חפש מאמרים:
שלום אורח
28.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך לבחור מתנפחים ליום הולדת בצורה נכונה

מאת: עופר רשקסהפקת אירועים28/03/2012797 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

נמאס לכם מההפעלות הרגילות של ליצנית או קוסם? מעוניינים לחגוג יום הולדת באווירה שונה וייחודית? רוצים להעניק לילדכם חווית יום הולדת מקורית, מהנה ולא יקרה? ובכן, השכרת מתנפחים ליום הולדת היא הפתרון עבורכם.

ילדים מאוד אוהבים מתנפחים להשכרה מסוגים שונים – מתנפחים עם משטח קפיצה, מתנפחים משולבים עם מגלשה, מתנפחים עם מכשולים – כל אלו מאפשרים הזדמנויות רבות למשחק והנאה משותפת עם החברים ביחד עם פעילות גופנית החשובה כל כך להתפתחות תקינה ובריאות ילדיכם.המתנפחים מתאימים לטווח גילאים רחב מאוד ויספקו מקור הנאה רב ואפשרויות משחק רבות. תוכלו גם לשלב יותר ממתנפח אחד ועל ידי כך לתת מענה מיטבי ובטיחותי לקבוצת גילאים מעורבת, מתנפח לילדים הגדולים ומתנפח לקטנטנים.

נשאלת השאלה מהו המתנפח המתאים עבורכם ליום ההולדת? להלן מספר שיקולים שכדאי לקחת בחשבון בטרם השכרת המתנפחים:

שיקול משמעותי בבחירת מתנפחים הוא התאמת פונקציונליות המתנפחים לגילאי הילדים באירוע. בכל המתנפחים ישנו משטח קפיצה ומגלשה מובנית אולם לחלקם יש מגלשה גבוהה המצריכה טיפוס תוך שימוש בסולם אתגרי המתבסס על שקעי טיפוס לרגליים וטבעות אחיזה לידיים. במתנפחים אלו צריכים הילדים כושר עמידה ויציבות מתקדמים ויכולת טיפוס ואחיזה. גובה הטיפוס משתנה ממתנפח למתנפח ויכתיב את גילאי הילדים בהתאמה. לדוגמא, מתנפח מגלשה, שבו גובה סולם הטיפוס הוא גבוה באופן יחסי, אינו מתאים לילדים מתחת לגיל 3, וייתכן שאף במקרים מסוימים ילדים בני 3 יתקשו בטיפוס ויצטרכו עזרה מילדים אחרים. במתנפח תנין גובה סולם הטיפוס הוא קצר ומתאים לכל ילד בעל כושר עמידה ויציבה, גם אם אינו יודע לטפס. מתקנים מתנפחים המשלבים גם משטח קפיצה וגם מגלשה הינם אטרקטיביים ביותר ולכן חשוב ביותר לבחור את המתנפח המתאים לטווח גילאי הילדים באירוע בכדי להבטיח הנאה ומיצוי לילדים.

שיקול נוסף בבחירת המתנפחים נובע מתמהיל הגילאים. במידה ומודבר על קבוצת גיל אחידה ולא צפויים הבדלים בין גילאי הילדים אזי שיקול זה לא רלוונטי. אולם במידה וכן צפויים להשתתף באירוע יום ההולדת ילדים בטווחי גילאים שונים, לדוגמא ילדים בגילאים 2-3 וילדים בגילאים 5-6, מומלץ לשכור 2 מתנפחים ולהקפיד על הפרדה בין הילדים בכדי לאפשר לכל קבוצת גיל מתנפח משלה. עירוב ילדים קטנים עם גדולים באותו מתנפח יסכן את הילדים הקטנים ולא יאפשר להם ליהנות מהמתנפח. ילדים קטנים , בוודאי אם עדיין לא עומדים בצורה יציבה או לא שולטים בקפיצה יתקשו לשמור על שיווי משקל כשלידם קופצים ילדים גדולים ועלולים ליפול ואף להיפגע.

השיקול האחרון שנדרש להתחשב בו הוא גודל ומאפייני המקום בו אתם מתכננים לקיים את אירוע יום ההולדת. יש הבדל משמעותי אם החלטתם לקיים את האירוע בחצר הבית או אם אתם מקיימים אותו על גג הבית. לחלק ניכר האנשים אפשרות זו בכלל איננה קיימת ולכן האירוע יתקיים לרוב מחוץ לבית בגינה ציבורית, מה שעשוי להיות מדאיג מעט, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שלכם מאחר והמרכיב הלוגיסטי הופך להיות מורכב ויש חשיבות לצמצמו ככל הניתן אולם על כך ארחיב במאמר הבא. שיקול המקום הופך להיות דומיננטי ככל שיש מצוקת מקום ואז נדרש להתחשב במידות המתנפחים ולבדוק בצורה מדויקת שאכן יש מספיק מקום עבורם אולם לא כל בתי העסק מספקים נתונים אלו באתר האינטרנט שלהם. במידה ויש בידכם את המידות המדויקות של המתנפחים תופתעו לגלות שלא אלו המידות שעליכם לקחת בחשבון!!!. מידות המתנפחים מתוארות ב – 3 מימדים: אורך X רוחב X גובה. אז הנה מספר דברים שצריך לקחת בחשבון כשמדברים על מתנפחים ומידות:

1.      הוראות הבטיחות לשימוש במתקנים מתנפחים מחייבות לשמור על שטח פנוי, חופשי מכל מכשול העלול לגרום לפציעה, סביב המתקן המתנפח. הגודל המינימאלי של השטח הפנוי יהיה 1.8 מ'. המשמעות היא שנדרש לקחת בתכנון לפחות 1.8 מ' נוספים מסביב למתנפח.

2.      לחלק מהמתנפחים אין צורה סימטרית כתוצאה מבליטה של המגלשה ולכן יש לזכור כי מידות המתנפח שמספק היצרן נמדדו מקצה המגלשה ולכן בחלק מהמקרים המתנפח למעשה קטן יותר.

3.      נתון נוסף שלרוב לא נלקח בחשבון הוא שרוול האוויר היוצא מהמתנפח ואליו מחובר המפוח החשמלי. לרוב אורך השרוול נע בין 1-1.5 מטר. כשאתם באים לתכנן היכן למקם את המתנפח בחצר נתון זה הינו קריטי מאחר והינם נדרשים להבטיח עוד 1.5 מטר נקיים ממכשולים עבור שרוול האוויר ובנוסף, מיקומו מכתיב את אופן העמדת המתנפח ואת כיוון הכניסה והיציאה ממנו וכיוון המגלשה. במידה ויש לכם מגבלת מקום עלול להיווצר מצב שאתם נאלצים למקם את המתנפח באופן לא מיטבי מבחינת נתיב הכניסה והיציאה לילדים. מה גם שהמפוח החשמלי מייצר רעש והייתם מעדיפים להרחיקו מאזור האורחים אם ניתן.

לסיכום, בחירת מתנפחים לאירוע יום הולדת או לכל אירוע באשר הוא איננה משימה מורכבת אולם על ידי חשיבה של מספר דקות עם עצמכם על האירוע , אופיו של האירוע, כמות הילדים האירוע, היכן אתם מתכננים לקיים את האירוע, תבטיחו כי ביצעתם את הבחירה הנכונה עבורכם ותזכו לאירוע מוצלח ללא אי נעימויות או אכזבות.

הופלך  - מתנפחים מצחוק מקפידה בכל שיחה עם לקוח לברר פרטים חשובים אלו על מנת להביא למודעות הלקוח את המשמעויות מבחירת מתנפח כזה או אחר במטרה להבטיח התאמה לצרכיו ולציפיותיו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הופָּלָך - מתנפחים מצחוק

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עופר רשקס

מאת: עופר רשקסימי הולדת13/06/141461 צפיות
זה אפשרי ואפילו פשוט לארגן מסיבת יום הולדת כייפית,מהנה וילדותית בעצמינו. בואו נאפשר לילדים שלנו להישאר ילדים כל עוד זה אפשרי ונחגוג להם יום הולדת צנוע המתאים לגילם.

מאת: עופר רשקסימי הולדת13/06/141244 צפיות
זה אפשרי ואפילו פשוט לארגן מסיבת יום הולדת כייפית,מהנה וילדותית בעצמינו. בואו נאפשר לילדים שלנו להישאר ילדים כל עוד זה אפשרי ונחגוג להם יום הולדת צנוע המתאים לגילם

מאת: עופר רשקסימי הולדת29/04/12950 צפיות
בחירה במתקנים במתנפחים כאטרקציה ליום הולדת הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות. במאמר הבא תוכלו למצוא ייעוץ ודגשים חשובים שכדאי לדעת בבואכם לתכנן אירוע עם מתקנים מתנפחים.

מאת: עופר רשקסימי הולדת29/04/12979 צפיות
בחירה במתקנים במתנפחים כאטרקציה ליום הולדת הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות. במאמר הבא תוכלו למצוא ייעוץ ודגשים חשובים שכדאי לדעת בבואכם לתכנן אירוע עם מתקנים מתנפחים.

מאת: עופר רשקסימי הולדת29/04/12940 צפיות
בחירה במתקנים במתנפחים כאטרקציה ליום הולדת הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות. במאמר הבא תוכלו למצוא ייעוץ ודגשים חשובים שכדאי לדעת בבואכם לתכנן אירוע עם מתקנים מתנפחים.

מאת: עופר רשקסהפקות אירועים29/04/12993 צפיות
מי שבוחר לחגוג יום הולדת, או כל אירוע, מחוץ לבית- בגינה ציבורית או בפארק, לרוב יצטרך להשתמש במכשירים צורכי חשמל. הפתרון הוא להשכיר גנראטור לאירוע, אולם השאלה היא איזה? וגם אחרי שהבנו איזה, עדיין ישנם מספר דגשים שכדי לזכור במקרה כזה בכדי לא להיות מופתעים באירוע. על כך ניתן לקרוא במאמר הבא.

מאת: עופר רשקסהפקות אירועים29/04/12880 צפיות
מי שבוחר לחגוג יום הולדת, או כל אירוע, מחוץ לבית- בגינה ציבורית או בפארק, לרוב יצטרך להשתמש במכשירים צורכי חשמל. הפתרון הוא להשכיר גנראטור לאירוע, אולם השאלה היא איזה? וגם אחרי שהבנו איזה, עדיין ישנם מספר דגשים שכדי לזכור במקרה כזה בכדי לא להיות מופתעים באירוע. על כך ניתן לקרוא במאמר הבא.

מאמרים נוספים בנושא הפקת אירועים

מאת: קרוסלה הריון ולידההפקת אירועים27/01/21942 צפיות
חשבתם לעשות אירוע קטן בפורים, להזמין כמה חברים או משפחה ואתם רוצים שיהיה כיף ושמח במיוחד? שילוב כלים חד פעמיים באירוע יכול בהחלט לתרום לאווירת החג והשמחה הגדולה.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים23/07/201735 צפיות
דמיינו שהייתה לך אפליקציה שבה ניתן היה לכוון את מכשיר האיפון / האנדרואיד לערב צוות מושלם. או למצוא היכן יש מסעדות ואולמות אירועים עם חדרי אירוח קרובים. הצלחת ערב גיבוש תלויה במיקום, בתכנים, בציפיות ובתקשורת בין העובדים. להלן רעיונות לערב גיבוש איכותי:

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים02/09/191365 צפיות
מה הופך ערב גיבוש עובדים לאירוע בלתי נשכח? אווירה משוחררת, אוכל טעים, הפעלה מתאימה וקונספט שמוביל את הערב למקומות מפתיעים. ערב גיבוש יווני יכול להפוך לטוויסט מעניין.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים06/02/191243 צפיות
שנת 2019 משופעת באירועי לילה כמו חוגי בית לגיבוש בזמן בחירות, ערבי גיבוש משפחתיים עם הכלה מאיסטנבול ואירועים כמו הקמתו של מפעל אינטל החדש. הרצאה מצחיקה לערב גיבוש קבוצת עובדים היא חלק חשוב מאוד משמירת התלכיד הקבוצתי ושמירה על הצביון הייחודי של צוות עובדים.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים28/01/191041 צפיות
הפקת יום כיף לעובדים בדרום מפסטיבל "דרום אדום" ועד ים המלח -אילת. זאת הזדמנות לשלב בין ערכי ציונות לבין אטרקציות לעובדים, פעילות גיבוש בשטח, טיולים ולינה.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים27/01/191034 צפיות
כאשר בנו את החומה הסינית בין המאה החמישית לפני הספירה ועד המאה השש עשרה לא בטוח שעשו שם סדנאות גיבוש לעובדים החומה משתרעת על פני 8851 ק"מ. סדנאות גיבוש לצוותים הם חלק מהז'רגון התרבותי של חברות, מוסדות וארגונים במדינה ובעולם.

מאת: עידן אברהמיהפקת אירועים21/02/181080 צפיות
אצל איזו חברה כדאי לשכור אוהלי אבלים? צריכים לשכור אוהל אבלים? חשוב לדעת כי יש מספר חברות שמציעות שירות בתחום זה. כמה חשוב לכם לבחור בחברה טובה ומומלצת בה תקבלו שירות מושלם שעונה על הצורך שלכם. כאשר נזקקים לשכור מוצר חשוב למצוא את נותן השירות שיש בידו את היכולת לספק את המוצר ואת השירות בצורה מושלמת. שימו לב שזה נכון גם באשר לשכירת אוהלי אבלים. ניתן לברר ולמצוא את החברה המומלצת בה תוכלו לקבל מענה מושלם לצורך שלכם. קראו על כך בשורות הבאות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica