חפש מאמרים:
שלום אורח
21.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך לרפא זיהום קנדידה ושמרים בהיריון?

מאת: ג.ט קראוןהריון ולידה07/11/20121505 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

איך לרפא זיהום קנדידה ושמרים בהיריון?
לפני דיון המורכבות המקשרות את הסיכוי לחלות בזיהומי קנדידה בהריון, תיקחו מבט קצר בסיבות הפיזיולוגיות הראשוניות למחל זיהום השמרים. עם זאת שאלה עדיין צריכה להיות ענתה, עושה את הריון גוף אישה גם בסיכון גבוה יותר בנוגע לזיהומים פטרייתיים? נשים רבות שעומדים ללדת מודאגות לגבי זה. האמת היא שזיהום קנדידה הוא שכיח יותר בתקופת הריון בהשוואה למצבים שמחוץ להריון.


זיהום בנרתיק מתאפיין בריר עבה, שכבה לבנה בנרתיק עם המראה של גבינת קוטג' ואי נוחות בזמן קיום יחסי מין. כמעט שלושה רבעים מנשים במדינות מערב יהיו נגועים בסוג זה של זיהום פעם אחת בחייהם ורבים מהם יצטרכו להמשיך ומתמשכים
זיהומים כרוניים קנדידה. כעניין של עובדה, פטרת, או זיהום, הוא זיהום פטרייתי מופיע באופן מקומי או מערכתי עם השפעה מיוחדת על נשים במדינות מערב. הסוג השכיח ביותר של זיהום הוא זיהום בנרתיק שהסימפטומים האופייניים כוללים תחושת צריבה וגרד
במיוחד סביב אזור הנרתיק.

קנדידה קיימת במידה זו או אחרת בנבכי המעי ואיברי המין של רוב האנשים, אבל יתר פטרייתי יכול להביא על תוצאות כואבות ומתישה וסיבוכים בריאותיים גם משמעותיים. שמרים בהקשר רפואי זה אומר פטריות חד תאיות. השם הנפוץ, קנדידה, חל על הזן של פטרייה לעתים לראות בגוף האדם בתנאים רגילים גם כן.
גורמים שונים אשר עשוי להיות פנימיים, חיצוני, אורח חיים הקשורה או פסיכולוגי אז במישרין או בעקיפין יוצרים את ההקשר שבי כפל קנדידה מגיע עליו. כמו עם בעיות רפואיות רבות אחרות, קנדידה יתר נגרם בשל קבוצה של גורמים ואינטראקציות קשורות.

בנוסף, מתח נפשי משפיע על נשים רבות בזמן הריון ובזמן שמצפה לילד עלול כתוצאה לבזות את המערכת החיסונית ומגביר את הסיכוי לצמיחת יתר שמרים.

נשים בהריון לעתים קרובות גם לפתח קיבעונות על מזונות עשירים בסוכר או קמח לבן שמכילים. כמסורתי, נשים בהריון מותרות, אפילו דחף לציית תשוקה מעין אלה, סוכרים ופחמימות מזוקקות להגדיל את האיום של זיהום מופעל על ידי הסביבות ממותקות אלה עוד יותר.

בהריון, גוף אישה עובר שינויים בכמה רמות, כולל הורמונלי, פיסיולוגי ופסיכולוגי. שינויים אלה זוממים לחולל צמיחת יתר קנדידה מוגזמת והסימפטומים הנלווים. שינויים הורמונליים הריון מושרה לשנות את הקשר הנרתיק ולהפוך את הפטריות יותר סיכוי לגדול מעבר לגבולות מקובלים.

התעלמות פטרת יכול להוביל לזיהום מערכתי, עם השפעה שלילית משמעותית במונחים של איכות החיים ורווחה כללית. מאחר ונשים בהריון לא יכולות להשתמש ברבים של תרופות נגד פטריות או טיפולים אנטיביוטיים זמינים לאחרים, זה אפילו יותר חשוב למצוא פתרון אחר לקנדידה ברגע זה של לידה. מציאת תרופה לקנדידה במצפה נשים היא חיונית, כי ניתן להעביר אחרת זיהום מהאם לתינוקה דרך תעלת הלידה במהלך הריון או במהלך
לידה, או לאחר מכן דרך הנקה.

הגישה הוליסטית באמצעות שינויים באורח חיים ושינויים בתזונה ורעלי חיסול, יכולה לעצור את כל סוגי הזיהום וגם למנוע את הישנותם בצורה בטוחה ויעיל לנשים בהריון ולתינוקות שהם נושאים. האם שמע את החדשות על שיטות הוליסטיות הטבעיות 100% כי
ניתן להשתמש בו כדי לתקן את הזיהומים פטרייתיים באופן קבוע ובטוח?

womenwho הריון רוצה תשובה מלאה ובר קיימא לקנדידה יכול להשתמש בשיטות הוליסטיות להיפטר ממצב זה על ידי לקיחת קבוצה של תרופות בבית ספציפיות כדי להקל על סימפטומים ועל ידי שימוש בכל ההנחיות הוליסטית הטבעיות המתייחסות לסוגיות חשובות להתמודדות עם הבעיה האמיתית.

מאמר זה מבוסס על הספר, "זיהום No More" על ידי לינדה אלן. לינדה היא יועצת מחברת, חוקרת, תזונאית בריאות שהקדישה את חייה ליצירת הפתרון האולטימטיבי הוליסטית שמרי הזיהום מובטח באופן קבוע כדי לרפא את השורש של קנדידה ולשפר באופן דרמטי את האיכות הכוללת של החיים שלך, באופן טבעי, ללא שימוש בתרופות מרשם וללא כל תופעות לוואי. למידע נוסף על ידי ביקור באתר האינטרנט שלה:לקריאה

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ג.ט קראון

בריאות וכושר הם המתכון לאושר

וכל השאר עוד יגיע...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ג.ט קראון

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי22/02/171656 צפיות
Before I opened up The Gout Code™ on my e-book reader, I had to ask myself a question: Is this really going to be something that actually teaches REALISTIC gout relief at home? I mean, I'm not a superhuman. I have (or rather, had) gout. I needed a guide that recognized that and empathized with my less than ideal habits which all people outside of the movies have.

מאת: ג.ט קראוןרפואה06/07/161832 צפיות
הורדת לחץ דם ללא תרופות הורדת לחץ דם וריפוי שאר מחלות ללא תרופות, מה שחברות התרופות לא ירצו שתקראו. שנו את אורח חייכם,נשמע מורכב לא? איך מתחילים בשינוי? במאמר זה אני אתן מספר נקודות חשובות שישומן כבר יתנו שינוי והורדת לחץ הדם, מומלץ לקרא כמה שיותר ללמוד ולישם ,יש ספרים ואתרים מעולים שילמדו אתכם איך להפחית את לחץ הדם וגם איך לחיות בלי תרופות מרשם בכלל..כן זה אפשרי..

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/06/151810 צפיות
איך לרזות מהר בלי כדורים או תרגילים? אני מייד התחלתי לחפש בגוגל והצלחתי למצוא את אתר האינטרנט של דיאט 3 שבוע הרשמי. שם, ראיתי את וידאו על ידי תזונאי מקצועי שחשף צעד-אחר-צעד מה שנדרש כדי לרדת במשקל במהירות. הייתי בהלם, כי אף אחד לא היה אי פעם אמר לי את המידע הזה לפני! ביקרתי מאמנים אישיים, דיאטניות, ורופאים, ובכל השנים האלה, אף אחד לא הייתה אי פעם אמר לי סודות דיאטה אלה!

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי10/05/151823 צפיות
למה סוכרת היא המגיפה הבאה? יש לך סוכרת? האם ניתן לרפא סוכרת ? לפי מאמר שקראתי, בשנת 2025 יהיו 300 מליון חולים בעולם!! לעומת 135 מליון חולים בשנת 1995 , יותר מהכפלה תוך שלושים שנה...מפחיד.

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/02/151692 צפיות
איך הורדתי את השומן בדיאטת 3 השבועות? האם אתה מחפש לרדת במשקל במהירות? נמאס לך כל הונאות בחוץ כמו גלולות דיאטה ומוצרי infomercial שמבטיחים את העולם, אבל לא מספקים? אז יש לי הפתרון בשבילך! כולם אומר כי ירידה במשקל היא משימה קשה מאוד שלוקחת חודשים ולפעמים שנים, ושיש לך לאכול מזונות משעממים נורא לראות את כל תוצאות. אני יודע בודאות שזה לא נכון, כי אני איבדתי מעל 20 ק"ג ב 21 ימים בלבד באמצעות דיאטה סודית שמצאתי באינטרנט.

מאת: ג.ט קראוןבריאות גברים13/08/143588 צפיות
האם אתה לא מרוצה מהגובה שלך? האם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך?, הוספת גובה,הגבהה,רוצה עוד ס"מ? ,נמוך מדי? ,להגביה את עצמי.. כיצד ניתן לשנות את זה אם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך, מאמר זה מכיל כמה עצות מועילות על איך להגדיל את הגובה. האפשרויות שלך לגרום לך להגביה את עצמך ,עשוי להשתנות בהתאם לגיל שלך, אבל יש שיטות המשותפות לכולם שיכולות לגרום לך להיראות גבוה יותר ולהרגיש טוב יותר

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה23/06/142342 צפיות
ביקורת וסקירה ונוס פקטור-הדיאטה אם אתם מחפשים מידע על פקטור ונוס הרשמי.... לכמה שאלות נפוצות איפה רוכשים את ונוס פקטור? (רק באינטרנט..) האם ונוס פקטור רכישה מאובטחת? (כן!) האם אצליח?

מאמרים נוספים בנושא הריון ולידה

מאת: ניר חוכיימההריון ולידה12/08/204728 צפיות
תקופת ההיריון היא תקופה נהדרת ,עוצמתית ומשמחת עבור כל אישה,יחד עם זאת תקופת ההיריון מלווה בצורך לטפל בגוף ולסייע בהורדת כאבים ולחץ מגב תחתון וריפוי בצקות שמקשות על ההליכה .

מאת: vodplaceהריון ולידה15/08/1610995 צפיות
אפשר ללכת לבד לצילומי הריון, ואפשר ללכת עם אלו שאנחנו אוהבים.

מאת: רוני הכהןהריון ולידה03/08/1611182 צפיות
העולם מורכב מבחירות שונות ומגוונות שאותן נשים רשאיות לבצע עבור עצמן בתור נשים חופשיות ועצמאיות, אז למה רק היום אנו שומעים יותר בחופשיות על הפלה בכדורים שקיימת כבר תקופה ארוכה?

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/1611556 צפיות
זהו זה- ההיריון הארוך ומורט העצבים הגיע לסיומו הטוב ותינוק או תינוקת חמודים הגיחו לאוויר העולם. מכאן, מתחילות אינספור שאלות: איך מאכילים אותם? מתי צריך להחליף להם? איך מטפלים להם בבעיות של גזים בבטן?

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/167504 צפיות
היום בו מגיח לאוויר העולם תינוק או תינוקת חדשים הם מהימים המרגשים ביותר- לא רק עבור המשפחה הקרובה שלו, אלא גם עבור שאר קרובי המשפחה וכן עבור חברי המשפחה. זהו יום מרגש, אשר כולל בתוכו את תחילתה של דרך מיוחדת במינה.

מאת: orya peryהריון ולידה11/01/167488 צפיות
הכניסה של ילד או ילדה חדשים למשפחה מהווה סיבה למסיבה (שלעיתים אף יכולה להיות כפולה או משולשת). כמו בכל מאורע משמח, כמו יום הולדת או יום נישואין, אנחנו נרצה להעניק מתנות מיוחדות ליולדת ולמשפחתה. למרות הרצון הטוב,

מאת: אבי דוידיהריון ולידה28/12/155958 צפיות
מידע שימושי על תרופה להפלה לנשים המתלבטות כיצד לבצע את ההליך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica