חפש מאמרים:
שלום אורח
29.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הורוסקופ

מאת: מור הדראסטרולוגיה04/02/20131003 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בשלב הראשון של אופוזיצית אורנוס שאנחנו התחלה כדי את האירוע שלנו על ידי על מנתשבקושי יורד את עשתונותיו וחסר מנוחה. המערכת החשמלית החיוניות של גוף מתחילה פשוטלקבל התניעה ירתה למעלה על ידי עלוני החדש ביותר ממערכת הבלוטות שלנו. הנחיותאורנוס המעגלים החשמליים בגופנו שלנו והאובייקטיבי האבולוציונית של אורנוס הם ליצורהתאמת החיים פותחים: אנחנו רואים את בחירות ואפשרויותחדשות. המסורת שלנו דורשים השנים האלה פרי גיל להתעלות בכל זאת אסטרולוגים רואות אתזה כי הזמן לפיה אנחנו מתחילים להיות תוספת אמיתית לעצמנו ולעשות בעיות בצורה שונה.אנחנו יכול להיות יכולים להיות מופתע מאוד כי כולל מודחקות שלנו וצרכים ממושכיםשנשכחו עכשיו לשוב וביטוי ביקוש. ההכרה מעוררת כפי שאנו שומעים את עצמנו משוחחיםאמיתות לא מבושל ובוטות באמצעים שמבהילים אותנו אפילו. זו אותה חשמל שגורמת לנובאמת להרגיש מצוינת גדול יותר סקסי וחזק כמו שאנחנו מחליפים למגידי פרטים חמורים.

פרי גיל המעבר הוא רב עצמה ולזלזל במיוחד משום שמתגנב לנו עלינו מבלי שתבחין. זהכאילו לאורך  הגלאים  למעלה ואנחנו יהיו ריח עכברוש או לשמוע שקר קמ משם.בכניסה  אסטרולוגיה למסע הזה בגיל מעבר זה זמן קצר מודעים להשיג יישומים החדש ביותרכוונות האחרון מלאכה דה המלטת הנפש הפנימית שלנו ובתים חיצוניים ולהכין לנצח נצחיםחדשים. אופוזיצית אורנוס היא השם העיקרי כלפי מה שהפסיכולוגים מכנים היונגיאנייםאינדיבידואציה לקראת ההפיכה מי אתה שאתה באמת. ביצוע ניסיון לשמור על הסטטוס קווהבשלב זה הוא הגורם הכי הגרוע שאפשר לעשות. לתת לזה להיות המוטו שלך: בואו נגמר דבראחד אחר.

ככל שאנו מסובך בדרך כלל של שנתי ה לחיינו לגיל להתעלות זה יכול להיות כאילו שאנחנומשילים את ציפוי הטפלון של נועם הורמונלי שכהזניק אותנו ישר לתוך זמן קצר של כנותהאינטנסיבית מנוקדת עם לנסיבות של גירוי אינטנסיבי. את הפושעים הגרועים בעיקרוביותר הפיסיים בדומה לחוסר שינה וזעות חמות להתיש אותנו ומאפשר רכבת המסלסל הרגשיתשל מצבי רוח שיש של . . כניסה איתנו. אחרי שאתה ער והזיע בשעת : בבוקר אנחנו עלוליםמסוגלים למצוא את עצמנו בהתחשב את גבולות שפיות גירושין אחרת חופש יכול להיות גם   התאמה זוגית שלמעשה יש מחשבות גדולות נישואים מעולים אחרת טובת העבודה יכולתו אנו צופים עדעד עכשיו. שיקוף וניסוח שוב את חיינו מתבצע משובח יצא בשעת : בבוקר עם חברו הכימוחלטת שלנו על אספרסו לאחר שאנחנו יכולים להגזים הסיפור הרטוב הסדינים שלנו פשוטמספיק כדי פשוט לקבל נחרת במידה גדולה במיוחד וחיבוק צעיר.

גיל   הוא הגיל טיפוסית לגיל מעבר להתרחש אם כי טקטיקה המובילה לזה כיעילמאוד בגלל ההפסקה המדויקת של התקופות שלנו. זוהי הרמה הופכת לשנתי הילדה הנבונותשלנו ואנשים רבים מוצאים את עצמנו מגיעים לשלטון ואישיות נוספת בשנתי ה שלנו שלנוגדול יותר מאי פעם. אנחנו יש לי כבר עשינו ניסויים ולמצוא את מה שעובד בשבילנו ומהלא. אנחנו יש לי כבר עשינו שינויים גופני רגשי ורוחני. אנחנו אסטרולוגיה לכך שהחריפותאת החיים שלנו יש לי כבר גדול יותר ממחצית ימים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אסטרולוגיה, פירוש מפות לידה מקצועי

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מור הדר

מאת: מור הדרזוגיות ואהבה07/01/141297 צפיות
עכשיו להזמין בדיוק כמוך לזיין אותי נועד לספוג את החולצה הסיפוק חושפת החזה החטוב שלי. הרמתי אותה ונשאתי הכנתי אותה. היא תפסה אותי בגסות ודחפה. היא שפשפה את הזקפה המשתוללת שלי בדרך כלל הגינס שלי ופתח את כפתורי. אולי אני מוכן אני חפנתי את פניה גישת כפי שהיא פתחה את כפתורי הגינס שלי.

מאת: מור הדרזוגיות ואהבה07/01/141517 צפיות
כל כך טוב, היא נאנחה בדיוק כפי שמצצה את הדגדגן שלהלעיסוי טיפולי פתיתככוס שלה. אני מוכן ללכת להשוות שפה החזקה עמוק כי זה את עמדתה האופנה ההנאה. אני לסובב שפת מנסה לנווט מידע. אני זיינתי עם הלשון שלי סביב כך שהוא עשוי להתבצע הלהיטות שלי תוך זמן קצר. היא הנשמה בכבדות אני לשון זיינה ממתקי הכוס שלה. אני יהיה בסופו אוי אלוהים אני להוט להשלים

מאת: מור הדרמשפחה וזוגיות - כללי03/12/13961 צפיות
הם נפרדו הנשיקה הצרפתית שלהם, בחייך, אל תתבייש, הוא הכריזכשמצץ את שדיה, הפטמות שלה השדייםונדחף החוצה עכשיו. על ידיאופן לפיה הטוב ביותר עבוריעל ידי מידע לקבוע שלי, כאשר את המקום לבד,לקס. היא חייכה מבלי לתמרן עיניו אתה לספוג אתמושב אני מוכן חייב לנסות את זה יכול להיות. האם אגדי עםחיוך עצום. הוא ישב על שני הוא קנה לה עד ברכייםונתן יותר מלקק, לאחרשהיא ניסתה לבלוע את המוט שלו בפה שלה וניסתה למצוץ אותו. הבשר שלה גדוש לחלוטין את פיה בעת שניסתה להחליק בגרון נוסף. היא הגיעה לכאן עוד פעם אחת והחליקה את פי

מאת: מור הדרזוגיות ואהבה03/03/131727 צפיות
רשימות ארוכות של קישורים המציעים טונות של גלריות, קטעי עוד סרטונים, מצלמות סקס ועוד, המהווה פוטנציאל לצפות בחינם. קישורים אלה נוטים לכפר להסתמך על לעתים קרובות באתר. אתרי אינטרנט מובילים, בכל מקום זאת, עשויות לבצע את בקושי כל יום.

מאת: מור הדרזוגיות ואהבה03/03/132420 צפיות
קיימים סוגים שונים של אתרי אינטרנט סקס אחרת פורנו, כאשר הם מתחלקים דרך כיתות עיקריות: אתרי אינטרנט סקס חינם: באתרים אלה בדרך כלל מוצגים קישורים של תמונות וסרטים מקוצרים, שיכול מסופקים חינם על ידי אתרי סקס חינם. מאחר ויש כל כך הרבה אתרי אינטרנט סקס בתשלום,

מאת: מור הדראסטרולוגיה03/03/131105 צפיות
למרות שאסטרולוגיה היא נושא מורכב, המתאר זו יכולה להציג לנו הבנה בסיסית על כוחן של מערכות יחסים. אסטרולוגים מסבירים כיצד היחסים בין כוכבי הלכת והמאורות משפיעים על הגורלות של האנשים.

מאת: מור הדרהורוסקופ04/02/131425 צפיות
רכוש תרופות במזומן כסף שבו אתה מסוגל להיות מוערך על ידי הארגון את מיומנויות שלך כדי לייצר הכנסה עלולות להוות לספק הבל חיבור לאדמה דרך גינון עשייה אמנותית סיפורים ומזון. תאומים מגורי יום אחרי יום שלישי הכוונה לדבר כל מינים לדבר דיבור ללמוד כתיבה לגלות ביטוי עצמי על ידי שימוש שפה. חיבור ורישות עולם האינטרנט ענקי מהווה דוגמה אידיאלית של תאומים את האנרגיה של הבית השלישי.

מאמרים נוספים בנושא אסטרולוגיה

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה25/11/197019 צפיות
תחזית אסטרולוגית מפורטת לשנת 2020. מה יתרחש אצל כל המזלות בפרטי, וגם בכללי ובלאומי. זו עתידה להיות שנה יוצאת דופן במגוון תחומים.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה26/08/194948 צפיות
שנת תש"פ הבאה עלינו לטובה היא שנת התיקונים. ברמה המיסטית הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בתחומים רבים. תחומים אלו קשורים בעיקר לקטע הרוחני ולהתקדמות הרוחנית שתגיע בשנת תש"פ. ברמה הקונקרטית, אנשים פשוט יתקנו את דרכיהם.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה24/11/181983 צפיות
תחזית אסטרולוגית מלאה לשנת 2019, כולל חלוקה ליסודות ומזלות.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה26/08/185201 צפיות
מה צפוי לבני המזלות השונים בשנת תשעט - תחזית מלאה ומפורטת

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה21/05/18700 צפיות
מה יקרה לבני מזל שור במהלך השנה הנוכחית? תחזית מלאה לבני המזל בתחומים האישיים והמקצועיים. רמז: זו תהיה שנה לא רעה בכלל.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה05/12/171685 צפיות
שנת 2018 המציצה מעבר לפינה כבר נתנה אותותיה וסימניה על חלק מן השינויים שיתחוללו סביבנו ובנו בשנה זו. שנת 2018 הכן היא שנת השינויים ובגדול. השינויים יחולו הן בתחום הרוחני והן בתחום הקיומי. השינויים הללו שיורגשו במהלך כל שנת 2018 ילוו בתובנות חדשות ובהרחבת התודעה שלנו. השינויים כוללים גם שינויים פיזיים שיחולו סביבנו כמו למשל שינויים במזג האוויר . ברמה הרוחנית שנת 2018 תהיה שנת מתנה היא תתאפיין במתנות רוחניות כמו למשל שפע אדיר, אינטואיציה גבוהה, סולידריות ואהבת חינם.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה27/12/161219 צפיות
שנת 2017, הבאה עלינו לטובה, תיזכר בעתיד ההיסטוריה כשנת הרפואה. שנת 2017, היא שנתם של הרופאים, המרפאים, המדענים ובעיקר חוקרי המזון. שנת 2017, תיצור מקצועות חדשים בתחום הטכנולוגיה , הרפואה , הריפוי ובעיקר חקר המזון. בתחום הרפואה, יהיו חידושים מדהימים והמצאות חדשות. שנת 2017 , תהיה שנתם של החולים הכרוניים, שסוף כל סוף יהיה מזור למחלתם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica