חפש מאמרים:
שלום אורח
25.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טעויות נפוצות בבחירת טבעות אירוסין

טבעת אירוסין היא טבעת הניתנת לאישה ביום אירוסיה. לא מדובר בטבעת נישואין וההבדל בין השתיים רב. טבעת נישואין היא בחירתו האישית של הגבר. המחיר שהוא משקיע בטבעת, המראה והיוקרה שלה, גודל היהלום וסוג הזהב, כל אלה נתונים לבחירתו ומהווים סמל לאהבתו, נאמנותו ורצינותו לשאת חברתו לאישה.

בחירת הטבעת המתאימה

אין זה סוד, גברים לא מבינים דבר בתכשיטים ככלל ובטבעות בפרט. עבורם טבעות אירוסין הן עולם מסתורי לחלוטין וההבדל בין טבעת יהלום אחת לשכנתה הוא בגדר תעלומה ממש. חוסר ניסיון זה מוביל לטעויות רבות בעת בחירת טבעות אירוסין עבור אהובותיהם ואין מתכון בטוח יותר להרוס הצעת נישואין רומנטית בעזרת טבעת אירוסין מאכזבת ולא מתאימה.

הטעויות הנפוצות ביותר בבחירת טבעת אירוסין

טעות במידה – הרבה חתנים צעירים טועים טעות גדולה במידת הטבעת. טבעות אירוסין גדולות מדי יחליקו מאצבעה של האישה וטבעות קטנות מדי, אף גרועות מכך, מכיוון שהן לא יצליחו לעלות על אצבעותיה והיא לא תוכל לענוד אותן כלל. טעות זו יכולה להוות אכזבה גדולה ולכן כדאי להשאיל בסתר את אחת מטבעותיה של בחירת לבך ולקנות טבעת שתתאים בול!

טעות בסגנוןטבעות אירוסין מעוצבות בעיצובים שונים ומגוונים. לכל אישה יש סגנון מיוחד אותו היא מעדיפה על פני אחרים. נשים מסוימות אוהבות טבעות עדינות וקטנות, בעוד שיש אלו המעדיפות טבעות גדולות עם נוכחות מרשימה. חשוב לשים לב לאופייה ולהעדפותיה של האישה לעתיד, כדי לקלוע לטעמה ולקנות עבורה טבעת בסגנון שלה

היעדר יהלום – מי שרוכש טבעת אירוסין ללא יהלום, מפספס את כל הנקודה. טבעת נישואין זו טבעת חלקה ללא כל קישוט או אבן חן. טבעת הנישואין נועדה להיות צנועה ולא לערב את עולם החומריות באירוע רוחנית כמו ברית הנישואין. אירוסין לעומת זאת, זה האירוע המתאים להרשים את אהובתך, להפתיע אותה בטבעת יוקרתית עם יהלום ענק המרצד באלפי צבעים שונים.  
קניה משותפת – הטעות הגדולה אותה עושים מרבית הגברים החוששים לקחת סיכון, היא כמובן קניה משותפת של טבעת האירוסין. מובן מאליו שלקחת את ארוסתך לחנות ולבקש ממנה לבחור את הטבעת האהובה עליה זו הדרך הבטוחה ביותר לא לטעות את כל הטעויות המוזכרות לעיל. אולם, קניה משותפת של טבעת אירוסין הורסת לחלוטין את אלמנט ההפתעה. כל טעות במידה או בעיצוב אפשר לתקן, להחזיר ולהחליף, אך ההפתעה על פניה של אהובתך בעת שאתה כורע ברך ומציע לה נישואין, שווה יותר מאלף יהלומים גם יחד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאור תכשיטים | טבעות אירוסין

חברת מאור תכשיטים נוסדה בשנת 1999 על ידי יהלומן בלגי בעל ותק של למעלה מ-35 שנה בתחום היהלומים והתכשיטים. הניסיון רב השנים וההיכרות המעמיקה עם התחום מאפשרים לחברה לעבוד עם מיטב הספקים והיצרנים בארץ ובעולם ולהציע ללקוחתיה תכשיטי זהב ויהלומים איכותיים במחירים משתלמים במיוחד.

טלפון: 03-6132248

למעבר לאתר שלנו לחצו על הקישור הבא:
http://www.mjm.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת טבעות אירוסין

מאת: טבעות אירוסיןטבעות אירוסין ונישואין28/05/13848 צפיות
יהלומים, ידידיה הטובים ביותר של כל אשה הם אבן שקשה לעמוד בקסמה. נשים נחלקות לשתי קבוצות: אלו שהגשימו חלום ויש להן טבעות יהלום ואלו שמביטות בהן בקנאה. הגיע הזמן להגשים לה חלום ולרכוש לה טבעת חלומית. הגיע גם הזמן שתרכשי לעצמך מתנה מיוחדת במינה לכל החיים.

מאת: טבעות אירוסיןטבעות אירוסין ונישואין29/04/13722 צפיות
טבעת יהלום פשוטה שענודה על אצבעה של עלמה צעירה אומרת רק דבר אחד – בקרוב היא הולכת לעמוד תחת חופה וקידושין ולהתאחד עם בחיר ליבה. במידה ואתה מתכוון לרכוש עבור זוגתך טבעת יהלום בזמן הקרוב, ההמלצה הראשונה שלנו היא לנשום עמוק ולהירגע.

מאת: טבעות אירוסיןטבעות אירוסין ונישואין24/01/13723 צפיות
הרגע המרגש הזה בחיים, שבו אתה מציע לה נישואין, צפוי להיות אחד הרגעים החשובים בחייך. אולם, לפניו, לפני הרגע הגדול והחשוב הזה, ישנו רגע נוסף, הרגע שבו עליך לבחור את טבעת האירוסין המתאימה.

מאת: טבעות אירוסיןטבעות אירוסין ונישואין24/12/12821 צפיות
הוא כורע ברך לפניה ומציע לה את ליבו ואת אהבתו הניצית, היא פורצת בדמעות אושר ונענית בחיוב. הטבעת המרשימה מחליקה על אצבעה בדיוק מושלם והם חותמים את ההסכם בנשיקה מלאת אהבה. כולנו מכירים את התרחיש הזה בעל פה, אך האם אנו יודעים באמת מה מסמלת הטבעת אותה מעניק הגבר לבחירת ליבו?

מאת: טבעות אירוסיןטבעות אירוסין ונישואין28/11/12735 צפיות
טבעת אירוסין משחקת תפקיד מפתח בהצעת נישואין לאהובתך. כל אחת חולמת מילדותה על אביר חלומותיה אשר כורע ברך לפניה וחושף בפניה טבעת יהלום מושלמת ומסנוורת ביופייה. אם החלטת להציע נישואין לאהובתך, הגיע הזמן ללמוד דבר או שניים על טבעת האירוסין.

מאת: טבעות אירוסיןטבעות אירוסין ונישואין28/11/12807 צפיות
לטבעות אירוסין היסטוריה ארוכת שנים. בתרבויות רבות בעולם, הגברים העניקו לנשים טבעות כסמל לאהבה, כבוד, מחויבות הדדית ונאמנות. טבעות אירוסין נפוצות בכל רחבי העולם וגם ביהדות. הן עברו גלגולים רבים ושזרו לתוכן משמעויות רבות.

מאת: טבעות אירוסיןטבעות אירוסין ונישואין22/10/12765 צפיות
מטרתה של הענקת טבעות אירוסין לנשים היא אחת - ענידת טבעת אירוסין מעידה על כך כי האישה העונדת אותה עומדת להינשא. טבעות אירוסין מיוחדות הן בעיקר משתנה תלוי בעיצוב. ניתן לעצב ולשבץ אותן באינסוף דרכים כמו כל תכשיט אחר.ניתן לשחק עם צבעי היהלום, גדלי היהלום, סוג המתכת, צורת העיצוב ועוד.

מאמרים נוספים בנושא טבעות אירוסין ונישואין

מאת: אוהד פרקשטבעות אירוסין ונישואין09/08/202537 צפיות
מי מאתנו לא הייתה בקשר שנימשך שנים, ולבסוף כשאר האולטימטום היה על השולחן "או שמתחתנים או שנפרדים" זה נגמר בפרידה. ואז שנתיים אחרי את מוצאת את עצמך ללא זוגיות חדשה.

מאת: אוהד פרקשטבעות אירוסין ונישואין09/08/202505 צפיות
הצעת נישואין היא אחד מהרגעים הכי חשובים בכל מערכת יחסים, זה הצעד הגדול לקראת השלב הבא נישואין והקמת תא משפחתי.

מאת: שרון צרפתיטבעות אירוסין ונישואין04/12/182012 צפיות
כמה רעיונות מקוריים עבור הצעה של נישואין

מאת: כותבים תחלסטבעות אירוסין ונישואין01/10/161594 צפיות
הגיע הזמן ואתם בשלים להצעת נישואין, ההוצאות הגדולות מתקרבות ביניהם רכישת טבעת אירוסין. ההתלבטות היכן לרכוש טבעות אירוסין גורמת לכם כאב ראש לא קטן, מאחר שיש המון חנויות תכשיטים פזורים בכל הארץ. כאן נבהיר לפניכם כמה עובדות אותם לא שמעתם מעולם, הסוד היכן המקור לרכישת טבעות אירוסין בזול? זכרו זול לא בהכרח אומר שתרכשו טבעת אירוסין לא מכובד, זול במאמר זה יבהיר את פער המחירים בשיטת הקנייה הישירה.

מאת: רוני הכהןטבעות אירוסין ונישואין10/06/161541 צפיות
רוצים לגמרי להפתיע עם עיצוב שאפשר למצוא רק אצל חנות של תכשיטי מעצבים? כדאי שתדעו מה הסגנון של האישה שאותה אתם מעוניינים להפתיע על מנת שהסגנון המאוד ספציפי של מעצב תכשיטים יהיה רלבנטי עבורה.

מאת: kereninaטבעות אירוסין ונישואין07/09/152299 צפיות
התארסתם ? מזל טוב! הנה המדריך המלא איך לבחור טבעת אירוסין

מאת: Guy Dinayטבעות אירוסין ונישואין20/07/151632 צפיות
כאשר הנך מעוניין להפתיע את חברה שלך בהצעת נישואין עם טבעת אתה עלול לבחור טבעת שהיא לא תאהב. קיים מגוון עצום שלטבעות יהלומים בעיצובים שונים, סגנונות שונים ושילובים נהדרים. עכשיו השאלה- איך בוחרים?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica