חפש מאמרים:
שלום אורח
30.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

משפטי פתיחה – למחזר או להיות מקורי

מאת: אומנות הפיתוידייטינג02/10/2012752 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אחת הדילמות היותר גדולות שרוב הגברים ניצבים מולן כבר מהרגע שבו הם מפסיקים להיות ילדים, היא איך להתחיל עם בחורה. בעולם שבו אנו חיים, למרות הקדמה ולמרות שיש שוויון בין המינים בהרבה מאוד תחומים, אנחנו רואים כי עדיין ברוב המקרים הגברים הם אלה שהולכים להתחיל עם נשים ולא להיפך. כתוצאה מכך, ברור שאם גבר רוצה למצוא אהבה ולהכיר אישה, הוא צריך להתחיל איתה, והוא בפירוש צריך לדעת דבר או שניים על איך להתחיל עם בחורה. הרבה מהגברים יודעים באופן טבעי איך להתחיל עם בחורה, או שהם ראו הרבה סרטים ושמעו מספיק סיפורים, אך יחד עם זאת, לא כולם כאלה. יש הרבה מאוד גברים שלא יודעים בכלל איך לעשות את זה, ואם אתה מרגיש שאתה שייך לאותם גברים שנשארים בצד, הגיע הזמן להתחיל להתמודד עם הדברים וללמוד איך לגשת לאישה.

צעד ראשון: זו לא "בחורה", זו אישה

הרבה גברים מפספסים את הנקודה, ולא מבינים שהדבר היפה הזה שעומד מולם הוא אינו "בחורה", כי אם אישה. המילה אישה מכבדת את האישה שעומדת מולך הרבה יותר, ואם תתרגל לקרוא לה במוח שלך "אישה" ולא "בחורה", אתה כבר תלמד הרבה יותר כיצד לכבד אותה. שנית, צריך לדבר על משפטי הפתיחה. משפטי פתיחה הם המשפטים שהכי קשה לגייס, כי השאלה הגדולה היא האם למחזר משפטי פתיחה או להיות מקורי ולנסות לזרום עם מי שאתה. כל אחד בוחר כאן טקטיקה אחרת, כי לכל אחד מתאים משהו אחר, כך שיש כאלה שבוחרים משפטי פתיחה מוכרים וממוחזרים, ויש כאלה שבוחרים להיות מקוריים.

אתה עצמך

אם מה שמעניין אותך הוא באמת להכיר את האישה שעומדת מולך, ואם היא מעניינת אותך לא רק בתור אובייקט, כדאי שתתייחס אליה ברצינות. רצינות כוללת את היותך מי שאתה, ואת האומץ להיות מי שאתה. להגיע קרוב לאישה ולשאול אותה האם כאב לה כשהיא נפלה מגן עדן, זה לתת מעט מאוד מעצמך, כך שאתה ממש לא יכול לצפות בתמורה שהיא תיתן לך משהו אמיתי ממנה, כמו את מספר הטלפון שלה. אם אתה רוצה למצוא אהבה באמת אתה צריך לעשות את זה ברצינות ולהתייחס יפה לאישה שמוצאת חן בעיניך, ואין ספק שחלק מהיחס היפה הוא משפטי הפתיחה האישיים שלך. משפטי הפתיחה שלך יכולים לספר לה מי אתה, ואין ספק שזו זכות שאתה צריך לתת לה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

תומר קורון - ביה"ס לחיזור אותנטי/ רוצה ללמוד איך להצליח עם נשים, ולמצוא אהבה וזוגיות?אם אתה סינגל ורוצה לשפר את מיומנויותיך כי לא הולך לך עם נשים כפי שהיית רוצה.אם אתה רוצה לחוש גבר שלם ומסופק, אחד שיש בחייו גם הצלחה חברתית ורומנטית עם נשים.אם אתה מתפשר על אופי ויופי של הנשים שאתה יוצא איתן או מפחד לצאת מקשר כי אתה חושש שלא תצליח להביא לחייך נשים חדשות, אנחנו כאן כדי לעזור...

074-703-3133

info@tomerkoron.co.il

http://www.tomerkoron.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אומנות הפיתוי

מאת: אומנות הפיתוידייטינג27/01/132970 צפיות
אנשים רבים וביניהם חלקכם, מעוניינים להתחיל עם בחורה המוצאת חן בעיניהם, אך אינם יודעים בדיוק כיצד להתחיל, מה לומר, כיצד להשיג את מספר הטלפון וכיצד לסיים את השיחה. ואם הצליחו להגיע לדייט הראשון, לא ברור מה לומר?

מאת: אומנות הפיתוידייטינג25/12/12632 צפיות
יש המון טיפוסים של גברים וכמעט כולם היו שמחים אם מישהו היה עונה להם על שאלה אחת מעניינת: איך להתחיל עם בחורה ולהצליח? בין אם אתם מחפשים זוגיות יציבה ועמוקה עם מערכת יחסים מחייבת ובין אתם פשוט רוצים להצליח בקרב נשים באופן לא מחייב לרומנים קצרי טווח, תמיד ישנו הרגע הזה שבו הכל יכול להתחיל או.. לא.

מאת: אומנות הפיתוידייטינג25/12/12640 צפיות
לפעמים כשאנשים מדברים על מה שנקרא 'משפטי פתיחה' כדי להתחיל עם בחורות – זה לא תמיד נשמע טוב. אולי בגלל זה יש הרבה משפטים מוזרים ולא הכי מושכים שגברים אומרים לנשים לפעמים כדי למשוך את תשומת ליבן.

מאת: אומנות הפיתוידייטינג19/12/12640 צפיות
האם ידעתם שיש שיטות ברורות ומפורטות כיצד להתחיל עם בחורה, שנוסו בהצלחה מרובה, ונלמדות בקורסים שונים בשוק ההיכרויות? (כן, יש שוק כזה. היכן שיש ביקוש יש היצע). אולי זה נשמע מוזר, "שיטות", "טריקים", "מהלכים".

מאת: אומנות הפיתוידייטינג25/11/12590 צפיות
תודה נו, תודה שאתה מכור לפייסבוק... אנחנו מוכנים להודות. אנחנו מסתכלים בודקים את הפייסבוק כמה וכמה פעמים ביום, מציצים אחד לשני, צוחקים בקול לפחות פעמיים בשבוע מאיזה סטאטוס מצחיק או תמונה קורעת. איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק?

מאת: אומנות הפיתוידייטינג01/11/12597 צפיות
רעיון הרשתות החברתיות (social networks) מבוסס על תיאורית העולם הקטן. טוענות תיאוריות אלו כי בין אדם לאדם מפרידות 6 דרגות של קשרים. כלומר, לכל אחד יש מכר, שמכיר מישהו אחר, שמכיר מישהו שלישי וכדומה. נקודת ההתחלה של הרשת החברתית קבועה, אך נקודת הסיום היא אינסופית. תרגום הרעיון לאינטרנט מאפשר לכל גולש להכיר בקלות אנשים חדשים באמצעות הקשרים הקיימים.

מאת: אומנות הפיתוידייטינג25/10/12561 צפיות
אחד המקומות העיקריים בהם מתקיימים הכרויות בין גברים ונשים הם במועדונים ומסיבות. בהם, מספר רב של נשים וגברים, לבושים במיטב בגדיהם ומגיעים במטרה ליהנות ובמצב רוח מרומם. אלו, באופן טבעי, אמורים לתרום לתחושה בקרב גברים שמלאכת החיזור והפיתוי תהה קלה ונגישה יותר. האומנם?

מאמרים נוספים בנושא דייטינג

מאת: orya peryדייטינג29/10/151667 צפיות
לעיתים לזוגות חסרה פרטיות אם זה בשל העובדה שהם עוד צעירים וגרים בבית ההורים או שיש עיסוק מתמיד בילדים שנמצאים בבית, לפעמים פשוט מתחשק לקחת כמה שעות הפסקה ולהירגע מכל הלחץ בפרטיות באיזו פינת חמד. אך חדרים בבתי מלונות שוכרים ללילה שלם ומשלמים על כך סכום נכבד, כדי לחסוך בעלות גבוה שכזו ניתן להשכיר חדר לפי שעה. חדרים אלו לרוב כוללים סוויטות רחבות ידיים עם שלל פינוקים אך עם מחיר שעתי קבוע כך שאפשר להתפנק לחזור הביתה וכל זה במחיר סביר ביותר.

מאת: orya peryדייטינג15/10/151031 צפיות
רוצים להפתיע את בן הזוג שלכם? מרגישים שהזוגיות שלכם זקוקה לריענון? יום הנישואין מתקרב? בדיוק עבור מצבים כאלו, הפתרון המומלץ הוא השכרת חדרים לפי שעה.

מאת: orya peryדייטינג15/10/151022 צפיות
את ובן זוגך שוכבים על מיטה זוגית נוחה, על מצעים רכים במיוחד, מתכרבלים מול הטלוויזיה עם כוסות יין משובח ביד. כמה זמן עבר מאז הרשיתם לעצמכם להעניק חוויה רומנטית שכזו?

מאת: orya peryדייטינג15/10/15981 צפיות
המשפחה היא הדבר החשוב ביותר עבורך, כך שכמעט בכל יום, הנושא הזה מעסיק אותך- אתה מתעניין איך היה לילדים היום בבית ספר, את לוקחת את הקטן לרופא אם הוא חולה ושניכם דואגים להורים שלכם, אם חלילה קרה להם משהו, או שהם חולים.

מאת: orya peryדייטינג15/10/151012 צפיות
זוגות רבים מחפשים דרכים לגוון ולהעשיר את הזוגיות שלהם- השגרה היומיומית המתישה והמשעממת, עלולה להביא לשחיקה בזוגיות

מאת: orya peryדייטינג15/10/151018 צפיות
חיי זוגיות מוצלחים, פירושם השקעה בלתי פוסקת- בתשומת לב, בדאגה, בהבנה ובהפתעות מיוחדות שיוסיפו לה גיוון וצבע. אין ספק, שחופשה בצימר מושלג ברמת הגולן בחורף, או נופש חלומי באי מבודד יוסיפו מאוד לחוויה האישית והזוגית שלכם

מאת: orya peryדייטינג09/10/15998 צפיות
זקוקים לכמה שעות של רוגע עם הבת זוג? מעוניינים בסוויטה דיסקרטית עם פינוקים וג'קוזי? מאמר זה בהחלט יפשט לכם את הדברים וכך תקלו בבחירת המקום שבאמת מתאים לכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica