חפש מאמרים:
שלום אורח
24.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

5 יתרונות של סרטי תדמית לחברות הייטק

מאת: moraleצילום18/04/20172094 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

חברות הייטק רבות דואגות להכין סרטי תדמית שמיועדים לצרכים שונים. סרטים אלו מבליטים את איכויות החברה, יעילות המוצר והשירות שהן מייצרות ומשווקות, הן לצרכים פנימיים, והן לצרכים חיצוניים, לקהל לקוחות מקומי וכן לקהל לקוחות בינלאומי.

סרטי תדמית להייטק, הם חלק מקבוצה של סרטונים וסרטים שחברות רבות בתחום דואגות להפיק. לצד סרטים אלו, ניתן למצוא סרטי הדרכה למוצרים ושירותים, סרטי שיווק, סרטי עדויות (שיתופי פעולה עסקיים), ועוד מגוון סרטים, אשר כאמור מיועדים לצרכים שונים. כל סרט מופק על פי היעד אליו הוא מופנה, החל מהקהל שאמור לצפות בו ועד המטרה הסופית שהסרט מבקש להשיג.

5 יתרונות של סרטי תדמית להייטק

לסרטוני תדמית לחברות הייטק יש מספר יתרונות ולכן הם מאוד פופולאריים, בחלק זה של המאמר אנחנו נמנה אותם:

יתרון ראשון, הם מצליחים לתמצת בצורה פשוטה את המסר שהחברה רוצה להעביר. נניח, והחברה רוצה להציג מוצר חדש בתחום שלה, הדרך הפשוטה ביותר להסביר מה זה המוצר, היא באמצעות הסרט.

שני, סרטי תדמית מאפשרים לשלב בין טכניקות שונות, החל מצילום רגיל, דרך אנימציה, תלת מימד ועוד. זאת להבדיל מתמונות בעיתון או שלט חוצות.

שלישי, מרבית חברות ההייטק לא יבזבזו זמן וכסף על רכישת פרסום בטלוויזיה או בעיתונות. שכן פרסום כזה הוא לא משתלם עבורן, הוא לא ממוקד ולא יגיע לקהל אליו הן מבקשות לפנות. סרטי תדמית להייטק מאפשרים להן להגיע אל קהל זה בפרסום מאוד ממוקד. הן יכולות להציג את הסרטונים בישיבות משותפות, תערוכות וירידים, כנסים, ערבים שהחברה עורכת ועוד.

רביעי, סרטי תדמית הם אומנם קצרים אך עדיין ארוכים יותר מפרסומת טלוויזיה או קולנוע רגילה, ולכן ניתן לשלב בהם יותר מידע מאשר בפרסומות רגילות. צריך לזכור שניתן לשלב אותם גם בפלטפורמות שפרסומות רגילות לא מגיעות אליהן, למשל, אתרי אינטרנט, ניוזלייטר, מייל, רשתות חברתיות ועוד.

חמישי, סרטון תדמית יכול להציג את כל החברה, כפי שהיא. מהעובדים הזוטרים ועד העובדים הבכירים ביותר, מההיסטוריה הרחוקה ועד ההווה. זה היופי בסרטון תדמית, אפשר לקחת אותו למקומות שונים ולהבליט את הצדדים השונים של החברה.

בעת הפקת סרטי תדמית איכותיים לחברת הייטק, שני הצדדים צריכים לעשות את העבודה באופן מקסימאלי. החברה שאמורה לייצר את הסרט, צריכה ללמוד אודות הלקוח שלה, מה היא מייצרת, באיזה שוק היא מתחרה (מקומי או בינלאומי), מי קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלה, כך היא תוכל להתאים את הסרטון לצרכים של החברה.

חברת ההייטק מצידה, צריכה לשתף פעולה באופן מלא, היא צריכה לספק את כל המידע, העובדים שלהם צריכים להיות מוכנים לעמוד מול המצלמה, במידת ויהיה צורך בכך, הם צריכים לפנות זמן ומקום, וכן להעמיד את המשאבים הנדרשים בשביל להפיק סרטון תדמית שיכול לתרום לחברה, כאמור, מהיבטים שונים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת morale

מאת: moraleרפואה סינית18/03/201376 צפיות
כשאנחנו חולים, חווים תחושת כאב או כל דבר אחר, הרבה פעמים אנחנו ממהרים ללכת לרופא המשפחה או רופא מומחה. כך לימדו אותנו. הרופא יבדוק אותנו, ישלח אותנו לצילומים, יעשה בדיקות דם, ויחליט איזה טיפול נכון לנו, תרופתי, ניתוח או כל דבר אחר

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/202969 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: moraleתיאטרון17/03/205949 צפיות
הרבה פעמים אנחנו קוראים ושומעים על כך שהופעות ופעילויות תרבותיות הן הרבה יותר ממה שנראה, הרב יותר ממה שנתפס בעין או באוזן. במילים אחרות, מדובר בכלי, אמצעי, שיכול לעזור בתהליכי ריפוי שונים. לכן אנחנו יכולים לראות, למשל, מטפלים באומנות או בעלי מקצוע בתחום הטיפול שמשתמשים בשיטות אומנותיות שונות בעבודה מול מטופלים, בפרט כשמדובר על ילדים ובני נוער.

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/191660 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/191562 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: moraleעיצוב תעשייתי 30/07/192403 צפיות
בשביל שמעצב תעשייתי יזכה בפרס בינלאומי, הוא צריך להיות מוכר, הוא צריך לעבוד בחברה או בסטודיו מוכר, שתשומת הלב מופנה אליו. אנחנו יכולים להניח שלא מעט מעצבים תעשייתיים שעובדים בחברות או במקומות לא מוכרים, גם הם מתכננים ומעצבים מוצרים ברמה מאוד גבוהה, אך מאחר והזרקור לא מופנה אליהם ואין להם את הקשרים המתאימים, אז ייתכן מאוד שהם לא זוכים לחשיפה כמו מעצבים אחרים.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/182980 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאמרים נוספים בנושא צילום

מאת: דניסצילום16/01/182971 צפיות
תחום האטרקציות והצילום לחתונות צומת ותופס תאוצה רבה, איך נבחר מבין כל הספקים את הספק האיכותי ביותר?

מאת: ניב אבןצילום18/09/172950 צפיות
כמה זה עולה בסופו של דבר לשכור את השירותים הנאמנים של צלם אירועים מיומן שיודע את עבודתו במקצועיות רבה? קראו הלאה.

מאת: דניסצילום14/05/172227 צפיות
כשהמקרר שלנו מלא עד אפס מקום במגנטים הרגילים חשוב להעניק לאורחים באירוע שלנו סיבה לשים את המגנט שלכם על המקרר, עיצוב פולארויד הוא עיצוב רטרו משנות ה80 שידאג להבליט את המגנטים שלכם מהמגנטים האחרים.

מאת: moraleצילום26/03/173805 צפיות
הילדה הגיעה לגיל 12, זה הזמן לחגוג לה בת מצווה. היום לא מדובר יותר בחגיגה פשוטה וצנועה, היום כל חגיגת בת מצווה היא בעצם הפקה שלמה. אולם, קייטרינג, תקליטן, צלם, מגנטים, אטרקציות של אירועים, תלבושות ומה לא. לצד הפקת האירוע צריך גם לחשוב על הפקת בוק בת מצווה.

מאת: moraleצילום14/03/174070 צפיות
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, שלצד צילומים של תמונות משפחתיות אשר מבוצעות אצל צלמים מקצועיים, נערכים גם צילומים של נשים, כשהן בהיריון. בדרך כלל, נשים מבקשות לצלם את ההיריון הראשון שלהן, למרות שבמקרים רבים נשים חוזרות שוב ושוב לערוך צילומים אלו, גם בהריונות נוספים.

מאת: דניסצילום07/03/171788 צפיות
המחיר הוא לא הכל, כאשר ניגשים לבחור ספק עבור מגנטים לאירוע שלנו חשוב לשלב בין המקצועיות, האיכות והמחיר כמובן בלי להתפשר על אף אחד מהם.

מאת: vodplaceצילום02/03/171766 צפיות
חג פורים זו הזדמנות טובה לצלם את הילדים, נסו והיווכחו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica