חפש מאמרים:
שלום אורח
11.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עיצוב פנים למטבחי חוץ לגינות - ואלמנטים לאחסון מזון

מאת: taliyaעיצוב פנים08/01/201348024 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קיימות הרבה אפשרויות בעידן זה לגבי עיצוב פנים, ובייחוד בשיפוץ ועיצוב מטבחים, זה תחום רחב שנמצאים בו הרבה סוגי עיצובים ואופציות בחירה. ישנם המון אפשרויות לרכוש בימינו מטבח:ממעצב? מאדריכל? מנגר? ומיבואן? מחברה?. מה טוב לנו? ואילו אפשרויות יש בשבילנו לקנות מטבח מפולימר? על הכל נפרט כאן. נסביר לגבי כל אופציה אפשרית, וניתן 2-3 דוגמאות בשביל שתהיה לכם אפשרות לקבל רעיונות.

מה זה מטבחי חוץ ולמה לנו להקים מטבח בגינה שלנו?

בשנתיים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר עיצובים חיצוניים והקמתו של מטבח מחוץ לבית, כן כן ממש בגינות פרטיות וקטנות. הנוחות מדהימה, בא לנו בירה או יין? רוצים להכין קפה? זה פשוט מרחק של צעד הליכה מפינת הישיבה שבחצר שלנו. ישנם מגוון דוגמאות שנוכל לשאוב מהם רעיונות, כך למשל עיצובים של גינות עם דקים (או ריצפות עץ) יכול להיות רעיון נחמד ומיוחד.

אחסון מזון בגינה? זה באמת מצליח?

טוב אז לכל הספקנים שביננו, אחסון של מזון בגינה זה לא עסק קל, אבל בהחלט קיימים כבר פתרונות נהדרים. בר משקאות זה פשוט ולא בעייתי, ועבור המזון "הקשיח" בשנים האחרונות יצאו פתרונות נהדרים כמו אי מרכזי שבתוכו יש מקום לאחסן המון מזון, כך שעסקי המזון נפתרו לנו.

בעת שיפוץ מטבח מפולימר קריטי לבחור את אקססוריז כמו שצריך, מוצרי החשמל, הואזות, הפירזול ושאר הדברים. כך למשל: מאור חם נבדל מנורות הלוגן, כל אחד מהמנורות יתאים בשביל מטבח נפרד. מטבח מפולימר הוא מטבח פחות או יותר קלאסי ובגלל זה חשוב להיצמד אל ההסגנון הזה. אי למטבח מפולימר זה אי רחב שיכול לכלול פינת ישיבה גדולה.

מטבחים מפולימר : החברות שיש כיום
מטבחים מפולימר שזהו סגנון עיצוב כפרי, אין ספק שאפשר להיתקל במגוון רחב של יצרנים שיוכלו לייצר לנו אותו, אך מה בכל זאת השוני בין אדריכלים אל מעצב נגריות מטבחים אל יבואנים אל חברת מטבחים זאת הבעיה. חברה ברוב המקרים מציגה קטלוגים של מטבחים ואנחנו בעלי יכולת לקבל בחירה מבין תמונות ספציפיים המוצגים בקטלוג, נגריות מטבחים בניגוד לכך זה שונה לגמרי, נגר מטבחים לא פחות טוב מחברה והוא מאפיין גם כן ביחד איתנו את המטבח שנרצה, יבואן מטבחים מייבא עיצוב בהתאם לעיצוב נבנה מראש ומתוך זה אנו נבחר, ולעומת זאת אדריכל מטבחים ללא ספק עובד אל מול נגר מטבחים ומנווט אותו לפי הרצון שלו. זה השוני הבסיסי שבין כולם.

מטבח מפולימר בעיצוב של מטבחים מפולימר : ככה נעצב
מטבח מפולימר בעיצוב מטבחים מפולימר זה מטבח מעוצב וייחודי. בימינו כמובן שכמעט כל אדריכל מטבחים יהיה מסוגל לבצע בשבילנו, למרות זאת לא כל הזמן האיכות נשמרת. החוכמה זה להיצמד אל חוקי עיצוב הפנים, וקיימים מספר דגשים שחשוב לדעת. למשל הצבעים של מטבח מפולימר חייבים להיות חדים, כאשר נסגנן מטבח מפולימר בסגנון של מטבחים מפולימר קריטי שיהיו קיימים הרבה פיגמנטים חדים.

התאורה במטבח מפולימר בנוסף חייבת להיות בהירה יחסית והדבר הוא מה שייאפשר עבורינו את העיצוב השונה. אחרי שסיימנו את המנורות למטבח, ואחרי שבחרנו את הגוונים כאן זה הטיימינג לקבל החלטה על המבנה שתתאים לנו. ישנם הרבה אופציות של קונסטרוקציה אך השוני היסודי זה האם זה מטבחים פתוחים לעומת מטבחים סגורים, זה ללא ספק חלק הכרחי שישפיע על שיפוץ מטבח מפולימר והוא בעל משמעות. מבנה בעיצוב סגור בעל שוני ממטבח בעיצוב פתוח, ובמידה מרובה יגביל את האפשרויות מהאספקט העיצובי.

כל האפשרויות - עיצובים של המון מטבחים מפולימר
האלמנט הכי קריטי בבניית מטבחים מפולימר בעיצוב מטבח מפולימר זה כמובן לבדוק את מגוון הקטלוגים בכל אחד מתצוגות. כאן אנו נמליץ לכם לפנות אל פורטל מטבחים. פורטל של עיצוב מטבחים זהו אתר אינטרנט עצום בנושא עיצוב המטבחים שיש בתוכו הרבה חברות ששייכים אל כמות גדולה של יצרנים, לכן האתר מועיל ברוב המקרים הרבה יותר מכל תצוגה של כל יצרן מטבחים. אפשרות שאני ממליץ עליה היא גם כן להתבונן בגוגל תמונות, בימינו זה מאוד פופולארי וזה נחמד. אופציה נוספת שצוברת תאוצה היא לחפש אפליקציות או תוכנות הדמיית מטבחים. כך למשל תוכנת העיצוב המטבח של ikea, היא מקנה מגוון אפשרויות לעיצוב שיסייעו לכולנו כשאנחנו רוצים להחליט לגבי מבנה המטבח שיהיה לנו ולהתבונן על מטבחים מפולימר ועל מטבח מפולימר שיוכלו להתאים לנו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שאנל - עיצוב מטבחי יוקרה וחברות יוקרתיות

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת taliya

מאת: taliyaעסקים קטנים ובינוניים02/10/1318682 צפיות
בהתאם למה שכולנו מבינים, רווחים זה האגף החשוב ביותר בכל עסק. טלמרקטינג הוא שירות שממונה על ההכנסות של החברה שלכם בגלל זה הכרחי ביותר לקחת חברה ברמה גבוהה. כדי שהעסק שלנו יספק כמות גדולה של הכנסות חשוב לעבוד קשה באגף המכירות בעסק.

מאת: taliyaעיצוב פנים15/09/13778 צפיות
שיווק חברה זה דבר קשה, על מנת להקים את החברה שלכם בצורה כזו שנצליח לאגור רווחים אנו זקוקים להיות מקצועיים. קבלו המון הסברים על הנושא.

מאת: taliyaעיצוב פנים30/05/13751 צפיות
חידוש מטבח זהו לא נושא קל או זול, יש הרבה חברות שמציעים לשפץ עבורינו מטבח במרכז או בצפון. מטבח מעוצב בימינו בעל אפשרות להיות מעוצב בהרבה סגנונות עיצוב, לכל סגנון עיצובי יש את החוקים שמתאימים עבורו, פה נדריך באופן ספציפי על דרך עיצוב שונה וובעל נגיעות יוקרה ונספר כמה טיפים.

מאת: taliyaעיצוב פנים20/02/13903 צפיות
שיפוץ מטבח זהו איננו דבר קל או זול, קיימים המון נגרים שיכולים לחדש לנו את המטבח בצפון או במרכז. עיצוב מטבח כיום בעל אפשרות להיות בהרבה אפשרויות עיצוב, אל כל סוג יש את הכללים שמתאימים עבורו, עכשיו נסביר באופן ספציפי לגבי דרך עיצוב שונה וובעל נגיעות יוקרה וניתן 2-3 טיפים.

מאת: taliyaטיולים בחו"ל16/01/13800 צפיות
כמות גדולה של צעירים בימינו בעלי עניין ללכת להתגורר בארה''ב, בכדי להיכנס אל ארהב צריךאישור ובשביל זה צריך לחדש ויזה. ישנם מגוון רחב של טכניקות להוציא ויזות וכאן נסביר על הנושא. התהליך להוצאת ויזה בעלת כמה שלבים שאנו זקוקים ליישם, ותמיד זה חשוב לקבל עזרה מיועצים בתחום בגלל שהמחירים אינם יקרים.

מאת: taliyaעיצוב פנים17/12/12910 צפיות
עיצוב של מטבחים זה תחום רחב, יש סגנונות עיצוב פנים רבים עם הבדל גדול זה מזה, לכל סוג עיצוב יש את התכונות שלו וחיוני להבדיל בין מטבח איטלקי, מודרני, אנגלי וכו'. כאן נסביר בדיוק איך מעצבים בצורה מקצועית את המטבח שנרצה לעצב בצורה כזו שיתאים לעיצוב הדירה ובאופן תואם לעקרונות עיצוב הפנים והבית.

מאת: taliyaעיצוב מוצר18/10/1256076 צפיות
כך גני אירועים בונים עיצוב של גינות מיוחד ומקצועי. כאולם אירועים או גן בעל חצר חיצונית עומדות בפנינו מספר דילמות, כך למשל אופן העיצוב והסידור של המזון, הסגנונות הצבים, הדשא (סינטטי או לא) וכמובן המטבח וצורת ההגשה החיצונית שהיא החשובה ביותר.

מאמרים נוספים בנושא עיצוב פנים

מאת: דוד כהןעיצוב פנים27/11/20571 צפיות
עיצוב חלל הבית יכול להעשות באמצעות שילוב תמונות יפות לחדרי השינה והסלון. אפשר לבחור תמונות מסוגים שונים וזה המקום לעשות סדר.

מאת: אבי דוידיעיצוב פנים20/11/20592 צפיות
המלצה על מיטה זוגית עם ארגז מצעים לשמירה על חדר שינה מסודר. מיטה זוגית עם ארגז מצעים היא רהיט עם ערך מוסף.

מאת: גיא רונאלעיצוב פנים14/05/201124 צפיות
הדפסה על זכוכית הינה טרנד עולה בעולם עיצוב הבית והמשרד. בשנים האחרונות חלו התפתחויות טכנולוגיות המאפשרות שימושים רבים שלא התאפשרו קודם להדפסות מסוג זה. לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות ומכאן את השימושים המומלצים עבורה

מאת: דוד כהןעיצוב פנים02/04/201234 צפיות
הבאנו לכם כמה טיפים איך לתחזק את השטיח שלכם בצורה הנכונה כדי שתישמר לאורך זמן במראה המקורי

מאת: דוד כהןעיצוב פנים11/03/201350 צפיות
גם היום בעידן המודרני או הפוסט המודרני, בעידן בו אנחנו מחפשים עיצובים מינימליסטיים, עיצובים שמתאימים יותר לרוח התקופה ובוודאי למאה ה-21, הרי שיש תחומים מסוימים בהם אנחנו דווקא מעדיפים להיצמד לעיצובים קלאסיים, עיצובים ישנים וטובים, כאלה שאנחנו מכירים וכמו שטיחים קלאסיים.

מאת: ניב אבןעיצוב פנים08/11/191866 צפיות
איך יודעים ליצור את המראה המעוצב עבור חדר של ילד או ילדה ללא עיכובים מיותרים?

מאת: רוני הכהןעיצוב פנים31/10/191896 צפיות
איך בוחרים את הצבע הנכון?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica