חפש מאמרים:
שלום אורח
18.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הרפתקאת המדיטציה

"מדיטציההיא הרפתקה, ההרפתקה הגדולה ביותר שהתודעה האנושית יכולה לבחור. מדיטציההיא רק להיות בלא לעשות דבר – אף פעולה, אף מחשבה, אף רגש. אתה רק קיים,וזה תענוג עילאי. מאין בא התענוג הזה, כשאינך עושה דבר? הוא בא משום מקום,או שהוא בא בכל מקום.הוא אינו נגרם, מכיוון שהקיום עשוי מהחומר הנקרא אושר. " אושו

אושוהיה המורה הרוחני הראשון שהבין ולימד לשחרר שליטה. יש לנו צורך בקתרזיסאמיתי, לפנות את המוח שלנו מכל הזבל שמסתובב לנו בראש ולפנות מקום לקצתשלווה שבאה מהלב. זה סוד קסמן של המדיטציות האקטיביות. הן נותנות מקוםאמיתי לאדם המודרני, מביאות אותנו למקום מוגן בו אנחנו יכולים לשחרר שליטה . אושופיתח עשרות טכניקות של מדיטציה לטובת האדם המודרני, החושב עם הראש. הואהבין, כי העובדה שהשכל החושב מקבל את התפקיד העיקרי בניהול מהלך חיינו,גורמת לנו להתנהג דווקא בחוסר הגיון מוחלט ומביאה את האדם למקומות רגשייםקשים, סתומים ופוגעניים לעצמו ולסביבה. הרעיון שלו הוא להניע את אנרגייתהחיים, את אנרגיית החיוניות שלנו.
רק אדם חי יכול לצאת מהאוטומט של החיים,רק אדם שנותן לאנרגיית החיים לזרום במלוא העוצמה ישכיל להבין את המשמעות שללחיות את החיים במלואם. ללכת אל מעבר לגבולות השכל החושב ולגלות את תלתמימדיות החיים. הטכניקה היא פשוטה, לשחרר חסמים דרך תנועה בכל הסגנונות ואזלהגיע אל השקט, אל האחדות.
יתרונותיה הבורים של המדיטציה כבר נבדקו בעשרות מחקים והוכילו באופן חד משמעי , שתרגול מדיטציה באופן קבוע מביאה לשיפור דרמטי ביצרתיות, זכרון , דימיון מפחיתה חרדות פחדים, לחצים דיכאון ועוד . מחינה פיזית הוכח שמדיטציה מחזקת אתהמערכת החיסונית ובעלת השפעות חיוביות על מערכת העצבים והיא כלי חשובמבחינה התפתחותית רוחנית והיא חשוב המדיטציה זמינה כל מה שנדרש זה לפנותזמן לעצמך.
אשראם במדבר פותח זו השנה השנייה  אתקורס מנחי המדיטציה האקטיבית ,  10 ימים אינטינסיבים של התנסות  במדיטציותהאקטיביות , לימוד תיאורטי ומעשי של הנחיית המדיטציות, טכניקות שונותועקרונות המדיטציה האקטיבית. האוירה המיוחדת והתומכת של האשרם, אשרבאופן טבעי הוא כר של מדיטציות במהלך השנה נותן את המקום המושלם ללמודולהעמיק, להתנסות ולהתמסר לעבודה הפנימית המוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש.

קורס הנחית המדיטציות מובנה בשלושה חלקים: חלק ראשון 16-18.8.12 אושו אינטנסיב מחנה מדיטציות.ניתן להגיע רק לסושבוע לתרגול מדיטציות שלושה ימים של התנסות ותרגול מדיטציות אושו בהנחיית שרדהה  וצוות אשראם במדבר.
חלק שני 19-23.8.12 קורס תיאורטי ותרגול מעשי לימוד טכניקות של 6 מדיטציות אקטיביות המובילות דיינמיק, קונדוליני, נו מיינד, נדברהמה , נו דיימנשיין, צאקרה ברידיניג, ונאטרז' . הסברים והרצאות על עקרונות המדיטציה האקטיבית , תרגול מעשי ועבודת תמיכה רגשית. לו"ז  הקורס :
07:00 מדיטציית דיינמיק ( בהנחיית המשתתפים ) 08:15 א. בוקר
10:00-11:00 מפגש על מדיטציה (הסברים, לימוד הטכניקה, הרצאות בהתאם לתוכנית הקורס)
12:00 מדיטציית צהריים (אושו דיסקורס)
13:00 א. צהריים
17:00-18:00 מפגש קבוצה – על אושו, על המדיטציה, דיסקורס
18:15 מדיטציית ערב (מדיטציה אקטיבית בהנחייתכם)
19:30 א.ערב
21:00 מפגש לילה
חלק שלישי 23-25.8.12: מחנה מדיטציות אושו אינטינסיב בהנחיית מסיימי הקורס ניתן להגיע רק לתרגול בסופשבוע סופשבוע בו יעבירו משתתפי הקורס מדיטציות  לקבוצה ולמשתתפים נוספים שמגיעים, במהלך הסופשבוע  יתרגלו משתתפי הקורס עמידה והנחייה מול קבוצות, יקבלופידביקים ומשובים בתמיכת שרדהה מוביל הקורס. בסיום עשרת ימי הקורס יקבלו המשתתפים תעודת הסמכה ואת הידע החשוב להעביר אתהמדיטציות האקטיביות של אושו והמסר של עבודת מודעות והתבוננות פנימית. בוגרי הקורס הקודמים היום משולבים בהנחיית מדיטציות בפסטיבלים כגון : זורבההבודהה וחלקם פתחו קבוצות תרגול למדיטציה המסייעות לאחרים וגם לעצמםלהתפתח בדרך המודעות והמדיטציה
מנחה הקורס שרדהה
מנחה מדיטציות אקטיביות , מנחה  קבוצות  ומטפל בנשימה ביו אנרגטית ,  בעל ניסיון של 7 שנים. בעל תואר ראשון במדעי החברה  והשתלם בהנחיית קבוצות באוניברסיטת בר אילן. ממקימי אשראם במדבר , מנחה את תוכנית הוואפ במקום ואחד ממנהלי אשראם במדבר בארבע שנים האחרונות.
עלויות הקורס ( המחיר כולל כלכלה  מלאה ) קורס +לינה בקמפנינג מסודר עם מקלחות ושירותים :2,100 ₪ קורס + לינה בחדר דומטרי ממוזג ( 7 אנשים בחדר ) : 2,550 ₪ ***ניתן לשדרג  לחדרים פרטיים  וזוגיים בתוספת מחיר *** פרטים נוספים והרשמה : 052-5999757 |  052-4483242 ashram4you@gmail.com אתר הבית של  אשראם במדבר מהי מדיטציה ע"פ אושו  | טכניקת המדיטציה של אושו
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

לילה בן הרוש - מפיקה ויח"צנית, בעלת רקע אקדמאי בפסיכולוגיה ויוצרת בתחומי ציור,צילום כתיבה.
כותבת במעריב-nrg ומסקרת סדנאות ופסטיבלים מעולם המודעות והצמיחה האישית.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לילה בן הרוש

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי10/10/21567 צפיות
כנס מארג מתקיים הסתיו הקרוב בפעם השישית בכפר הנופש של קיבוץ כפר רופין . במהלך שלושת ימי הכנס מתרכזים טובי מנחי הטנטרה של מארג בהובלת סוג'יי ומורן מייסדי מארג. בסופשבוע קסום מציע הכנס מגוון רחב של סדנאות בתחומי הטנטרה ומיניות המועברים על ידי מנחים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום, תוך כדי שמירה על בריאות המשתתפים והחלת התו הירוק על כל באי הכנס.

מאת: לילה בן הרוש יחסי ציבור25/07/213859 צפיות
עסקים קטנים יכולים לייצור לעצמם יחסי ציבור בדיוק כמו כל עסק גדול ! באמצעות שליחת הודעות לעיתונות ושיווק אינטרנטי יעיל, גם אתה יכול להשיג פרסום חינם לעסק שלך. בעיתונות כל הזמן ! כל יום כל שבוע מחפשים סיפורים ומוצרים מעניינים לפרסם !

מאת: לילה בן הרוש יחסי ציבור19/07/213822 צפיות
יחסי ציבור למעשה הן פעולות שנעשות על ידי איש יחסי ציבור שמטרתן להשפיע על דעת הקהל באמצעות תקשורת המונים עיתונות( כתובה אינטרנטית ומודפסת ), רדיו , טלוויזיה ואינטרנט בערוצים השונים. היום בניגוד לעבר רוב המידע שלנו מגיע מערוצי התקשורת השונים ולכן פעולות יחסי הציבור של כל חברה או עסק ישנה השפעה רבה. יחסי ציבור בניגוד לפרסום ולשיווק היא פעולה ארוכת טווח ואיננה יעילה אם היא מתבצעת באופן חד פעמי. איש יחסי הציבור תפקידו להעביר מידע לעיתונאי וביחד לייצור אייטמים וכתבות.

מאת: לילה בן הרוש עסקים קטנים ובינוניים12/07/211392 צפיות
דווקא ברגעי ההצלחה חייבים להמשיך ! פרסום , שיווק ויחסי ציבור הם אינם פעולות חד פעמיות שעושים רק שהעסק זקוק להחייאה ויש ביומן יותר ימים ריקים מאשר מלאים , הפעולות האלו הם חלק שוטף מניהול העסק ודווקא בתקופות שופעות וטובות יותר של העסק שיש תזרים כספים יותר נזיל , שם זה בדיוק הזמן שבו אפשר וצריך להמשיך לחזק את המותג או, את העסק בנוסף להתחדשות בלתי פוסקת.

מאת: לילה בן הרוש העצמת נשים16/07/204997 צפיות
אני מזמינה אותך לגלות יחד איתי, איך אפשר לחוות חיבור ועוצמה פנימית גם בימים אלה, כשהאפשרות להיפגש מאתגרת יותר מהרגיל. אנחנו בשאקטי בי, יצרנו ספריית תכנים עשירה ומרתקת שתוציא אותך למסע עמוק ומשמעותי דרך מגוון סדנאות ומפגשים עם נשים מעוררות השראה, בנושאים שנוגעים לחיי ולחייך: זוגיות, הורות, תקשורת, עסקים, מודעות, פריון, התפתחות אישית ועוד.

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/191317 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי24/02/192339 צפיות
הזדמנות להפגש , לחוות, להיות למדוט, לרקוד, לנוע לנשום, לגעת בלב… סופשבוע מלא בסדנאות ואנשים בריקודים ומפגשים בהנחיית מנחים מובילים מצוות “מארג” וכמובן עם סוג’יי ומורן במשך 3 ימים נצעד יחד בנבכיה של הטנטרה והתרפיה נכיר עוד את עצמנו, נלמד את פעימות הלב ,סופשבוע שכולו חוויה טנטרית רכה ומלאת קסם בואו לחגוג את החיים – למצוא בית לאהבה

מאמרים נוספים בנושא רוחניות - כללי

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי12/11/191330 צפיות
בעת שהספינה היקרה בעולם טבעה בים, לא היה בכוחו של שום כסף שבעולם להציל חיי אדם. עשירים לא קבלו יחס מועדף. עשירים ועניים פלסו דרכם יחד, ונדחפו יחד לסירות ההצלה ללא הבחנה.

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי29/04/19104962 צפיות
כתיבת ספר תורה הינה מצווה נעלה וחשובה עד מאד, מצווה זו הינה מצוות עשה מהתורה, האחרונה במניין תרי''ג המצוות. מי שזוכה לקיים את המצווה הזו, מעלה עליו הכתוב כאילו קיבל את התורה בהר סיני.

מאת: עופר שלורוחניות - כללי02/10/182263 צפיות
ספרי חומש

מאת: רוני הכהןרוחניות - כללי01/07/181939 צפיות
כולם מחפשים אחר הכוונה, והדת היא כבר לא הכלי היחיד אשר זמין על מנת להגיע אל איזון הנפש מלבד רפואה.

מאת: SEOMANרוחניות - כללי22/01/181519 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך לאזן את הגוף בקלות ולהתחיל להכניס יותר שפע אל חייכם, הרי כי עכשיו גם אתם תוכלו לעשות זאת בעצמכם. כל שעליכם לעשות זה לאמץ לכם את אחת מהשיטות עתיקות היומין אשר הגיעו אלינו היישר מן המזרח. על מנת שאנרגיית הצ'י תוכלו לזרום בחייכם, תוכלו להתחיל ולהתאמן בטאי צ'י, צ'י קונג, סו ג'וק ,מדיטציות, רייקי, הילינג, יוגה ושיטות נוספות. היום נדבר על הדרכים האפקטיביות ביותר לריפוי הגוף והנפש אשר יתחילו לגרום לכם להרגיש שינוי משמעותי בחייכם ולאורך זמן.

מאת: דוד דרומררוחניות - כללי14/08/162459 צפיות
הכותל המערבי (בקיצור: הכותל) הוא אחד מארבעת קירות התמך המקיפים את הר הבית זה כאלפיים שנה, משלהי תקופת בית שני ועד ימינו. במסורת היהודית מיוחסת לכותל המערבי קדושה יתרה,

איך לקבל אנרגיה למכור, איך למכור עם חשק, איך להרגיש טוב למכור, למה עבודה במכירות שוחקת, איך לאהוב למכור, איך ליהנות לעבוד במכירות, תמיכה נפשית, מאמן אישי מומלץ: וכאן תתבאר עוד נקודת מבט, לאיך וכיצד איש המכירות אמור לקבל אנרגיה למכור את המוצר שלו ללקוחות. והדרך לכך היא, על ידי זה שאיש המכירות ישאל את עצמו, האם הייתי מוכר את המוצר הזה לאנשים, גם אם לא היית מרוויח מכך כסף?! ז"א שעל איש המכירות לדמיין לעצמו מצב, שבו הוא כאיש מכירות לא צריך כסף, משום שיש לו מספיק כסף, אבל מצד שני ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica