חפש מאמרים:
שלום אורח
29.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

השלמת בגרויות בצבא - ללוחמים ותומכי לחימה.

מאת: תומר ביטוןבגרויות17/01/20121072 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לא רק שניתן לדאוג להשלמת בגרות בצבא, אלא גם רצוי. הצבא עושה כל מאמץ לאתר חיילים שצריכים להשלים שנות לימוד, ובחינות בגרות על מנת לקבל תעודת בגרות – ודואג לשלוח אותם לקורס הרלוונטי, כל זאת על חשבון הצבא.

יש לציין שהקורס הרלוונטי הוא קורס המיועד ללוחמים – קורס בו חיילים לוחמים וחיילים תומכי לחימה יכולים לסיים השלמת בגרות בצבא במקצועות אזרחות, מתמטיקה ואנגלית. קורס בגרות זה ללוחמים מתקיים בגבעת חביבה, שהוא מתקן אזרחי, ונערך מספר חודשים לפני מועד שחרורו של החייל. הקורס מתקיים בתנאי פנימייה ומשכו הוא כשבעה שבועות עבור המקצועות אנגלית ומתמטיקה, וכשבועיים עד שלושה עבור מקצוע אזרחות. המפקדים בצבא, קצינת החינוך ומשקיות החינוך עושים מאמצים לאתר חיילים הזקוקים להשלמת בגרויות בצבא, ולשלוח אותם לקורס, על מנת שבעת שחרורם מצה"ל יוכלו להמשיך ולהתקדם בחייהם ולא יצטרכו להשקיע זמן ומשאבים בהשלמת בגרויות. השלמת בגרויות בצבא – ללא לוחמים. ואם אינך לוחם ובכל זאת אתה מעוניין להשלים בגרויות בצבא – כדאי שתדע שניתן לקבל חמישה ימי חופשה, פעם אחת בכל סמסטר, כולל יום הבחינה עצמו. ניתן להירשם ולהשתתף בקורס הכנה אזרחי, על חשבונך, באישור המפקד. חייל המבקש להירשם לקורס השלמת בגרויות בצבא, כדאי שיבדוק הנחות מיוחדות לחיילים ואף קורסים ייחודיים לחיילים שהתנאים בהם מתאימים לחיילים. קחו בחשבון שכספי הפיקדון יעמדו לרשותכם רק לאחר השחרור, כך שלא תוכלו להשתמש בהם להשלמת בגרות בצבא, אבל תוכלו להשתמש בכספי הפיקדון גם בשביל תשלומים עבור מוסדות להשכלה גבוהה, כך שבכל מקרה תוכלו לנצל את הכסף עד תומו. השלמת בגרויות בצבא – למי הכי כדאי? התשובה לשאלה הזאת היא פשוטה. לכולם. כל חייל שחסרות לו בגרויות על מנת לסיים את לימודי התיכון ולקבל תעודת בגרות מלאה – כדאי לו מאוד לדאוג להשלמת בגרויות בצבא. למה דווקא בזמן הצבא? כפי שנאמר – אם אתם לוחמים תזכו לקורס על חשבון הצבא – הן מבחינת כלכלית והן מבחינת זמן השירות שלכם. ואם אתם לא לוחמים תוכלו לקבל ימי חופשה והנחות מיוחדות לחיילים. בכל מקרה, בין אם אתם לוחמים או לא לוחמים, תוכלו לסיים עם השלמת בגרויות בצבא, ולהתחיל את האזרחות עם דף חלק לגמרי – בלי מחויבויות מימי התיכון. כך תוכלו ליישר קו עם בני גילכם, לצאת לטייל כמו כולם, לחזור – ולהירשם לאיזה מסלול לימוד שבו תבחרו. השלמת בגרויות בצבא היא ההזדמנות שלכם להתחלה חדשה ולבניית עתידכם. כאמור הצבא מאפשר לקיחת חופשה לפני בחינת הבגרות, ולא משנה כמה עמוסים אתם חושבים שאתם בזמן הצבא – אחרי הצבא תהיו הרבה הרבה יותר עמוסים עם הרבה יותר דברים לטפל בהם ולהספיק מידי יום, ולכן כדאי לנצל את התקופה האחרונה של השירות ולסגור את פינת הבגרויות החסרות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת תומר ביטון

מאת: תומר ביטוןבגרויות12/07/12929 צפיות
בגרויות צריך להשלים על מנת להתקבל ללימודים גבוהים,גם מבוגרים בוחרים להשלים בגרויות גם בגיל מאוחר יותר.

מאת: תומר ביטוןלימודים אקדמאיים10/06/121043 צפיות
למה קמו כל המכללות בישראל זה מעניין רבים ולמה זה תרם כל כך לרבים שרצו ללכת ללמוד לא רק באוניברסיטאות וניתנה להם חלופה ללמוד וגם מכללות בישראל למה לפעמים טוב יותר.

מאת: תומר ביטוןלימודים אקדמאיים03/06/12883 צפיות
מכללה, אוניברסיטה ומה שביניהן - סקירה אינפורמטיבית של התחום בישראל וגם מכללות או אוניברסיטאות זו תמיד הייתה השאלה הגדולה.

מאת: תומר ביטוןבגרויות09/01/121706 צפיות
כל מה שרציתם לדעת על השלמת 12 שנות לימוד. מדוע חשוב לסיים את הלימודים וכיצד ניתן להשלים את תעודת הבגרות.

מאת: תומר ביטוןבגרויות09/01/12879 צפיות
היכן ניתן ללמוד קורסים המתמחים בהשלמת בגרויות? מהם המחירים? והאם ניתן ללמוד בחינם קורסים להשלמת בגרויות ושיפור בגרויות?

מאת: תומר ביטוןבגרויות20/12/11874 צפיות
השלמת בגרויות חשובה לכל אלו שאין בידם תעודת בגרות מלאה. זאת על מנת לפנות ללימודים גבוהים. כול מה שרציתם לדעת על השלמת בגרויות. מדוע כדאי? היכן ניתן להשלים? ועוד.

מאת: תומר ביטוןבגרויות11/10/11915 צפיות
כל מה שצריך על מנת להשלים בגרות במתמטיקה

מאמרים נוספים בנושא בגרויות

מאת: בגרויות31/01/211724 צפיות
מכללת נשיא טכנולוגיות - המטרה הראשית של לימודי הכשרה מקצועית אונליין היא שבסוף הלימודים תוכלו למצוא ולהשתלב בעבודה מתאימה לכישורים שלכם.

מאת: בגרויות31/01/211683 צפיות
מכללת נשיא טכנולוגיות - המטרה הראשית של לימודי הכשרה מקצועית אונליין היא שבסוף הלימודים תוכלו למצוא ולהשתלב בעבודה מתאימה לכישורים שלכם.

מאת: רונית שמאי שורץבגרויות19/06/172691 צפיות
אם הילד סיים כתה י' והידע שלו בלשון לא מדהים, נצלו את החופש הגדול לשיפור המצב. העניקו לו חמישה - שישה שעורים פרטיים והבטיחו לו יותר בטחון וציון גבוה יותר בבגרות המצפה לו בשנה הבאה, בתום כתה יא'. האתר scoolers.online יעזור לכם בקלות וביעילות.

מאת: בוגי אונלבגרויות06/01/149225 צפיות
בגרויות במתמטיקה דורשת הכנה יסודית, אין כל מקום להסחת דעת. ריכוז נחוץ לפתירת התרגילים המורכבים והתמדה לאורך זמן. אחת לשעה כדאי יהיה לקום, להתרענן ולחלץ עצמות. פינת הלימוד הזו תשמש אתכם להכנת שיעורי בית, תרגול אישי, שינון נוסחאות וחיזוק התחומים החלשים.

מאת: חיים קסלרבגרויות08/10/131877 צפיות
ישנם לא מעט ניגשים לבחינת פסיכומטרי המתקשים לעמוד במתכונתה הרגילה, לא עקב היעדר יכולות שכלית אלא בשל מגבלות מנטאליות או פיזיות. עבור מעומדים אלו מוצעות בחינות פסיכומטרי מותאמות בתנאים מיוחדים, שעל מנת להיות זכאים להן יש צורך בהרשמה מיוחדת ובהוכחת המוגבלות בפני יחידת במו"ת, שהינה מחלקה מיוחדת במרכז הארצי האמונה על מקרים אלו.

מאת: חיים קסלרבגרויות27/08/131552 צפיות
בגרות במתמטיקה מתקיימת במועדי חורף בין החודשים ינואר לפברואר, ובמועדי קיץ בין החודשים מאי ליולי. על מנת להצליח בבגרות זו הנחשבת בעיני רבים לקשה מכולן, חשוב להגיע מוכנים, ועדיף בעזרת קורס הכנה המתחיל כארבעה חודשים לפני הבגרות.

מאת: ליטל כץבגרויות18/08/131530 צפיות
מחירי ההשכלה הגבוהה ותנאי הקבלה הנוקשים גורמים לישראלים רבים לחפש תוכניות לימודים בארצות אחרות. בעיקר בתחומי ההיי טק, רפואה ומקצועות יוקרתיים נוספים קיים מספר קטן של מקומות ולכן לימודים בחו"ל הם פתרון יעיל, ולעתים אף זול יותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica