חפש מאמרים:
שלום אורח
28.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מנהל עסקים – מה לומדים בשיווק ומדיה דיגיטלית?

היה זה רק עניין של זמן עד שהמדיה הדיגיטלית תשתלב כתחום בחירה בלימודי מנהל עסקים. יש קשר הדוק בין ניהול בעידן הוירטואלי, ומנהלים רבים נדרשים לפתח מיומנויות בזירת הווב, ניהול מוצר אינטרנטי, קידום ברשתות חברתיות, מעקב אחרי סטטיסטיקות, דוחות, קשרי לקוחות, שיפור המרות ועוד. אז אם החלטתם ללמוד מנהל עסקים בדגש על שיווק ומדיה דיגיטאלית, לפניכם סקירה של מגוון תכני לימוד מרתקים שמשתלבים בתוכנית הלימודים.

לפני שיוצאים את הדרך – בוחנים את השוק

אחד הקורסים הבסיסיים בלימודי מנהל עסקים באוריינטציה על מדיה דיגיטלית הוא מחקר שוק, כיוון שלפני שמגבשים החלטה ניהולית יש להבין את השוק ו"לקרוא" נכון את המפה. כאן למשל, לבדוק מה הביקושים לאותו מוצר שרוצים לשווק בשווקים שונים בארץ ובעולם, לנתח את הסביבה של הצרכן כדי להבין כיצד ניתן "להחדיר" את המוצר לשוק בדרך הטובה ביותר לקהל היעד המתאים, מה בין שיווק לצרכנים פרטיים לצרכניים מוסדיים, מה המתחרים עושים וכיצד ניתן להפיק מסקנות מאופן שיווקם, כיצד לפלח נכון את הקהלים, לנתח תנועת גולשים, לאסוף מידע על הגולש כדי לאפיין נכון את קהל היעד וסגנון הפנייה. כמו כן, במהלך מנהל עסק באוריינטציה של מדיה דיגיטאלית, ילמדו הסטודנטים אסטרטגיות שיווק שקשורות למדיה, התנהגות רכישה ועוד.

מסחר אלקטרוני, יחסי ציבור ועוד שיטות מרתקות

אחד הקורסים המעניינים ביותר שמחוברים למדיה העכשווית הוא קורס המשלב בין ניהול לעולם הוירטואלי בדרך ישירה ומתייחס לכל המגמות העדכניות שמשפיעות על השוק כמו מסחר אלקטרוני, כיצד לנהל חנות מקוונת וכיצד למנף אותה, כיצד לקדם את האתר או המוצר באמצעים שמעמידה הרשת כמו תוכניות שיתופים, פרסום ממומן במנוע החיפוש של גוגל, קידום אתר בתוצאות האורגניות של גוגל, כיצד ליצור קהילה סביב המותג בעולם תוכן אטרקטיבי, הפצה ועוד.
כמו כן, לומדים הסטודנטים למנהל עסקים שיטות ביחסי ציבור, כיצד להעריך מטרות, כיצד מתבצעת תקשורת שיווקית בארגון וכיצד המסרים השיווקיים עוברים מהארגון לקהל היעד בדרך האפקטיבית ביותר, כיצד לנהל משברים בכלים אינטרנטיים וכיצד לשלוט במדיה החברתית בדרך שתטיב עם הארגון.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

כתבת ועורכת תוכן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שירה דרורי

מאת: שירה דרורילימודי שפות31/03/146226 צפיות
הורים רבים חוששים לשלוח את ילדיהם לחו"ל וכך ילדיהם מחמיצים חוויה משנת חיים והזדמנות להעניק לילדיהם חוויה לימודית מסוג אחר. לפניכם מספר דברים שחשוב לדעת על סאמר סקול, כדי להבין שמדובר בחוויה בטוחה לא פחות מאשר מעשירה

מאת: שירה דרורילימודים בחו"ל31/03/146836 צפיות
למרות שמחקרים כבר מראים שסינית הופכת לשפת האם המדוברת ביותר בעולם, אין ספק שמדובר בשפה מורכבת ומאתגרת ללמידה. אז איך בכל זאת מייעלים את הלימוד? שילוב בין מחקר של המדינה המרתקת, למידת השפה ומימושה אפשרי באמצעות לימודי סינית בסין.

מאת: שירה דרורימשפחה וזוגיות - כללי02/01/141137 צפיות
מדוע נושר השיער ואיך התזונה קשורה לזה? דברים חשובים על נשירת שיער ובריאות, הזנה והרגלים נכונים

מאת: שירה דרורימשפחה וזוגיות - כללי02/01/14899 צפיות
הורים רבים, שהילד שלהם אובחן כבעל הפרעות קשב וריכוז, לא יודעים כיצד להתמודד עמו על בסיס יומיומי. שגרה חשובה לכל ילד ובמיוחד לילדים עם הפרעות קשב וריכוז.

מאת: שירה דרוריתוספי מזון02/01/148533 צפיות
כאבי מחזור מתרחשים כתוצאה משינויים הורמונאליים שלמעשה גורמים להתכווצויות של התרחבות והצרת הרחם בזמן המחזור. כאבי מחזור נפוצים אצל נשים בכל הגילאים מגיל ההתבגרות ועד גיל המעבר

מאת: שירה דרוריעיצוב גרפי05/12/137718 צפיות
תהליך מיתוג של עסק מתחיל בבחירת לוגו לעסק. הלוגו יהפוך עד מהרה לסימן ההיכר והזיהוי של העסק ואנשים יזכרו אותך או את העסק שלך על פי הלוגו. החשיבות של הלוגו נובעת מכך שלהלוגו יתנוסס על גבי מודעות הפרסום, יככב באתר האינטרנט או יופיע על גבי כרטיסי ביקור מודפסים, בחותמת המייל. אין ספק שעיצוב הלוגו או הבחירה בלוגו מתוך תבנית הינה בחירה מיתוגית חשובה בעלת השפעה רבה לאורך זמן. לפניכם מספר החלטות שיש לקבל לפני ובעת בחירת לוגו לעסק.

מאת: שירה דרורילימודי שפות25/10/137402 צפיות
כמה סיבות למה סאמר סקול היא הבחירה הכי טובה שלכם לקיץ לנוער שלכם בבית. ספקו להם את החוויה והאווירה שמגיעה להם בקיץ הזה, כדי שיזכרו אותה לכל השנה.

מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/191335 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים24/06/182077 צפיות
הנדסאי בניין לימודי בוקר, הוא מסלול לימודים שיש במספר מכללות טכנולוגיות בארץ. הנדסאים לומדים במכללות טכנולוגיות, שנקראות גם בשם: בתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים03/06/181925 צפיות
בית ספר להנדסאים בשכונת נאות אפקה (בתל אביב), נוח להגעה עבור תושבי תל אביב. מומלץ ללמוד בבית ספר, שקבלתם עליו המלצות, מאנשים שאתם סומכים עליהם. לימודי הנדסאים, מתאימים עבור אנשים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: רועי כץלימודים אקדמאיים05/02/181385 צפיות
ברשת האינטרנט ניתן למצוא לא מעט עבודות אקדמיות בתשלום, אולם, חרף המחירים המפתים, לא מומלץ להשתמש ב'בנק' הזה היות שהוא לא מבטיח לכם בלעדיות על העבודה. ממש כפי שאתם קניתם לעצמכם עבודה כך גם שכנכם לספסל הלימודים עלול לרכוש את אותה העבודה בדיוק, מה שעלול להביא את שניכם לעמוד בפני צעדים משמעתיים במוסד האקדמי שבו אתם לומדים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים23/01/181270 צפיות
הנדסאי מכונות מעולה, יכול לעבוד בעבודה מספקת מאוד. הנדסאי המכונות, יכול להשתלב בתעשיית הטכנולוגיה המתקדמת, או בתעשייה המסורתית. לימודי הנדסאי מכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים20/12/171013 צפיות
הנדסאי מכונות בעל ניסיון, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. לימודי הנדסאים, מתאימים לבחורות ולבחורים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: אבי בכרלימודים אקדמאיים16/12/171583 צפיות
מאמר זה דן בסוגיית ההשכלה הגבוהה בקרב נשים בישראל כאשר ההתייחסות מנסה להקיף את כלל המגזרים בפסיפס המורכב של החברה בישראל אם כי עקב המורכבות החברתית הקשורה לסוגיה זו באשר לנשים משכילות מהמגזר הערבי בישראל בכללותו (נוצריות, מוסלמיות, בדואיות ובסייגים מסוימים גם דרוזיות) המיקוד במאמר יהיה בנשים משכילות בחברה הישראלית. כלומר, מצב ההשכלה או מקומה של ההשכלה בהוויה הישראלית בקרב הנשים בישראל. הדיון מתייחס לנשים בישראל מהמגזרים השונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica