חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אלי שביט - סודות ההצלחה בעסקים

מאת: רונן הלליזמות עסקית25/12/2011739 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

להיות יזם, להצליח בעסקים ולפתח חברות מניבות - כל אלה דורשים מעשים, כלומר עבודה, ידע וקבלה של החלטות אמיצות. כדי להצליח בעסקים, וזה לא משנה אם מדובר בעסק קטן או מיזם טכנולוגי גדול, כדאי תמיד להיות בצד המנצח – הצד שמרוויח את הכסף ולא מוציא אותו.

כיום רבים מתלבטים בדרך להובלת שינוי בחיים שלהם, בדרך לקבלה של החלטה אמיצה, במסלול של מעבר ממעמד של שכיר למעמד של בעל חברה, יזם סטארט אפ, או בעלים של עסק זעיר, עסק קטן או עסק גדול.

בשנים האחרונות אנו מגלים עוד ועוד חידושים טכנולוגיים שמבטאים את הקידמה ואת הרוח היזמית. חברות טכנולוגיה גדולות קמו והשיקו מיזמים מדהימים שחלקם זכו לתהודה עולמית ויש גם לא מעט עסקים עצמאיים צנועים פחות או יותר שהפכו את הבעלים שלהם לאנשי עסקים מצלילים ומרוויחים.

היזם אלי שביט, מייסד של קורס סטארט אפ לפתיחת עסק חדש בלי הון התחלתי ומייסד של חברות ומיזמים רבים, בחר מתוך אמונה בדרך של לעזור להרבה מאד צעירים וצעירות, בעלי משפחות, סטודנטים ואנשי הייטק ללמוד את סודות ההצלחה ולרכוש את האומץ, הביטחון ואת הידע שיעזור להם להגשים את החלום גם בלי שנולדו עם כפית זהב או כסף בפה.

כדי להצליח בעסקים צריכה להיות התחלה והיא בהחלט יכולה להיות צנועה ולא מסנוורת. פרקטית ולא בזבזנית. חכמה ולא שערורייתית. כלל חשוב בכל יזמות הוא להצליח עם העסק הראשון, לעשות את המכירה הראשונה, האקזיט הראשון ורק אחר כך לחשוב לחשוב על יזמים שהם מצליחים סידרתיים – כאלה שההצלחות שהם סדרתיות וכל מה שהם נוגעים הופך לזהב.

עובדה היא שיש קבוצה של אנשים ששייכים להגדרה של יזמים סדרתיים – מצליחנים – בעלי מגע זהב שכל מה שהם עושים מצליח להם. כדי להשתייך לקבוצה הזו צריך לעבוד בשיטתיות, ללמוד את סודות ההצלחה של אלי שביט ושל יזמים בולטים, לגבש תוכנית, דרך, מתווה, ולצעוד ביער הגדול עד שמגיעים לנקודת האור. אחרי שתייצרו הצלחה בהקמת עסק, הצלחה בפתיחה של מיזם, הצלחה במכירה – בכלל הצלחה – תוכלו לשכפל אותה, להכפיל את הרווחים ובעצם לעבור לעשייה אמיתית במגרש העסקי של העולם האמיתי.

השקעות נכונות, מכירות חכמות ובחירה בסטארט אפ המתאים יכולים להוות העסקה של החיים שלכם. אתם יכולים להשקיע בחוכמה ולהרוויח מיליונים, אבל גם להפסיד בגדול. ההבדל בין הצלחה לאכזבה הוא בין שמיים לארץ. הכל בידיים שלכם, בהחלטות שתקבלו, בדרך שתבחרו לעבור בה. לכן כדאי שתלמדו בקורס סטארט אפ להקמת עסקים כדי שתבינו את השלבים, תפתחו את האישיות שלכם ותבססו לכם את הכלים שיוכלו לעשות שינוי אמיתי בחיים שלכם. אם אתם מוכנים לכך, אם אתם מוכנים לשלם מחיר של רצינות ואם אתם מוכנים לעשות ולהתעסק בעשייה אמיתית ולא בדיבורים – המקום שלכם בקורס סטארט אפ.

זמן הוא אחד המשאבים היקרים ביותר. בקורס סטארט אפ הזמן שלכם מנווט על ידכם ואתם יכולים ללמוד בקורס האינטרנטי בזמנכם הפנוי ולבצע את המשימות הדרושות בהתאמה. כל בעל עסק פרטי חייב לסגל לעצמו סגנון, שיטה ותדמית. יש לא מעט אנשי עסקים ובעלי חברות שהתדמית שלהם ראוותנית ומתוקשרת וישנם רבים אחרים ששומרים על חיים צנועים. כאן ההמלצה היא ללמוד לא לנכר עיניים ולהתנהג בתבונה. יחד עם זאת תדמית יכולה לשרת את האינטרסים שלכם ולקרב אתכם לסביבה העסקית שבה תרצו לפעול. מאידך לא צריך להסתובב במכנסיים נוצצים ולגור במגדל זהב כדי להוכיח עד כמה אתם מצליחים ועשירים.

עסקים למען עסקים זה מוטו חשוב וגם ביזמות צריך להפעיל את הקשרים הנכונים, להכיר את האנשים במקומות הנכונים ולהיעזר בחברים אמיתיים. חשוב לזכור עם זאת שהעסק הוא אתה ורק אתה בשורה האחרונה תישפט לטוב ולרע – לכן בחירות נכונות של עובדים, מנהלים, אנשי מנהלה ואנשי סגל – כל אלה צריכים להיות הטובים ביותר עבורך. חבורה מנצחת היא כמו קבוצה עם מאמן. כשהקבוצה מגובשת וטובה והמאמן ממוקד בדרך ובמטרה ניתן להגיע לתוצאות.

הדרך של אלי שביט בקורס סטארט אפ מבוססת על שיטה לא מתחנפת. הגישה קשוחה, הבדיחות נשארות בחוץ וצריך לעשות ולהפעיל את הראש ואת השכל הישר. הקורס הוא לא מפגש חברתי, פינת ייעוץ או מורה מלטפת. קורס סטארט אפ נוהג בקשיחות ודורש לעמוד במשימות כדי להכין את הסטודנטים לעמוד בלוחות הזמנים, לעמוד במשימות ולא לדחות את מה שאפשר לעשות היום למחר או מחרתיים.

כדי ללמוד בקורס סטארט אפ של אלי שביט, כדאי להכיר את האיש ולהבין שלמרות שרכש השכלה אקדמית את הניסיון שלו להצלחה בעסקים הוא גיבש בעשייה אמיתית, בראייה חריפה, בגישה אקטיבית ובשכל חריף. אלי שביט היה שותף להצלחות וגם לכשלונות. החוכמה שלו היתה החשיבה הייחודית שהצליח לייצר דווקא בשעות קשות ובפיתוח השיטה להצלחה בעסקים. המעבר של אלי שביט ליזמות והרבה מאד הצלחות היא המודל להצלחה עבור רבים מהתלמידים שלו ומהחניכים בקורס סטארט אפ. ההצטיינות שלו בעולם העסקי היא הדוגמה הטובה ביותר למעשים ולא לדיבורים, כפי שאלי שביט דורש מהסטודנטים שלו.

"אלי שביט שינה לי את החיים", "קורס סטארט אפ של אלי שביט הוכיח לי שגם אני יכול להצליח", "אלי שביט הבטיח ואלי שביט קיים ובזכותו הצלחתי להקים עסק חדש ובריא ללא הון התחלתי" – אלה חלק מהתגובות הנלהבות של בוגרי קורס סטארט אפ שהודות ליצירתיות, אומץ ובחירות נכונות מימשו את ההצלחה.

חשוב לציין שלא כל מי שהצטרך לקורס סטארט אפ הפך מיד לסיפור הצלחה. אמנם אחוזי ההצלחה בקורס גבוהים מאד אבל יש גם כאלה שנשרו בגלל שלא עמדו במשימות, לא רצו להשקיע, לא הבינו שהקורס דורש אקטיביות ועבודה ושלא מדובר בקורס בהתכתבות אלה בקורס של יצירת מציאות חדשה של עבודה ועשייה יצירתית חכמה. יש גם לא מעט קשיים בקורס, משברים והתלבטויות, אבל כל אלה מחשלים, מכינים את הסטודנטים לעולם האמיתי ובעצם מוכיחים לכל אחד שלא כדאי להיכנע, אין טעם להיכשל והדרך הבטוחה היא הדרך הנחושה שמשלבת ידע-טכנולוגיה ועשייה ומכאן מתגלה סוד ההצלחה.

לקורס סטארט אפ של אלי שביט

www.start-up.co.il

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בברכה,

רונן הלל,

רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור

03-6855282

052-2508109

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רונן הלל

מאת: רונן הללניהול12/07/142006 צפיות
הצלחה עסקית בכוחות עצמך, האם זה אפשרי? אלי שביט עם הפתרונות והדרכים, בחמישה צעדים קלים וברי ביצוע

מאת: רונן הללעסקים - כללי03/05/141036 צפיות
בבניית בניין בן 5 קומות + 2 קומות מרתפי חנייה , 24 יחידות דיור עבור קבוצת קבוצת רכישה יהודה הימית, המורכבת מאנשי עסקים, עורכי דין, בעלי מקצועות חופשיים ופרסומאים.

מאת: רונן הללשיווק19/04/141263 צפיות
רשת אלטו איטליה, המתמחה גם בנעלי עור מגביהות לגברים, מתרחבת ומודיעה על פתיחת 4 סניפים חדשים בתל אביב, בראשון לציון, בירושלים ובאילת, בהשקעה של 2 מיליון ש"ח.

מאת: רונן הללספורט ימי 19/04/145458 צפיות
נבחרות השייט של ישראל יצאו לאליפות אירופה לנוער בגלשני ביק בגרדה, איטליה,ולגביע העולם בהייר, צרפת

מאת: רונן הללתיירות ונופש - כללי05/09/13878 צפיות
מדריך הטיולים אבי קומפני מזמין אתכם להיות שגרירים של רצון טוב עבור מדינת ישראל

מאת: רונן הללעסקים, מימון וכספים29/08/131825 צפיות
מאת רו"ח מוסא מושיק ג'ריס

מאת: רונן הללעסקים - כללי14/07/13685 צפיות
אמירת תודה זו דרך מצוינת להודות על נתינה ולהעריך קבלה ועשייה. בקורס סטארט אפ של אלי שביט לומדים הסטודנטים איך להקים עסק מצליח בלי שום הלוואה ועל כך תודתם. הנה דברים שכתבו הסטודנטים והתלמידים של אלי שביט. אנו בחרנו להציגם כאן לפניכם, כדי שגם אתם תחשפו לקורס סטארט אפ של אלי שביט ותכירו את היתרונות של מעבר מסטטוס של שכיר לעצמאי. וזה הזמן להגיד גם לכם תודה רבה ובהצלחה.

מאמרים נוספים בנושא יזמות עסקית

מאת: דניאל מלמדיזמות עסקית12/02/20229 צפיות
איש העסקים והיזם המצליח, בוריס וולפמן בואו לגלות מה הסוד של איש העסקים, איך הצליח בעולם העסקים. קריאה נעימה.

מאת: דניאל מלמדיזמות עסקית12/02/20210 צפיות
איש העסקים והיזם המצליח, בוריס וולפמן בואו לגלות מה הסוד של איש העסקים, איך הצליח בעולם העסקים. קריאה נעימה.

מאת: דניאל מלמדיזמות עסקית12/02/20212 צפיות
איש העסקים והיזם המצליח, בוריס וולפמן בואו לגלות מה הסוד של איש העסקים, איך הצליח בעולם העסקים. קריאה נעימה.

מאת: אלעד אוחנהיזמות עסקית28/08/19716 צפיות
להוביל עסק להצלחה ולרווחיות זו משימה מאתגרת. אומרים שאין מעלית לקומת ההצלחה ושחייבים לעלות במדרגות. צודקים! אבל בפורמט של זכיינות תוכלו לעלות במדרגות מהר יותר, ואפילו לדלג על חלקן בדרככם אל ההצלחה העסקית עליה אתם חולמים.

מאת: ישראל רף יזמות עסקית11/02/191332 צפיות
פסח בא! האביב בפתח, ועמו מתחילה עונת הפריחה והלבלוב זה הזמן האידיאלי לחבר את לקוחותיכם וצוות העובדים שלכם אל הטבע, כיצד? באמצעות עציצים ממותגים מתנות לפסח. מתנות ממותגות לפסח לא רק מעמיקות את הקשר עם הלקוחות שלכם, תורמות לשיווק שלכם ולזכירת המותג שלכם. בעזרת מסרים ממותגים בעציצים

מאת: ישראל רף יזמות עסקית28/06/18415 צפיות
המטרה של כל עסק, למצוא מתנה לראש השנה לשמח את הלקוחות והעובדים ולפרסם את העסק לטווח ארוך בהשקעה כספית קטנה יחסית. עציצים ממותגים כמוצרי פרסום זו דרך היעילה ביותר לעסק שלך. עציצים ממותגים עם לוגו ומסר אישי שלכם, מתנה לראש השנה שתמיד ישמחו לקבל, יוצג שנים רבות על שולחן הלקוחות

מאת: shlomy יזמות עסקית25/03/18555 צפיות
קניתם דירה חדשה? תתחדשו! לפני שאתם נכנסים לגור בדירה מומלץ לבצע מספר בדיקות תחילה בכדי לוודא שהבניה נעשתה כמצופה וקבלתם את מלוא התמורה,

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica