חפש מאמרים:
שלום אורח
18.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תיקון דודים מהיר - איפה יש?

מאת: nati bentovשיפוצים24/05/2012935 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בחוץ שרב ובמקלחת המים קרח? זה לא חייב להיות ככה. אם נשבר לך מהמצב ואתה מוצא את עצמך אומר איך זה יכול להיות שאחרי החמסין הזה המים באמבטיה קרים. קיימת אלטרנטיבה חסכונית, פשוטה וחכמה - ניצול קרניה החמות של השמש באמצעות התקנה של דוד שמש. חושבים אם לתקן או לקנות? גלשו לכאן.

כי נמאס לשלם על מים חמים


התקנתו של דוד שמש תוזיל מאד את חשבון החשמל שלכם בבית ואפילו במספרות. למעשה יש שימוש חכם של אנרגיית השמש להרתחת המים במקום שימוש באמצעים חשמליים או שיטות אחרות המצריכות כמויות אנרגיה גדולות.

הצבת דוד שמש לא רק מביא להקטנה בהוצאות כי אפילו להקטנה בשימוש באנרגיה. בדרך זו אנו מביאים להפחתה בכמויות הצריכה והזיהום ובכך מונעים חוסרים של חומרי גלם לייצור אנרגיה בעולם.

החלפת דוד שמש קצת מידע


כיצד זה עובד? איפה מתקינים את זה? מי המציא את זה? עובדות בסיסיות על דודי שמש.

יש חוק על פיו חייבים לעשות הכנה והתקנה של דודי שמש בבניינים החל משנות ה-80 (מלבד מגדלים שאין בהם די שטח לכך). על ידי החלת חובה זו אנו חוסכים בכ-4 אחוז מהצריכה הארצית.

פיתוח הדוד כשם שאנו מכירים אותו הוא כחול לבן. מתאים לנו, לא?

את דוד השמש מניחים על הגג לרוב, או על משטחים פתוחים אחרים שבהם אפשר לקבל חשיפה מתמדת של הקולטים לשמש. את גוף דוד השמש מניחים כך שהקולטים מופנים לדרום.

גוף דוד השמש בנוי ממיכל גלילי, המשמש מאגר מים, המחובר לקולטים. הקולטים מכילים בתוכם מספר צינורות מים במסגרת מתכת סגורה.

המסגרת של הקולטים תוכננה בצורה שצידו החיצוני עשוי זכוכית ואילו יתר הצלעות מצופות בצבע שחור, במטרה לתפוס כמה שיותר מהקרניים החמות. זו הסיבה שבגללה מומלץ לבדוק מעת לעת שהצד החשוף נקי מאבק.

הצבת דודים מסוג זה כדאית במיוחד לבתים פרטיים ואפילו במספרות במדינות רבות בהן מתאפשר לעשות שימוש במשאב הזמין של אנרגיית קרני החמה.

רוצים לשמוע מידע נוסף? לא מבינים למה לא חשבתם על זה?
אמרו לא למים קרים, בקרו באתר שלנו בו תוכלו למצוא הצעות ממיטב נותני השירות.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

nati bentov

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת nati bentov

מאת: nati bentovבניין ואחזקה - כללי06/06/121221 צפיות
לרוב האנשים העברת המשרד זהו שלב משמח. זהו זמן טוב לבצע סדר בחפצים, לעבור על הדברים הישנים, לסדר קצת ולהתחדש. על אף הכל, כשעוברים דירה כדאי להקפיד ולבחור חברת הובלות מקצועית שתעביר בשבילנו את החפצים היקרים לליבנו ותאפשר לנו מעבר קל וזריז ככל האפשר.

מאת: nati bentovהפקות אירועים06/06/121254 צפיות
איך היום משאירים רושם במשתה? זאת בהחלט אחת ההתלבטויות הקריטיות ביותר שכל איש מחפש מידע לגביה לפני ארגון הארוע המשמעותי. לנושא זה אין פיתרון חד משמעי, אולם כעת יש המון דרכים המאפשרות להרים את הארוע שלכם ולשדרג אותו למיוחד ולא כמו כל ארוע יום יומי.

מאת: nati bentovהדברה06/06/121384 צפיות
איזה אדם לא חווה את התופעה המלחיצה הבאה, באים בלילה לחדר האמבטיה ומגלים תיקנים שעירים. מקקים וחרקים אחרים הם מפגע לא קטן, ומעבר לאי נעימות, לעיתים הם מסכנים את בריאותנו. אז מה אפשר לעשות במקרים בהם יש דבורים אצלנו בבית?

מאת: nati bentovהפקות אירועים06/06/121322 צפיות
צילום ארועים חשובים – כולם משתמשים בשירות שמקל עלינו להיזכר בארועים המשמחים ביותר בחיינו בדיוק. התחתנתם במסיבה ענקית? ערכתם בריתה לבת? היום אנו לא יכולים שלא לשכור צוות צילום שיעקוב אחריכם ויתעד כל שנייה חשובה מהארוע החד-פעמי. אחר כך כשתרצו להיזכר תוכלו לשים את קלטת החתונה ותוכלו לראות ביחד את האירוע המרגש.

מאת: nati bentovבניין ואחזקה - כללי06/06/121622 צפיות
בשביל רבים מהאנשים מעבר דירה זהו תהליך משמח ומרגש. מדובר על שלב טוב לעשות סדר בחיים, לעבור על הדברים הישנים, לסדר קצת ולהכניס את החדש. עם זאת, כאשר עוברים דירה מומלץ להקפיד ולבחור חברה שתעביר עבורנו את הרכוש ושתאפשר מעבר נעים וקל במידה האפשרית.

מאת: nati bentovהפקות אירועים06/06/121513 צפיות
הפקה של אירועים היא סוגייה לא קלה. מפגשים חברתיים מורכבים מהמון פרטים קטנים, כשכל פרמטר חייב יחס בנפרד. כשמגיעים ליום האירוע כל הנוכחים יוצאים מרוצים, אחרי שהפקתם ארוע בלתי נשכח!

מאת: nati bentovהפקות אירועים05/06/121271 צפיות
צילום אירועים – השירות הכי נפוץ אשר נותן לתעד את האירועים המשמעותיים ביותר באופן מדויק. חוגגים בר מצווה? סבא חוגג תשעים? כיום אנחנו כבר לא יכולים שלא לקחת צוות צילום שלם שיוכל לצלם כל רגע חשוב מהאירוע הגדול שלכם. בעתיד כשתרצו להיזכר פשוט הפעילו את הדיוידי או עיינו באלבום ותראו את האירוע המאושר.

מאמרים נוספים בנושא שיפוצים

מאת: בנימין קלינגרשיפוצים25/07/232871 צפיות
מה ניתן לעשות במקרה של צו הריסה מנהלי צו הריסה מנהלי: בענף הבנייה, כל הליך של בנייה נדרש לאישורים מתאימים. אין זה סוד כי במקרה של היתרי בנייה, מדובר בביורוקרטיה מורכבת ומעייפת שעלולה להתארך חדשים ואף שנים, אך עם זאת אסור להתעלם מחשיבותם ונחיצותם העילאית של היתרי בנייה, אשר מבטיחים בנייה מורשית ובטוחה שעברה את כל הבדיקות הנדרשות וקיבלה היתר.

מאת: בנימין קלינגרשיפוצים22/01/223449 צפיות
במסגרת תיקון 101 לחוק התכנון והבניה- ביום 1.8.2014 נכנסו לתוקף תקנות חדשות המאפשרות ביצוע עבודות הפטורות מהיתר בניה, בהתאם לתקנות קבעה הועדה המקומית לתכנון ובניה הנחיות מרחביות משלימות לצורך ביצוע העבודות בתחום שיפוט העיר גבעתיים. כדאי להיוועץ עם מומחה בתחום לפני ביצוע עבודה מאחר ואי פרוש והבנה נכונה של הנחיות, מדיניות הוועדה יכולים להסתיים בצו הריסה וקנס מנהלי קצוב.

מאת: בנימין קלינגרשיפוצים18/12/212974 צפיות
מבנה מסוכן מוגדר כך על ידי מהנדס בניין בהכשרתו, אשר ביצע בדיקה יסודית והגיע למסקנה כי אותו מבנה ספציפי מהווה סכנה עבור דייריו או עוברי אורח. הגדרת מבנה בתור 'מבנה מסוכן' נעשית באמצעות הוצאת 'צו מבנה מסוכן' על ידי מחלקת הנדסה אזרחית או היחידה למבנים מסוכנים של הרשות המקומית. לאחר הבדיקה המקצועית, ולאחר ביצוע התיקונים והעבודה הנדרשת רק מהנדס בניין רשאי להסיר את צו המבנה מסוכן .

מאת: דוד כהןשיפוצים23/09/211403 צפיות
האם באמת נחוץ לך מנוף הרמה לקומה גבוהה? לאיזה קומה אתה עובר? אילו רהיטים אתה צריך להעביר? כל השאלות שעליך לשאול את עצמך לפני שאתה שוכר שירות מנופי הרמה.

מאת: דוד כהןשיפוצים18/08/211283 צפיות
כשעוברים לדירה בקומה גבוהה, אין מנוס מהזמנת מנוף הרמה לקומות גבוהות. קיראו איך לעשות זאת נכון ומה חשוב לדעת לפני שמזמינים מנופים.

מאת: אבי דוידישיפוצים04/10/201449 צפיות
מה חשוב לדעת בכדי לבחור נכון באופן קבוע צבעי מוצרי צריכה לשימוש ביתי?

מאת: yoni romשיפוצים07/09/201184 צפיות
מה עושה מאתר נזילות? למה להשתמש במצלמה תרמית?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica