חפש מאמרים:
שלום אורח
09.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה חשוב לוודא לפני הזמנת תרגום לצרפתית

מאת: emma lionצרכנות13/11/2012573 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
היה ושילמתם על מתרגמת בחודשים האחרונים, לבטח ברור לכם שהעיסוק הוא לא דבר פשוט. הבקיאות הנדרשת בתחבירים השונים היא בלי ספק אינה 'משחק ילדים'. התפקיד מתחלק ל לא מעט מימדים:

מלל - ההיבט בראשון כולל בו כמה תחומים: דברים כדוגמת תזות וסמינריוניות, מזכרים ויתרה מזאת ביטאונים.

חוזים - בעיסוק כזה ישנה פנייה בפועל לחברות ועסקים, בהם נחוצים שירותים אלו בנושאים כמו מכירת עסק, אם זאת ג''כ הכרחיים למגזר הפרטי, בדברים שרלוונטיים לגירושים בחו''ל.

לוקליזצית אתרים - תרגום עתידני זה נהיה מבוקש בשנתיים האחרונות, בסוף הוא תוצאה של הסתמכותינו והתבססות טכנולוגיות ברשת, ועקב כך 90% מאיתנו צורכים מידע מאתרים ברשת. מנהלי חברות מסוגים שונים, צריכים לשתף פעולה עם שווקים בנפאל ומדינות אחרות והם נאלצים להראות ולשתף באופן מקוון את כלהנעשה אצלם, אי לזאת ישנם משמעות וערך לתרגום מובן ומקצועי, גם בזמן שלנו.

תרגום רפואי

נוסף על כך קיימים מספר בעלי מקצוע נוספים, אבל תקשיבו לימרביתם נחשבים כפחות בעלי חשיבות. בכל אופן גם אם מחפשים נואשות מתרגם להודית וגם ללטבית, כדאי לכם לברר לעומק כמה שאלות.

חשוב לוודא

ראשית, המרכיב המהותי מכולם הנו הכשירות המקצועית. אל תשכחו ששירותי תרגום הם מקצוע לכל הדעות המחייב מומחיות ענקית. ע''כ הכרחי לראות הסמכה מקצועית על מנת לדעת שהם מקצועיים.

פניות ללקוחות - המושג הזה רלוונטי לכל, המלצתי, מראש לפני ההתקשרות עם איש המקצוע, כדאי לברר באיזה יום קובץ התרגום יהיה גמור, ומעבר לזה כדאי לבקש שהכל יצויין בחוזה. הדבר החשוב - לא כדאי שתידרשו לסיים ספר שעבר תרגום בתחילת יולי וזה לצערנו ישלח אליכם בתחילת ספטמבר.

בעיה משמעותית היא כמובן היחס האישי. זיכרו שהאלמנט הזה הוא תמיד אספקט חשוב, בדומה לזה שחשוב לכולנו שנותן השירות בלישכה יתנהג יפה, ככה גם במקצועי.

אם אתם מחפשים נואשות מידע נוסף וחוות דעת הקליקו וגלשו ל-תרגום לצרפתית.

במדינתנו, עובדות די הרבה מוסדות תרגום, ויש כאלה "מתרגמים" שחיו להם בטוקיו ותופסים את רמתם האישית ללא שצברו ניסיון! תירגום בכנות, מתבסס על מומחיות ולא סתם לומדים ומתנסים בו באוניברסיטאות.

כמובן ברור שאין למה לתור אחר מתרגם מקצועי בכדי שיעבוד על חצי עמוד משפה מסויימת לצרפתית, אפשר להיעזר בגוגל טרנסלייט. השירות הזה, כשם שאספקטים רבים אחרים שמצריכים מאיתנו לשכור ספקים, הם כרוכים בעלות ולכן מהותי לשקול.

מסיבה זו עוד קודם מומלץ לשמוע על עצות ושיטות מגונות אחרות ( כמובן אם נזקקתם למשהו לא רציני), אך אם אנחנו נזקקים ללשלם למתרגם על פס''דים במקצועיות גבוהה לא כדאי לחסוך, זה כמובן שווה את ההשקעה, כי בסוף עוסקים בתחוםשמרביתנו לוקחים ברצינות, וזה לא משנה אם כולנו ירדנים או על אמריקאים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הבלוג של אמה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת emma lion

מאת: emma lionטיולים בחו"ל25/11/12564 צפיות
תחילה, יש להבדיל בינות אשרת שהייה לויזת עבודה. אף אם וויזה למטיילים מאפשרת לשהות בחול, ישנו גבול ולא ניתן להישאר שם. הסוג הנוסף לעומת זאת, מתיר את זה. יש אנשים שבכלל לא נדרשים לזה כהלכה ומוצאים עיסוקים בחול ללא אשרה. עם זאת הדבר בעייתי: ראשית משלחי היד שתקבלו יהיו במקצועות לאו רציניים לדוגמא מנעולנות. בנוסף לכך אתם מסתכנים בהרחקה. זה שווה? אין מצב!

מאת: emma lionהורות18/11/12599 צפיות
דוגמא לא רעה הינה כאשר צרכנו בהתרגשות מכשיר שנאמרו עליו מלא חוות דעת טובות ממומחים שרכשו אותו. אך, בצער נראה שכמו לדוגמה שלא לכולם אותו הטעם בקשר לאוכל, ככה בודאות לא כל הפעוטות מפיקים אותה נוחות מהחפץ שהחמיאו לו באוזנינו. ובגלל זה אני מדגישה, אבות ואמהות, לבדוק לעומק לפני הרכישה.

מאת: emma lionטיולים בחו"ל13/11/12606 צפיות
גם אם שהאופנים להוצאת האישורים הוקשחו מאד לאחרונה, תודות להכנה כולם יכולים להגשים חלומות ולבקר בחו''ל. אע''פ כן, יש להקפיד על השלבים וזאת על מנת להרחיק מעצמנו תקלות כגון לדוג' חותמת שחורה. אני מקווה שהשכלתם מזה, עלו והצליחו.

מאת: emma lionאירועים וחתונות – כללי12/11/12532 צפיות
ארגון אירוע זה ענף השמור למקצוענים, היודעים כיצד להעניק ללקוחותיהם שירות מעולה. אכן, ניתן למצוא מלא מפיקים, אבל עדיין לא שוכרים מפיק חתונות עד שבודקים חוות דעת ובטרם בוחנים פורטפוליו המורכב ממגוון הפקות שונות. רק כך תצליחו לדעת שאכן מדובר במתכנן אירועים אמיתי שאכן ישווה ללקוחות שירות מושלם.

מאת: emma lionקניות 12/11/12572 צפיות
כמו מוצרים משונים נוספים, אוביקט שעושה רושם ומחזיק לאורך זמן, על פי רוב עולה מלא. ע"כ חשוב לי להסביר לצרכנים ובפרט לצרכנים הכבדים, שלא חייבים להיות ''טחונים'' ע''מ לצרוך שעון של סאב, וחשוב מכך אין יותר צורך למשכן את הדירה בזמן שמתחשק לנו לקנות שעון חדיש.

מאת: emma lionתרגום משפטי08/11/12663 צפיות
אם לקחתם שירותי תרגום בשנים האחרונות, בלי ספק אתם מבינים שתרגום הינו אספקט מסובך. המומחיות החיונית בתחום היא ללא ספק לאו מובנת. התפקיד נחלק ל מספר היבטים מקצועיים:

מאת: emma lionחוק ומשפט - כללי06/11/12736 צפיות
אחד הרבדים המרתיעים בהעסקת בעל מקצוע בעל ניסיון בהיבט הלגאלי בו אנחנו מעוניינים ביעוץ הינו המחיר שהוא מבקש. נכון בהחלט, עורך דין מקצועי ובעל קבלות רבות מבקש ומקבל תעריפים גבוהים תמורת שירותיו. אולם, באם אותו מקצוען גמר אומר לקחת סכומים שכאלה, כנראה שיש באפשרותו למלא את תפקידו כמו שראוי וכך להשיג לנעזרים בו את המיטב.

מאמרים נוספים בנושא צרכנות

מאת: Daniel.Bצרכנות10/02/20596 צפיות
הרכוש שלנו יקר לנו. אנחנו משקיעים משאבים בלתי מבוטלים בהגנה ובאמצעי ביטחון למניעת נזקים שעלולים להתרחש. זה נכון באשר לבתי מגורים וכמובן גם לבתי עסק או משרדים. כל אחד חושש מגורמים מפוקפקים ואנשים עם כוונות זדון שעלולים לעשות פעולות אשר לא ייעשו.

מאת: SEONET קידום אתריםצרכנות12/04/191751 צפיות
אנו מגיעים לפקוד את הקבר אחת לשנה, לרוב ביום השנה, לעיתים אנו הולכים לקבר שקשה לנו, שאנו מתגעגעים או רוצים להתייחד עם היקר לנו. בחרנו מצבה יפה שתכבד את הנפטר אבל לאחר בחירת מצבה חשוב לשמור על המצבה ולדאוג לניקיונה ולתחזוקתה

מאת: רוני הכהןצרכנות12/02/192123 צפיות
העולם של הצבע מספק ציפוי חכם שגם מכיל גוון וגם מכיל את המענה לתכלית אשר לשמה הצבע הזה נרכש.

מאת: אבי דוידיצרכנות02/01/192321 צפיות
בקצרה על צביעה בתנור תוך סקירת היתרונות הרבים של השיטה.

מאת: רוני הכהןצרכנות18/11/182029 צפיות
גם רכישה של מזרון זול בעלות שהיא באופן משמעותי יותר נמוכה מביאה אל תפקוד נהדר, אם רק עושים בחירה נכונה.

מאת: shiritצרכנות12/11/181917 צפיות
מעוניינים ליצוק בעסק שלכם הרגשה ביתית שתגרום לעובדים ולאורחים שלכם לאהוב כל יום בעבודה? אתם זקוקים למכונת קפה לעסק!

מאת: Shaiצרכנות09/09/181963 צפיות
איך בוחרים מקלחונים? על מה חשוב להקפיד בעת ביצוע ההזמנה? כל מה שרציתם לדעת על החלק החשוב ביותר בחדר המקלחת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica