חפש מאמרים:
שלום אורח
08.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אדריכלות פנים - המתכון להעלאת ערך הדירה

מאת: Eyal Geludaעיצוב פנים29/02/2012576 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לאדריכלות ולעיצוב פנים יתרונות רבים כאשר העיקרי שבהם הוא היכולתלהגשים את החלומות שלכם ולעצב לעצמכם את הבית שבו תמיד חפצתם. בה בעת,מדובר על תהליך מתמשך הכרוך לא פעם בהוצאות של ממש. לכן, חשוב לזכור שמעברלתענוג האסתטי והיצירתי שבעניין, טומנת בחובה אדריכלות הפנים תועלת כלכליתמשמעותית שכן יש בכוחה להעלות בצורה ניכרת את ערכה של הדירה או של הבית בואתם חיים – וזאת במקרה ותרצו למכור את הנכס בשלב מאוחר יותר. לא בכדי אם כןמראים מספר מחקרים כי עיצוב פנים שנעשה בצורה איכותית ומקצועית עשוילהעלות את ערכה של הדירה בכ-40%.

עד לפרט הקטן ביותר

באופן טבעי, כל חידוש באשר הוא מעלה את ערכה הכספי של הדירה שלכם. אחריהכל, מטבח חדש תמיד טוב ממטבח מיושן ואריחים על הקירות אשר יעניקו לכםתחושה של אינטימות וחום תמיד עדיפים עשרות מונים על פני קירות לבניםוסדוקים. זוהי בדיוק הסיבה שבגינה פעמים רבות נוהגים דיירים המבקשים למכוראת נכסם לשפץ את הבית בטרם יוצע לקונים.

תהליך עיצוב הפנים הוא אמנם לא בהכרח שיפוץ לפני מכירה אך ראוי לציין כיגם הוא כולל ירידה לפרטים הקטנים ביותר ולנימים היסודיים ביותר של הבית.לשם המחשה, אם ברצונכם לעצב מחדש את חדר האמבטיה, הרי שיש להניח כי בשלב זהאו אחר יהיה על בעלי המלאכה לרדת לעומקן של תכניות האינסטלציה ובמידהוהתגלתה תקלה – תהיו חייבים לתקנה וכמובן שמדובר בהשקעה ראויה ומוצדקתבטווח הארוך.

חשוב לזכור ששדרוגה של נגרות הפנים בדירה, חידושה או החלפתה תעלה באופןמשמעותי את ערכה של הדירה משום שנגרות הפנים מעניקה לדירה ערך אסתטי יוצאדופן בדמות עיצובים ייחודיים שיעטרו את ביתכםויהפכו אותו לפנינה יוצאתדופן.

בחירת חומרים מושכלת

בסופו של דבר, ערכה של הדירה שלכם יעלה ביחס ישר לכמות הכסף שתשקיעובעיצוב הפנים. ואף על פי כן, במובן הזה ישנו חריג מאוד ברור שראוי לנצלו עדתום. באמצעות נסיונו ועזרתו של אדריכל הפנים תוכלו לעשות שימוש בחומריםזולים יותר אך בה בעת בכאלה שישיגו עבורכם את אותה התוצאה שהיו משיגיםחומרים הרבה יותר יקרים.

למען הסר ספק, אחד התפקידים המוצהרים של אדריכל פנים איכותי ומקצועי הואלחסוך לכם כסף (וגם לא מעט זמן) בכל הנוגע לבחירת החומרים שישמשו את בעליהמלאכה בתהליך העיצוב עצמו. רוב רובם של הצרכנים פשוט לא מודעים לניואנסיםהקיימים בין החומרים השונים ועל כן עלולים להתפתות ולקבל את עצתם שלהמוכרים אשר מעוניינים באופן טבעי למכור את מרכולתם למרבה במחיר.

לחילופין, באם תתייעצו באדריכל הפנים, תוכלו לחסוך סכומי כסף נאיםשיכולים להיות מנותבים לאפיקים אחרים וזאת מבלי לפגוע בתוצאה הסופית. מובןונהיר הוא כי כל פער שכזה לטובתכם מעלה עוד יותר את ערכה של הדירה.

"הום אואטפיטרס" בהנהלת Eyal Geluda הינה חברה המספקת את מגוון השרותים הקשורים באדריכלות לעסקים, שיפוץ ועיצוב החלל תוך מתן דגש על איכויות הגימור וניצול השטח ברמה האופטימלית והפונקציונלית לכל בית, דירה, עסק או משרד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

"Home Outfitters" הינה חברה המסרת את מגוון השירותים הקשורים בתכנון האדריכלי, שיפוץ ועיצוב החלל תוך מתן דגש על איכויות הגימור וניצול השטח ברמה האופטימלית והפונקציונלית לכל בית, דירה, עסק, או משרד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Eyal Geluda

מאת: Eyal Geludaשיפוצים06/10/13610 צפיות
גודל הבית מכתיב לנו את צורת העיצוב ויש להקדיש לו מחשבה מרובה יותר על כל פרט ופרט. ניתן לעצב בית קטן יחסית ובעזרת עיצוב נכון להפוך אותו למושקע ומרווח. כאשר מעצבים בית, ישנו הבדל באפשרויות העיצוב בין בית קטן לבית גדול. כאשר בבית גדול יש לנו מגוון רחב יותר של אפשרויות, ככל שהבית קטן יותר האפשרויות קטנות יחד איתו. אך לעתים האתגר רב יותר בבית קטן וכאשר יש אתגר התוצאות מעניינות יותר.

מאת: Eyal Geludaנדל"ן09/09/13560 צפיות
עבודות בינוי מצריכות עבודה שמתאפיינת בחריצות, סדר ופירוט. בין אם מדובר בפרויקטים גדולים ובין אם מדובר בפרויקטים קטנים, ניתן לערוך פירוט מסודר זה במסמך המפרט את חומרי הגלם או מרכיבים שונים אחרים שייכללו במבנה המוגמר. במסמך זה, המכונה "כתב כמויות", עושים שימוש בעלי מקצוע שונים כגון אדריכל מקצועי, מהנדס בניין, קבלנים ואנשי ביצוע נוספים.

מאת: Eyal Geludaבניין ואחזקה - כללי05/08/13510 צפיות
קורה שאתם נכנסים למבנה, בית, קליניקה או חנות, ומציפה אתכם תחושה נעימה ומיוחדת? על פניו העיצוב הוא אינו אקסקלוסיבי או חריג מאוד, ועדיין אתם חשים ביופי שעוטף אתכם מכל עבר, בלי שתצליחו לומר מה הדבר הזה שהופך את מראה המבנה לכל כך ייחודי. הסוד הוא בצבע. שימוש נכון בו, משפיע לחלוטין על מראה החלל המעוצב כולו.

מאת: Eyal Geludaבניין ואחזקה - כללי03/07/13589 צפיות
תחום עיצוב הבית הולך ומתרחב גם מחוצה לו. רבים מחפשים לשוות לגינה או לחצר מראה ייחודי, נעים וכזה שישתלב עם הבית וסגנונו. בישראל, גם בשל משמעת המים המגבילה השקיית דשא, בוחרים רבים לרצף את הגינה, או חלקים ממנה. סיבה נוספת ולא פחות חשובה היא כי ריצוף חוץ הוא פשוט מאוד יפה. אז מהן האפשרויות הקיימות וכיצד תרצפו את הגינה שלכם?

מאת: Eyal Geludaבניין ואחזקה - כללי11/06/13543 צפיות
נגרות מודולרית מסוגלת לתת פתרון מצוין למי שמחפש עיצוב מיוחד, מחיר משתלם וחיסכון במיקום. סוג זה של נגרות מסוגל להתאים את עצמו לבתים, לדירות ולמשרדים כאחד. בניגוד לנגרות כבדה ומסיבית, כאן מדובר בנגרות שמסוגלת להיות קלה יותר, נוחה יותר, ולהתאים את עצמה לכל חלל ולכל מקום. לב העניין הוא, במילה אחת - גמישות.

מאת: Eyal Geludaבניין ואחזקה - כללי04/06/13545 צפיות
מערכת אזעקה לבית מהווה למעשה מעין "מאבטח" בזמן שאנחנו ישנים או לא נמצאים. לכן, יש צורך בבחירת מערכת האזעקה שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם.

מאת: Eyal Geludaשיפוצים04/06/13532 צפיות
איכותה של מלאכת שיפוץ הדירה תלויה במידה רבה באיכותם של החומרים שנבחרו לצורך השיפוץ. על פי רוב יעמדו בפניכם שתי חלופות – האחת תאלץ אתכם לבחור את החומרים באופן עצמאי ללא כל סיוע חיצוני. האלטרנטיבה תהיה הסתייעות באדריכל פנים מומחה אשר יעזור לכם לערוך רשימה מסודרת של החומרים להם אתם זקוקים על מנת להשלים את המלאכה על הצד הטוב ביותר.

מאמרים נוספים בנושא עיצוב פנים

מאת: גיא רונאלעיצוב פנים14/05/20200 צפיות
הדפסה על זכוכית הינה טרנד עולה בעולם עיצוב הבית והמשרד. בשנים האחרונות חלו התפתחויות טכנולוגיות המאפשרות שימושים רבים שלא התאפשרו קודם להדפסות מסוג זה. לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות ומכאן את השימושים המומלצים עבורה

מאת: דוד כהןעיצוב פנים02/04/20324 צפיות
הבאנו לכם כמה טיפים איך לתחזק את השטיח שלכם בצורה הנכונה כדי שתישמר לאורך זמן במראה המקורי

מאת: דוד כהןעיצוב פנים11/03/20441 צפיות
גם היום בעידן המודרני או הפוסט המודרני, בעידן בו אנחנו מחפשים עיצובים מינימליסטיים, עיצובים שמתאימים יותר לרוח התקופה ובוודאי למאה ה-21, הרי שיש תחומים מסוימים בהם אנחנו דווקא מעדיפים להיצמד לעיצובים קלאסיים, עיצובים ישנים וטובים, כאלה שאנחנו מכירים וכמו שטיחים קלאסיים.

מאת: ניב אבןעיצוב פנים08/11/19924 צפיות
איך יודעים ליצור את המראה המעוצב עבור חדר של ילד או ילדה ללא עיכובים מיותרים?

מאת: רוני הכהןעיצוב פנים31/10/19959 צפיות
איך בוחרים את הצבע הנכון?

מאת: אבי דוידיעיצוב פנים16/10/191011 צפיות
עצות שימושיות לבחירה נכונה של מיטה זוגית נוחה לחדר שינה מסודר ונוח לצעירים ומבוגרים. מחירים אטרקטיביים.

מאת: ניב אבןעיצוב פנים31/07/191354 צפיות
זה חשוב לבחור רהיטים שהם אינם יתר על המידה גדולים ובהם ניתן לבצע יותר משימוש אח

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica