חפש מאמרים:
שלום אורח
30.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בתי ספר – הכוח האמיתי בחיים של ילדנו

מאת: מערכת VPRמוסדות לימוד11/09/2009841 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בתי ספר לרוב נראים כמקום בו מנסים ללמד ילדים מגיל צעיר, מהי ההסטוריה, מהי מטתמיקה, מהי ספרות ואף איך נראית מפת העולם, אף אחד מהנ"ל אינו המרכיב העיקרי בחיי הילדים, בתי ספר מטמיעים את החינוך הראשוני לילדנו אם נרצה בכך או אם לא.

בתי ספר נותנים לילדים הרבה יותר מכמה ספרים, צעקות והפניות למנהל, בבתי ספר רבים החינוך נמצא בשלב מאוד מכריע בחיי הילד, לתת לילד להרגיש שזה נכון שהוא עשה משהו טוב, לתת לילד חיוך כאשר עושה את השיעורי בית שלו בקביעות, בעזרת ניקיון וסדר מלא ובעזרת עצמו בלבד, אלו הדברים שילד לוקח איתו לכל החיים.

בתי ספר בישראל לפעמים מונצחים כמנוצחים ע"י ארצות אחרות בתחום החינוך, בתור ילד שגדל ולמד בבתי ספר חילוניים ובתי ספר דתיים במשך חיי, אני יכול לומר עכשיו שזה פשוט מאוד עזר לי ברמות שמעולם לא חשבתי שאומר זאת.

בתי ספר בישראל לעומת בתי ספר בארה"ב נותנים הרבה יותר התייחסות לילדים כבני אדם ולא שארה"ב מזלזלת בילדיהם - הם פשוט לא מעורבים בחייהם של הילדים כמו שבתי ספר בישראל מעורבים.

מורים ותלמידים מגיעים לקרבה אמיתית יותר, קרובה יותר ואף מנצחת המון בתי ספר בארה"ב, הרעיון העיקרי הוא שתרבות ישראלית הרבה יותר מקורבת מכל עם. תרבות ישראלית גומרת לילדנו להרגיש מאוד קרובים למוריהם לרמות השיחה הקרובה ולרמת השיחות עם ההורים והתוודות בפניהם על טעויות ועבירות בבית הספר.

מה גורם לילד להגיע רחוק בחיים שלו, האם זה הכסף של ההורים? האם זה הספרים שהוא קרא ולמד במשך חייו בבית הספר? האם זה האח הגדול שנתן עצות במקום ההורים בשביל לא להתוודות על כלום?

פשוט מאוד - בתי ספר בישראל מקדישים יותר מ9 שעות ביום לתלמידי בית הספר, בתי ספר יסודיים נותנים רגש חזק יותר ככל שהכיתה יותר קטנה, אלימות בבית מתגלה לרוב ע"י מורות ומנהלי בית ספר, מה שאומר שאנחנו אכן מגיעים למקומות הנכונים.

פינימיות לרוב מקדישות אף יותר שעות מבתי ספר יסודיים ותיכוניים. הסיבה הפשוטה - הילד מבלה לא רק את ימיו בפנימייה אלא גם את לילותיו. בתי ספר תיכוניים כבר יותר מתקרבים לרמת החברות בין מורים ותלמידים, תלמיד מרגיש קרוב יותר למורה מאשר להורה שלו מבחינת שיחות נפש ושיחות חשובות בעניינים אישיים.

בתי ספר בישראל אמנם מפגרים בתוצאות החינוך אך אני מאמין שבתי ספר הם הגורם המנצח האמיתי בחיי כל מבוגר וילד אשר מביאים אותו לבגרות מלאה לא כולל תעודה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאמר זה נכתב ע"י כותב תכנים מקצועי בחברת קידום אתרים בגוגל - VPR

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מערכת VPR

מאת: מערכת VPRקידום אתרים15/02/10993 צפיות
כאשר בימינו ניתן לראות אתרים שקמים בכל כמה שעות לאינטרנט, עולה השאלה, האם כל האתרים האלה באמת נחוצים? האם כל האתרים הללו באמת יעזור לגולשים בדרך זו או אחרת?

מאת: מערכת VPRבניית אתרים12/02/10976 צפיות
חברות בניית אתרים קמות כל יום בעשרות, להקים אתרים נשמע לפעמים קל ואפילו לא מאתגר ברוב הפעמים, בסך הכול כמה קודים של HTML ויש לנו אתר גדול ומחוזק בתכנים למען הגולש, אז זהו – זהשזה נחמדבתור אתר לילדים או אתר לעסק קטן שלא צריך פרסום או לקוחות, בסך הכול צריך פנים.

מאת: מערכת VPRקידום אתרים12/02/10963 צפיות
יותר מידי אתרים נבנים ביום וחושבים שרק בעזרת כמה תגים "חשובים" יצוץ להם המקום הראשון בגוגל, רעיון קידום אתרים בגוגל התפתח רק לשם אותם אתרים שחושבים שהידע שלהם מספק, אז תחשבו שוב.

מאת: מערכת VPRקידום אתרים25/01/10780 צפיות
כולם חושבים שבעזרת קידום אתרים בגוגל אנחנו יכולים להגיע ולקחת את הגולשים מנועי החיפוש ולנצח את שוק המתחרים. מעיין כמה פרמטרים "פשוטים" ומגיעים לאותם מקומות שכולם רוצים להיות בהם רק למען השגת המתחרים והשגת מטרות.

מאת: מערכת VPRקידום אתרים22/01/101488 צפיות
צריך לדעת כאשר אנחנו רוצים לקדם את האתר שלנו כמה דברים מאוד חשובים ומאוד בסיסיים בענף הקידום, הרי קידום אתרים בגוגל אמנם עיסוק שמגיע מאזור התחביבים ולאט לאט מתמוגג לעולם העסקים אבל כרגע, עולם הקידום מחייב אותנו לדעת יותר מלקרוא כמה מאמרים ברשת.

מאת: מערכת VPRמתכוני קינוחים22/01/101184 צפיות
יותר ויותר הורים מוצאים את עצמם מחדשים בכל פעם את ימי ההולדת של הילדים שלהם, בין אם זה בעזרת קוסמים ובעזרת אטרקציות לימי הולדת, הכי חשוב בעולם להורים זה לדעת לשמח את הילדים שלהם, ואין דרך יותר טובה בעזרת עוגות יום הולדת בריאות וטעימות.

מאת: מערכת VPRקידום אתרים22/01/10812 צפיות
יותר ויותר עסקים מגלים את עצמם מחדש כאשר הם נכנסים לעולם האינטרנט, קידום אתרים בגוגל מוצא את אותם עסקים ומגלה אותם לשאר הגולשים מחדש.

מאמרים נוספים בנושא מוסדות לימוד

מאת: ליאורמוסדות לימוד13/09/181591 צפיות
הנדסאי מכונות עם ניסיון, מסוגל להשתלב היטב, בשוק העבודה הישראלי. הנדסאים לומדים בבתי ספר להנדסאים, שמפוזרים ברחבי הארץ.

מאת: ליאורמוסדות לימוד19/08/181674 צפיות
הנדסאי בניין במרכז, יכול לעבוד בתחום ההנדסה האזרחית. במרכז הארץ, מתקיימים כל העת, פרויקטים של בנייה ותשתיות. הנדסאי הבניין, לומד במכללה טכנולוגית. ישנן מכללות טכנולוגיות ללימודי הנדסאים, בכל מיני ערים ברחבי מדינת ישראל.

מאת: ליאורמוסדות לימוד23/07/181796 צפיות
הנדסאי תעשייה וניהול, משתלב בתעשייה הישראלית. הוא לומד, במכללה טכנולוגית ללימודי הנדסאים. מומלץ ללמוד במכללה טכנולוגית, ללימודי הנדסאים, אשר קבלתם עליה המלצות.

מאת: ליאורמוסדות לימוד01/04/181264 צפיות
בית ספר להנדסאים עם יחס אישי, הוא מקום שכדאי ללמוד בו. בבתי הספר להנדסאים, מוכשרים הנדסאי העתיד של ישראל. ההנדסאים תורמים לרמה הטכנולוגית הגבוהה, של ישראל.

מאת: ליאורמוסדות לימוד04/03/18970 צפיות
הנדסאים חרוצים, משתלבים בתפקידים שונים, בתעשייה המסורתית, ותעשיית הטכנולוגיה המתקדמת. ההנדסאים לומדים, במכללות טכנולוגיות (בתי ספר להנדסאים).

מאת: ירון כהןמוסדות לימוד15/02/18875 צפיות
אם גם אתם מרגישים שהשעות בבית הספר לא מעניקות מספיק ידע לילדים שלכם, אתם לא לבד. העומס הגדול בכיתות בהחלט משפיע ולא כל תלמיד מקבל את היחס הראוי לו על מנת שיוכל באמת ללמוד כמו שצריך, לשם כך קיימת תכנית לימודים נוספת.

מאת: דוד דרומרמוסדות לימוד07/03/172255 צפיות
לבני נוער (בנים) גילאי 14-16 תושבי נתניה, חדרה, אור עקיבא, פרדס חנה, כרכור, קדימה והמושבים של המועצה האזורית עמק חפר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica