חפש מאמרים:
שלום אורח
14.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עו"ד ביטוח לאומי, סיוע במצבים קשים

מאת: אופקדיני עסקים14/11/20125292 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עו"ד ביטוח לאומי, למי הוא מסייע?

עו"ד ביטוח לאומי הוא עורך דין אשר תפקידו לסייע לזכאים לקצבה לממש את זכויותיהם אל מול המוסד לביטוח לאומי. עו"ד ביטוח לאומי יכול לסייע למי שאיבד את כושר עבודתו, בין אם בגלל תאונה, בין אם בשל מחלה ובין אם בשל פציעה, לקבל קצבה חודשים מהביטוח הלאומי על מנת שהוא ומשפחתו ימשיכו להתפרנס בכבוד.

עו"ד ביטוח לאומי מסייע גם לאלו אשר אין ביכולתם להשתכר במשכורת העולה על שכר המינימום המוגדר בשוק. במקרים מסוג זה עו"ד ביטוח לאומי יסייע בקבלת קצבה המכונה השלמת או הבטחת הכנסה, אשר תסייע לו להשלים את הכנסתו לסכום הרצוי. לבסוף, מסייע עו"ד ביטוח לאומי גם לאלו אשר עוסקים בעבודות משק בית, או שעבודתם היא במסגרת בית פרטי לממש את כל הזכויות המגיעות להם כעובדים מן המניין. כך, במקרים בהם ישנה הכרזה על פשיטת רגל לדוגמא, יסייע עו"ד ביטוח לאומי להתנהל אל מול המוסד לביטוח לאומי ולקבל את המגיע לעובדים במשק הבית.

עו"ד ביטוח לאומי אל מול המוסד לביטוח לאומי

רבים מהעובדים בשוק אינם מודעים כלל לזכויות המגיעות להם במסגרת החוק מאחר ותנאי העבודה בהם הם עובדים לקוקים בחסר. לעיתים, עובדים רבים חווים תאונות בעבודה הפוגעות ביכולתם להמשיך לעבוד, ללא סיוע של עו"ד ביטוח לאומי יתכן והם אינם יצליחו להתפרנס וישקעו בחובות כלכליים. עו"ד ביטוח לאומי מבצע את כלל ההתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי, ממציא את הטפסים הנדרשים, משתתף בוועדות השונות ומייצג את צד הלקוח.

עו"ד ביטוח לאומי מכיר היטב את החוק ויודע להתנהל בצורה יעילה אל מול הבירוקרטיה הנדרשת לצורך קבלת הקצבה. עו"ד ביטוח לאומי הופך את התהליך לקל יותר, נוח יותר וכמובן למהיר הרבה יותר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אופק

מאת: אופקריהוט 05/11/122514 צפיות
העצה הראשונה שאפשר להשיא למי שמבקשים לקנות שטיח לסלון הבית הוא- שימצא חן בעיניהם. בחירת מרקם השטיח וחזותו הם פרמטרים חשובים לבחירה, אבל מאחר שרובנו לא רוכשים שטיח מדי שנה חשוב לברר ולוודא כי השטיח המבוקש עשוי מסיבים איכותיים בצפיפות גבוהה.

מאמרים נוספים בנושא דיני עסקים

מאת: בנימין קלינגרדיני עסקים22/07/2277 צפיות
תוספת בניה היא הוספת שטח או קירוי שטח למבנה קיים ,בניית גדר, בריכה, הצבת ג'קוזי, סגירת מרפסת, פרגולה ועוד. זכויות הבניה של כל קרקע נקבעות בתכנית בניין עיר (תב"ע) והן מפרטות את היקף הבניה האפשרי במבנה. במקרים מסוימים, החוק מאפשר לבקש הקלות בהגשת בקשה לתוספת זכויות בניה וקווי בניין, הנתונות לשיקול דעת הוועדה המקומית. במידה וקיימות זכויות בניה שטרם מומשו במבנה – תוכלו לבקש מהועדה המקומית לתכנון ובניה היתר בניה לתוספת בניה, עד הגודל המותר לפי התב"ע. במידה ואין זכויות בניה לפעמים ניתן לבקש לנייד(לרכוש) זכויות בנייה מבעלי זכויות.

מאת: בנימין קלינגרדיני עסקים22/07/2282 צפיות
מהו רישיון עסק? על פי חוק רישוי עסקים תשכ"ח-1968, כל עסק הטעון רישוי בצו רישוי עסקים חייב ברישיון עסק לפתיחתו ולניהולו. רישיון לניהול עסק הינו מסמך הניתן על ידי העירייה המתיר את פתיחתו וניהולו של עסק לפי חוקים, תקנות ותנאים מכוח חוק רישוי עסקים. הרישיון ניתן לבעלי העסק המנהלים בפועל את העסק או האחראים לניהולו (אין קשר הכרחי בין בעלי העסק ובעלי הנכס). הבעלות של העסק מוגדרת לפי הרשום בטופס הרישיון שהוצא מטעם העירייה.

מאת: בנימין קלינגרדיני עסקים29/03/21464 צפיות
בתאריך 10.7.18 הצביעה מליאת הכנסת על תיקון 34 לחוק רישוי עסקים. הרפורמה הנוכחית ברישוי עסקים, הקרויה "רישוי עסקים דיפרנציאלי" מטרתה ליצור: איזון בין המטרות של חוק רישוי עסקים - שמירה על הציבור מפני נזקים (בריאותיים, בטיחותיים, סביבתיים וכד') - לבין עידוד הפעילות הכלכלית במשק וצמצום הפגיעה בעסקים. רפורמה זו היא בעצם המשך ישיר לרפורמה של 2012 ומשלימה אותה. גולת הכותרת של הרפורמה ב-2012 היא ההבנה שבכדי לייצר לבעלי העסקים וודאות, שקיפות ונגישות לדרישות החלות עליהם, יש לפרסם מפרטים אחידים. הרפורמה הנוכחית שואפת לשפר ולייעל את תהליך הרישוי, ובעצם יש לומר תהליכי הרישוי, משום שהיא מגדירה תהליכי רישוי שונים המותאמים לסוגי העסקים השונים ומכאן שמה "רישוי עסקים דיפרנציאלי" פעימה ראשונה של הרפורמה נכנסה לתוקף ב-1.1.19

מאת: בנימין קלינגרדיני עסקים04/01/21698 צפיות
מדריך אודות עבודות הפטורות מהיתר בנייה מדריך זה מפרט את סוגי העבודות והמבנים הפטורים מהיתר בנייה, על פי תקנות התכנון והבנייה (עבודות ומבנים הפטורים מהיתר), התשע"ד – 2014.

מאת: בנימין קלינגרדיני עסקים04/01/21645 צפיות
על פי הנחיות היועץ המשפטי לממשלה בנוגע לרישוי עסקים במבנים שאינם מוסדרים, במקביל לבדיקת גורמי הרישוי השונים, המחלקה לתכנון ולרישוי הנדסי בודקת אם הבקשה תואמת את דיני התכנון והבנייה בנושאים הבאים: חוקיות המבנה והיתר הבנייה. באם אין היתר בנייה – מידת העמידה בהגדרות המאפשרות רישיון עסק ללא היתר בנייה. התאמת השימוש בנכס לייעוד המבנה על פי היתר הבנייה ותכנית בניין עיר (תב"ע).

מאת: עידן שלומןדיני עסקים12/07/20673 צפיות
ב 15 לספטמבר 2019 חוקק אחד החוקים החשובים ביותר בשנים האחרונות בכל הנוגע לכלכלה בישראל. מדובר על חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי שמחליף את התהליך של "פשיטת רגל" כפי שהיה קיים במשך עשרות שנים וגרם נזק רב לחייבים, לנושים ולמערכת המשפט בישראל.

מאת: רוי ורלדיני עסקים29/01/20892 צפיות
ישנם אנשים רבים שמצאו הצלחה על ידי השקעה ברכוש מסחרי. אין שום קסם בלספק לך חיים מצליחים. תזדקק לידע עובד בנושא נדל"ן, להיות בעל ניסיון בשוק וניסיון בענף. מאמר זה מכיל כמה טיפים שיעזרו לכם להתחיל בהרפתקה שלכם ללמוד יותר על הפעלת נדל"ן מצליח.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica