חפש מאמרים:
שלום אורח
12.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך לבחור מתנפחים ליום הולדת – שאלת הגודל

מאת: עופר רשקסהפקת אירועים16/04/2012968 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

החלטתם להשכיר מתנפחים ליום הולדת כי זה פשוט, זול ובעיקר כיף גדול לילדים. בדקתם באינטרנט וגיליתם שיש מבחר גדול מאוד של מתנפחים ועסקים שמשכירים מתנפחים. אולי אתם חושבים לעצמכם: כולם אותו הדבר, רק צריך לבחור מתנפח שנראה טוב, אולי אפילו משתלב עם נושא מסיבת יום ההולדת, מה כבר יכול להיות? זה הכול more of the same...

אז זהו שלא!!! זה לא שבחירת מתנפחים ליום הולדת היא עניין מסובך או מורכב אולם מניסיוני בתחום, לקוחות רבים המבקשים לבצע השכרת מתנפחים לא תמיד מודעים להבדלים הקיימים בין המתנפחים השונים ובהעדר ייעוץ והכוונה להתאמת המתנפחים לצרכיהם בהתאם לאופי האירוע הם עלולים להתאכזב בתחילת האירוע עם ניפוח המתנפחים.

בכדי להימנע מעוגמת נפש ועל מנת להבטיח כי אירוע יום ההולדת יעמוד בציפיותיכם (ואין סיבה מוצדקת שלא מאחר ואתם הולכים להשקיע לא מעט מזמנכם ואף מכספכם) ולרוב המתנפחים הם רק עוד אייטם מתוך שורת אייטמים ומטלות שתצטרכו להתעסק איתם במסגרת הפקת יום ההולדת, החלטתי לרכז עבורכם דגשים שיש לקחת בחשבון לפני השכרת מתנפחים. דגשים אלו יאפשרו לכם להבין אילו שאלות כדאי לכם לשאול את עצמכם לפני השכרת המתנפחים ועל ידי כך להבהיר ולחדד לעצמכם מהם הצרכים שלכם באירוע. הבנת הצרכים תסייע לכם באיתור ראשוני של העסקים עם סוגי המתנפחים שעשויים להתאים לכם וכמובן שבזמן ביצוע ההזמנה מול בית העסק תוכלו להשלים את המידע החסר בצורה תכליתית מאחר ותדעו בדיוק מה לשאול ואילו נתונים מעניינים אתכם בכדי לקבל החלטה נבונה. ראוי לציין שכל עסק להשכרת מתנפחים שמעוניין בטובת הלקוח יקפיד בעת ההזמנה לתחקר את הלקוח ולהתאים לו את המתנפחים.

השאלה הראשונה היא שאלת הגודל (הגודל כן קובע) והכוונה היא לגודל אירוע יום ההולדת המתוכנן. גודל האירוע נקבע לפי מספר הילדים שאתם צופים שישתתפו באירוע וטווח הגילאים. בעיקרון מתקנים מתנפחים מתחלקים למתנפחים גדולים ולמתנפחים קטנים. מתנפחים גדולים אלו מתנפחים שלרוב מגיעים עם מפעיל שמנפח אותם ומשמש כמשגיח במהלך ההפעלה. הגדלים שלהם נעים בין – 10-25 מטר ואף יותר.במידה והנכם מעוניינים במתנפחים כאלו, או לחילופין שבאירוע צפויים להיות עשרות ילדים, אלו המתנפחים שמתאימים לכם ובמקרה כזה אין מה להתלבט – פשוט לבחור את המתנפח שמוצא חן בעיניכם ומתאים במימדיו למקום בו מתוכנן האירוע.

במידה ואתם מעוניינים במתנפחים קטנים יותר, מתנפחים שנכנסים לתא המטען של הרכב, קלים יחסית ונוחים לנשיאה, ניתן לנפחם בכל מקום, אפילו בחצר הבית וניתן להפעילם ללא משגיח, מדובר על השכרת מתנפחים מתוצרת happy hop, ובמקרה זה סוגיית הגודל הופכת להיות משמעותית.

באופן עקרוני קיימת שונות גדולה בקבוצת מתנפחים זו אולם ככלל אצבע ניתן להניח כי מתנפח בודד מתאים לבין 6-8 ילדים בו זמנית בגילאי 6. לרוב המתנפחים מתאימים לילדים עד גיל 8, אולם כמות המשתמשים המומלצת במקרה זה עבור מתנפח בודד קטנה יותר. במצב בו מדובר על ילדים קטנים יותר המתנפח יוכל להחזיק כמות גדולה יותר של ילדים (מבחינת משקל מצטבר – עד 200 ק"ג). יחד עם זאת גודל המתנפחים והמרחב הפנימי שלהם שונה בין מתנפח למתנפח, לדוגמא במתנפח כלב קיים מרחב קפיצה גדול יחסית לעומת מתנפח מגלשה שלמרות היותו באותו הגודל כמו מתנפח כלב, מאפשר מרחב קפיצה מצומצם ובנוי יותר כמסלול מכשולים בדרך למגלשה ולכן מתאים לכמות ילדים קטנה יותר. אי לכך יש להתאים את כמות הילדים במתנפח גם במובן של צפיפות על מנת שהילדים יזכו לחוויה מוצלחת ובטיחותית. כמות גדולה מדי של ילדים תגרום לכך שהילדים יתנגשו האחד בשני, יציבות המתנפח עלולה להיפגע לאור פיזור משקל לא סימטרי באופן קיצוני שעלולים לגרום לתפקוד לא תקין של המתנפח ואף להיפגעות הילדים.

לסיכום נושא הגודל, אם אתם מתכננים יום הולדת וכמות המוזמנים שלכם היא בסביבות 6-8 ילדים ניתן להסתפק במתנפח בודד. במידה וישנם יותר ילדים מומלץ לשכור שני מתנפחים או לקחת בחשבון שייתכן ותצטרכו לווסת את כמות הילדים המשתמשים במתנפח ברגע נתון או על ידי הורה משגיח או על ידי הוספת אטרקציה נוספת. במידה ומדובר על יותר מ – 15 ילדים באירוע מומלץ לשכור 3 מתנפחים או לשקול השכרת מתנפח ענק.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הופָּלָך - מתנפחים מצחוק

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עופר רשקס

מאת: עופר רשקסימי הולדת13/06/141509 צפיות
זה אפשרי ואפילו פשוט לארגן מסיבת יום הולדת כייפית,מהנה וילדותית בעצמינו. בואו נאפשר לילדים שלנו להישאר ילדים כל עוד זה אפשרי ונחגוג להם יום הולדת צנוע המתאים לגילם.

מאת: עופר רשקסימי הולדת13/06/141293 צפיות
זה אפשרי ואפילו פשוט לארגן מסיבת יום הולדת כייפית,מהנה וילדותית בעצמינו. בואו נאפשר לילדים שלנו להישאר ילדים כל עוד זה אפשרי ונחגוג להם יום הולדת צנוע המתאים לגילם

מאת: עופר רשקסימי הולדת29/04/121001 צפיות
בחירה במתקנים במתנפחים כאטרקציה ליום הולדת הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות. במאמר הבא תוכלו למצוא ייעוץ ודגשים חשובים שכדאי לדעת בבואכם לתכנן אירוע עם מתקנים מתנפחים.

מאת: עופר רשקסימי הולדת29/04/121029 צפיות
בחירה במתקנים במתנפחים כאטרקציה ליום הולדת הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות. במאמר הבא תוכלו למצוא ייעוץ ודגשים חשובים שכדאי לדעת בבואכם לתכנן אירוע עם מתקנים מתנפחים.

מאת: עופר רשקסימי הולדת29/04/12992 צפיות
בחירה במתקנים במתנפחים כאטרקציה ליום הולדת הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות. במאמר הבא תוכלו למצוא ייעוץ ודגשים חשובים שכדאי לדעת בבואכם לתכנן אירוע עם מתקנים מתנפחים.

מאת: עופר רשקסהפקות אירועים29/04/121029 צפיות
מי שבוחר לחגוג יום הולדת, או כל אירוע, מחוץ לבית- בגינה ציבורית או בפארק, לרוב יצטרך להשתמש במכשירים צורכי חשמל. הפתרון הוא להשכיר גנראטור לאירוע, אולם השאלה היא איזה? וגם אחרי שהבנו איזה, עדיין ישנם מספר דגשים שכדי לזכור במקרה כזה בכדי לא להיות מופתעים באירוע. על כך ניתן לקרוא במאמר הבא.

מאת: עופר רשקסהפקות אירועים29/04/12931 צפיות
מי שבוחר לחגוג יום הולדת, או כל אירוע, מחוץ לבית- בגינה ציבורית או בפארק, לרוב יצטרך להשתמש במכשירים צורכי חשמל. הפתרון הוא להשכיר גנראטור לאירוע, אולם השאלה היא איזה? וגם אחרי שהבנו איזה, עדיין ישנם מספר דגשים שכדי לזכור במקרה כזה בכדי לא להיות מופתעים באירוע. על כך ניתן לקרוא במאמר הבא.

מאמרים נוספים בנושא הפקת אירועים

מאת: קרוסלה הריון ולידההפקת אירועים27/01/211043 צפיות
חשבתם לעשות אירוע קטן בפורים, להזמין כמה חברים או משפחה ואתם רוצים שיהיה כיף ושמח במיוחד? שילוב כלים חד פעמיים באירוע יכול בהחלט לתרום לאווירת החג והשמחה הגדולה.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים23/07/201847 צפיות
דמיינו שהייתה לך אפליקציה שבה ניתן היה לכוון את מכשיר האיפון / האנדרואיד לערב צוות מושלם. או למצוא היכן יש מסעדות ואולמות אירועים עם חדרי אירוח קרובים. הצלחת ערב גיבוש תלויה במיקום, בתכנים, בציפיות ובתקשורת בין העובדים. להלן רעיונות לערב גיבוש איכותי:

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים02/09/191959 צפיות
מה הופך ערב גיבוש עובדים לאירוע בלתי נשכח? אווירה משוחררת, אוכל טעים, הפעלה מתאימה וקונספט שמוביל את הערב למקומות מפתיעים. ערב גיבוש יווני יכול להפוך לטוויסט מעניין.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים06/02/191354 צפיות
שנת 2019 משופעת באירועי לילה כמו חוגי בית לגיבוש בזמן בחירות, ערבי גיבוש משפחתיים עם הכלה מאיסטנבול ואירועים כמו הקמתו של מפעל אינטל החדש. הרצאה מצחיקה לערב גיבוש קבוצת עובדים היא חלק חשוב מאוד משמירת התלכיד הקבוצתי ושמירה על הצביון הייחודי של צוות עובדים.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים28/01/191144 צפיות
הפקת יום כיף לעובדים בדרום מפסטיבל "דרום אדום" ועד ים המלח -אילת. זאת הזדמנות לשלב בין ערכי ציונות לבין אטרקציות לעובדים, פעילות גיבוש בשטח, טיולים ולינה.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים27/01/191138 צפיות
כאשר בנו את החומה הסינית בין המאה החמישית לפני הספירה ועד המאה השש עשרה לא בטוח שעשו שם סדנאות גיבוש לעובדים החומה משתרעת על פני 8851 ק"מ. סדנאות גיבוש לצוותים הם חלק מהז'רגון התרבותי של חברות, מוסדות וארגונים במדינה ובעולם.

מאת: עידן אברהמיהפקת אירועים21/02/181185 צפיות
אצל איזו חברה כדאי לשכור אוהלי אבלים? צריכים לשכור אוהל אבלים? חשוב לדעת כי יש מספר חברות שמציעות שירות בתחום זה. כמה חשוב לכם לבחור בחברה טובה ומומלצת בה תקבלו שירות מושלם שעונה על הצורך שלכם. כאשר נזקקים לשכור מוצר חשוב למצוא את נותן השירות שיש בידו את היכולת לספק את המוצר ואת השירות בצורה מושלמת. שימו לב שזה נכון גם באשר לשכירת אוהלי אבלים. ניתן לברר ולמצוא את החברה המומלצת בה תוכלו לקבל מענה מושלם לצורך שלכם. קראו על כך בשורות הבאות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica