חפש מאמרים:
שלום אורח
28.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עיצוב הבית - איך להתחיל במלאכת העיצוב?

עיצוב הבית- המדריך המלא למעצב המתחיל

עיצוב הבית הינו נושא חשוב ומורכב לכל אדם שמתכונן לעבור דירה או לשפץ את ביתו הנוכחי. כיום, המגוון הרחב שיש בריהוט ובצביעה, מקשה על האדם הפשוט להתמצא ולוקח הרבה מאד זמן עד שמצליחים לבחור. דווקא ריבוי המבחר וים האפשרויות גורם לכך שיהיה קשה להחליט.

השקיעו זמן באיסוף רעיונות ממגוון מקורות

יש המון חנויות ואתרי אינטרנט בהם תוכלו לחפש רעיונות על עיצוב הבית. הסתובבו תחילה שלא למטרת קניה. המקורות הללו יספקו לכם מידע וטיפים לבחירת הצבעים, התאורה והרהיטים שעשויים לעניין אתכם. בדקו לאיזה סגנון של דקורציה אתם מתחברים. כתבו את הרשמים שלכם בצורה מסודרת.

החלטות על תקציב וסדרי עדיפויות בתהליך של עיצוב הבית

צריך לזכור שעיצוב של כל המרחב בבית עלול לעלות סכום כסף נכבד מאד. עליכם לבחור באיזה חדרים ברצונכם להשקיע יותר ובאיזה תחום בעיצוב. יש שיעדיפו להשקיע בסלון הבית, יקנו ספות עור, שידות מרהיבות ושנדלירים מהממים, ויש אחרים שדווקא יעדיפו להשקיע את כספם בפרקטים בכל החדרים ובמטבח. בחרו מה הכי משמעותי לכם .

עזרה מאנשי מקצוע ומכרים

בבואכם לעצב את בית חלומותיכם, כדאי לכם להיעזר באנשים המתמחים בתחום עיצוב הבית. ישנם מעצבי פנים שיכולים מאד לסייע בידכם ולהקל מאד את דרכיכם במבוך המסובך הזה. ואם אתם מעוניינים להשקיע את הכסף בעיצוב עצמו, התייעצו אפילו עם סתם חברים או בני משפחה עם חוש וטעם טוב שמתמצאים בנושא של עיצוב הבית. כמו כן, ניתן גם לקבל עזרה מהמוכרים בחנויות השונות בהם אתם מסתובבים.

לסיכום, עיצוב הבית יכול להיות פרויקט קשה ומפרך, אך להיכנס לבית מושקע ויפה, המעוצב בסגנון שלכם, הוא תענוג ששווה כל שניה של מאמץ.

 





 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר: