חפש מאמרים:
שלום אורח
21.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

למד כיצד להצליח בנדל"ן מסחרי

מאת: רוי ורלדיני עסקים29/01/20201275 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כאשר מחליטים בין שני נכסים מסחריים קיימא, חשוב בגדול! באופן כללי, הדבר דומה לעיקרון הרכישה בכמויות גדולות; אם אתה רוכש יותר יחידות, כל היחידה פחותה.

בבחירת מתווך קחו בחשבון את ניסיונם בנדל"ן מסחרי. וודאו שיש להם מומחיות משלהם בתחום הרצוי בו אתם מוכרים או קונים. עליכם להתקשר עם אותו מתווך.

עליך לנסות להבין את הרווח התפעולי (NOI) הנקי של הנכס המסחרי שלך.

זה ימנע מבעיות עתידיות לאחר המכירה.

אם ברצונך לשכור את הנכסים שתרכוש, מצא בניינים שהוקמו בפשטות ומוצקה. אלה ימשכו דיירים פוטנציאליים במהירות מכיוון שהם באיכות גבוהה יותר ובעלי הופעה נחמדה יותר.

וודא שתהיה לך הגישה הנכונה שיש בה כלי עזר על נדל"ן מסחרי. העסק הספציפי שלך עשוי להזדקק לשירותים נוספים, אך לכל הפחות, אך ככל הנראה צריך להיות ביוב, ביוב, טלפון, גז.

אתה רוצה גם לקחת בחשבון את השכונה של כל נדל"ן מסחרי שנמצא כשאתה עשוי להתעניין בו. אם השירות שאתה מציע ימשוך אנשים אמידים פחות, חפש נכסים מסחריים בשכונה שמרנית יותר.

פרסם את הנדל"ן המסחרי למרחוק. מוכרים רבים מניחים בטעות כי הנכס שלהם מיועד רק לקונים מקומיים. משקיעים רבים מוצאים את זה מושך לרכוש נכסים במחיר משתלם מחוץ לתחום הישיר שלהם.

יתכן שתצטרך לבצע תיקונים או שיפורים במרחב שלך לפני שתוכל לעבור לגור. יתכן וזה יכלול שיפורים שטחיים כמו צביעה או סידור הרהיטים ביתר יעילות.

ישנם הבדלים בין מתווכים בסוכני הנדל"ן המסחריים. חלק מהסוכנים מייצגים דיירים בלבד, ואילו אחרים ישמשו את הדיירים וגם את בעלי הבית.

קחו בחשבון את הטבות המס הטובות שתקבלו באמצעות נכסים מסחריים למטרות השקעה. המשקיעים בדרך כלל מקבלים הקלות מס הן על הטבות ריבית והן על הטבות פחת. עם זאת, לעיתים משקיעים מקבלים "הכנסות פנטום", המכונה גם "הכנסות פנטום". עליכם להכיר הכנסות מסוג זה לפני ההשקעה.

אם לא תעשה זאת, בסופו של דבר אתה עשוי לשלם ביוקר על טעות שנמנעת בקלות גם אם היית יכול לבצע הליך של פינוי דירה לפני כן.

גלה כיצד מתווך הנדל"ן שלך מנהל משא ומתן לפני שאתה בוחר אותם. אולי תרצו לשאול אותם כמה ניסיון והכשרה יש להם בפועל. כמו כן, הקפידו לשאול לגבי סגנון עבודתם כדי להבטיח כי הם ינהגו לפי אתיקה בעת ביצוע עסק ויכולים להשיג לכם את המבצעים הטובים ביותר.

שאל את חברת המתווך כיצד הם מרוויחים כסף. התגובה האידיאלית היא שהם מסוגלים לאזן את האינטרס שלך עם שלך. עליכם לדעת אם סדרי העדיפויות שלהם להרוויח כסף הולכים לפשוט את צרכי הנדל"ן שלכם.

אתה עשוי להיות אחראי לניקוי נכס שנפגע כתוצאה מפסולת סביבתית. האם אתה מודע לשאלה האם הנכס במישור שיטפון או לא? יתכן שתרצה להעריך מחדש את בחירתך ואת הסכם שותפות. אתה יכול לפנות למקומות הערכת סביבה כדי לקבל מידע על האזור בו אתה שוקל לקנות משהו.

אם אתה יודע איך לעשות זאת, אתה יכול להשיג הצלחה בענף הנדל"ן המסחרי. זכור את הרעיונות במאמר זה, ואז החל את מה שאתה יכול על העסק שלך. הישאר רעב למידע ורעיונות חדשים כדי לשמור על עסק חזק. אתה תצליח יותר ויותר ככל שתצבור ניסיון.

 תגיות המאמר: נדלן, עסקים, עורכי דין


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מוזמנים לבקר באתר הבית

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רוי ורל

מאת: רוי ורלדיני תאגידים17/04/201321 צפיות
מימון אישי אינו נוגע רק לכסף. יש בו מידע נוסף על השכל הישר והמיושן. ניהול הכספים שלך הוא דבר שנלמד ורוב האנשים לומדים אחרי שהם כבר נקלעו לחובות. קחו את הטיפים הבאים ברצינות ונסו ליישם שינויים אלה בכספכם על מנת לחיות חיים מאושרים יותר ונטולי לחץ.

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי13/04/20823 צפיות
כשאתה מתמודד עם סוגיה זו, הצעד הראשון שלך הוא להכיר את תקנות פשיטת הרגל המקומיות שלך. מדינות שונות משתמשות בחוקים שונים הנוגעים לפשיטת רגל. לדוגמה, במדינות מסוימות אתה יכול להחזיק את הבית ואת המכונית שלך, אבל באחרים לא. עליכם להכיר את החוקים לפני הגשתם לפשיטת רגל.

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/03/20978 צפיות
נדל"ן יכול לספק לך אפשרות השקעה נהדרת. ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שרוכשים נכס להשקעה. המידע הבא יעזור לכם למצוא הצלחה.

מאת: רוי ורלביטוח29/01/201260 צפיות
נדל"ן מסחרי הוא עסק רווחי מאוד עבור אנשים רבים. אין בזה שום קסם. אתה צריך ידע, מוסר עבודה טוב ויש לך את הדחף להצליח. במאמר זה יש כמה הצעות שיעזרו לכם בנדל"ן. לפני שאתה רוכש נכס כלשהו, ​​התבונן ברמות ההכנסה המקומיות, בשיעור האבטלה והאם האזור הזה גדל או לא. אם אתה מסתכל על נכס שקרוב לדברים כמו אוניברסיטה, מרכזי תעסוקה, אוניברסיטאות או חברות גדולות, ייתכן שתוכל למכור אותו מהר יותר ובכסף רב יותר.

מאת: רוי ורלדיני עסקים29/01/201252 צפיות
נכסים תעשייתיים ומסחריים מגיעים לשוק כל הזמן, אך נכסים מסוג זה אינם מקבלים רשימות מועדפות כמו בתים רגילים. בין אם קונים או מוכרים, אל תימנעו משא ומתן. להישמע ולהילחם כדי להשיג לעצמך מחיר הוגן לרכוש. צלם תמונות דיגיטליות של תמונות הבניין. ודא שיש לך כל הליקויים שנמצאים בתמונות שאתה מצלם (דברים כמו חורים, כמו חורים בקיר, ושטיחים פגומים או מלוכלכים.

מאת: רוי ורלייעוץ משפטי25/01/191371 צפיות
זו הסיבה מדוע יש צורך ייתכן שתצטרך עזרה. המאמר להלן מספק עצות מצוינות כדי לעזור לך לנצח במקרה שלך פגיעה אישית.

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/01/19941 צפיות
פגיעה אישית היא עניין רציני ואתה לא צריך לקחת את זה בקלות. ללא קשר לתוצאה של המקרה, לקחת מישהו למשימה על רשלנות שלהם הוא יותר מוצדק. להלן המאמר שלהלן יעזור לך עם כל ענייני הפגיעה האישית שלך.

מאמרים נוספים בנושא דיני עסקים

מאת: בנימין קלינגרדיני עסקים22/07/222537 צפיות
תוספת בניה היא הוספת שטח או קירוי שטח למבנה קיים ,בניית גדר, בריכה, הצבת ג'קוזי, סגירת מרפסת, פרגולה ועוד. זכויות הבניה של כל קרקע נקבעות בתכנית בניין עיר (תב"ע) והן מפרטות את היקף הבניה האפשרי במבנה. במקרים מסוימים, החוק מאפשר לבקש הקלות בהגשת בקשה לתוספת זכויות בניה וקווי בניין, הנתונות לשיקול דעת הוועדה המקומית. במידה וקיימות זכויות בניה שטרם מומשו במבנה – תוכלו לבקש מהועדה המקומית לתכנון ובניה היתר בניה לתוספת בניה, עד הגודל המותר לפי התב"ע. במידה ואין זכויות בניה לפעמים ניתן לבקש לנייד(לרכוש) זכויות בנייה מבעלי זכויות.

מאת: בנימין קלינגרדיני עסקים22/07/222495 צפיות
מהו רישיון עסק? על פי חוק רישוי עסקים תשכ"ח-1968, כל עסק הטעון רישוי בצו רישוי עסקים חייב ברישיון עסק לפתיחתו ולניהולו. רישיון לניהול עסק הינו מסמך הניתן על ידי העירייה המתיר את פתיחתו וניהולו של עסק לפי חוקים, תקנות ותנאים מכוח חוק רישוי עסקים. הרישיון ניתן לבעלי העסק המנהלים בפועל את העסק או האחראים לניהולו (אין קשר הכרחי בין בעלי העסק ובעלי הנכס). הבעלות של העסק מוגדרת לפי הרשום בטופס הרישיון שהוצא מטעם העירייה.

מאת: בנימין קלינגרדיני עסקים29/03/21834 צפיות
בתאריך 10.7.18 הצביעה מליאת הכנסת על תיקון 34 לחוק רישוי עסקים. הרפורמה הנוכחית ברישוי עסקים, הקרויה "רישוי עסקים דיפרנציאלי" מטרתה ליצור: איזון בין המטרות של חוק רישוי עסקים - שמירה על הציבור מפני נזקים (בריאותיים, בטיחותיים, סביבתיים וכד') - לבין עידוד הפעילות הכלכלית במשק וצמצום הפגיעה בעסקים. רפורמה זו היא בעצם המשך ישיר לרפורמה של 2012 ומשלימה אותה. גולת הכותרת של הרפורמה ב-2012 היא ההבנה שבכדי לייצר לבעלי העסקים וודאות, שקיפות ונגישות לדרישות החלות עליהם, יש לפרסם מפרטים אחידים. הרפורמה הנוכחית שואפת לשפר ולייעל את תהליך הרישוי, ובעצם יש לומר תהליכי הרישוי, משום שהיא מגדירה תהליכי רישוי שונים המותאמים לסוגי העסקים השונים ומכאן שמה "רישוי עסקים דיפרנציאלי" פעימה ראשונה של הרפורמה נכנסה לתוקף ב-1.1.19

מאת: בנימין קלינגרדיני עסקים04/01/211117 צפיות
מדריך אודות עבודות הפטורות מהיתר בנייה מדריך זה מפרט את סוגי העבודות והמבנים הפטורים מהיתר בנייה, על פי תקנות התכנון והבנייה (עבודות ומבנים הפטורים מהיתר), התשע"ד – 2014.

מאת: בנימין קלינגרדיני עסקים04/01/211050 צפיות
על פי הנחיות היועץ המשפטי לממשלה בנוגע לרישוי עסקים במבנים שאינם מוסדרים, במקביל לבדיקת גורמי הרישוי השונים, המחלקה לתכנון ולרישוי הנדסי בודקת אם הבקשה תואמת את דיני התכנון והבנייה בנושאים הבאים: חוקיות המבנה והיתר הבנייה. באם אין היתר בנייה – מידת העמידה בהגדרות המאפשרות רישיון עסק ללא היתר בנייה. התאמת השימוש בנכס לייעוד המבנה על פי היתר הבנייה ותכנית בניין עיר (תב"ע).

מאת: עידן שלומןדיני עסקים12/07/201095 צפיות
ב 15 לספטמבר 2019 חוקק אחד החוקים החשובים ביותר בשנים האחרונות בכל הנוגע לכלכלה בישראל. מדובר על חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי שמחליף את התהליך של "פשיטת רגל" כפי שהיה קיים במשך עשרות שנים וגרם נזק רב לחייבים, לנושים ולמערכת המשפט בישראל.

מאת: רוי ורלדיני עסקים29/01/201252 צפיות
נכסים תעשייתיים ומסחריים מגיעים לשוק כל הזמן, אך נכסים מסוג זה אינם מקבלים רשימות מועדפות כמו בתים רגילים. בין אם קונים או מוכרים, אל תימנעו משא ומתן. להישמע ולהילחם כדי להשיג לעצמך מחיר הוגן לרכוש. צלם תמונות דיגיטליות של תמונות הבניין. ודא שיש לך כל הליקויים שנמצאים בתמונות שאתה מצלם (דברים כמו חורים, כמו חורים בקיר, ושטיחים פגומים או מלוכלכים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica