חפש מאמרים:
שלום אורח
16.10.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ביצוע טלמרקטינג לעסק שלנו בלי לשכור חברה חיצונית

מאת: taliyaעסקים קטנים ובינוניים02/10/201318501 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בהתאם למה שכולנו מבינים, רווחים זה האגף החשוב ביותר בכל עסק. טלמרקטינגהוא שירות שממונה על ההכנסות של החברה שלכם בגלל זה הכרחי ביותר לקחת חברהברמה גבוהה. כדי שהעסק שלנו יספק כמות גדולה של הכנסות חשוב לעבוד קשה באגףהמכירות בעסק.

טלמרקטינג - שיווק, ומדוע הנושא קריטי לנו
כמו שרובנו מכירים, חברות טלמרקטינג זה אחד מהדברים הנחוצים המיוחד עבור כמעט כל עסק בישראל ובחו''ל. בשבילליצור הכנסות על ידי טלמרקטינג צריך צוות מנוסה ואיכותי. כל בעל חברה סומךעל מחלקת השיווק שלו, ברור כי רווחים הם העוצמה של החברה שלנו. כדי ליצורתזרים הכנסות גבוהה מוכרחים להישתמש ב אנשי מקצוע, יש חברות אאוטסורסינגאשר מציגות שירותי טלמרקטינג ובעלות ניסיון של המון שנות ניסיון. ברירהנוספת היא להרים מדור שיווק ומכירה בתוך הארגון, אולם אפשרות מסוג זהמציאותית רק לאלה שעם מומחיות בתחום המכירות ומבין כיצד הוא פועל. ענייןחשוב אחר זה המקצועיות להכשיר אנשי מכירות בדרך מקצועית, לא כל חברה תצליחלייצר אנשי שיווק ומכירה, ניהול עובדים שונה מניהול אנשי שיווק ומכירה,סוכן מכירות טוב זהו איש מכירות אפקטיבי ומוכשר, יקח הרבה חודשי עבודהלמצוא סוכני מכירות איכותיים באמת.

איך לחפש שירות מכירות - טלמרקטינג
מותג איכותי הוא שירות בעל ביקורות טובות, שלב מספר 1 הוא לבדוק אצלהצרכנים שיש לו, קליינטים מסופקים מעידים על חברה מקצועית ששווה להישתמשבבשירות שלה. בנושא השיווק כמו בכל תחום ישנם מותגים, וחיוני למצוא עליהםעוד מידע. לגבי שיווק ומכירות ישנם כמה נושאים שקריטי לקחת בחשבון:

-אשת שירות מקצועית זו נציגה עם ניסיון במכירת המוצר שלך, ולא מוצריםאחרים.

-נציג שיווק ומכירה טוב זהו נציג מכירה שעשה סדנת שיווק על העסק שלך.

-קיימים נציגי שירות עם השכלה גבוהה וכן התנסות קודמת, מומלץ לקחת שכיריםבעלי מינימום 6 חודשים של התנסות קודמת.

עלויות - כשירות חיצוני
בדיקת עלויות ולקיחת חברה בעלות הזולה ביותר זה דבר שאנו חווים וחושביםשהוא חיוני. קריטי לדעת טיפ יקר ערך לגבי שיווק ומכירות, משתלם לכל אחדלתקצב עוד קצת למען צוות שיווק ברמה גבוה שידע להכניס שלנו יותר כסף. באנשימכירה זה טעות להתקמצן, צוותי שיווק ומכירות באמת איכותיים ידעו להכניסלנו המון כסף חודש בחודשו לכן במקרה זה מה שקריטי לבדוק זה המקצועיות של שירות הטלמרקטינג.אפילו לו ניתן לנציג המכירה של העסק חמש עשרה אלף כל חודש הדבר כדאי במידהויביא לעסק שלנו פי 3, כיוון שזה ההסמכה שלו.

חשוב לזכור - קריטי להכניס לראש שכשאנחנו מדברים על טלמרקטינג יש המון מעצורים ונקודות שחשוב לזכור בנושא המכירה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שאנל - עיצוב מטבחי יוקרה וחברות יוקרתיות

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת taliya

מאת: taliyaעיצוב פנים15/09/13619 צפיות
שיווק חברה זה דבר קשה, על מנת להקים את החברה שלכם בצורה כזו שנצליח לאגור רווחים אנו זקוקים להיות מקצועיים. קבלו המון הסברים על הנושא.

מאת: taliyaעיצוב פנים30/05/13554 צפיות
חידוש מטבח זהו לא נושא קל או זול, יש הרבה חברות שמציעים לשפץ עבורינו מטבח במרכז או בצפון. מטבח מעוצב בימינו בעל אפשרות להיות מעוצב בהרבה סגנונות עיצוב, לכל סגנון עיצובי יש את החוקים שמתאימים עבורו, פה נדריך באופן ספציפי על דרך עיצוב שונה וובעל נגיעות יוקרה ונספר כמה טיפים.

מאת: taliyaעיצוב פנים20/02/13742 צפיות
שיפוץ מטבח זהו איננו דבר קל או זול, קיימים המון נגרים שיכולים לחדש לנו את המטבח בצפון או במרכז. עיצוב מטבח כיום בעל אפשרות להיות בהרבה אפשרויות עיצוב, אל כל סוג יש את הכללים שמתאימים עבורו, עכשיו נסביר באופן ספציפי לגבי דרך עיצוב שונה וובעל נגיעות יוקרה וניתן 2-3 טיפים.

מאת: taliyaטיולים בחו"ל16/01/13656 צפיות
כמות גדולה של צעירים בימינו בעלי עניין ללכת להתגורר בארה''ב, בכדי להיכנס אל ארהב צריךאישור ובשביל זה צריך לחדש ויזה. ישנם מגוון רחב של טכניקות להוציא ויזות וכאן נסביר על הנושא. התהליך להוצאת ויזה בעלת כמה שלבים שאנו זקוקים ליישם, ותמיד זה חשוב לקבל עזרה מיועצים בתחום בגלל שהמחירים אינם יקרים.

מאת: taliyaעיצוב פנים08/01/1347827 צפיות
שיפוץ מטבח חיצוני הוא איננו דבר פשוט או זול, יש כמות גדולה של עיצובים וחברות שמציעים לחדש עבורינו מטבח. עיצוב המטבח בימינו עם יכולת להיות מעוצב בהרבה דרכי עיצוב ויש צורך להיתחשב בעובדה שהוא חיצוני ורגיש יותר ללחות מים וחום. בגינות חשוב להיתחשב בזה. אל כל סגנון עיצובי יש את החוקים שמתאימים עבורו, היום נדריך באופן ספציפי על סוג עיצוב מיוחד ויוקרתי ונספק 3-4 טיפים.

מאת: taliyaעיצוב פנים17/12/12750 צפיות
עיצוב של מטבחים זה תחום רחב, יש סגנונות עיצוב פנים רבים עם הבדל גדול זה מזה, לכל סוג עיצוב יש את התכונות שלו וחיוני להבדיל בין מטבח איטלקי, מודרני, אנגלי וכו'. כאן נסביר בדיוק איך מעצבים בצורה מקצועית את המטבח שנרצה לעצב בצורה כזו שיתאים לעיצוב הדירה ובאופן תואם לעקרונות עיצוב הפנים והבית.

מאת: taliyaעיצוב מוצר18/10/1255907 צפיות
כך גני אירועים בונים עיצוב של גינות מיוחד ומקצועי. כאולם אירועים או גן בעל חצר חיצונית עומדות בפנינו מספר דילמות, כך למשל אופן העיצוב והסידור של המזון, הסגנונות הצבים, הדשא (סינטטי או לא) וכמובן המטבח וצורת ההגשה החיצונית שהיא החשובה ביותר.

מאמרים נוספים בנושא עסקים קטנים ובינוניים

מאת: רונית אלפסיעסקים קטנים ובינוניים02/08/19384 צפיות
האם לעבוד מהבית או לשכור משרד? לחלקנו התשובה ברורה, יש המעדיפים לעבוד מהבית ויש שעבורם הנושאר טאבו והם חייבים משרד. להלן טיפים שיסייעו לכם לבחור את המשרד האולטימטיבי עבורכם.

ענף שירותי האחסנה הוא תחום רחב של אחסון ציוד לעסקים, אחסון תכולת דירה, השכרת מכולות או אחסנה במכולות. היכן, כמה ומה כדאי לבדוק קודם.

מאת: gal ganonעסקים קטנים ובינוניים01/07/18262 צפיות
כאשר אנחנו נוסעים נסיעה ארוכה או נסיעה ליעד קרוב יותר הדבר האחרון שאנחנו רוצים שיקרה הוא שיהיה לנו תקר בגלגל. תקר בגלגל יכול לשבש את לוח הזמנים שלנו ולהפוך את סדר היום שלנו לכזה שיש בו הרבה אי נעימות ועיכובים. במקרה שיש לנו תקר בגלגל אנחנו לא צריכים להתאמץ ולהזיע עד שנצליח להחליף לבד את הגלגל ולתקן אותו. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להזמין שירות החלפת גלגל כזה שאנשי מקצוע יבואו לכל מקום בו אנחנו תקועים ויחליפו לנו באופן מהיר ומאוד נוח את הגלגל עם התקר לגלגל קבע חדש שיוכל לשמש אותנו במשך זמן רב.

מאת: תמריץ לעסקיםעסקים קטנים ובינוניים05/01/18425 צפיות
המאמר מפרט מגוון תמריצים ודרכים לקידום המכירות של חנויות פרטיות במרחב הקמעונאי.

מאת: דניאל קולעסקים קטנים ובינוניים07/11/17727 צפיות
איך בוחרים נכון חברת הובלות? הבחירה הנכונה תהיה חברה מקצועית, אמינה ואחראית, חברה עליה תוכלו לסמוך בעיניים עצומות. אם אתם מחפשים חברת הובלות כזאת, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. כחברת הובלות מובילה בעלת מוניטין אנו מחזיקים בכל הציוד החדיש הדרוש לביצוע כל סוגי ההובלות, רישיונות, רכבי הובלה תקניים וצוות עובדים מקצועי, מסור ואדיב.

מאת: מאירעסקים קטנים ובינוניים07/08/17621 צפיות
כיום ניתן לדבר על ערך נתפס מול ערך ריאלי של מוצר או שירות עבור לקוח. ההבדל או הפער בין שני אלה עשוי לרוב להיות בעל השפעה מכרעת על תהליך המכירה. קיים צורך בגישת מכירות שונה, כזו שנותנת ללקוח ערך מוסף אמיתי שמתאים לתפיסת עולמו. ראשית, הערך-המוסף האמיתי של מוצרים ושירותים רבים מוטל בספק. סקרים מראים שלמעלה מ- 78% מהחברות כיום איננן מבדילות ולכן גם אינן מספקות את הערך שאותו לקוח ציפה לו. האחוז הגבוהה הזה נובע בעיקר כי חברות מתעניינות בדבר אחד. האם נשיג יעדים? איך יושפעו התוצאות העסקיות? ופחו

מאת: מאירעסקים קטנים ובינוניים27/07/17767 צפיות
רק 59% מצוותי מכירות משיגים מכסות, 47% מאבדים מההצעות עקב "חוסר-החלטה" של לקוחות מחזור מכירה ארוך. היקף העסקאות הממוצע מצטמצם, כמעט 50% כאשר חברות צריכות לשפר את יעילות תהליך המכירה ויכולת של מחלקת מכירות לשפר מכירת מוצרים משלימים או תחליפיים או משדרגים. יוזמות רבות לשיפור יעילות המכירות אינן עונות על הציפיות של הלקוחות ומנגד סגנון של מכירות "מסורתיות" כמו תהליך מכירה מבוסס D2D, כבר אינן מספקות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica