חפש מאמרים:
שלום אורח
11.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

על הסבת רכבים לגז

על הסבת רכבים לגז

אומרים שלכל דבר יש אלטרנטיבה ואכן גם למחירי הדלק המאמירים יש אלטרנטיבה חדשנית שמוזילה את עלויות התדלוק בכ- 50% לפחות. תדלוק בגז טבעי- יעודי שעלותו זולה יותר והשפעתו על הסביבה פחות שלילית מן הדלק והסולר.

ואכן קיימת התעניינות רבה בקרב הציבור בנוגע לאלטרנטיבה הזאת, היות ו  גז טבעי

הוא גז ירוק- ידידותי לסביבה בנוסף להיותו זול במיוחד, הוא גם תורם לצמצום שיעור המזהמים הנפלטים לאוויר אך בראש ובראשונה משמעותו העיקרית היא חסכון עצום בעלויות הרכב בשל מחירו הנמוך.

באירופה, כבר רואים את כניסתו המהירה של השימוש בגזוניתן למצוא אותו בשימוש במרכזים עירוניים דווקא בשל יתרונותיו העצומים שימוש בגז זה מתאים במיוחד גם לתחבורה הציבורית.

כיום, ניתן למצוא  מכוניות למכירה רכבים אשר תוכננו מראש לעבוד עם גז טבעי וכאלה שעוברים  הסבה לגז

כדי להתאים את רכבם לאלטרנטיבה המוצעת.

חשוב לדעת, לרכבים שמונעים בגז קיימים יתרונות בטיחותיים ביחס לרכבים שמונעים בבנזין או סולר מאחר ולגז יש תכונות פיסיקליות שונות המקנות לו את יתרונותיו המרכזיים.

היתרון המשמעותי בתחום הבטיחות הוא שגז טבעי מתנדף במהירות בגלל היותו קל יותר מהאוויר. בנוסף, גז טבעי אינו רעיל ואינו מוצת בקלות כמו הדלק.

המיכלים המותקנים ב מכוניות יד שנייהלצורך שימוש בגז הינם בטיחותיים במיוחד ועמידים בפני פגיעה או הרס. לגז הטבעי מוסיפים ריח ייחודי על מנת לאפשר זיהוי במקרה דליפה כדי להגביר עוד יותר את הביטחון בשימוש.

רכב מונע בגז טבעי חייב לעבור באופן סדיר בדיקות כדי להבטיח שימוש נאות ובטיחותי.מיכלי האחסון לגז הטבעי מתוכננים לעמוד בעומסים מעבר לנדרש ונבדקים תקופתית כנדרש.

בישראל, כניסת הגז הטבעי לשימוש נעשית בהדרגה ועל אף שתחום זה ראשוני אנו רואיםבנייה של עמדות מרכזי הסבה לגז ברחבי הארץ שיאפשרו לתת מענה נרחב לביקוש הנוצר.

במרכזי הסבה לגז מתקינים מערכת גז לרכבי בנזין בלבד- ההתקנה מתבצעת תוך מספר שעות אך יש לציין כי מערכת הדלק לא מבוטלת ותמיד נשארת כגיבוי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת איציק אסולין

מאת: איציק אסוליןבריאות השן14/03/13638 צפיות
תקשורת טובה עם רופא השיניים הוא הצעד הראשון בדרך לטיפול מוצלח ללא חרדה דנטאלית, לכן חשוב לחפש רופא שיניים העונה על כל הפרמטרים שציינו. בנוסף, לרופאים עומדים מספר אמצעים המסייעים בהפחתת הלחץ והמתח אצל המטופלים העומדים בפני כל סוגי טיפולי השיניים.

מאת: איציק אסוליןתרבות דיגיטלית06/03/13808 צפיות
באמצעות תוכנות מיוחדת לקונסולה ניתן להפוך אותה לסטרימר אשר באמצעותו ניתן להציג תמונות, לנגן קבצי מוסיקה, קבצי וידאו ואפילו ווידאו שצילמתם בעצמכם. הג'ויסטיק הוא אלחוטי ובאמצעות חיישנים ניתן לשחק באמצעות תנועה פיסית ולא רק עם הלחצנים. לג'ויסטיק יש מנגנוני רטט ולשלט סוללת ליתיום שיתרונה הגדול בכך שהיא נטענת. עוד מאפיין ייחודי לקונסולה זו היא תוספת מערכתית הנקראת MOVE אשר מקנה לשחקן תחושה כמעט אמיתית וחלק בלתי נפרד מהממשיות של החוויה. השחקנים באמצעות תנועות אמיתיות מתקדמים במשחק ונהנים מחוויה בלתי רגילה ממש כזו הדומה למציאות.

מאת: איציק אסוליןניתוחים פלסטיים04/11/12635 צפיות
אם בניתוחי אף ראינו גם גורם רפואי וגם גורם אסתטי הרי שניתוח מתיחת פנים למשל מתבצע רק מבחינה אסתטית ולכן נערך למבוגרים לרוב מעל גיל 40 מפני שהשינויים בעור הפנים נגרמו מהשנים שחלפו ומהגנטיקה שהשפיעה. מטרת מתיחת פנים היא להצעיר את מראה הפנים ולגרום לכך שעור הפנים יראה מתוח וחלק וכמובן כך יראה גם צעיר.

מאת: איציק אסוליןנישואין31/10/12669 צפיות
בגני אירועים תחת כיפת השמיים יש לא רק נוף מרהיב אלא גם קיימות מערכות הגברה ותאורה משוכללות, המקומות מעוצבים בסטייל רב, ומצוידים ברחבת ריקודים רחבת ידיים. בגלל השפע הקיים התחרות בשוק הולכת וגוברת על כל לקוח. כאשר אתם בעלי השמחה הולכים לתכנן אירוע ולבחור את המקום בו ייערך, חשוב לבחור במספר מקומות של גני אירועים כדי להבין פחות או יותר את הלך הדברים והעלויות שם.

מאת: איציק אסוליןנישואין12/09/12737 צפיות
כל אירוע חתונה מאופיין בהוצאות כספיות כבדות גם אם לא מדובר באירוע של 500 מוזמנים ומעלה ולכן כדאי להיערך בהתאם על מנת שהאירוע יהיה מוצלח אך גם לא יקר במיוחד ויאפשר לכם נקודת פתיחה טובה לחיים החדשים ללא כל חובות מיותרים.

מאת: איציק אסוליןצרכנות27/08/12584 צפיות
אין זה סוד שישראל אינה מן המדינות הגשומות ביותר בעולם, אלא להפך. היא מאופיינת בכמות דלה של גשמים. יחד עם זאת, תופעת הרטיבות קיימת במלוא הדרה בבתי אב רבים ישנים ואף חדשים אשר בהם לא הותקנה מערכת איטום כראוי. חשוב לדעת שמערכות איטום במבנים נחלקות לשתיים: מערכת איטום הנקראת חיובית ומערכת איטום הנקראת שלילית.

מאת: איציק אסוליןחתונות23/08/12648 צפיות
כאשר בוחרים חברה המתמחה בהפקת אירועים וחתונות בטבע, יש לבחור בחברה מומלצת גדולה ומקצועית בתחום אירועים בטבע. בעריכת אירועים בטבע אין להתפשר היות והחברה האחראית על כל הציוד והשירות היא זו שתקבע, באופן ניכר, ובמקצועיותה את הצלחת האירוע.

מאמרים נוספים בנושא תחבורה ורכב - כללי

מאת: עידן שלומןתחבורה ורכב - כללי24/05/20183 צפיות
במידה ואתם תושבי קרית מלאכי ואתם מעוניינים להתנייד בקלות אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות מונית ספישל שניתן להזמין 24 שעות ביממה.

מאת: SEONET קידום אתריםתחבורה ורכב - כללי07/03/191709 צפיות
רכישת רכב יד 2 היא הוצאה גדולה שרובנו חוסכים כסף לקנית הרכב. כיום סוכנות הרכב אוטוקאר מאפשרים לכם לבחור בין צבחר של דגמי רכבים וכל זאת במימון מלא של הקניה. לא תבואו?

מאת: רוני הכהןתחבורה ורכב - כללי18/11/18602 צפיות
רכבים שמגיעים כמו קיה הקוריאנית עם מחיר בהישג יד, כאשר מעבר לכך מדובר ברכב שקורא נכון את השוק ומביא את הפתרון בכל שנה מחדש.

מאת: עופר שלותחבורה ורכב - כללי28/09/18648 צפיות
חלפים לרכב

מאת: עופר שלותחבורה ורכב - כללי27/08/18725 צפיות
חלפים לרכב לא בכל מקום

מאת: orya peryתחבורה ורכב - כללי06/08/18767 צפיות
קשה לחוות את הסיטואציה שבה אתם נמצאים מחוץ לדלת המשרד או הבית, או שאתם נעולים ואינכם יכולים לפתוח את הדלת בשל צילינדר תקוע. במקרים אלה, כדאי לא להיכנס ללחץ ולהזמין את מי שמתמחה עם פריצת מנעולים. יש למצוא מנעולן זמין ומקצועי, שיש לו שם ומוניטין וכזה שידוע שהוא אמין. כולנו מעוניינים לחזור לשגרת סדר היום שלנו מהר ככל שניתן ולכן, מנעולן שיפגין זמינות גבוהה ומקצוענות, הוא זה שיוכל לספק לנו שירות יעיל.

מאת: נטלי הרוש תחבורה ורכב - כללי31/07/18759 צפיות
מתי תצטרכו להיעזר בשירותם של מגרשי הפירוק השונים? האם כל אחד יכול לפנות אליהם? בואו ננסה להבין קצת מתי האדם הפרטי יוכל להיעזר בשירותים מסוג זה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica