חפש מאמרים:
שלום אורח
18.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תוכנת אנטי ספאם להורדה | אנטי וירוס nod32

מאת: מייקל בוסקילהאבטחת מידע07/09/20124815 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנטי ספאם להורדה

העידן הטכנולוגי מאופיין בלא מעט 'רעות חולות', ביניהן וירוסים למיניהם, דואר זבל (או בשמו האחר, ספאם) ועוד. חרף העובדה, כי אנשים רבים מתייחסים אך ורק לסכנות הגדולות אשר טומנים בתוכם וירוסים רבים, רבים מהם לא נותנים את הדעת לסכנות הגדולות אשר כרוכות בהפצה של ספאם כזה או אחר, ספאם בתוכנית עסקית לבית קפה אשר בו ניתן להילחם באמצעות תוכנת אנטי ספאם להורדה, וזאת בדומה לתוכנת האנטי וירוס המוכרת אשר מגינה על המחשב מפגיעה כזו או אחר במידע שבמחשב .

תוכנת אנטי ספאם להורדה נדרשת כמו אנטי וירוס!

ברמה המעשית, כאשר אומרים ספאם, הכוונה הינה לדואר זבל אשר בא לידי ביטוי בצורות כמו אי – מיילים, תוצאות חיפוש זדוניות, פרסומות ועוד. ברמה המילולית, כאשר אומרים ספאם, הכוונה הינה לדואר זבל אשר ביכולתו לחבל ולבצע נזק בלתי הפיך עבור המחשב אליו הוא נכנס. במילים אחרות, כל בעל מחשב אשר מחובר לאינטרנט ( ובכלל ), חייב לחפש אחר תוכנת אנטי ספאם להורדה, וזאת על מנת להגן עליו מכל ספאם אפשרי . 

VIP Antivirus מציגה את Nod32, ה – תוכנת אנטי ספאם

תוכנת אנטי וירוס nod32 הינה אחת מתוכנות האנטי ספאם האיכותיות והמתקדמות ביותר בעולם כולו. בנוסף, חברת VIP Antivirus מציעה אותה במסגרת שירות של אנטי ספאם להורדה, וזאת באופן שהיא תעניק 'חומת מגן' בעבור מחשבים ומערכות ההפעלה שלהם מפני כל צורה וצבע של ספאם. בפועל, המאפיינים של תוכנת אנטי ספאם להורדה זו הינם כדלקמן: מספקת הגנה רבת – שכבות מפני ספאם / מזהה כל סוג של וירוס / מאופיינת במהירות סריקה עילאית ועוד שירותים חשובים אחרים להגנה על המחשב שלכם .

'סובל' מספאם ? Nod32 הינה תוכנת אנטי ספאם להורדה בשבילך

ספאמים כאלה או אחרים הינם האחראים הבלעדיים לנזקים עצומים ורבי ממדים, אשר נעשו למחשבים רבים, אשר לא היו מאופיינים בתוכנת אנטי וירוס להורדה. על כן, זה הזמן לעשות שימוש בשירות של חברת VIP Antivirus ולהוריד את Nod32, תוכנת אנטי ספאם להורדה ברמה גבוהה ואפקטיבית ביותר .

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מייקל בוסקילה

מאת: מייקל בוסקילהצימרים15/06/16893 צפיות
כשאומרים חופשה בחורף לא מעט גבות מורמות מבחינת הרבה אנשים חורף זה בדיוק הזמן לשבת בבית ולא לצאת לשום מקום , ידוע כי עונת החורף הינה דלה יותר מבחינה תיירותית ועל כן מירב דירות הנופש פשוט החליטו לשנות את כל התמונה על מנת ליצור תנועה גדולה גם בימי החורף.

מאת: מייקל בוסקילההכרויות28/11/127879 צפיות
צעירים וצעירות חרדיים אשר מחפשים את בכיר או בחירת ליבם לא יכולים פשוט להיפגש כך סתם לעיני כל, להכיר בבית הספר או בבית הקולנוע. ההפרדה בין הבנים לבנות מגיל צעיר וחוקי הדת והחברה מקשים על היכרויות ספונטאניות וזאת בניגוד לאנשים חילוניים, אשר יש להם מגוון של דרכים להכיר את בני המין השני לכל מטרה שירצו, בין אם רצינית ובין אם לאו.

מאת: מייקל בוסקילהייעוץ עסקי26/11/12774 צפיות
אנשים מגישים תביעות ייצוגיות כנגד גופים מסוימים כאשר הם יכולים להוכיח כי נגרם נזק לאנשים רבים מאותה הסיבה. לדוגמה : כאשר רשת של מרכולים מעגלת את סכומי החשבוניות לטובתה וגורמת לנזק כספי ללקוחותיה לאורך זמן יש עילה לתביעה ייצוגית.

מאת: מייקל בוסקילהייעוץ עסקי26/11/12659 צפיות
מסחר בסחורות הוא כיום אחד מסוגי המסחר הנפוצים ביותר הן בארץ והן ברחבי בורסות רבות בעולם כולו. על מנת לסחור בצורה נבונה בסחורות רצוי לקבל שירותים מחברה אשר מתמחה בתחומים אלו. מט"ח 24 הינה חברה המתמחה בשווקי ההון ובורסות העולם.

מאת: מייקל בוסקילהרהיטים07/11/12879 צפיות
פרגולות הן פתרונות הצללה יפים ויעילים במיוחד למזג האוויר הישראלי. מכיוון שרוב ימות השנה נדרש מאיתנו לחשוב על יצירת הצללה לגן ומכיוון שאחרת אי אפשר ליהנות מהגינה או מהמרפסת, תחום ייצור פרגולות לבית ולעסק מאוד מפותח בישראל ואתם בתור לקוחות יכולים להזמין פתרונות הצללה המותאמים באופן מדויק לסגנון העיצובי של הבית ושל הגינה שלכם, ובעצם לספק לכם את הפתרון הנכון ביותר לצורך שלכם ושל המתחם עליו מדובר .

מאת: מייקל בוסקילהלימודים אקדמאיים25/10/12666 צפיות
פסיכולוג הוא מקצוע נחשב, בכך אין צל של ספק, אך האם תואר ראשון בפסיכולוגיה יספק את הדרוש על מנת להפוך להיות פסיכולוג מבוקש ? התשובה היא : ממש לא. תואר בפסיכולוגיה מצריך התמדה מכיוון שמדובר על לימודים מקיפים אשר כוללים שני תארים וגם תקופת סטאז'.

מאת: מייקל בוסקילהלימודים אקדמאיים25/10/12620 צפיות
מבחן פסיכומטרי מהווה היום את אחד מהמרכיבים ההכרחיים במסלולי הכניסה למוסדות להשכלה גבוהה. עבור רבים מבחן פסיכומטרי מהווה מכשול של ממש בדרך לבחירת תחום הלימוד המועדף ולהתקבל אליו. על מנת לסייע למועמדים לעבור אותו בהצלחה קיימים כיום לימודי פסיכומטרי אשר מלמדים את התלמיד באופן יעיל אינטנסיבי ומקצועי כיצד להשיג את הציון הדרוש לכניסה לפקולטה הרצויה לו.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת מידע

מאת: אלעד סאעת אבטחת מידע31/07/161038 צפיות
במאמר הבא נסביר קצת על אבטחת מידע אישי ופרטי שלך ברשת. כיצד נגן על פרטיותינו באמצעות מספר צעדים פשוטים.

מאת: ליאור מזוראבטחת מידע14/02/16869 צפיות
תפקיד מנהל אבטחת מידע (CISO) שונה מארגון לארגון ואופי התפקיד משתנה בהתאם לסוג הארגון, גודלו, תחום עיסוקו, הרגולציה שאליה כפוף ומאפייני הנהלתו. אך יותר מכל משפיע מנהל אבטחת מידע עצמו על התפקיד אותו הוא ממלא. כישוריו האישיים, יכולותיו המקצועיות והניהוליות ואופן התנהלותו בארגון בונים את תפקיד מנהל אבטחת מידע בארגון ואת מידת השפעתו על התהליכים, על העובדים ועל ההנהלה.

מאת: יוני שוורץ אבטחת מידע02/07/151477 צפיות
תגי קרבה פועלים בטכנולוגיית RFID. זו טכנולוגיה ותיקה יחסית לזיהוי באמצעות תדרי רדיו, אך בשנים האחרונות היא חוזרת למרכז הבמה. הסיבה העיקרית לכך היא מידת ההתאמה של הטכנולוגיה לשימוש בתוך כרטיסי עובד. בנוסף, בעזרת הטכנולוגיה ניתן לאתר פריטים ולזהות חפצים בצורה אלחוטית וללא צורך בשדה ראייה או מגע ישיר

מאת: ליאור מזוראבטחת מידע14/03/153097 צפיות
עובדים בארגון מתוקף תפקידם נחשפים למידע מסווג כגון: מידע רפואי, מידע מסווג אישי ומידע עסקי ארגוני, נתוני כרטיסי אשראי, תשלומי לקוחות ועוד. בין אם ניתן להם אישור לגשת למידע או שמדובר בגישה לא מורשית, הדבר עלול להוות בסיס להוצאת המידע מתוך מערכות הארגון השונות למקורות שאינם מורשים. לחלופין, עובד עלול להעתיק תוכן מסמך מסווג למסמך אחר מבלי להיות מודע לכך שהתוכן מסווג ולהוצאת המידע מחוץ לארגון ביודעין או בעקיפין.

מאת: אלכסייאבטחת מידע18/01/152364 צפיות
מה זה אבטחת מידע? מי אחראי על אבטחת מידע? ATTGM Consulting חברת אבטחת מידע. www.attgm.com

מאת: אלכסייאבטחת מידע18/01/152416 צפיות
טיפים ליצירת סיסמאות חזקות, להגברת מודעות אבטחת מידע ומניעת זליגת מידע אישי ורגיש. ATTGM Consulting www.attgm.com חברת אבטחת מידע

מאת: ליאור מזוראבטחת מידע19/07/142897 צפיות
לוחמת סייבר היא פעולה מלחמתית, הננקטת על ידי מדינה, ארגון טרור וכדומה, על מנת לחדור ולהסב נזק למערכת המחשוב של היריב או למערכות אחרות המסתמכות עליה. לאור הלחימה באזור הדרום במבצע "צוק איתן", בימים האחרונים מתקיימות מתקפות סייבר על ארגונים וחברות שונות במדינת ישראל. בין המתקפות ניתן לראות מתקפות כגון: DOS (Denial Of Service), Defacement (השחתת אתרים) ופישינג (דיוג).

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica