חפש מאמרים:
שלום אורח
25.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הפקת בוק בת מצווה

מאת: moraleצילום26/03/20173827 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הילדה הגיעה לגיל 12, זה הזמן לחגוג לה בת מצווה. היום לא מדובר יותר בחגיגה פשוטה וצנועה, היום כל חגיגת בת מצווה היא בעצם הפקה שלמה. אולם, קייטרינג, תקליטן, צלם, מגנטים, אטרקציות של אירועים, תלבושות ומה לא. לצד הפקת האירוע צריך גם לחשוב על הפקת בוק בת מצווה.

ילדות בנות 12 לא מסתפקות רק באירוע חגיגי וגדול, ולא רק במתנה מההורים או מהסבים והסבתות, אלא גם בבוק בת מצווה ייחודי שכולל תמונות שלהן בשלל מקומות, עם מגוון תלבושות, פריטי איפור ועוד. בוק זה יימסר לילדה ולהוריה בסיום הצילומים, אחרי עריכה ועיצוב, וכך מתי שירצו, הם יוכלו להסתכל עליו ולהיזכר בתיעוד של הילדה מתקופה זו.

הפקת בוק בת מצווה הוא לא דבר מסובך, אך יש לא מעט פרטים שצריך לשים לב אליהם על מנת שהוא יצא, בסופו של דבר, יפהפה ומרשים. בחלק הבא של המאמר נתייחס למספר נקודות אשר צריך לדעת על הפקת בוק בת מצווה.

כיצד מפיקים בוק בת מצווה בצורה טובה

למעשה, הפקת בוק בת מצווה מתחלק למספר חלקים. החלק המהותי הוא כמובן הצילומים, בחלק זה משתתפת באופן פעיל הילדה, לבד, יחד עם הוריה וחברותיה. הצילומים יכולים להיערך בסטודיו וכן נהוג לערוך צילומי בת מצווה בטבע.

כמובן שכל החלק של הצילומים דורש התייחסות מיוחדת, בוודאי אם מדובר בצילומי בת מצווה בטבע, מאחר וזה דורש היערכות לוגיסטית, החל מבחירת מקומות, הגעה אליהם וכן הצילומים עצמם. רצוי לבחור מקומות קרובים, מקומות שקל להגיע אליהם, קל לערוך בהם צילומים, וכמובן מקומות מתאימים מבחינת מזג אוויר.

חלק נוסף בהפקת בוק בת מצווה, זו החלטה מי יצולם לצד כלת השמחה. בדרך כלל התמונות כוללות את חברותיה הטובות, על פי בחירתה, הוריה, אחיה ואחיותיה, ולעיתים גם הסבים והסבתות. יש לוודא שכולם יכולים להגיע באותו יום לצילומים.

חלק אחר בהפקה הוא כל מה שקשור לביגוד, איפור, ועיצוב שיער. כלומר כל מה שקשור להכנה שלפני. בוק בת מצווה, באופן טבעי, כולל תמונות בשלל סטים של בגדים ועם איפור מתאים, לפי בחירת הילדה, הרי שיש להכין הכל מראש. רצוי לקבוע מראש אילו בגדים הילדה תלבש, כיצד יעוצב שערה וכן איזה איפור היא תשים לפני התחלת הצילומים. גם כאן, יש להתייחס למזג האוויר ולתנאי הסביבה, בשביל שלא יווצר מצב לא נעים שהבגדים או האיפור לא יתאימו.

חלק אחרון בהפקה מגיע אחרי סיום הצילומים. אז הילדה ובני משפחתה אמורים לבחור את הצילומים הטובים ביותר אשר אמורים להופיע בבוק, ולאחר מכן הצלמת אחראית על עיצוב הבוק, עיצוב הכריכה של הבוק וכמובן על כל תהליך ההדפסה של הבוק ומסירתו לילדה ולהוריה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת morale

מאת: moraleרפואה סינית18/03/201393 צפיות
כשאנחנו חולים, חווים תחושת כאב או כל דבר אחר, הרבה פעמים אנחנו ממהרים ללכת לרופא המשפחה או רופא מומחה. כך לימדו אותנו. הרופא יבדוק אותנו, ישלח אותנו לצילומים, יעשה בדיקות דם, ויחליט איזה טיפול נכון לנו, תרופתי, ניתוח או כל דבר אחר

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/202995 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: moraleתיאטרון17/03/206413 צפיות
הרבה פעמים אנחנו קוראים ושומעים על כך שהופעות ופעילויות תרבותיות הן הרבה יותר ממה שנראה, הרב יותר ממה שנתפס בעין או באוזן. במילים אחרות, מדובר בכלי, אמצעי, שיכול לעזור בתהליכי ריפוי שונים. לכן אנחנו יכולים לראות, למשל, מטפלים באומנות או בעלי מקצוע בתחום הטיפול שמשתמשים בשיטות אומנותיות שונות בעבודה מול מטופלים, בפרט כשמדובר על ילדים ובני נוער.

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/191684 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/191582 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: moraleעיצוב תעשייתי 30/07/192422 צפיות
בשביל שמעצב תעשייתי יזכה בפרס בינלאומי, הוא צריך להיות מוכר, הוא צריך לעבוד בחברה או בסטודיו מוכר, שתשומת הלב מופנה אליו. אנחנו יכולים להניח שלא מעט מעצבים תעשייתיים שעובדים בחברות או במקומות לא מוכרים, גם הם מתכננים ומעצבים מוצרים ברמה מאוד גבוהה, אך מאחר והזרקור לא מופנה אליהם ואין להם את הקשרים המתאימים, אז ייתכן מאוד שהם לא זוכים לחשיפה כמו מעצבים אחרים.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/183006 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאמרים נוספים בנושא צילום

מאת: דניסצילום16/01/182998 צפיות
תחום האטרקציות והצילום לחתונות צומת ותופס תאוצה רבה, איך נבחר מבין כל הספקים את הספק האיכותי ביותר?

מאת: ניב אבןצילום18/09/172986 צפיות
כמה זה עולה בסופו של דבר לשכור את השירותים הנאמנים של צלם אירועים מיומן שיודע את עבודתו במקצועיות רבה? קראו הלאה.

מאת: דניסצילום14/05/172266 צפיות
כשהמקרר שלנו מלא עד אפס מקום במגנטים הרגילים חשוב להעניק לאורחים באירוע שלנו סיבה לשים את המגנט שלכם על המקרר, עיצוב פולארויד הוא עיצוב רטרו משנות ה80 שידאג להבליט את המגנטים שלכם מהמגנטים האחרים.

מאת: moraleצילום18/04/172127 צפיות
חברות הייטק רבות דואגות להכין סרטי תדמית שמיועדים לצרכים שונים. סרטים אלו מבליטים את איכויות החברה, יעילות המוצר והשירות שהן מייצרות ומשווקות, הן לצרכים פנימיים, והן לצרכים חיצוניים, לקהל לקוחות מקומי וכן לקהל לקוחות בינלאומי.

מאת: moraleצילום14/03/174102 צפיות
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, שלצד צילומים של תמונות משפחתיות אשר מבוצעות אצל צלמים מקצועיים, נערכים גם צילומים של נשים, כשהן בהיריון. בדרך כלל, נשים מבקשות לצלם את ההיריון הראשון שלהן, למרות שבמקרים רבים נשים חוזרות שוב ושוב לערוך צילומים אלו, גם בהריונות נוספים.

מאת: דניסצילום07/03/171814 צפיות
המחיר הוא לא הכל, כאשר ניגשים לבחור ספק עבור מגנטים לאירוע שלנו חשוב לשלב בין המקצועיות, האיכות והמחיר כמובן בלי להתפשר על אף אחד מהם.

מאת: vodplaceצילום02/03/171797 צפיות
חג פורים זו הזדמנות טובה לצלם את הילדים, נסו והיווכחו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica