חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ניקיון המשרד – הדבר הראשון שקופץ לעין למי שמבקר בו.

מאת: דניאל כהןעסקים - כללי18/03/2012696 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ישראל - מדינה של עובדי משרדים.

ישראל היא מדינה של עובדי משרד. זאת עובדה. מספיק להסתכל על הרחובות המרכזיים בכל עיר ועיר בישראל כדי לראות שבכל בניין כמעט נמצא משרד או משרדים כלשהם: עורכי דין, נוטריונים, רואי חשבון, רופאים פרטיים או ספרים, כל אלה מהווים את חלק הארי של מה שקרוי המעמד הביניים בישראל - זה העובד והמשלם מיסים ומחזיק על כתפיו הצנומות את רוב העול של הכלכלה שלנו.

חברות לניקיון משרדים - הכתובת לבעל העסק שמחפש פתרון בנושא.

אחד ההיבטים החשובים של ניהול משרד הוא התחזוקה שלו מבחינת ניקיון. הוכח כבר מזמן שהרושם הראשוני הוא הרושם הקובע, לכן חשוב מאוד שמבקרי המשרדים למיניהם (ולא משנה באיזה תחום עובד המשרד הספציפי) יראו נקיים ואסטטיים. כיום יש בשוק חברות רבות שמציעות שירותי ניקיון משרדים עבור מי שחפץ בכך. חברות ניקיון אלה הן בעצם חברות כוח אדם, אליהן פונים בעלי המשרדים כדי שישלחו אליהם עובדי ניקיון כדי לבצע ניקיון במשרד.

למה כדאי לבעלי המשרדים להשתמש בשירותי חברות ניקיון?

היתרון הבולט של החברות הללו טמון בכך שהן יכולות לתת מענה מהיר לכל מי שמעוניין להזמין שירותי ניקיון משרדים, אנשים רבים עובדים במסגרת חברות ניקיון הללו, ותמיד אפשר למצוא אנשים שמעוניינים לבצע עבודות ניקיון. כמו שציינו, האנשים שעובדים בחברות כוח אדם אלו, הם בדרך כלל אנשים עם ותק וניסיון בתחום ניקוי המשרדים, ולכן עבודתם תהיה מקצועית ואיכותית.

על מה צריך לשים לב כאשר מזמינים שירותי ניקיון משרדים?

הדבר החשוב ביותר שכל בעל משרד שמכבד את עצמו צריך לשים לב עליו כאשר הוא מזמין עובדים דרך חברות ניקיון, הוא נושא היחס ההוגן שעובדי הניקיון מקבלים בחברות בהן הם מועסקים. ידוע שרבים מן האנשים שעובדים בעבודות של ניקיון משרדים באים מאוכלוסיות חלשות, לכן בעלי המשרדים צריכים לעזור להם לעמוד על זכויותיהם ובשום פנים ואופן לא לתת יד לגזל שקורה לצערנו פעמים רבות בחברות כוח האדם השונות. כמובן שלא יובן לא נכון - יש כיום בשוק חברות ניקיון הוגנות ואיכותיות, הן לעובד והן לבעל משרד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הכותב מתמחה בכתיבת מאמרים מקצועיים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל כהן

מאת: דניאל כהןתחבורה ורכב - כללי13/11/11690 צפיות
מוניות שירות הן מוניות שנועדו להתחרות בקווי האוטובוס השונים, גם קווי האוטובוס העירוניים וגם אלו הבינעירוניים, הן יכולות להעלות נוסעים ולהוריד נוסעים בכל מקום שבו מותר להן לעצור

מאת: דניאל כהןשייט01/11/11691 צפיות
אם בעבר הפלגות נחשבו לבילוי שהוא זכות שמותרת רק לבני עשירים ובעלי ממון, הרי שהיום הפלגות ו/או הפלגות נופש היא אופציה שרבים בציבור כבר נהנו ממנה , וממשו אותה.

מאת: דניאל כהןבתי מלון27/10/11776 צפיות
מי מאתנו לא שמע בפסח את ההודעה בחדשות על כך שתפוסת המלונות באילת היא מלאה, ומי מאתנו לא חלם לצאת עם בת זוגתו או עם משפחתו לנופש חלומי באיזשהו מלון באילת. אחד ממקורות הפרנסה החשובים של העיר אילת הוא התיירות , יש היום כמה עשרות מלונות באילת, וככל שהתיירות מתפתחת , כך מתפתחות להן אטרקציות תיירותיות שונות ברחבי העיר ובקרבת העיר וכן נבנים עוד ואתרי בילוי, ושאר שירותי תיירות שנועדו לנופשים המגיעים לנופש בעיר.

מאת: דניאל כהןשייט06/10/11716 צפיות
שייט היה ונשאר אמצעי תחבורה חשוב ומשמעותי, עוד בימי העולם העתיק היו קיימים כלי שייט כמו ספינות מפרש גדולות המתבססות על הרוח,והשייט והימאות היו מדע חשוב ביותר, וככל שעברו השנים והתפתחו הטכנולוגיות כך התפתחו להם כלי שייט חדשים יותר ויעילים יותר והשייט הפך להיות לא רק אמצעי תחבורה אלא הרבה יותר מזה.

מאת: דניאל כהןיחסי ציבור28/09/11909 צפיות
ענף הפרסום הוא ענף דינאמי שעבר לא מעט התפתחויות לאורך שנות קיומו. אם ננסה לענות להגדרה מהם משרדי פרסום אפשר לומר שאלו משרדים העוסקים במתן שירותי פרסום ושיווק מסוגים שונים, החל מפרסום באמצעות שילוט לסוגיו וכלה בפרסום באמצעות האינטרנט. משרדי פרסום מעניקים ללקוחותיהם מעטפת שלמה של שירותי פרסום כמו ייעוץ תקשורתי, הפקת סרטי תדמית, כתיבה שיווקית, שירותי עריכה גרפית ועוד ועוד.

מאת: דניאל כהןפרסום06/12/10792 צפיות
ישנה אמרה ידועה "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" .. זה אולי לא נכתב כסלוגן לתחום מוצרי פרסום, אבל נדמה כי אין אמרה שמשקפת יותר את יופיו וחוכמתו של התחום, מאשר האמרה הזו.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי10/05/20114 צפיות
ניתוח עפ"י מודל שרשרת הערך מסייע לזהות היכן נוצר הערך ומה ערכו במונחי עלות מימושו. צריך לזכור ששרשרת הערך טרם יצירתה בעסק, נוצרה בשלב מוקדם יותר כשרשרת ערך אצל ספקים שונים בשלבים קודמים, ועשויים להתווסף אליה שרשרות ערך נוספות של ספקים נוספים עד לסיכומה הסופי אצל הלקוח הסופי.

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי03/05/20136 צפיות
גישת ניהול בצועים עסקיים באמצעות ניהול ובקרת מדדי בצוע מרכזיים הינה גישה ניהולית, המאפשרת לפקח ולבקר את ביצועי העסק ברמה שוטפת. הבקרה היא של יעדים שהוגדרו כמייצגים והשגתם תאפשר לממש את מטרות העסק.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20254 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: Daniel.Bעסקים - כללי26/02/20293 צפיות
חקירות פרטיות - אמון הוא מצרך בסיסי ונחוץ מאוד בחיים שלנו כבני אדם חברתיים. אנו מעוניינים לתת אמון בסובבים אותנו, ולבטוח במה שבני המשפחה או העמיתים בעבודה אומרים לנו.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20401 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19467 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19568 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica