חפש מאמרים:
שלום אורח
21.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהי הסיבה האמיתית לאי פוריות

מאת: ג.ט קראוןהריון ולידה01/11/20121406 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מהי הסיבה האמיתית לאי פוריות

הסיבה האמיתית לאי פוריות

אי פוריות יכולה להיות מוגדרת בשתי דרכים: כחוסר יכולת להרות לאחר שנה של יחסי מין סדירים ללא אמצעי מניעה, או הריונות מחוץ לרחם כחוזר ונשנים, הפלות או אובדן סביב לידה.
גורמים ספציפיים של גברים ונשים מהווים כ 30% מסיבות הפוריות (בנפרד); שילוב של סיבתיות זכר ונקבה מוביל ל20% נוספים ואת 20% הנותרים נגרמים על ידי מקורות לא ברורים.

כאשר אחד הוא התמודדות עם בעיות פוריות, כמו שזה חשוב להקפיד על פי הכללים של הטיפול, זה לא פחות חשוב לוודא שיש לך את האבחנה הנכונה של השורש במצב שלך. במאמר זה תוכל למצוא קווים כללי, ומנה את הגורמים האפשריים השונים של חוסר פוריות.

למה זה חשוב לברר את הסיבות.

אי פוריות יכולה להיגרם עקב מספר רב של גורמים בכל פעם, או שזה יכול להיות התוצאה של אולי הסטייה של גורם אחד מסוים מהמסלול המתוכנן שלה. מאז אבחון שגוי יכול לעתים קרובות לגרום לסיבוכי פוריות נוספים, הצעד הראשון בטיפול ובריפוי בעיות פוריות תלויה במידה רבה indentifying השורש ממש בתחילת הטיפול.

הסיבות הרחבות לאי פוריות אצל נשים עשויות להיות מפורטות כדלקמן:

. Anovulation: בנשים, בעיות ביוץ הן הגורמים השכיחים ביותר לאי פוריות. הכישלון לביוץ יכול להיות בגלל מספר הגורמים:

חוסר איזון הורמונלי o הוא הסיבה השכיחה ביותר לanovulation; כאשר השחלות לייצר ביציות לא בשלות, הריון הופך לבלתי אפשרי.

נשים עם שחלות פוליציסטיות o סובלות מהפרשה של FSH ירד והפרשה מוגברת של LH וטסטוסטרון, תסמונת שחל פוליציסטיות ולכן עשויה להוביל לanovulation בנשים.

o כ 20% מהמקרים של חוסר פוריות להתרחש עקב התקלה של ההיפותלמוס, הבלוטה השולטת גירויים הורמונליים, וכתוצאה מביצים לא מפותחות. בלוטת יותרת המוח היא אחראית לוויסות של LH ו-FSH, והתקלה שלה מייצרת ביציות לא בשלות.

O ניזק לשחלות שנגרמות על ידי ניתוחים קודמים, ציסטות בשחלות, גידולים וזיהומים עלול לגרום לייצור של ביצים לא מפותחות, כמו גם.

גיל מעבר מוקדם o ובעיות זקיקים אחראים גם לanovulation.

. תפקוד לא תקין של חצוצרות: זיהומים נגיפיים וחיידקיים של החצוצרות הם הגורם העיקרי לתקלה שלהם.

התוספתן וקוליטיס הם בעיות בטן שמובילות לחסימה של החצוצרות. ניזקי חצוצרות גם עלולים להיגרם על ידי ניתוחים קודמים, ההופכים את הצינורות שאינם המסוגלים להעביר את הביצים. הריון מחוץ לרחם, המתרחש בתוך הצינור, הוא איום פוטנציאלי על חיים שגורם גם לניזק חצוצרות. מומים מולדי חצוצרות הם נדירים, אבל לא בלתי אפשרי להצטייר כסיבות לחוסר פוריות.

. שימוש בסמים: עישון, שתייה ושימוש בסמים אחרים כבר ידועים כדי להפחית את הסיכויים להיכנס להריון.

. בעיות במערכת החיסון: בעיה זו כוללת תגובות אוטואימוניות בגוף וליצירת הנוגדנים שantisperm להשמיד תאי זרע. תאים טבעיים רוצח, שכאשר מציגים בעודף, עלולים לגרום ניזק לעובר ברחם. נוגדני antinuclear לגרום לדלקת ברחם כאשר קיים עודף. הנוכחות של נוגדנים בגוף antisperm של הנקבה הורגת את תאי זרע לפני שהם יכולים להפרות את הביצית.

למרות שהסיבות לאי פוריות הן רבות, הם די קלים להתגבר עליו, במיוחד כאשר מאובחנים בשלבים המוקדמים. באמצעות גישה הוליסטית, הכוללים את תרופות המרשם, בעקבות תזונה בריאה, פעילות גופנית סדירה, הימנעות מאלכוהול, ניקוטין וסמים אחרים, ניהול מתחים, דיקור הסיני וכו 'מבטיחות תוצאות חיוביות. בשל האופי המורכב וmultifactoral בבעיות פוריות, הבעיה יכולה להיפתר באופן קבוע רק על ידי התמודדות עם זה בצורה הוליסטית, המתמודדת עם כל סיבות השורש של מצב זה, במקום להתמקד באלמנטים מפעילים ספציפיים.

מאמר זה מבוסס על הספר, "נס הריון" על ידי ליסה אולסון. ליסה היא יועץ מחבר, חוקר, תזונאי ובריאות שהקדיש את החייה ליצירת הפתרון האולטימטיבי המובטחים ההריון באופן קבוע כדי להפוך את השורש של בעיות פוריות, לעזור לך להיכנס להריון במהירות ובאופן טבעי ולשפר באופן דרמטי את האיכות הכוללת של החיים שלך, ללא שימוש תרופות מרשם וללא כל ניתוחים. למידע נוסף על ידי ביקור באתר :לאתר

בהצלחה

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ג.ט קראון

בריאות וכושר הם המתכון לאושר

וכל השאר עוד יגיע...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ג.ט קראון

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי22/02/171656 צפיות
Before I opened up The Gout Code™ on my e-book reader, I had to ask myself a question: Is this really going to be something that actually teaches REALISTIC gout relief at home? I mean, I'm not a superhuman. I have (or rather, had) gout. I needed a guide that recognized that and empathized with my less than ideal habits which all people outside of the movies have.

מאת: ג.ט קראוןרפואה06/07/161832 צפיות
הורדת לחץ דם ללא תרופות הורדת לחץ דם וריפוי שאר מחלות ללא תרופות, מה שחברות התרופות לא ירצו שתקראו. שנו את אורח חייכם,נשמע מורכב לא? איך מתחילים בשינוי? במאמר זה אני אתן מספר נקודות חשובות שישומן כבר יתנו שינוי והורדת לחץ הדם, מומלץ לקרא כמה שיותר ללמוד ולישם ,יש ספרים ואתרים מעולים שילמדו אתכם איך להפחית את לחץ הדם וגם איך לחיות בלי תרופות מרשם בכלל..כן זה אפשרי..

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/06/151810 צפיות
איך לרזות מהר בלי כדורים או תרגילים? אני מייד התחלתי לחפש בגוגל והצלחתי למצוא את אתר האינטרנט של דיאט 3 שבוע הרשמי. שם, ראיתי את וידאו על ידי תזונאי מקצועי שחשף צעד-אחר-צעד מה שנדרש כדי לרדת במשקל במהירות. הייתי בהלם, כי אף אחד לא היה אי פעם אמר לי את המידע הזה לפני! ביקרתי מאמנים אישיים, דיאטניות, ורופאים, ובכל השנים האלה, אף אחד לא הייתה אי פעם אמר לי סודות דיאטה אלה!

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי10/05/151823 צפיות
למה סוכרת היא המגיפה הבאה? יש לך סוכרת? האם ניתן לרפא סוכרת ? לפי מאמר שקראתי, בשנת 2025 יהיו 300 מליון חולים בעולם!! לעומת 135 מליון חולים בשנת 1995 , יותר מהכפלה תוך שלושים שנה...מפחיד.

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/02/151692 צפיות
איך הורדתי את השומן בדיאטת 3 השבועות? האם אתה מחפש לרדת במשקל במהירות? נמאס לך כל הונאות בחוץ כמו גלולות דיאטה ומוצרי infomercial שמבטיחים את העולם, אבל לא מספקים? אז יש לי הפתרון בשבילך! כולם אומר כי ירידה במשקל היא משימה קשה מאוד שלוקחת חודשים ולפעמים שנים, ושיש לך לאכול מזונות משעממים נורא לראות את כל תוצאות. אני יודע בודאות שזה לא נכון, כי אני איבדתי מעל 20 ק"ג ב 21 ימים בלבד באמצעות דיאטה סודית שמצאתי באינטרנט.

מאת: ג.ט קראוןבריאות גברים13/08/143588 צפיות
האם אתה לא מרוצה מהגובה שלך? האם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך?, הוספת גובה,הגבהה,רוצה עוד ס"מ? ,נמוך מדי? ,להגביה את עצמי.. כיצד ניתן לשנות את זה אם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך, מאמר זה מכיל כמה עצות מועילות על איך להגדיל את הגובה. האפשרויות שלך לגרום לך להגביה את עצמך ,עשוי להשתנות בהתאם לגיל שלך, אבל יש שיטות המשותפות לכולם שיכולות לגרום לך להיראות גבוה יותר ולהרגיש טוב יותר

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה23/06/142342 צפיות
ביקורת וסקירה ונוס פקטור-הדיאטה אם אתם מחפשים מידע על פקטור ונוס הרשמי.... לכמה שאלות נפוצות איפה רוכשים את ונוס פקטור? (רק באינטרנט..) האם ונוס פקטור רכישה מאובטחת? (כן!) האם אצליח?

מאמרים נוספים בנושא הריון ולידה

מאת: ניר חוכיימההריון ולידה12/08/204728 צפיות
תקופת ההיריון היא תקופה נהדרת ,עוצמתית ומשמחת עבור כל אישה,יחד עם זאת תקופת ההיריון מלווה בצורך לטפל בגוף ולסייע בהורדת כאבים ולחץ מגב תחתון וריפוי בצקות שמקשות על ההליכה .

מאת: vodplaceהריון ולידה15/08/1610995 צפיות
אפשר ללכת לבד לצילומי הריון, ואפשר ללכת עם אלו שאנחנו אוהבים.

מאת: רוני הכהןהריון ולידה03/08/1611182 צפיות
העולם מורכב מבחירות שונות ומגוונות שאותן נשים רשאיות לבצע עבור עצמן בתור נשים חופשיות ועצמאיות, אז למה רק היום אנו שומעים יותר בחופשיות על הפלה בכדורים שקיימת כבר תקופה ארוכה?

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/1611556 צפיות
זהו זה- ההיריון הארוך ומורט העצבים הגיע לסיומו הטוב ותינוק או תינוקת חמודים הגיחו לאוויר העולם. מכאן, מתחילות אינספור שאלות: איך מאכילים אותם? מתי צריך להחליף להם? איך מטפלים להם בבעיות של גזים בבטן?

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/167504 צפיות
היום בו מגיח לאוויר העולם תינוק או תינוקת חדשים הם מהימים המרגשים ביותר- לא רק עבור המשפחה הקרובה שלו, אלא גם עבור שאר קרובי המשפחה וכן עבור חברי המשפחה. זהו יום מרגש, אשר כולל בתוכו את תחילתה של דרך מיוחדת במינה.

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/167488 צפיות
הכניסה של ילד או ילדה חדשים למשפחה מהווה סיבה למסיבה (שלעיתים אף יכולה להיות כפולה או משולשת). כמו בכל מאורע משמח, כמו יום הולדת או יום נישואין, אנחנו נרצה להעניק מתנות מיוחדות ליולדת ולמשפחתה. למרות הרצון הטוב,

מאת: אבי דוידיהריון ולידה28/12/155958 צפיות
מידע שימושי על תרופה להפלה לנשים המתלבטות כיצד לבצע את ההליך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica