חפש מאמרים:
שלום אורח
06.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הדפסה על פרספקס

מאת: גיל יצחקצילום25/12/2011764 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בד הקנבס, בד שהחליף את ציורי השמן שהיו מוכרים לכולנו שנים כה רבות, הפך לבד האיכותי ביותר והמרשים ביותר עליו מדפיסים תמונות כיום. הדפסה על קנבס הפכה למוצר איכותי, יפה, מלא רגש ומחשבה, אלמנטים שהפכו אותו למתנה המושלמת לכל אירוע: יום הולדת, יום נישואין, שי למשרד או סתם אם רוצים לפנק אדם כלשהו במתנה איכותית ומפנקת. הצלחתה המסחררת של טכנולוגית הדפסה על קנבס אינה בכדי, להלן מספר יתרונות שהופכות את תמונת הקנבס למתנה אידיאלית.

זמן התהליך
הדפסה על קנבס אינו תהליך ארוך במיוחד, אלא תהליך שאורכו תלוי ברצונו של הלקוח: מרגע בחירת התמונה, עד לשלב עריכת התמונה, ומשם לשלב הסופי, שלב ההדפסה, זמני ההמתנה נעים בין שעה למספר ימים. לאלו מכם אשר יבחרו ללכת לחנויות הצילום, מצפה זמן המתנה של שעה ולעיתים קצת יותר, לאלו מכם אשר יעדיפו להשתמש באחד מספקי האינטרנט הרבים, יאלצו להמתין מספר ימים עד שיקבלו לביתם את המוצר הסופי.

תוצאות
בד הקנבס, בד האומנים, הוא הבד הטוב ביותר שקיים היום בתחום הבדים עליהם ניתן להדפיס תמונות. כניסתו של בד הקנבס לשוק התחרים מאפשרת הדפסת תמונות ברזולוציה גבוהה מכפי שהייתה בער, בצבעים חדים יותר, על בד שאינו מתכלה. הדפסה על קנבס מספקת מתנה איכותית מאין כמותה שתותיר את חותמכם על מקבל המתנה עוד שנים רבות.

אחריות
בניגוד לרוב המתנות הקיימות היום, הדפסה על קנבס מגיעה עם אחריות לכל החיים. כלומר, לא רק שהענקתם לאהוב או אהובת ליבכם את המתנה האיכותית ביותר, המחיר נוח, אלא גם דאגתם שהמתנה תישאר כמזכרת לכל החיים, בניגוד לתמונות רבות שהולכות ומתכלות בחלוף השנים. הענקת תמונה מודפסת על בד הקנבס, הבד האיכותי ביותר, עם אחריות לכל החיים, היא בהחלט מתנה מרשימה שמותירה את חותמה עם אחריות למזכרת שתימשך כל החיים.

לסיכום, הדפסה על קנבס אינו תהליך ארוך במיוחד ונתון לשיקולו של הלקוח. התוצר המוגמר נעשה באיכות הגבוהה ביותר, אשר הופכת את התמונה למתנה מושלמת, מתנה ייחודית עם אחריות לכל החיים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיל יצחק

מאת: גיל יצחקהשמה10/03/13712 צפיות
עבודה חוקית באירופה אינה דבר של מה בכך וחברות רבות בוחרות להעסיק צעירים ישראלים ללא רישיון עבודה חוקי להעסקה חוקית של ישראלים באירופה. מי שנפגע מכך הם הצעירים הישראלים. חשוב לבחון היטב את החברה המעסיקה ואת החוקיות של העבודה בחברת ההשמה לעבודה באירופה בעגלות.

מאת: גיל יצחקעיצוב16/10/12772 צפיות
עיצוב בתים הפך במהלך השנים האחרונות לנושא בעל חשיבות עצומה ברחבי העולם המודרני, כשכמעט כל אחד שואף כיום להשיג את המראה המיוחד והמרשים ביותר ברחבי ביתו. ברוב הפעמים בהם מעוניינים בהטמעת עיצוב מודרני בבית, פונים לקבלת שירותי עיצוב בתים, הניתנים בידיהם של אדריכלים ומעצבי פנים מובילים. למרוח זאת, לאלו היצירתיים שבינינו קיימת תמיד האפשרות לעשות זאת באופן עצמאי, ובכך, להביא לידי ביטוי את כל הרעיונות, האלמנטים והטרנדים המועדפים עליהם בעולם העיצוב.

מאת: גיל יצחקעיצוב16/10/12593 צפיות
נושא העיצוב תופס כיום חלק משמעותי במיוחד בחיינו, במיוחד כשמדובר על עיצוב בתים. בהתאם לכך, מעוניין כמעט כל אחד בהטמעת העיצוב הייחודי והיפה ביותר לביתו, בין אם מדובר במסגרת מעבר לבית חדש, או לחילופין בשיפוץ הבית הנוכחי. כמו כן, כולל במסגרתו עיצוב בתים מבחר עצום של דרכים ייחודיות בהן ניתן כיום לעצב כל בית, כשכל אחד יכול למצוא לעצמו את זו המועדפת והאהובה ביותר על פניו. בסקירה זו נציג לפניכם מספר טיפים מרכזיים לעיצוב בתים, כששימוש בהם יוכל לסייע לכם להגיע בסופו של דבר לקבלת העיצוב עליו חלמתם בבית

מאת: גיל יצחקצילום13/08/12687 צפיות
לחובבי הצילום שבינינו, הגדלה, פיתוח והדפסת תמונות נבחרות מן המצלמה האישית, הינם דבר שבשגרה, כשקיימות כיום מספר טכנולוגיות עיקריות לשם כך. הדפסה על קנבס, היא ללא ספק הבולטת מבין הטכנולוגיות הללו, כשמאפשרת להפוך כל תמונה ליצירה אומנותית מופלאה. כמו כן, להדפסה על קנבס קיימים יתרונות רבים על פני שאר טכנולוגיות הפיתוח וההגדלה האחרות, ההופכים אותה לבחירה הראשונה של מרבית מחובבי הצילום.

מאת: גיל יצחקפרסום13/08/12707 צפיות
כמעט בכל מקום בו נעבור במשך היומיום, ניתן יהיה להבחין בנוכחותם של שלטים, המהווים כיום בעצם חלק בלתי נפרד מחיינו. בהתאם לכך, נוהגים כיום להשתמש בשירותם של שלטים למספר רב של מטרות, כשתפקידם המרכזי מתמקד למעשה בהעברת מסרים מסוימים לציבור, המופנים אליו מגורמים שונים. לכן, לכל שלט שעל פניו נראה לנו כחסר משמעות ותועלת בכל פעם שאנו חולפים על פניו, קיימת קרוב לוודאי חשיבות גדולה עבור אנשים מסוימים.

מאת: גיל יצחקעיצוב05/08/12696 צפיות
השגת עיצוב פנים מוצלח ברחבי הבית, נמדדת בעיקר בדרך בה בחרו לעצב את הסלון והמטבח, כשמדובר בשני החללים המרכזיים והמשמעותיים ביותר בכל בית, בהם מתרכזת מרבית הפעילות היומיומית של דייריו. הסלון והמטבח, יוצרים למעשה את אזור המגורים המרכזי בבית, כשבנוף העיצוב של היום לא קיימת ביניהם הפרדה, כפי שהיו נוהגים לעשות בעבר. לכן, מדובר בשני חללים הדורשים מחשבה ותכנון רב במציאת עיצוב הפנים המתאים, תוך מציאת האלמנטים והמאפיינים העיצובים המשתלבים ביותר ביניהם, כשיובילו לבסוף לעיצוב פנים מצליח.

מאת: גיל יצחקטכנולוגיות חדשות09/07/12739 צפיות
בהתאם לעליות ולמורדות שחווה הכלכלה בעולם, המתאפיינות בשינויים קיצוניים ותכופים במדדים השונים, מחפשות מרבית החברות וארגוני העבודה המסודרים באופן מתמיד אחר דרכים להתייעלות כלכלית. במסגרת ההתייעלות הכלכלית, נמדדת לרוב התועלת הכללית של כוח האדם המועסק באותו ארגון עבודה, המתמקדת ביחס שבין תוצרת העבודה שמספק, לבין שעות העבודה והשכר החודשי אותו מקבל. לשם כך, משתמשים כיום חלק גדול מארגוני העבודה השונים ברחבי העולם בשירותיו של שעון נוכחות, המציג בפניהם את הנתונים המדויקים ביחס לתוצרת וליעילות הכללית של כ

מאמרים נוספים בנושא צילום

מאת: דניסצילום16/01/181834 צפיות
תחום האטרקציות והצילום לחתונות צומת ותופס תאוצה רבה, איך נבחר מבין כל הספקים את הספק האיכותי ביותר?

מאת: חזיצילום26/09/171786 צפיות
הצעה למתנה יפה לחג שכולם נהנים ממנה

מאת: ניב אבןצילום18/09/171731 צפיות
כמה זה עולה בסופו של דבר לשכור את השירותים הנאמנים של צלם אירועים מיומן שיודע את עבודתו במקצועיות רבה? קראו הלאה.

מאת: seoeyeצילום29/05/171080 צפיות
כמה עקרונות של צילום מוצלח

מאת: דניסצילום14/05/171095 צפיות
כשהמקרר שלנו מלא עד אפס מקום במגנטים הרגילים חשוב להעניק לאורחים באירוע שלנו סיבה לשים את המגנט שלכם על המקרר, עיצוב פולארויד הוא עיצוב רטרו משנות ה80 שידאג להבליט את המגנטים שלכם מהמגנטים האחרים.

מאת: moraleצילום18/04/17958 צפיות
חברות הייטק רבות דואגות להכין סרטי תדמית שמיועדים לצרכים שונים. סרטים אלו מבליטים את איכויות החברה, יעילות המוצר והשירות שהן מייצרות ומשווקות, הן לצרכים פנימיים, והן לצרכים חיצוניים, לקהל לקוחות מקומי וכן לקהל לקוחות בינלאומי.

מאת: moraleצילום26/03/172804 צפיות
הילדה הגיעה לגיל 12, זה הזמן לחגוג לה בת מצווה. היום לא מדובר יותר בחגיגה פשוטה וצנועה, היום כל חגיגת בת מצווה היא בעצם הפקה שלמה. אולם, קייטרינג, תקליטן, צלם, מגנטים, אטרקציות של אירועים, תלבושות ומה לא. לצד הפקת האירוע צריך גם לחשוב על הפקת בוק בת מצווה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica