חפש מאמרים:
שלום אורח
17.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שערים חשמליים – פיתרון חדש להרבה סוגיות

 

האנשים עשו שימוש מאז ומעולם בשערים וגדרות כדי להקטין את אפשרויות הפעולה של חורשי הרעה. בזמן התקופה הלכו והשתכללו פעולותיהם של הנוכלים, דבר שהצריך נוסף על כך את שיפורם של אפשרויות ההגנה. לאט לאט החלו להגיע שערים חשמליים משוכללים, והפכו לפיתרון מוצלח בזמן שבו טיב הבטיחות, כולל בטיחות הרכוש, מידרדרת באופן מהיר.

 

שער חשמלי למניעה של גניבות כלי רכב

העידן החדש מזמן לכל אחד מאתנו חיים קלים בהרבה יותר מבחינות שונות, יחסית למה שהיה אפשר לפני זמן לא רב. במידה ובשנות השבעים אך ורק עבור כל משפחה שלישית או רביעית במדינת ישראל היה רכבים, הרי כראוי להיום כמעט לכל שתי בתי אב קיימים 3 כלי רכב ויותר בערך. מצד שני כמות גדלה והולכת של רכבים נגנבים מדי שנה במדינתנו, דבר שמחייב התייחסות. שערים חשמליים הם ברוב המקרים פיתרון חדש לבעלי חניות אישיות או משותפות, המעוניינים למזער את אפשרויות הפעולה של גונבי הרכב.

 

שערים חשמליים ובטיחות לילדים קטנים

ככל שהצפיפות בסביבת המגורים שלכם גדולה יותר, כך מהותי יותר לשמור אודות הביטחון של הצאצאים. הם ככל הנראה מסתובבים, משחקים ומשתוללים וענין זה הסופי שכדאי להדאיג הוא למעשה כלי רכב שנכנס בהפתעה לחניון. שערים חשמליים מעכבים מהאוטו לחדור לחניון בפרק זמן מהיר מצד אחד ומשמשים התרעה מספקת למי שנמצא בחניות כדי שיוכל להיערך בהתאם.

 

הצפיפות בערים ובעיות חנייה

ואולם אחת הבעיות המטרידות הכי הרבה, בייחוד בערים הצפופות, הינה בעצם הבעיה של תפיסת מקום חניה אישי עי רכב שאיננו מורשה לזה. הדבר הבעייתי הוא מוכרת: אך ורק לחלק מהשכנים בבתים משותפים קיימות חניות מסודרות וכדומה'. היתר אמורים לחנות באזורים שונים.  במקרים נלווים, מישהו נכנס לחניון האישי ואף חונה באחת החניות הפרטיות, תוך שהינו מחכה לשובו של בעל החניה, שבאמצעות צפצופים וצעקות מעוניין מהפולש להזיז את האוטו של הבחור. שערים חשמליים מרסנים אחר מרבית החיכוכים האלו: המניע בסיסית - אך לבעלי חניות מסודרות ישנו מפתח או שמא שלט לשער. כיון שכך, לא ניתן להכניס לשם רכבים זרים.

 

שערים חשמליים טומנים בחובם עוד הטבות רבים, ואולם ראוי לא פחות להדגיש את איכות השער. בשער חשמלי בעל רמה לא קל מאוד לפגוע ולפיכך הוא מגן טוב יותר אודות הרכוש. מחיר ההקמה של שער למעשה לא גבהה מהמקובל יתר על המידה ומכל מקום ההשקעה משתלמת מאוד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

נקסט מדיה, בנייה וקידום אתרים לעסקים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נדב יעקובי

מאת: נדב יעקובימחשבים ניידים13/04/141105 צפיות
מחשבים יכולים להפוך איטיים ואפילו מאוד איטיים , במאמר הבא נעבור על הסיבות שיכולות לגרום למחשב להיות איטי הבעיה הנפוצה ביותר היא - חדירת וירוס אל המחשב ברגע שהוירוס חודר אל המחשב הוא גורם לכל מני בעיות שונות ומשונות ולרוב גם לאיטיות נוראית ברגע שהוירוס השתלט על המחשב יהיה עלינו לבצע ניקוי וירוסים בכדי להחזיר את המחשב למצב תקין

מאת: נדב יעקובידיני משפחה11/11/131084 צפיות
אתם עומדים בפני החלטה לא קלה, להתגרש, לפרק את החבילה. ההחלטה להתגרש היא קשה וכרוכה בהליך כואב. אם יש ילדים זהו תהליך קשה שבעתיים. עבודה עם עורך דין מקצוען לגירושין יכולה להקל על המתגרשים. הגירושין הם הליך כואב, אך אפשר למזער את הכאב עם רצון הדדי. עורך דין לגירושין יעזור לכם לנהל הליך גירושין בצורה הטובה ביותר. להלן כמה נקודת למחשבה.

מאת: נדב יעקוביחיות מחמד07/11/137120 צפיות
כל אדם דורש לשירותיו של וטרינר פעם בחייו. ההזדקקות הזו באה לידי ביטוי במהלך השבוע, חופשה או אפילו שעות לילה. כאשר החיה האהובה איננה חשה בטוב, ראוי להתייחס לכך בדיוק כפי שהייתם מתייחסים לשירותיו של רופא משפחה. עצם האהבה הגדולה שיש לכם לחיית המחמד, הופכת אמיתית כאשר אתם נוטים לבחור את המטפל הטוב ביותר עבורה- קוראים לזה וטרינר. מה עושים בשעות מצוקה? האם ניתן להגיע אל וטרינר המטפל שלכם בכל שעה? לשם כך תוכלו לפנות אל וטרינר תורן.

מאת: נדב יעקוביטיולים בחו"ל06/11/13970 צפיות
כיצד תדעו גם אתם כי אתם הולכים להגשים חלום מושלם של חוויה בלתי נשכחת? בחירת טיולים ובפרט טיולים לדרום אמריקה קשורים בכל מיני נקודות שתצטרכו לקחת בחשבון לרבות עלויות ואפילו הקדשת זמן ראויה מסלולי טיולים לדרום אמריקה

מאת: נדב יעקובידיאטה ותזונה06/11/131003 צפיות
אנשים אשר בוחרים לעלות על המשקל ולראות כי הספרות מתמעטות, הן לרוב אנשים אשר מייחלים לשינוי הדרך שצריך לעשות על מנת להסיר את המשקל ולראות את הגוף משתנה נוכח ההישג, הינה דרך שווה ביצוע אשר יביא ברבות הימים להערכה הרצויה.

מאת: נדב יעקובישיפוצים06/11/131038 צפיות
כאשר מדברים על סורגים מעוצבים, מדברים על בחירה נכונה. הכול מתחיל ונגמר בחומר הגלם ממנו עשוי הסורג, בעמידותו מפני חלודה ובעיקר באחריות המוצר שתקבלו מנותן השירות.

מאת: נדב יעקובישיפוצים31/10/13930 צפיות
כיצד תוכלו להפוך סביבה חשופה לסביבה נטולת ספקות? יש לא מעט דילמות כאשר מגיע הרגע בו אתם זקוקים למשהו שיגונן על המרחב הפתוח בו אתם שרויים. להלן טיפים שימושיים לרכישה שתספק לכם את מירב הביטחון.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: בנימין קלינגרבניין ואחזקה - כללי02/05/222961 צפיות
אז מה זה ארנונה ? ארנונה זה מס שמוטל מכוח חוק בכל שנה והוא מורכב לכאורה ממשוואה מאוד פשוטה: "שטח הנכס" כפול "תעריף לכל מ"ר" – המכפלה של שניהם יוצרת בעצם את החיוב השנתי. אבל למען האמת, זה לא כל כך פשוט, וכפי שנציג כאן, הנתונים של "שטח" ו"תעריף" מצריכים בדיקה דקדקנית ועשויים להתפרש במספר אופנים. וכל שינוי קטן במשוואה הזאת יכול להביא להפחתה של עשרות אחוזים בחיוב הארנונה!

מאת: אבי דוידיבניין ואחזקה - כללי30/01/223303 צפיות
מה חשוב לדעת בשביל להבין מה זה תבע בצורה פשוטה

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי23/08/211417 צפיות
כאשר אתם צריכים לבצע עבודות שונות בבית שלכם, לא תמיד פשוט להבין למי צריך להתקשר כדי שעבודות אלו יבוצעו. ישנם בעלי מקצוע מומחים מסוגים שונים כמו חשמלאי, אינסטלטור או קבלן שיפוצים. אבל מה קורה כאשר אתם רוצים לבצע תיקונים ומשימות תחזוקה ופשוט לא בורכתם בכישורים המתאימים?

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי28/07/211373 צפיות
מחפשים חברת ניהול ואחזקת בתים בצפון? רגע לפני שאתם בוחרים בחברה כזו או אחרת עליכם לתת את הדעת על הנושאים הבאים:

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי31/05/211646 צפיות
המגורים בעיר גדולה כמו חיפה אינה אומרת שעל הבניין שלכם להיראות אפרורי וקודר. להיפך, חיפה עטופה בכל כך הרבה טבע ירוק ומוריק, שזו חובה של ממש להקים גינה משותפת. גינה בבניין תסב הרבה הנאה לדיירים וילדיהם, הם יוכלו לבלות בחוץ, או על הגג, תלוי איפה תמוקם הגינה המשותפת, והבניין יראה פשוט נפלא, ייחודי ומלא באופי. אם שאלתם את עצמכם מה לעשות כדי להקים גינה, כל הפרטים לפניכם:

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי31/05/211618 צפיות
המציאות הטכנולוגית שקיימת כיום, שינתה את החיים שלנו מקצה לקצה בהמון היבטים. ואחד התחומים שהשתנה גם כן כתוצאה מכניסת הטכנולוגיה לחיינו הוא ניהול ועד הבית. טכנולוגיה מתקדמת אשר מותאמת לתחום של ניהול בתים, הפכה את תהליך הניהול למאוד פשוט וידידותי ובעזרת תכנה לניהול בניינים אפשר לנהל את ועד הבית בצורה חכמה, אפקטיבית ובעיקר, שקופה, שזהו פרמטר לא פחות חשוב.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי18/05/211840 צפיות
זה קשור הרבה לבחירה של עיצוב פנים נכון, וקשור גם כן לבחירה של חברת ניקיון משרדים שיודעת מה נדרש ממנה על מנת לשמר את החלל הזה נקי מלכלוך ואבק.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica