חפש מאמרים:
שלום אורח
18.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הפקת בר מצווה בשרון

מאת: בלה שמואלבר ובת מצווה20/02/20121267 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מתכננים את האירוע המושלם? כולנו מפנטזים על על האירוע, אך מה למעשה אנשים זוכרים מאירוע? השמלה, המתאבנים, השירים, וכמובן את המקום. יכול להיות שתופתעו מהתוצאות, אבל להרבה מאוד מהאורחים חשובים אותם אספקטים, ועל הפופולאריים מביניהם נשתדל להתייחס פרטנית.

בחירת מקום הארוע


המקום שתבחרו מוכרח לשקף אתכם ואת הדברים שחשובים לכם. וילה בכוכב יאיר תעיד על אקסקולוסיביות, חתונה בבריכה תשקף תמימות, אולם אירועים יחודי יעיד על מעמדכם הגבוה בעוד גן ארועים קטנטן ישקף חמימות משפחתית.

זכרו שהכי פשוט לחלום על ארוע שיהיה יוקרתי ומדהים, אבל קורה לפעמים שהתכנון מסתיים מבינים בעלי הארוע שזה לא באמת מה שהם רצו. לפני שאתם מזמינים אולם איורעים תחשבו מעבר לחלום אם אכן האולם הזה אכן תואם את רצונותיכם .

בוחרים תפריט לארוע

סיימתם לעסוק עם ברית בשרון? לדעת כלל האורחים אחד המאפיינים המרכזים ביותר הוא התפריט שיוגש לאורחים. לחלקכם זה אולי ישמע קצת ראוותני, אבל רוב האנשים מרגישים צורך עז ליהנות ואחת ההנאות המרכזיות היא המנות שיוגשו .

לפני שאתם סוגרים תפריט תחשבו בקפידה מי הם האנשים שיהיו החלק בעל המשמעות הגדולה ביותר בטקס שלכם. אם קורה ומדוברבמוזמנים מהמעמד האמצעי, אוהבי אוכל הביתי, אז כדי שתלכו על מנות פשוטות יותר. אם מדוברבח'ברה מדור ה-2000 אז תלכו על האוכל המיוחד, אם זאת בכלל חגיגת יום הולדת ויהיו בה הרבהילדות וילדים אז ניתן לבחור במנות צעיר הכולל נקניקיות, עוגת שוקלד ועוד.

תזכרו כיבלתי אפשרי לרצות את כולם, אי לזאת רצוילבחור אוכל צנוע ומורכב, ביתי וחדש. כך יש סיכוי שיהיו למרבית האנשים הרבה אפשריות לבחור. לסיכומו של עניין, תמיד עדיף שיהיה גיוון בחלופות במקום מספר מנות מצומצמות.

המראה הכללי...

הואיל ויש לכם קצת זמן ואתם מעוניינים להרשים אתמרבית המוזמנים, תדמיינו בראשכם קונספט, משהו מיוחד וחדשני ומעבר לזה מסר שחשוב לכם שכל האורחים יבינו. בדומה לבחירת האולם, גם כן סגנון העיצוב בעל משקל.

בנושא העיצוב ממש הכל מתקבל; אפשר לתכנן הכל, או מנגד אפשר לשים דגש על דברים מסוימים; הצבע (ארוע באדום, הדגשת רק צבע אחד), נוף מלאכותי (חול ועצים) עיצוב שולחנות וכו', רק תיתנו לעצמכם לדמיין. הרבה פעמים קורהשאירוע פרטי מתהפך להיות גם האירוע של ההורים של בעלי השמחה, בהתאם לזה דווקא בנושא חשוב זה, זו הנקודה לתת ביטוי ליחודיות שלכם.

בשבילכם הכי חשוב זה בר מצווה בשרון?

הכי קל זהלרצות את ההורים, אבל זכרו תמיד שבסוף זה האירוע שלכם. היה ויש דבר שאתם לא מוכנים לשכוח ממנואף על פי שהוא, לא מקובל על משפחתך,אל תסכימו להתפשר עליו. תסבירו למשפחותיכם בדרך הכי שקטה ורגועה שבסופו של דברהארוע שלכם. תלכו עם הרגש ותנו מקום לדבר שהכי קריטי לכם.

אם אתם עדין צריכיםחומר נוסף על תחום האירועים שובו לאתר, ושתהיה קריאה נעימה!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בלה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת בלה שמואל

מאת: בלה שמואלהפקות אירועים19/06/121436 צפיות
איך יוצרים רושם במסיבה? זו מעל כל ספק אחת השאלות הקריטיות ביותר שכל מארגן אירוע חושב עליה בטרם תכנון האירוע המשמעותי שלו.

מאת: בלה שמואלקורסים וסדנאות20/02/121581 צפיות
ככל שתתנו לזמן לעבור אחרי התיכון - כך קשה יותר להשלים בגרויות. מהסיבה הזו, כדאי להתחיל בהקדם האפשרי. יש בארץ מספר גדול של מכונים שתוכלו להיעזר בהם.

מאת: בלה שמואלאירועים וחתונות – כללי20/02/121174 צפיות
אז כיצד יוצרים אקסטזה באירועים? זו בהחלט אחת ההתלבטויות הקריטיות ביותר שכל אדם מתייעץ עם אחרים לגביה לפני תכנון הארוע. לשאלה הזאת אין פתרון אחד

מאת: בלה שמואלהלוואות20/02/121778 צפיות
רבים מאיתנו מתנהלים קבוע על מיצוי המסגרת בחשבון הבנק. עובדה שהרבה אנשים לא יודעים שעדיף לקחת הלוואה על מנת שזו תכסה את האובר דרפט מפני שהריבית המלווה לגרעון הולכת וגדלה ככל שהמינוס גדל וגדלה במהירות לאחוזים גבוהים במיוחד.

מאת: בלה שמואללימודים אקדמאיים20/02/121502 צפיות
אזור - כדאי מאוד לבחור מוסד לימודים שנמצא קרוב לעיר המגורים לשם שלא ילך לכם לאיבוד זמן יקר על הנסיעות.

מאת: בלה שמואלבר ובת מצווה20/02/121364 צפיות
אחרי שסגרתם מספר מוזמנים, רישמו כיוונים מגוגל לגבי אולמות לעריכת הארוע. אפילו אם נמצאו רשימה של ביקורות משבחות על מקום כלשהו,

מאת: בלה שמואלחינוך ולימודים - כללי19/02/121354 צפיות
ישנם האומרים כי להצליח בחיים בעידן הנוכחי, היא מטלה מסובכת בהרבה מאשר שנות ה80 וה90, מהסיבה שהזרם המרכזי גדל;

מאמרים נוספים בנושא בר ובת מצווה

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/193313 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאת: דניאל מלמדבר ובת מצווה20/06/181204 צפיות
כאנשים מבוגרים שאולי הפיקו בחייהם אירוע או שניים, ולבטח קנו אינספור מוצרים בחייהם, כולנו יודעים שלמחיר שאנו משלמים על מוצר או שירות כלשהו, ישנו תפקיד חשוב באופן בו אנו תופסים את אותו מוצר או שירות

מאת: yoni romבר ובת מצווה04/06/18876 צפיות
הזמנות לבר מצווה הן חלק חשוב מאוד בהכנות לקראת האירוע. אם אתם רוצים ליידע את האורחים בדבר האירוע ולהיות בטוחים שהם יזכרו להגיע, השקיעו בהכנה של הזמנה מרשימה ומיוחדת אשר תכין אותם לקראתו באופן הטוב ביותר.

מאת: ירון בוניבר ובת מצווה21/01/181489 צפיות
הורים יקרים, הבת מצווה בפתח, ואתם מעונינים באטרקציה שגם תבדר את האורחים וגם תשים את ילדתכם במרכז, הנה בלי יותר מידי "חפירות" -יתרונות מול חסרנות של קליפ בת מצווה מול נאום בת מצווה. מוזמנים להיכנס ולקרוא....

מאת: ירון בוניבר ובת מצווה21/01/181634 צפיות
הורים יקרים, אתם רוצים גם לכתוב דרשה שתספר על חייו של ילדכם וגם תבדר את האורחים ותחזיק אותם ערניים לאורך כל הדרשה ? במאמר טיפים וכלים חזקים מאוד ! מתוך ניסיון של שנים , איך לכתוב לאירוע בר מצווה דרשה מוצלחת ומשעשעת ! מוזמנים להיכנס, לקרוא וליישם ! ב ה צ ל ח ה !!

מאת: Daniel.Bבר ובת מצווה20/06/171753 צפיות
וידאו קליפים הם סרטונים קצרים, שמתאימים כמתנה לאירוע וכדרך נפלאה לחוות מחדש את החתונה, בר המצווה או מסיבת הרווקות בכמה רגעים קצרים. מכיוון שקליפ אורך כמה דקות בלבד, חשוב שיהיה מעניין ושלא יהיה בו רגע משעמם. מידת היצירתיות שבהפקת וידאו קליפים כרוכה בטעם האישי ובבחירה מתוך סגנונות שונים.

מאת: moraleבר ובת מצווה09/02/172221 צפיות
עומדים לחגוג בת מצווה לבת שלכם? כמו שאתם יודעים, לא מדובר בעוד מסיבת יום הולדת, מדובר בהפקה של ממש, אירוע כמו בת מצווה שונה מכל יום הולדת אחר, הרי בעוד שבמסיבות רגילות, בדרך כלל האירוע נערך בבית המשפחה עם חברות וחברים לכיתה, לעומת זאת אירוע כמו בת מצווה, הוא הרבה יותר גדול, הוא כולל כמות עצומה של אורחים, משפחה וחברים, האירוע נערך בדרך כלל באולם או במקום מיוחד אחר וכולל אטרקציות שונות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica