חפש מאמרים:
שלום אורח
03.03.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לעבור את האלפא טסט בקלי קלות

אחד ממקצועות הלימוד היוקרתיים ביותר הוא מקצוע לימודי רפואה, מקצוע נחשק ומאתגר וגם תובעני ביותר. בישראל לימודי רפואה נחשבים ללימודים האיכותיים ביותר ומוצעים לקהל הסטודנטים בחמש פקולטות בלבד, באוניברסיטת תל אביב, הטכניון, אוניברסיטת בן גוריון בנגב, האוניברסיטה העברית ולאחרונה הצטרפה הפקולטה לרפואה בצפת הפועלת במסגרת אוניברסיטת בר אילן. עקב התחרות העזה על מספר המקומות המועט כל כך, ובנוסף תנאי קבלה קשים ביותר. יותר ויותר סטודנטים פונים ללימודים בחו"ל, כאשר הבחירה הפופולרית ביותר היא לימודי רפואה באנגלית באיטליה.

למה איטליה

ארץ המגף היא מושא תשוקתם של מועמדים רבים ללימודים שחולמים על לימודים בחו"ל, בשנים האחרונות, ואף עם מגמת עליה שהולכת ותופסת תאוצה. איפה עוד אפשר למצוא שילוב מנצח של ארץ עם היסטוריה עשירה, שופעת נופים, אנשים ידידותיים ושכר כמעט ברצפה (ביחס ללימודים בארץ) שאף מסובסד על ידי המדינה גם עבור סטודנטים זרים מחו"ל, ונחשב לאחד מהזולים בעולם כולו. יתרה מזאת, איטליה ידועה בשגרת הלימודים האיכותית והנוחה שלה ואינספור מקצועות נוספים כמו ווטרינרים, אדריכלים וכו', מרחבי כל העולם, אשר רכשו את השכלתם באיטליה. משרד החינוך האיטלקי משקיע בקהילת הסטודנטים הזרה והמקומית, ומאפשר בכך לסטודנטים ללמוד לימודי תעודה או לימודים אקדמיים ברמה גבוהה בשילוב אורח חיים שפוי עם עבודה ובילויים. בניגוד לסטודנטים בארץ ובמקומות שונים בעולם, בלימודי רפואה באיטליה תוכלו גם להשקיע כראוי בלימודים שלכם, גם לצאת לעבוד כ 20 שעות שבועיות (ע"פ ויזת הסטודנט שלכם) וגם למצוא זמן לבלות בין לבין.

איך מתקבלים

אך בשביל להתחיל ללמוד לימודי רפואה באנגלית באיטליה יש לעבור מכינה ללימודים באיטליה המתקיימת בארץ במשך כחצי שנה או שלושה חודשים והינה שלב מקדים למכינה נוספת המתקיימת באיטליה עצמה, באזור בו תבחרו ללמוד (נושא נוסף שהמכינה תעזור לכם בו), והמכינה הזאת באיטליה מתחילה כמובן לאחר הקבלה ללימודים באיטליה אך לפני תחילת שנת הלימודים.

לקראת מה יכינו אתכם

בשביל להתקבל לאחד מבתי הספר ללימודי רפואה באיטליה, תצטרכו לעבור מבחן בשם אלפא טסט. מבחני הקבלה הללו יבדקו את הידע שלכם בשפה האיטלקית בנושאים הבאים:

* ידע בשפה איטלקית מדוברת

*  ידע בדקדוק איטלקית

* הבנת הנקרא והנשמע באיטלקית

כמו כן, תצטרכו להציג ידע הנדרש לבחינות הכניסה לפקולטות לרפואה במקצועות כגון:

* ביולוגיה

* פיסיקה

* כימיה

* מתמטיקה

* תולדות האומנות ואזרחות איטלקית

שיטת הלימוד

הוראה פרונטלית, תרגול בקבוצות, משחקי תפקידים, עזרי לימוד- ספרים, חומר מצולם, קלטות שמע ווידאו ומרצים מעולים.

מה היתרון במכינה למבחן האלפא טסט

במכינה ללימודי רפואה באנגלית, בנוסף לביטחון הדרוש למבחני קבלה לאוניברסיטה בחו"ל, תקבלו גם כלים מתקדמים ויתרונות נוספים שלא תוכלו להשיג בשום מקום אחר. אחת החברות המובילות להכנה למבחן האלפא טסט באיטליה, היא חברת "אלפא טסט" שמספקת קורסים וספרים באיטלקית לקראת המבחן (נחשבת לחברה המובילה באיטליה להכנה למבחן). המכינה משתמשת בין יתר המשאבים שלה בספרי אלפה טסט ובתוכניות לימוד הנגזרות מתוך ההכנה הרלוונטית לכל מקצוע מבוקש, היתרון של המכינה מול כל שאר הדרכים להתכונן למבחני האלפא טסט היא השימוש בכל האמצעים הרלוונטיים להצלחת הסטודנט במבחני הכניסה וביצוע אינטגרציה של כל החומרים מכל תכניות הלימוד  הקיימות, כך שתקבלו את הטוב ביותר מכל דבר, במקום להתאכזב מכל שיטה בנפרד.

ליצור הצלחה עם שילוב לימודים מנצח

מכינה ללימודים באיטליה לוקחת את הנוחות של לימודים והכנה בארץ, תוכניות הלימוד הטובות ביותר באיטליה, והכלים של בתי הספר המובילים באיטליה ללימוד איטלקית (החברה האיטלקית (linguaviva , ויוצרת שילוב מוביל שיבטיח לכם הצלחה יתרה ומוכחת במעבר מבחני האלפא טסט, בהשוואה לכל שיטת הכנה אחרת.

אינטגרציה זו של כלי הכנה שונים, מאפשרת למכינה ליצר 81% קבלה (נכון לשנת 2011) שזה אחוז ההצלחה הגבוהה ביותר בעולם מכל הכנה אחרת.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

כתבת ועורכת תוכן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שירה דרורי

מאת: שירה דרורילימודי שפות31/03/146103 צפיות
הורים רבים חוששים לשלוח את ילדיהם לחו"ל וכך ילדיהם מחמיצים חוויה משנת חיים והזדמנות להעניק לילדיהם חוויה לימודית מסוג אחר. לפניכם מספר דברים שחשוב לדעת על סאמר סקול, כדי להבין שמדובר בחוויה בטוחה לא פחות מאשר מעשירה

מאת: שירה דרורילימודים בחו"ל31/03/146681 צפיות
למרות שמחקרים כבר מראים שסינית הופכת לשפת האם המדוברת ביותר בעולם, אין ספק שמדובר בשפה מורכבת ומאתגרת ללמידה. אז איך בכל זאת מייעלים את הלימוד? שילוב בין מחקר של המדינה המרתקת, למידת השפה ומימושה אפשרי באמצעות לימודי סינית בסין.

מאת: שירה דרורימשפחה וזוגיות - כללי02/01/141024 צפיות
מדוע נושר השיער ואיך התזונה קשורה לזה? דברים חשובים על נשירת שיער ובריאות, הזנה והרגלים נכונים

מאת: שירה דרורימשפחה וזוגיות - כללי02/01/14779 צפיות
הורים רבים, שהילד שלהם אובחן כבעל הפרעות קשב וריכוז, לא יודעים כיצד להתמודד עמו על בסיס יומיומי. שגרה חשובה לכל ילד ובמיוחד לילדים עם הפרעות קשב וריכוז.

מאת: שירה דרוריתוספי מזון02/01/148396 צפיות
כאבי מחזור מתרחשים כתוצאה משינויים הורמונאליים שלמעשה גורמים להתכווצויות של התרחבות והצרת הרחם בזמן המחזור. כאבי מחזור נפוצים אצל נשים בכל הגילאים מגיל ההתבגרות ועד גיל המעבר

מאת: שירה דרוריעיצוב גרפי05/12/137564 צפיות
תהליך מיתוג של עסק מתחיל בבחירת לוגו לעסק. הלוגו יהפוך עד מהרה לסימן ההיכר והזיהוי של העסק ואנשים יזכרו אותך או את העסק שלך על פי הלוגו. החשיבות של הלוגו נובעת מכך שלהלוגו יתנוסס על גבי מודעות הפרסום, יככב באתר האינטרנט או יופיע על גבי כרטיסי ביקור מודפסים, בחותמת המייל. אין ספק שעיצוב הלוגו או הבחירה בלוגו מתוך תבנית הינה בחירה מיתוגית חשובה בעלת השפעה רבה לאורך זמן. לפניכם מספר החלטות שיש לקבל לפני ובעת בחירת לוגו לעסק.

מאת: שירה דרורילימודי שפות25/10/137283 צפיות
כמה סיבות למה סאמר סקול היא הבחירה הכי טובה שלכם לקיץ לנוער שלכם בבית. ספקו להם את החוויה והאווירה שמגיעה להם בקיץ הזה, כדי שיזכרו אותה לכל השנה.

מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/191160 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים24/06/181931 צפיות
הנדסאי בניין לימודי בוקר, הוא מסלול לימודים שיש במספר מכללות טכנולוגיות בארץ. הנדסאים לומדים במכללות טכנולוגיות, שנקראות גם בשם: בתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים03/06/181745 צפיות
בית ספר להנדסאים בשכונת נאות אפקה (בתל אביב), נוח להגעה עבור תושבי תל אביב. מומלץ ללמוד בבית ספר, שקבלתם עליו המלצות, מאנשים שאתם סומכים עליהם. לימודי הנדסאים, מתאימים עבור אנשים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: רועי כץלימודים אקדמאיים05/02/181145 צפיות
ברשת האינטרנט ניתן למצוא לא מעט עבודות אקדמיות בתשלום, אולם, חרף המחירים המפתים, לא מומלץ להשתמש ב'בנק' הזה היות שהוא לא מבטיח לכם בלעדיות על העבודה. ממש כפי שאתם קניתם לעצמכם עבודה כך גם שכנכם לספסל הלימודים עלול לרכוש את אותה העבודה בדיוק, מה שעלול להביא את שניכם לעמוד בפני צעדים משמעתיים במוסד האקדמי שבו אתם לומדים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים23/01/181080 צפיות
הנדסאי מכונות מעולה, יכול לעבוד בעבודה מספקת מאוד. הנדסאי המכונות, יכול להשתלב בתעשיית הטכנולוגיה המתקדמת, או בתעשייה המסורתית. לימודי הנדסאי מכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים20/12/17866 צפיות
הנדסאי מכונות בעל ניסיון, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. לימודי הנדסאים, מתאימים לבחורות ולבחורים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: אבי בכרלימודים אקדמאיים16/12/171329 צפיות
מאמר זה דן בסוגיית ההשכלה הגבוהה בקרב נשים בישראל כאשר ההתייחסות מנסה להקיף את כלל המגזרים בפסיפס המורכב של החברה בישראל אם כי עקב המורכבות החברתית הקשורה לסוגיה זו באשר לנשים משכילות מהמגזר הערבי בישראל בכללותו (נוצריות, מוסלמיות, בדואיות ובסייגים מסוימים גם דרוזיות) המיקוד במאמר יהיה בנשים משכילות בחברה הישראלית. כלומר, מצב ההשכלה או מקומה של ההשכלה בהוויה הישראלית בקרב הנשים בישראל. הדיון מתייחס לנשים בישראל מהמגזרים השונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica