך 3 ימים נצעד יחד בנבכיה של הטנטרה והתרפיה נכיר עוד את עצמנו, נלמד את פעימות הלב ,סופשבוע שכולו חוויה טנטרית רכה ומלאת קסם בואו לחגוג את החיים – למצוא בית לאהבה

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי20/03/182745 צפיות
כנס מקצועי של מתרגלי טאי צי בכל הרמות שיועבר על ידי מיטב מורי הטאי צ'י בארץ . מטרתו של הכנס היא תרגול משותף של מספר סגוננות שכל משתתף יחווה ושיתוף מספר רב ככל הניתן של אנשים באורח החיים הבריא פיזי ונפשי וקידום הטאי צי בארץ.

מאת: לילה בן הרוש אומנות - כללי20/11/171477 צפיות
רוצים לכתוב את עצמכם? לצייר מעצמכם? ליצור את העסק שלכם? לשיר ולנגן את המוזיקה שלכם? להביא לעולם את הסדנה שלכם? ללמד את השיטה שלכם? לשדרג את מערכות היחסים שלכם? סדנת דרך האמן סוללת את הדרכים לשם, כדי לזהות את הייעודים, לדייק את החלומות ולהביא לחיים את כל מי שאתם.

מאת: לילה בן הרוש תראפיה09/11/17499 צפיות
בתוך חיינו יש הרבה מתח לחץ שגוררים איתם כל מיני מחלות , איך אפשר למצוא את השקט הפנימי ? איך אפשר לחזור לתוך מקום של שקט , אהבה ואיזון פנימית? סדנת הדגל של דהרמה גולן "לחזור הביתה " עוסקת בדיוק בזה בגילויי המפתח הפנימי לאיזון ושקט . לחיים שהם מה חיים ללא פשרות פנימית על השקט הנפשי שלנו.

מאת: לילה בן הרוש מדיטציה15/06/17793 צפיות
כולנו מחפשים שקט , חופש מהמיינד , חופש מהמחשבות שבאות והולכות בעירות וגם בשינה בדמות חלומות. החיים המערביים לא נותנים לנו הנחות ונדמה שרכבת המחשבות הזו רק הולכת וגוברת ולפעמים כל מה שאנחנו רוצים זה רגע אחד של שקט.

מאת: לילה בן הרוש אימון לכסף14/02/172378 צפיות
סביר להניח שכמו כולם, גם אתה עובד בשביל הכסף שלך. וגם אתה גדלת על מערכת אמונות שקשורות בכסף. כסף צריך לחסוך, כסף הוא לא הכל בחיים, כסף לא גדל על עצים וכו וכו. בעולם שבו אנחנו חיים "בעל המאה הוא בעל הדעה". לאנשים עם כסף מתייחסים אחרת מאשר לאנשים עניים.

מאמרים נוספים בנושא רוחניות - כללי

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי12/11/19198 צפיות
בעת שהספינה היקרה בעולם טבעה בים, לא היה בכוחו של שום כסף שבעולם להציל חיי אדם. עשירים לא קבלו יחס מועדף. עשירים ועניים פלסו דרכם יחד, ונדחפו יחד לסירות ההצלה ללא הבחנה.

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי29/04/1958528 צפיות
כתיבת ספר תורה הינה מצווה נעלה וחשובה עד מאד, מצווה זו הינה מצוות עשה מהתורה, האחרונה במניין תרי''ג המצוות. מי שזוכה לקיים את המצווה הזו, מעלה עליו הכתוב כאילו קיבל את התורה בהר סיני.

מאת: עופר שלורוחניות - כללי02/10/181113 צפיות
ספרי חומש

מאת: רוני הכהןרוחניות - כללי01/07/18511 צפיות
כולם מחפשים אחר הכוונה, והדת היא כבר לא הכלי היחיד אשר זמין על מנת להגיע אל איזון הנפש מלבד רפואה.

מאת: SEOMANרוחניות - כללי22/01/18483 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך לאזן את הגוף בקלות ולהתחיל להכניס יותר שפע אל חייכם, הרי כי עכשיו גם אתם תוכלו לעשות זאת בעצמכם. כל שעליכם לעשות זה לאמץ לכם את אחת מהשיטות עתיקות היומין אשר הגיעו אלינו היישר מן המזרח. על מנת שאנרגיית הצ'י תוכלו לזרום בחייכם, תוכלו להתחיל ולהתאמן בטאי צ'י, צ'י קונג, סו ג'וק ,מדיטציות, רייקי, הילינג, יוגה ושיטות נוספות. היום נדבר על הדרכים האפקטיביות ביותר לריפוי הגוף והנפש אשר יתחילו לגרום לכם להרגיש שינוי משמעותי בחייכם ולאורך זמן.

מאת: דוד דרומררוחניות - כללי14/08/161055 צפיות
הכותל המערבי (בקיצור: הכותל) הוא אחד מארבעת קירות התמך המקיפים את הר הבית זה כאלפיים שנה, משלהי תקופת בית שני ועד ימינו. במסורת היהודית מיוחסת לכותל המערבי קדושה יתרה,

איך לקבל אנרגיה למכור, איך למכור עם חשק, איך להרגיש טוב למכור, למה עבודה במכירות שוחקת, איך לאהוב למכור, איך ליהנות לעבוד במכירות, תמיכה נפשית, מאמן אישי מומלץ: וכאן תתבאר עוד נקודת מבט, לאיך וכיצד איש המכירות אמור לקבל אנרגיה למכור את המוצר שלו ללקוחות. והדרך לכך היא, על ידי זה שאיש המכירות ישאל את עצמו, האם הייתי מוכר את המוצר הזה לאנשים, גם אם לא היית מרוויח מכך כסף?! ז"א שעל איש המכירות לדמיין לעצמו מצב, שבו הוא כאיש מכירות לא צריך כסף, משום שיש לו מספיק כסף, אבל מצד שני ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica