חפש מאמרים:
שלום אורח
03.03.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פרקטים לעסקים טיפים מדהימים

מאת: יורם פרקט עסקים - כללי05/10/2012721 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פרקטים לעסקים טיפים מדהימים

 

מאת יורם פרקט טל: 050-9911998

  בעת הקמת עסק חדש עוד לפני פתיחת העסק, בעת מעבר מקום של העסק או כאשר משפצים את העסק ברור כי חלק מאד   חשוב מהמראה של העסק הוא הריצוף.

  בחירה נכונה בפרקטים לעסקים יכולה לשדר את הלוק הרצוי  ולתרום באופן מוחשי לעסק, שהרי מבחינים בפרקטים לעסקים כבר בכניסה.

במדריך זה נביא בפניכם שלל עצות וטיפים איך להתאים את הפרקטים לעסקים השונים ואיך לבחור פרקטים לעסק שלכם.

  בבחירת פרקטים לעסקים יש להתחשב באופי העסק לפי כל מקצוע וענף. למשל פרקטים למשרד רו"ח יהיו שונים מאשר פרקטים לחברת הייטק גדולה.

  בחירת הצבעים והגוונים של הפרקטים לעסקים צריכה להתאים לסגנון העיצובי של העסק.

  בהתאמת פרקטים לעסקים יש לקחת בחשבון את החלל של העסק. פרקטים לעסקים שבנויים מחלל גדול אחד חשוב בעת התקנת הפרקטים לעסקים כאלה לתחום בספים כדי להקנות יציבות ועמידות לפרקטים בעסקים האלה.

  בבחירת פרקטים לעסקים חשוב לדעת כי ניתן לבחור בפרקטים בעלי מראה אחיד או בפרקטים במראה של לוחות מלבניים המופרדים אחד מהשני מעט ומדמים לוחות עץ, פרקטים כאלה נראים פרקטים עם פאזות ויקרים יותר מפרקטים רגילים לעסקים.

  בניגוד לבית שבו כמות האנשים הבאים בשעריו מצומצמת וכמות הדורכים על הפרקטים קטנה יחסית הרי אם מדובר על פרקטים לעסקים חשוב להעריך נכון את קהל היעד ורמת השימוש בפרקטים לעסקים ולבחור בפרקטים בעלי רמת שחיקה טובה.

  יחד עם זאת אם רוצים פרקטים לעסקים שהיו פרקטים יוקרתיים יותר והרבה יותר עמידים ניתן לבחור ברמת שחיקה  AC5  במקום רמת שחיקהAC4  הסטנדרטית.

  שיקול מכריע בבחירת פרקטים לעסקים הוא התקציב של אותו עסק. שיקול זה ישפיע על סוג הפרקטים לעסקים ורמת המחירים לאותם פרקטים.

  יחד עם זאת טוב לזכור כי ההוצאה עבור פרקטים לעסקים אינה גבוהה יחסית להוצאות אחרות אבל לעומת זאת משדרגת פלאים את המקום ותורמת לשינוי משמעותי.

  לסיכום בל נשכח את הטעם האישי של כל אחד בבחירת פרקטים לעסקים השונים אבל פרקטים לעסקים בניגוד לפרקטים לבית צריכים להיות יפים גם בעני הלקוחות כך שכדאי לבחור בפרקטים קלאסיים שינעמו לעיני רבים.

יורם פרקט מכירה והתקנה 

טל: 050-9911998

שירות פרקטים ויעוץ חינם

© כל הזכויות שמורות ליורם פרקט ואין לעשות שימוש ללא קרדיט למחבר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יורם פרקט מכירה והתקנה  - פרקטים למינציה עץ מכל הסוגים

שירות יעוץ ודוגמאות עד בית הלקוח ללא התחייבות

מראשוני העוסקים בענף בישראל בעל רשימת פרויקטים מפוארת והמלצות מוכחות מכל הארץ

טל: 050-9911998

אתר פרקטים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יורם פרקט

מאת: יורם פרקט קניות 22/06/15820 צפיות
קונים פרקטים ? ברגע ההתקנה יקפיצו לכם את המחיר עם דרישות תשלום כספיות נוספות בגין תירוצים שונים ומשונים חלקם חשובים והכרחיים אחרים ממש לא. מאמר לצרכן על קניית פרקטים מאת יורם פרקט אמן פרקטים ובעלים של חנות תצוגה אזור תעשיה בת ים

מאת: יורם פרקט ביקורות מוצרים18/06/151794 צפיות
שמדובר ברצפת פרקטים מעץ אמיתי יש חשיבות גדולה לקנייה נכונה ולכן כאן במאמר זה נגיש לכם מדריך קנייה נכונה של פרקט עץ לבית מאת אמן פרקטים ישראלי ותיק ומקצועי יורם פרקט הבעלים של חברת יורם פרקט אזור תעשיה בת ים

מאת: יורם פרקט בניין ואחזקה - כללי14/12/14795 צפיות
מחפש לקנות רק פרקטים למינציה עם פנלים. יש לך כבר מי שיעשה את העבודה מצוין עכשיו רק שווה לבדוק מה צריך לדעת ועם מה להצטייד בבואך לחנות לקנות פרקטים מאת יורם פרקט מומחה לפרקטים

מאת: יורם פרקט ביקורות מוצרים22/10/141529 צפיות
פרקטים מגמות וטרנדים בפרקט שכדאי להכיר מאת יורם פרקט

מאת: יורם פרקט השוואת מחירים18/09/142664 צפיות
פרקטים עלות למטר מרובע - מאת יורם פרקט אוטוריטה ישראלית לפרקטים. על עלות פרקט למטר מרובע איך לבדוק ולהשוות בין מקומות שונים שרוצים לקנות פרקטים.

מאת: יורם פרקט שיפוצים03/09/14594 צפיות
פרקטים הולכים טבעי פרקט טבעי הכי טבעי הכי יפה. מאמר זה מוקדש לכל מי שאוהב פרקטים טבעיים ורוצה לדעת יותר עליהם. על מקורים של העצים לפרקטים, על כריתת י ערות לשם עיבוד לפרקט, על תקנים והוראות בין לאומיות לשמירת הטבע, וגם, אם ללכת טבעי בפרקטים אז איך לקנות פרקט טבעי קצת טיפים על פרקטים למי שרוצה את המראה האמיתי. מאת יורם פרקט מומחה לפרקטים

מאת: יורם פרקט בניין ואחזקה - כללי27/08/14773 צפיות
במאמר זה אגיש בפניכם בקצרה הוראות ניקוי פרקטים ותחזוקה שלהם. איך לנקות פרקטים לפי הסוגים השונים ואיך לשמור עליהם.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי04/01/21189 צפיות
חוק רישוי עסקים, תשכ"ח – 1968​ (להלן: "חוק הרישוי") מטרת החובה בקבלת רישיון עסק בהתאם לחוק הרישוי הינה, בין היתר, לשמור על בריאות הציבור, על בטחונו, בטיחות ואיכות החיים של התושב. מהו רישיון לניהול עסק ? ​רישיון עסק בא להבטיח כי ננקטו כל האמצעים והסידורים המתאימים להפעלתו התקינה של העסק.

מאת: רוני הכהןעסקים - כללי24/11/20452 צפיות
יש לדעת איך בדיוק מבצעים את התהליך הזה של הדפסת וחלוקת העלונים, הקרואים גם פליירים בעגה העסקית של אנשים שמזמינים אותם.

מאת: shlomy עסקים - כללי13/10/20531 צפיות
בייחוד בזמנים מאתגרים שכלכלות רבות בעולם מתמודדות, ישנם משקיעים רבים שמחפשים אפיקים שבבוא העת יוכלו לקבל תשואות גבוהות מהרגיל, יובל זיו וחברת פסיפיק הולדינגס עם דוגמה אחת לחברות שמתמחות בדיוק במקומות אלו.

מאת: kereninaעסקים - כללי15/09/20598 צפיות
תקנות הגנת הפרטיות חלות על כל עסק שמנהל לקוחות או רשומות אחרות המנהל בעצם מאגר מידע. האם אתם יודעים מה הם כוללות ועל מי הן חלות?

מאת: kereninaעסקים - כללי08/09/20615 צפיות
מדוע חברות צריכות לקחת בודק שכר מוסמך ואיך הוא יכול לתרום להם? כל התשובות במאמר

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי10/05/20605 צפיות
ניתוח עפ"י מודל שרשרת הערך מסייע לזהות היכן נוצר הערך ומה ערכו במונחי עלות מימושו. צריך לזכור ששרשרת הערך טרם יצירתה בעסק, נוצרה בשלב מוקדם יותר כשרשרת ערך אצל ספקים שונים בשלבים קודמים, ועשויים להתווסף אליה שרשרות ערך נוספות של ספקים נוספים עד לסיכומה הסופי אצל הלקוח הסופי.

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי03/05/20493 צפיות
גישת ניהול בצועים עסקיים באמצעות ניהול ובקרת מדדי בצוע מרכזיים הינה גישה ניהולית, המאפשרת לפקח ולבקר את ביצועי העסק ברמה שוטפת. הבקרה היא של יעדים שהוגדרו כמייצגים והשגתם תאפשר לממש את מטרות העסק.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica