חפש מאמרים:
שלום אורח
03.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תודה רבה לאלי שביט

מאת: רונן הללעסקים - כללי14/07/2013686 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אמירת תודה זו דרך מצוינת להודות על נתינה ולהעריך קבלה ועשייה. בקורס סטארט אפ של אלי שביט לומדים הסטודנטים איך להקים עסק מצליח בלי שום הלוואה ועל כך תודתם. הנה דברים שכתבו הסטודנטים והתלמידים של אלי שביט. אנו בחרנו להציגם כאן לפניכם, כדי שגם אתם תחשפו לקורס סטארט אפ של אלי שביט ותכירו את היתרונות של מעבר מסטטוס של שכיר לעצמאי. וזה הזמן להגיד גם לכם תודה רבה ובהצלחה.

לאלי שביט: למדתי שאם אתה לא זז, אף אחד לא יבוא ויעשה את העבודה במקומך . רוצה משהו ? תקום ותעבוד עד שתשיג אותו. לא לוותר ולא לסמוך על אנשים יותר מדי ותמיד להשאיר מקום לספק.הקורס מריץ ונותן מוטבציה רבה . תודה אלי שביט.

למדתי המון דברים. לדוגמא: להיות עקשן לגבי ההצלחה שלך, להיות עיקבי בדברים מסוימים, בעסקים להיות עם ראש פתוח, לשים לב לכל הדברים שעוברים סביבך והכי חשוב: אלי שביט תודה על הידע!

למדתי להגיד-תודה

תודה אלי שביט!

מתייחס לסביבה בצורה שונה

מחפש הזדמנויות עסקיות

הפסקתי לראות רק שחור בעניים

שוב תודה אלי שביט ויום נפלא!

אורי

למדתי שכדאי מאוד לעשות אם רוצים להגיע לתוצאות. אם הולכים תמיד באותה הדרך - תמיד מגיעים רק לאותה נקודה סופית. כשיוצאים "לטייל" במחשבות,צצים רעיונות לביצוע ויש תוצאות נפלאות. תודה אלי שביט על "רעיונות לטיול"!!

היצירתיות שלי נפתחה מחדש חד משמעית. מאז תחילת הקורס עלו כבר שני רעיונות לעסק. אף אחד עוד לא התיישב אבל עדיין. עולה דברים כל הזמן. כמה מעשיר זה להקשיב לאנשים חדשים וכמה יש לי עוד ללמוד. תודה רבה אלי שביט.

למדתי שיש הזדמנויות בכל רגע , למדתי שישנם משאבים לא מנוצלים מתחת לאף שלי, למדתי שאתה לא חייב להשקיע כסף כדי לפתוח עסק, למדתי למוסס את האגו ככל האפשר, למדתי לא לחכות שהדברים ייקרו אלא להיות היוזם. אלי שביט תודה.

גיליתי לא להתייחס למספר התוים שנשארו :-))

גיליתי שלפעולות פשוטות (כמו להגיד תודה) יש אימפקט אדיר.

שרה, סמדר, ניסן, מלי, מארק - הציפו אותי באהבה ורק אמרתי תודה.

אלי שביט המון תודה.

 

מה למדתי? שעדיף להרוויח כסף ללא השגחה של איזה מנהל מעליך כי בגללו יש גבולות לרווח!

אלי שביט, תודה על השיעור החשוב ביותר בחיים! בעזרתך אני מתחיל להיות מנהל של עצמי!

 

קודם כל, ההרגשה של מי שנותן תודה הרבה יותר נעימה משל מי שמקבל אותה. שנית, למדתי שצריך לקום וליישם את המשימה מיד אחרי ההחלטה, כי אחרת העניין יתקרר והתועלת מהמשימה תרד. שלישית, אלי שביט אתה האדם שאגיד לו תודה.

שלום אלי שביט! לפעמים צריך להגיד תודה על דברים קטנים ולא רק הגדולים.שצריך לשים לב גם למה שנאמר לעצות ולדעת לקבל אותם.

אני מפנימה את המשפט :"הרווח שלך זה בסך הכל תוצאה של מי שאתה". תודה אלי שביט ושנה טובה!

 

שום דבר לא יקרה אם אני לא אעשה, לקחת אחריות על התוצאות, לסמוך רק על עצמי לחשוב "רואן" בלי חשש מה יהיה אם, פשוט לפעול, קל לדבר / לחשוב -קשה לעשות, הקורס מעניין, מצפה למשימות, הלוואי ואצליח, אלי שביט תודה רבה!!!

למדתי שלפני שעושים את השקל הראשון צריך לשנות דפוסי התנהגות וחשיבה שהגבילו עד היום ומשם לצמוח! אחרי כן להיות קשובים לצרכי הלקוח ולאו דווקא לצורך שלי למכור לו דבר שהוא שאינו זקוק לו. תודה לך אלי שביט על זה!

1, למדתי לזהות משאבים בלתי מנוצלים שנמצאים מסביבי למכביר.

2, למדתי דברים שקשורים לתקשורת הבין אישית שלי ושיפרתי אותה.

תוצאות: תובנות, שינוי דפוס התנהגות ועוד.

תודה? תודה רבה רבה לך אלי שביט!

פתחת לי את העיינים!

לעשות בצעדים קטנים וכל הזמן

הכנסות ממקורות שונים מהעסק העקרי,לאחר שנכשלתי בכך בעבר

במסגרת זמן ה- 'בדידות היומי' שאלי המליץ בפרק חקר הזמן פצחתי בהליכות, ובלי להתכון גילחתי כמה ק"ג מיותרים

רב תודה לאלי שביט!

למדתי שזה אף פעם לא מאוחר מדי להגיד תודה, ועדיף מאוחר מאשר אף פעם לא.. דווקא יש לי יותר מ-5 אנשים שכבר מזמן רציתי להודות להם ואין זמן טוב יותר מאשר ברגע זה לעשות זאת.

תודה אלי שביט!

יש המון דברים לא מנוצלים, ורק צריך לבקש. אף אחד עוד לא אמר לי לא!

גאה להיות תלמיד שלך. התודה הכי גדולה היא שהסכמת להשקיע מהזמן שלך וללמד אותי ואנשים כמוני!!! הלוואי שהיה לי מישהו כמוך כשגדלתי.

שלום אלי שביט,

אני מוצא את עצמי כמעט מכל דבר מנסה לחשוב איך אני יכול להרוויח מזה כסף וזה מדהים כי הרעיונות לא מפסיקים לצוץ

תודה.

גיליתי בזכותך, אלי שביט, קודם כל: איך לנהל לו״ז, שלא משנה מה לא מוותרים ותמיד חוזרים עם תוצאות. להיות אחראית, לחשוב כל הזמן כיזמית. קיבלתי המון כוח, אומץ, שינוי באופי וזמן להספיק את הדברים החשובים. תודה אלי.

להתייחס רק למבחן התוצאה. לחפש הזדמנויות בכל מקום. ללמוד מטובים יותר. לעשות במקום לדבר. להכיר תודה לתומכים- תודה אלי שביט.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בברכה,

רונן הלל,

רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור

03-6855282

052-2508109

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רונן הלל

מאת: רונן הללניהול12/07/142006 צפיות
הצלחה עסקית בכוחות עצמך, האם זה אפשרי? אלי שביט עם הפתרונות והדרכים, בחמישה צעדים קלים וברי ביצוע

מאת: רונן הללעסקים - כללי03/05/141036 צפיות
בבניית בניין בן 5 קומות + 2 קומות מרתפי חנייה , 24 יחידות דיור עבור קבוצת קבוצת רכישה יהודה הימית, המורכבת מאנשי עסקים, עורכי דין, בעלי מקצועות חופשיים ופרסומאים.

מאת: רונן הללשיווק19/04/141263 צפיות
רשת אלטו איטליה, המתמחה גם בנעלי עור מגביהות לגברים, מתרחבת ומודיעה על פתיחת 4 סניפים חדשים בתל אביב, בראשון לציון, בירושלים ובאילת, בהשקעה של 2 מיליון ש"ח.

מאת: רונן הללספורט ימי 19/04/145459 צפיות
נבחרות השייט של ישראל יצאו לאליפות אירופה לנוער בגלשני ביק בגרדה, איטליה,ולגביע העולם בהייר, צרפת

מאת: רונן הללתיירות ונופש - כללי05/09/13879 צפיות
מדריך הטיולים אבי קומפני מזמין אתכם להיות שגרירים של רצון טוב עבור מדינת ישראל

מאת: רונן הללעסקים, מימון וכספים29/08/131826 צפיות
מאת רו"ח מוסא מושיק ג'ריס

מאת: רונן הללנדל"ן09/03/131110 צפיות
אמיליו פלוס, קבלן, מספר על פינוי בינוי וההשלכות שמסביב

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20130 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: Daniel.Bעסקים - כללי26/02/20175 צפיות
חקירות פרטיות - אמון הוא מצרך בסיסי ונחוץ מאוד בחיים שלנו כבני אדם חברתיים. אנו מעוניינים לתת אמון בסובבים אותנו, ולבטוח במה שבני המשפחה או העמיתים בעבודה אומרים לנו.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20275 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19423 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19524 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/19530 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: yanivshenhavעסקים - כללי12/11/19511 צפיות
סדנת מכירות אינה שייכת רק לאנשי מכירות חדשים, בתחילת דרכם, אלא היא מוצר אפקטיבי ואיכותי אשר מהווה ערך מרכזי בכל חברה, ארגון או עסק באשר הוא אשר שואף לשמור על יציבות כלכלית והצלחה, זאת באמצעות שיפור ושדרוג תמידיים של כישורי הניהול של אנשי המכירות. לסדנת מכירות היכולת להפוך כל איש מכירות באשר הוא למקצועי, חזק וטוב יותר, ללא כל משמעות לוותק או ניסיון, לכן ניתן לראות כי בשנים האחרונות ארגונים רבים בוחרים להשקיע בצוות המכירות מתוך אמונה והבנה כי מדובר על אחד המשאבים החשובים ביותר בארגון.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica