חפש מאמרים:
שלום אורח
15.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סוף העולם, שמאלה

"זהוסוף העולם , סוף העולם , זה התחיל שהפסקנו לחלום..." אז אולי זה כמו בשירשל אביב גפן , התחיל כשהפסקנו לחלום , להאמין או לייצור את המציאותשרצינוואם זה סוף העולם אז כנראה אנחנו בכיוון הנכון.

נבואתהמאיה המדוברת לפחות שנתיים באופן אינטנסיבי מגיעה לנקודת היישורת,לנקודהשבה על פי נבואת המאיה המיינד שלנו , המחשבה עובר ממימד אחד שלחשיבהקווית ולינארית למימד חשיבה רחב יותר ובעל מימד עמוק יותר, ככהשמדוברבשינוי התפתחותי חיובי ושיישרת כל את מי שעוסק בהתפתחות רוחנית.

אמה,מה ? בני האדם במיוחד בכלי תקשורת אלו ואחרים מאוד אוהבים את הדרמה סביבהעניין ככה יצא שבעיקר מדברים על סוף העולם וקצת פחות על החלק החיוביבעניין , ככה זה שנמצאים בתוך הלא נודע...

סבירלהניח שהשינוי האנרגטי שכבר החל לפני כמה שנים טובות פשוט יגיע לשיאווייצור שינוי אנרגטי רק  אצל אלו שרוצים בו, כמה הרבה יותר נוח להיות במקוםשבו אנחנו מכריזים בדרמטיות על שינויים מרחיקי לכת בכלל האנושות...למשעהרבים מהשינויים האלו קורים וכבר קרו בעשרים שנים האחרונות.

הפחדשמלווה תמיד את הלא נודע כלומר החיים , הולך ומתעצם בשנים האחרונות, כלהאנושות הולכת ומשתכללת בחיפוש אחר " בטחונות" כאלו ואחרים או יותר נכון אתהאשלייה שיש לנו בטחון ועוגנים בחיים.
כלתעשית הביטוחים הפורחים למינהם מבוססת על יצירת העוגנים האלו והבטחונותכאשר אנחנו  מבטחים את עצמנו , מקבעים את עצמנו בעבודות או דפוסים מסויימיםרק בשביל לייצור  לעצמנו איזה אשליית שליטה כזו או אחרת.

כחלקיצירתאשליית "הבטחון"המוח שלנו כל הזמן עסוק. זיכרון רודף זיכרון. רצףהמחשבותהבלתי פוסק מביא אותנו לחיות כל הזמן מחוץ להווה של כאן ועכשיו.אנחנוקמים בבוקר וחושבים על כל התוכניות לאותו יום, עבדים לטלפוניםהניידים,לאלף ואחד גירויים בלתי פוסקים. כמו עכברי מעבדה שרצים שוב ושובאת אותוסיבוב באותו מקום, רק שה'נוף' לעיתים שונה. אנחנו מכורים. מכוריםלשליטה,מכורים להרגלים שלנו, לעבודה שלנו, אפילו בחופשות. כמה פעמים שמעתםאנשיםחוזרים מחופש עייפים ורוצים עוד כמה ימים בכדי לנוח? גם בחופשהאנחנובשליטה, מכורים למתח, לציפיות שלנו, לפעילות הבלתי נפסקת הזו.

אזכן אולימבחינת כמה אנשים יש מצב ששינוי אנרגטי בכל רמה שלא תהייה  מתפרשתבדרמטיות בלתי מתפשרת כ"סוף העולם" אותי זה בעיקר מצחיק נבואת המאיהותאריך קפיצת התדר , מביא איתו שלל רעיונות , ספקולציות ופרשנויות כל אחדמנקודת המבט שלו , שהאמת היא שאנחנו בכלל לא יודעים מה יביא הרגע הבא, הדקההבאה ...אך בסופו של דבר אולי ההבנה היחידה ששוב מתבקשת היא שבאמת,באמת...פשוט אין לנו שליטה על החיים, השליטה היחידה טמונה בדרך שבה אנחנומגיבים לסיטואציות שכל יום פוגשות אותנו.

לאן נושבת הרוח בפייסבוק הצטרפו לרשימת התפוצה של הניוזלטר
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

לילה בן הרוש - מפיקה ויח"צנית, בעלת רקע אקדמאי בפסיכולוגיה ויוצרת בתחומי ציור,צילום כתיבה.
כותבת במעריב-nrg ומסקרת סדנאות ופסטיבלים מעולם המודעות והצמיחה האישית.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לילה בן הרוש

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי10/10/21565 צפיות
כנס מארג מתקיים הסתיו הקרוב בפעם השישית בכפר הנופש של קיבוץ כפר רופין . במהלך שלושת ימי הכנס מתרכזים טובי מנחי הטנטרה של מארג בהובלת סוג'יי ומורן מייסדי מארג. בסופשבוע קסום מציע הכנס מגוון רחב של סדנאות בתחומי הטנטרה ומיניות המועברים על ידי מנחים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום, תוך כדי שמירה על בריאות המשתתפים והחלת התו הירוק על כל באי הכנס.

מאת: לילה בן הרוש יחסי ציבור25/07/213856 צפיות
עסקים קטנים יכולים לייצור לעצמם יחסי ציבור בדיוק כמו כל עסק גדול ! באמצעות שליחת הודעות לעיתונות ושיווק אינטרנטי יעיל, גם אתה יכול להשיג פרסום חינם לעסק שלך. בעיתונות כל הזמן ! כל יום כל שבוע מחפשים סיפורים ומוצרים מעניינים לפרסם !

מאת: לילה בן הרוש יחסי ציבור19/07/213818 צפיות
יחסי ציבור למעשה הן פעולות שנעשות על ידי איש יחסי ציבור שמטרתן להשפיע על דעת הקהל באמצעות תקשורת המונים עיתונות( כתובה אינטרנטית ומודפסת ), רדיו , טלוויזיה ואינטרנט בערוצים השונים. היום בניגוד לעבר רוב המידע שלנו מגיע מערוצי התקשורת השונים ולכן פעולות יחסי הציבור של כל חברה או עסק ישנה השפעה רבה. יחסי ציבור בניגוד לפרסום ולשיווק היא פעולה ארוכת טווח ואיננה יעילה אם היא מתבצעת באופן חד פעמי. איש יחסי הציבור תפקידו להעביר מידע לעיתונאי וביחד לייצור אייטמים וכתבות.

מאת: לילה בן הרוש עסקים קטנים ובינוניים12/07/211388 צפיות
דווקא ברגעי ההצלחה חייבים להמשיך ! פרסום , שיווק ויחסי ציבור הם אינם פעולות חד פעמיות שעושים רק שהעסק זקוק להחייאה ויש ביומן יותר ימים ריקים מאשר מלאים , הפעולות האלו הם חלק שוטף מניהול העסק ודווקא בתקופות שופעות וטובות יותר של העסק שיש תזרים כספים יותר נזיל , שם זה בדיוק הזמן שבו אפשר וצריך להמשיך לחזק את המותג או, את העסק בנוסף להתחדשות בלתי פוסקת.

מאת: לילה בן הרוש העצמת נשים16/07/204994 צפיות
אני מזמינה אותך לגלות יחד איתי, איך אפשר לחוות חיבור ועוצמה פנימית גם בימים אלה, כשהאפשרות להיפגש מאתגרת יותר מהרגיל. אנחנו בשאקטי בי, יצרנו ספריית תכנים עשירה ומרתקת שתוציא אותך למסע עמוק ומשמעותי דרך מגוון סדנאות ומפגשים עם נשים מעוררות השראה, בנושאים שנוגעים לחיי ולחייך: זוגיות, הורות, תקשורת, עסקים, מודעות, פריון, התפתחות אישית ועוד.

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/191317 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי24/02/192339 צפיות
הזדמנות להפגש , לחוות, להיות למדוט, לרקוד, לנוע לנשום, לגעת בלב… סופשבוע מלא בסדנאות ואנשים בריקודים ומפגשים בהנחיית מנחים מובילים מצוות “מארג” וכמובן עם סוג’יי ומורן במשך 3 ימים נצעד יחד בנבכיה של הטנטרה והתרפיה נכיר עוד את עצמנו, נלמד את פעימות הלב ,סופשבוע שכולו חוויה טנטרית רכה ומלאת קסם בואו לחגוג את החיים – למצוא בית לאהבה

מאמרים נוספים בנושא רוחניות - כללי

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי12/11/191324 צפיות
בעת שהספינה היקרה בעולם טבעה בים, לא היה בכוחו של שום כסף שבעולם להציל חיי אדם. עשירים לא קבלו יחס מועדף. עשירים ועניים פלסו דרכם יחד, ונדחפו יחד לסירות ההצלה ללא הבחנה.

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי29/04/19104899 צפיות
כתיבת ספר תורה הינה מצווה נעלה וחשובה עד מאד, מצווה זו הינה מצוות עשה מהתורה, האחרונה במניין תרי''ג המצוות. מי שזוכה לקיים את המצווה הזו, מעלה עליו הכתוב כאילו קיבל את התורה בהר סיני.

מאת: עופר שלורוחניות - כללי02/10/182261 צפיות
ספרי חומש

מאת: רוני הכהןרוחניות - כללי01/07/181936 צפיות
כולם מחפשים אחר הכוונה, והדת היא כבר לא הכלי היחיד אשר זמין על מנת להגיע אל איזון הנפש מלבד רפואה.

מאת: SEOMANרוחניות - כללי22/01/181517 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך לאזן את הגוף בקלות ולהתחיל להכניס יותר שפע אל חייכם, הרי כי עכשיו גם אתם תוכלו לעשות זאת בעצמכם. כל שעליכם לעשות זה לאמץ לכם את אחת מהשיטות עתיקות היומין אשר הגיעו אלינו היישר מן המזרח. על מנת שאנרגיית הצ'י תוכלו לזרום בחייכם, תוכלו להתחיל ולהתאמן בטאי צ'י, צ'י קונג, סו ג'וק ,מדיטציות, רייקי, הילינג, יוגה ושיטות נוספות. היום נדבר על הדרכים האפקטיביות ביותר לריפוי הגוף והנפש אשר יתחילו לגרום לכם להרגיש שינוי משמעותי בחייכם ולאורך זמן.

מאת: דוד דרומררוחניות - כללי14/08/162454 צפיות
הכותל המערבי (בקיצור: הכותל) הוא אחד מארבעת קירות התמך המקיפים את הר הבית זה כאלפיים שנה, משלהי תקופת בית שני ועד ימינו. במסורת היהודית מיוחסת לכותל המערבי קדושה יתרה,

איך לקבל אנרגיה למכור, איך למכור עם חשק, איך להרגיש טוב למכור, למה עבודה במכירות שוחקת, איך לאהוב למכור, איך ליהנות לעבוד במכירות, תמיכה נפשית, מאמן אישי מומלץ: וכאן תתבאר עוד נקודת מבט, לאיך וכיצד איש המכירות אמור לקבל אנרגיה למכור את המוצר שלו ללקוחות. והדרך לכך היא, על ידי זה שאיש המכירות ישאל את עצמו, האם הייתי מוכר את המוצר הזה לאנשים, גם אם לא היית מרוויח מכך כסף?! ז"א שעל איש המכירות לדמיין לעצמו מצב, שבו הוא כאיש מכירות לא צריך כסף, משום שיש לו מספיק כסף, אבל מצד שני ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica