חפש מאמרים:
שלום אורח
19.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שידות לבית - טיפים חשובים לבחירה נכונה

10 טיפים לבחירת שידות לבית

הוספת שידות יכולה לתרום רבות למראה הבית, לפניכם מספר טיפים שיעזרו בעת הקניה:

1. לפני שאתם נכנסים לחנות, תשאלו את עצמכם כמה ואיזה שידות אתם צריכים, קיים מבחר עצום של שידות שעלולות לסנוור אתכם ולגרום לכם לקנות מעבר למה שתכננתם.

2.מחיר. לפני שאתם מתאהבים באיזה פריט, כדאי מאד לבדוק האם התקציב שלכם תואם את אשר כתוב על גבי התווית.

3. שידות צריכות להיות שימושיות. מעבר ליופי שלהן, חשוב לבדוק שהן מתאימות לשימוש שייעדתם. שימו לב למספר המגרות, גודלן ולנפח הכללי של הרהיט.

4. סגנון. שידות יכולות לתת אופי למרחב בו הן נמצאות. בחירת וילונות תואמים יכולה לחולל שינוי משמעותי לחדר. חשוב לזכור שהרהיטים החדשים צריכים ליצור הרמוניה עם הרהיטים הקיימים ולכן כדאי להתאים את הצבעים והמרקמים.

5. בדקו אם יש אחריות למוצר. שידות עלולות להינזק באופן טבעי במהלך השנים, לכן כדאי לדעת מראש האם יהיה אפשר לתת אותן לתיקון ללא עלות.

6. תביאו איתכם קרוב משפחה או חבר, הוא בוודאי יעזור לכם.

7. אל תהססו להתייעץ עם המוכרים. הם יכולים להפנות את תשומת לבכם לדברים שלא הייתם מבחינים בהם לבד. שידות מלוות את הקונה למשך שנים, ועל כן כדאי לוודא היטב לפני הקניה שאכן הרהיט עונה לכל הדרישות. קנו רק שידות שאתם שלמים עם הבחירה בהן.

8. הובלה והרכבה. שידות מסוימות לא נכנסות למכונית, וגם אם הן באות בחלקים, לא בטוח שכל אחד יודע להרכיב אותן. בררו האם הרהיט מגיע עם שליח אשר מרכיב אותו בבית הלקוח, וכמה זמן לוקחת האספקה.

9. תחזוקה וניקיון של שידות. שאלו את המוכר באיזה חומרי ניקוי מותר להשתמש. שימוש בחומר לא נכון עלול לפגום ולהרוס את הרהיט.

10. קנית שידות חדשות היא חוויה משמחת ומרעננת לכם ולבית, אל תשכחו להנות מכל רגע.

אם כן, ראינו שקניית שידות דורשת השקעה, אך אין ספק שההנאה הצרופה מהן משתלמת בהחלט.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר: