חפש מאמרים:
שלום אורח
09.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ככה הצלחתי להוציא ויזת עבודה לארה"ב

מאת: emma lionטיולים בחו"ל13/11/2012605 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
חשקה נפשכם לסייר בחוף המזרחי? במסלול הבא תגשימו חלומכם:

בעת הנוכחית, מעצמות למשל אסיה שינו במידה רבה את תואי הקבלה אליהן. אי לכך, בכדי לחיות בחו''ל, חייבים למלא מספר חוקים. וודאי, בזמנים אחרים ניתן היה לנכס אשרה, אפס כי בעת האחרונה, כולנו צריכים לעבור כהלכה תהליכים בשביל המטרה. אולם, הודות לאנשי מקצוע ניתן לבקר באמריקה. סקרנים להבין איך?

טופס ויזה לארה''ב

בראש ובראשונה, כדאי לחצוץ בין כניסת נופשים לאשרה לתעסוקה. בזמן שויזת התייר נועדה לאפשר להיות באמריקה, ישנן השגות ולא תוכלו להתפרנס איתה. הגרין קארד בניגוד לכך, מותיר לכם. ישראלים מסוימים לאו לוקחים זאת במהותיות ומשתלבים בעבודות בארהב בדרך לא לגאלית. אע''פ כן הדבר בעייתי: קודם כל העבודות שתשיגו הינם בענפים זעירים לדוגמא מלצרות. כמו גם קיים סיכוי לסילוק. האם כדאי לכם? איני חושב!

השגת אשרה ליבשת זרה

הינה הדרכה להשיג האשרור:

הטפסים: פעמים רבות שלב זה מועד לפורענות, מפאת שהוא כולל קריאה של לשון זרה. אלא שבכדי להשיג הויזה, יש למלא את המסמכים כראוי וככה לשלול דפקטים. שווה להתייעץ עם מומחה ספציאליסט בתהליך כולו. זו אופציה לייעל התהליך.

ראיון אישי: שלב זה מלחיץ המוני ישראלים. בתכלס, אנחנו דנים בראיון משמעותי, לא פחות מראיונות לעבודה. ע''כ, מוכרחים להערך באופן רציני. הווי אומר, ללבוש בגדים נקיים ולקחת איתנו מסמכים לדוג' חוזה שכירות.

תעודות הכרחיות

בשביל להשיג וויזה, הכרחי לתת להם המסמכים האלה:

מסמכים כלכליים - קחו לשם תלוש משכורת. וכך למעשה תראו להם שתשובו לכאן.

זיקה לישראל - דוקומנטים שמצביעים על משפחתיות לדוגמא לידת ילד.

תכניסו לראש! אל לכם להציג מסמכים כוזבים. כי אם יקלטו אותכם, ישללו לכם את האשרור לכול חייכם.

אישורי כניסה שונים

כידוע, ניתן להוציא אשרות למטרות נפרדות: לצורכי טיול - הוויזה הנל מטרתה לאפשר לחפוש שם בקצרה. אישור שהייה - האשרה הזו מאפשרת למצוא פרנסה. מעבר לכך יש אשרות נוספות כמו עבור תלמידים.

אולם, כל האשרות כרוכות בדרך שונה. לכן, מהותי להסתייע בספציאליסט בר-סמכא בהוצאת אישורים.

הכיצד לשכור מומחים לאשרות- טיפים ועצות:

בזמן האחרון עסקי תיירות עוסקים בייעוץ שכזה. עם זאת לאו כל העסקים יודעים את ההליך. בו בזמן שמקצוען יוביל אתכם להצלחה, הלא מקצוען עלול לפגוע בסיכויים. ע''כ, בזמן שאתם שוכרים סוכן נסיעות, צריך להסיר ספק שזהו אכן ספציאליסט.

מעוניינים להבין יותר בנוגע לאשרות כניסה? זקוקים ל מומחים בנושא? כל האפשרויות ב-ויזת עבודה לארה''ב וקבלו את מבוקשכם.

לסיכומו של עניין

גם אם שהאופנים להוצאת האישורים הוקשחו מאד לאחרונה, תודות להכנה כולם יכולים להגשים חלומות ולבקר בחו''ל. אע''פ כן, יש להקפיד על השלבים וזאת על מנת להרחיק מעצמנו תקלות כגון לדוג' חותמת שחורה. אני מקווה שהשכלתם מזה, עלו והצליחו.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הבלוג של אמה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת emma lion

מאת: emma lionטיולים בחו"ל25/11/12564 צפיות
תחילה, יש להבדיל בינות אשרת שהייה לויזת עבודה. אף אם וויזה למטיילים מאפשרת לשהות בחול, ישנו גבול ולא ניתן להישאר שם. הסוג הנוסף לעומת זאת, מתיר את זה. יש אנשים שבכלל לא נדרשים לזה כהלכה ומוצאים עיסוקים בחול ללא אשרה. עם זאת הדבר בעייתי: ראשית משלחי היד שתקבלו יהיו במקצועות לאו רציניים לדוגמא מנעולנות. בנוסף לכך אתם מסתכנים בהרחקה. זה שווה? אין מצב!

מאת: emma lionהורות18/11/12599 צפיות
דוגמא לא רעה הינה כאשר צרכנו בהתרגשות מכשיר שנאמרו עליו מלא חוות דעת טובות ממומחים שרכשו אותו. אך, בצער נראה שכמו לדוגמה שלא לכולם אותו הטעם בקשר לאוכל, ככה בודאות לא כל הפעוטות מפיקים אותה נוחות מהחפץ שהחמיאו לו באוזנינו. ובגלל זה אני מדגישה, אבות ואמהות, לבדוק לעומק לפני הרכישה.

מאת: emma lionצרכנות13/11/12573 צפיות
תרגום עתידני זה נהיה מבוקש בשנתיים האחרונות, בסוף הוא תוצאה של הסתמכותינו והתבססות טכנולוגיות ברשת, ועקב כך 90% מאיתנו צורכים מידע מאתרים ברשת. מנהלי חברות מסוגים שונים, צריכים לשתף פעולה עם שווקים בנפאל ומדינות אחרות והם נאלצים להראות ולשתף באופן מקוון את כל הנעשה אצלם, אי לזאת ישנם משמעות וערך לתרגום מובן ומקצועי, גם בזמן שלנו.

מאת: emma lionאירועים וחתונות – כללי12/11/12532 צפיות
ארגון אירוע זה ענף השמור למקצוענים, היודעים כיצד להעניק ללקוחותיהם שירות מעולה. אכן, ניתן למצוא מלא מפיקים, אבל עדיין לא שוכרים מפיק חתונות עד שבודקים חוות דעת ובטרם בוחנים פורטפוליו המורכב ממגוון הפקות שונות. רק כך תצליחו לדעת שאכן מדובר במתכנן אירועים אמיתי שאכן ישווה ללקוחות שירות מושלם.

מאת: emma lionקניות 12/11/12572 צפיות
כמו מוצרים משונים נוספים, אוביקט שעושה רושם ומחזיק לאורך זמן, על פי רוב עולה מלא. ע"כ חשוב לי להסביר לצרכנים ובפרט לצרכנים הכבדים, שלא חייבים להיות ''טחונים'' ע''מ לצרוך שעון של סאב, וחשוב מכך אין יותר צורך למשכן את הדירה בזמן שמתחשק לנו לקנות שעון חדיש.

מאת: emma lionתרגום משפטי08/11/12663 צפיות
אם לקחתם שירותי תרגום בשנים האחרונות, בלי ספק אתם מבינים שתרגום הינו אספקט מסובך. המומחיות החיונית בתחום היא ללא ספק לאו מובנת. התפקיד נחלק ל מספר היבטים מקצועיים:

מאת: emma lionחוק ומשפט - כללי06/11/12736 צפיות
אחד הרבדים המרתיעים בהעסקת בעל מקצוע בעל ניסיון בהיבט הלגאלי בו אנחנו מעוניינים ביעוץ הינו המחיר שהוא מבקש. נכון בהחלט, עורך דין מקצועי ובעל קבלות רבות מבקש ומקבל תעריפים גבוהים תמורת שירותיו. אולם, באם אותו מקצוען גמר אומר לקחת סכומים שכאלה, כנראה שיש באפשרותו למלא את תפקידו כמו שראוי וכך להשיג לנעזרים בו את המיטב.

מאמרים נוספים בנושא טיולים בחו"ל

מאת: קרוסלה הריון ולידהטיולים בחו"ל19/03/191865 צפיות
בישראל לא נוהגים לחגוג את חג המולד כמו בחו"ל. אין שלג לבן שיורד במשך כל החודש, ואת עצי האשוח מפלסטיק ניתן לראות בעיקר אצל מי שחוגג באמת. עם זאת, ישראלים רבים מעוניינים לחוש את חג המולד מקרוב כדי להרגיש כמו בסרט הוליוודי. ומלבד זאת, זוהי דרך נהדרת לעשות שופינג. לפיכך, בתקופת החורף נוהרים הישראלים לחו"ל כדי לחוות את החגיגות מקרוב.

מאת: דוד כהןטיולים בחו"ל30/10/181612 צפיות
אוהבים לטייל בחו"ל, אבל עד היום עשיתם רק טיולים פרטיים? פתחו את הראש, נסו טיול מאורגן ומבטיחים לכם שלא תתאכזבו.

מאת: דוד כהןטיולים בחו"ל01/05/18633 צפיות
על טיול מאורגן מישראל אל קנדה. הכירו את הרי הרוקיס, את הנופים הקסומים ופיגשו חברים חדשים לטיול.

מאת: רוני הכהןטיולים בחו"ל04/03/18749 צפיות
איך בדיוק הבאה של טלפון כזה מסייעת? קראו את הדברים הללו טרם האריזה לקראת טיול עצמאי בדרום אמריקה הרחוקה.

מאת: Daniel.Bטיולים בחו"ל21/01/18774 צפיות
סאמר סקול הוא מסגרת ללימוד אנגלית בתקופת חופשת הקיץ. בתי ספר אלה ממוקמים בכמה ארצות, בעיקר באנגליה אך גם בארה"ב ואפילו בארץ. מתקיימת בהם מסגרת שיעורים קבועה שבה התלמידים לומדים אנגלית בהתאם לרמת היכולת שלהם במטרה לשפר את כישוריהם בשפה ואת הציונים שלהם בשנת הלימודים הבאה.

מאת: שלום כהןטיולים בחו"ל04/12/17728 צפיות
הרבה מהישראלים כבר למדו כי הזמנת מלונות באילת באינטרנט היא הכי משתלמת. הם מזמינים מראש את הדיל הכי אטרקטיבי וזאת לאחר שביצעו סקר מקיף ומצאו כי המלון הטוב ביותר במחיר הטוב והמשתלם שלעיתים יכלול גם טיסות הלוך ושוב נמצא באתר מסוים. הם מזמינים, אורזים ונוסעים.

מאת: דוד כהןטיולים בחו"ל30/11/17730 צפיות
אין צורך להתפשר. אם אתם שומרי מסורת וחשוב לכם לשמור על שבת וכשרות, תוכלו לצאת לחופשה מאורגנת בחו"ל באווירה יהודית.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica